PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет !



Nawyyy
03-07-2014, 06:08
От известно време съм станала адски много срамежлива към момчетата. Понякога просто като съм в по - голяма група от момчета, просто се забравям и не знам какво да кажа и как да реагирам (по принцип не съм такава). Преди няколко месеца едно момче от училище ме харесваше и когато ставаше дума за него - изтръпвах. Когато бях на рождения ден на братовчедка му (той беше там) почти нищо не казах, а когато седнахме да ядем, изгубих всякакъв апетит, почна да ми причернява и усещах как се изчервявам... Сега имам симпатии към едно момче, с което често си пишем и когато го видя - изтръпвам, започвам да треперя, когато си помисля за някаква храна нацяло ми се губи апетита и подобни гадни реакции. Това е най-гадното чувство, което съм изпитвала някога и адски много искам да го преодолея и да спре да ми пука, когато видя някое момче към което имам симпатии. Също така съм адски срамежлива, когато съм в някоя нова среда, когато съм в група от повечко хора. Моля ви дайте ми някакви съвети как да спре да ми пука и да разкарам този срам от себе си, защото някой ден ще полудея :@:@:@:@:@:@

DeHu
03-07-2014, 08:41
Ами това е нещо,с което почти всички тийнейджъри се сблъскват,но просто при някои положението е по-тежко.Аз съм същия случай и от опит мога да ти кажа,че колкото повече излизаш и разговаряш с различни хора,толкова по-лесно ще ти става занапред.Да преодолееш стеснителността ще ти е много полезно по принцип,но наистина не е особено лесна задача.Следващия път,когато се 'спечеш' в присъствието на този,когото харесваш,поеми дълбоко въздух,иди и го заговори.Сама ще установиш,че изобщо не е толкова трудно както си си мислила.

RapExotic
03-07-2014, 11:07
Тази стеснителност е по-скоро от мислите, които минавт през главата ти, когато си в такава ситуация, от колкото от реалните събития около теб. Игнорирай тези мисли по време на разговора и ще видиш колко по-лесно ще премине срамът ти.

baby_baby
03-07-2014, 14:34
Ще ти мине просто не се притеснявай толкова това си е нормално

Tsukuda_Hiroshi
03-07-2014, 14:44
Как да се изразя по-меко... Ще го израстеш!

TROLLDADLOLCAKE
03-08-2014, 07:53
Може би е вид страх да не би да не бъдеш харесана или наранена?Отпусни се..то каквото има да става ще стане. :)