PDA

View Full Version : Срам.. изложих се



georgieva3
03-07-2014, 17:36
Здравейте. Ходя на уроци по математика и обикновено съм четвъртък от 1 часа. И отивам аз вчера, чакам пред вратата да дойде госпожата и този към, който имам симпатии идва(той е колкото мен, но сме в разл. у-ща). Да уточня, че не сме много близки, не сме си говорили от месеци. Та аз го питам, тва да не си от 1 до 2 часа. Той вика да и още нещо, което не чух по тоя въпрос. И аз изненадана нали тръгвам си. И викам, абе тва сигурно съм от 2 часа. Отивам, госпожата там, отваря ми вратата и ми вика: А тва ... ми каза, че си се объркала. И влизаме в стаята и гледам тоя вътре, кара си час. И така 1 час и половина неловко..
И после кво излиза, че госпожата още миналия четвъртък ми е казала вече да идвам от 17 до 18 , а момчето като го питах ми каза, че ще е от 1 до 3 часа . Срам ме е. Сигурно са ме помислили за няква глупава.. Просто не мога да го премахна тва чувство..

DisappointedDreamer
03-07-2014, 17:38
Ще мине след няколко дни :Д Да не ти пука. Нищо не си направила, а на него надали му минава изобщо през акъла какви си ги свършила. Тоест, забравил е отдавна. Най-добре ще да е да го направиш и ти.

Kamikazeto
03-07-2014, 18:43
нищо не разбрах

catwomann
03-07-2014, 18:47
Не, че нещо ти разбрах ама като гледам не е сериозно .. хората к'ви проблеми имат..

draid
03-07-2014, 19:37
Е като имам проблеми, все като твоите да са дано.

RapExotic
03-07-2014, 20:02
Мисълта ти тече много накъсано. Като надраскана грамофонна плоча. Може би това е и причината да си се оказала в тази неловка ситуация, която според мен е толкова маловажна, че не бих си я спомнял на следващия ден.

Colouring
03-07-2014, 20:02
Пффффффф! Имала съм милиони пъти по-awkward моменти, в които съм искала да изчезна завинаги от лицето на земята. :Д

MsMiracle
03-07-2014, 23:14
Почти нищо не разбрах, но като цяло няма за какво да се косиш :d

Баща Ти
03-08-2014, 10:48
Сигурно уроците са за седмокласници, няма как да си поголяма и толкова тъпа.

hristo99
03-08-2014, 11:40
Дано това да те успокои: Днес си седя на компютъра и се оригвам някакво мощно, мислейки си, че съм сам в къщата. Секунди след това сестра ми отваря вратата и ме пита дали съм бил аз и в този момент чувам как нейна приятелка се смее в съседната стая...Час след това разбрах, че даже са били две приятелки. Ужас...

georgieva33
03-08-2014, 15:42
Сигурно уроците са за седмокласници, няма как да си поголяма и толкова тъпа.

На 15 съм..

Ospi
03-09-2014, 11:27
Здравейте. Ходя на уроци по математика и обикновено съм четвъртък от 1 часа. И отивам аз вчера, чакам пред вратата да дойде госпожата и този към, който имам симпатии идва(той е колкото мен, но сме в разл. у-ща). Да уточня, че не сме много близки, не сме си говорили от месеци. Та аз го питам, тва да не си от 1 до 2 часа. Той вика да и още нещо, което не чух по тоя въпрос. И аз изненадана нали тръгвам си. И викам, абе тва сигурно съм от 2 часа. Отивам, госпожата там, отваря ми вратата и ми вика: А тва ... ми каза, че си се объркала. И влизаме в стаята и гледам тоя вътре, кара си час. И така 1 час и половина неловко..
И после кво излиза, че госпожата още миналия четвъртък ми е казала вече да идвам от 17 до 18 , а момчето като го питах ми каза, че ще е от 1 до 3 часа . Срам ме е. Сигурно са ме помислили за няква глупава.. Просто не мога да го премахна тва чувство..

Да ти имам и проблемите. Циганка.