PDA

View Full Version : Изрусяване с кислородна вода



Tararara
03-07-2014, 18:09
От известно време не ми се иска да носа блузи с къс ръкав защото косъмчетата по ръцете ми потъмняха .. Искам да ги изруся с кислородна вода , но не знам процедурата :д ... За сега не искам да си причинявам болка с различни видове обезкосмяване ..( Моля , не ми предлагайте с епилатор , кола маска или каквото и да било . Категорично отказвам да ползвам такъв вид епилация , защото болката , особено на моята нежна кожа , е неописуема :х )

kaRamella
03-07-2014, 18:30
Трябва силна слънчева светлина за да станат светли.

galena.petkovska
03-07-2014, 18:32
може да пробваш с депилатор? не боли :)

Tararara
03-07-2014, 18:36
А в рамките на колко време ще се изсветлят ? Преди няколко дена пробвах така , но много ме сърбеше и се измих :д

galena.petkovska
03-07-2014, 18:42
ако пробваш с кислородна вода ще се изсветлят по-бързо на слънце или най-бързо през лятото, защото слънцето е най-силно точно тогава, а ако решиш да пробваш с депилатор, а това е наистина много удобен начин, просто намазваш и след това събираш крема (попринцип, когато си копуваш депилатор вътре в кутийката има едно като лъжичка, ножче, не мога да ти обясна точно и с него се маха намазаното). Преди да го премахнеш изчакваш 5, 10 минутки

Tararara
03-07-2014, 18:51
ако пробваш с кислородна вода ще се изсветлят по-бързо на слънце или най-бързо през лятото, защото слънцето е най-силно точно тогава, а ако решиш да пробваш с депилатор, а това е наистина много удобен начин, просто намазваш и след това събираш крема (попринцип, когато си копуваш депилатор вътре в кутийката има едно като лъжичка, ножче, не мога да ти обясна точно и с него се маха намазаното). Преди да го премахнеш изчакваш 5, 10 минутки
С депилатор съм мислила да ги махна , но една съученичка каза , че при някой хора се появяват много повече и за това до сега не съм пробвала с депилатор .. Възможно ли е да се увеличат много ? Моите косъмчета не са много, просто са много тъмни и ме дразнат

galena.petkovska
03-07-2014, 18:54
Не вярвам да се получават повече, но не знам. Аз съм пробвала няколко пъти и съм много доволна, след като излезнат не са много и не се появяват много бързо.

sramejlivkaa
03-07-2014, 19:18
Пробвах един път и знаеш ли какво стана? Космите ми започнаха да растат и половината от косъма беше рус половината тъмен.