PDA

View Full Version : Фитнес в Пловдив?



odresonn
03-07-2014, 19:40
Здравейте,бихте ли ми препоръчали фитнес в Пловдив?Ако може да има по-малко хора.

Shines
03-08-2014, 14:11
Какви пари можеш да отделиш за карта?

Бих ти препоръчал следните фитнес зали:
"Old school":
http://www.muscleart-bg.com/ (една от най-доказалите се зали в града, изключително доволен съм)
http://fitness-lauta.com/ (доволен съм)
Фитнес център “Перла” - Пловдив (доволен съм)
Адрес: ул. “Иван Вазов” №94 (Централна гара)
По-новички:
http://athletic-bg.com/ (последният месец не съм особено доволен от някои промени)
http://fitness-avantgarde.com/ (много, много доволен, персонал, отношение - 10/10)

Ако проявяваш интерес мога да ти кажа и още фитнес центрове.

mayaaa
03-08-2014, 14:44
http://athletic-bg.com/ (последният месец не съм особено доволен от някои промени).
От какво не си доволен? Аз ходя там и много ми харесва.

Shines
03-08-2014, 14:49
От какво не си доволен? Аз ходя там и много ми харесва.

В момента и аз ходя там, даже от ноември месец миналата година (ако не се лъжа). Две приятелки искаха да дойдат да пробват фитнеса. Предполагам знаеш, че единичната тренировка там в началото беше безплатна, след това стана с картончета. Та поискаха им 10 лева за единична тренировка, което за мен е потресаващо. Все пак говорихме с момчето което е представител на фитнеса и ни даде талончета за тях, но просто цената за мен беше потресаваща (и то не само за мен). Не малко фитнес зали съм обиколил и просто дума не може да става за тези пари. Иначе като цяло и аз бях доволен (персонал, държание и прочие) докато не стана този "гаф". Макар че и единият инструктор в последно време ми направи малко лошо впечатление.

mayaaa
03-08-2014, 20:54
Аз съм от декември. Тогава ми казаха, че изобщо не се предлага единична тренировка. Аз поисках да вляза да разгледам уреди, а-у и се заговорих с един от треньорите какви са ми целите, какво съм правила до този момент и тогава ми дадоха "пробна" тренировка, но не знаех, че така стоят нещата.
Иначе аз съм с Чудомир Георгиев (поне мисля, че така се казваше :D ) и нямам почти никакво наблюдение за другите треньори, но от него съм си много доволна.
Иначе наистина 10 лева за единична тренировка са доста. Мен членската такса ми направи малко кофти впечатление (въпреки, че минах без нея, защото почнах декември :cool: ), но не знам в другите фитнеси има ли, затова не съм се замисляла особено.

gamblerpimp
03-09-2014, 05:56
muscle artaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Shines
03-09-2014, 13:21
Дам и на мен членската такса не ми беше направила също добро впечатление. Добре, че беше един приятел, който ми даде талонче за безплатен вход, а и както теб уцелих периода без да плащам допълнителни пари (то аз точно и заради това се съгласих да пробвам залата). От тези фитнеси, които аз съм обиколил, този е първият в който искат такава такса. Иначе инструкторът ти едно високо момче с тъмна коса ли е? Ние най-вероятно сме се и засичили щом ходиш от декември месец там :).

п.п съжалявам за офтопика

gamblerpimp
03-09-2014, 14:33
shines slab si

anonymous708973
03-09-2014, 15:04
Ъм, как забравяте Бизар и S-Line?

gamblerpimp
03-09-2014, 15:06
awe samo perlata i muscle art

Shines
03-09-2014, 15:23
Ъм, как забравяте Бизар и S-Line?

Дам наистина бях забравил за тях, но като цяло за Бизар-а съм чул малко добри отзиви. Даже сега се сетих, че съм обещал на един авер да направим заедно една тренировчица там и тогава ще мога да споделя някое друго впечатление от личен опит :D. За S-Line също не мога да коментирам.

edit: Сетих се и за http://www.fitnessimfonia-bg.com/ (един път съм тренирал там и не беше лошо).

gamblerpimp, разбрах не е нужно да ми го натякваш във всяка една тема. Ще се повторя за втори път, но както бях споменал не претендирам, че съм и силен ;).

DownloadVirus
03-09-2014, 17:23
Как давате толкова пари ,wtf.. 20 кинта неограничено и всичко е ток и жица.За студенти има и отстъпка на 17 лв

Anonys
03-09-2014, 18:27
Е, 30 кинта неограничено си е нормално.

mayaaa
03-09-2014, 18:45
Дам и на мен членската такса не ми беше направила също добро впечатление. Добре, че беше един приятел, който ми даде талонче за безплатен вход, а и както теб уцелих периода без да плащам допълнителни пари (то аз точно и заради това се съгласих да пробвам залата). От тези фитнеси, които аз съм обиколил, този е първият в който искат такава такса. Иначе инструкторът ти едно високо момче с тъмна коса ли е? Ние най-вероятно сме се и засичили щом ходиш от декември месец там :).

п.п съжалявам за офтопика
Същият. Инструкторът, I mean.
Иначе, да, възможно е да сме се засичали.
А ти от кой инструктор имаш лошо впечатление?

Бизар много често ми го препоръчват напоследък, понеже ми е на по-удобно място. Като цяло добри отзиви чувам, но мисля да си остана в Атлетик, свикнах си там.

Shines
03-09-2014, 19:25
Дам знам го. С него не съм говорил, но ми изглежда приятно момче. Като цяло всички инструктори там са готини (особено последните двама нови) с изключение на може би Христо (май така се казваше?). Та той последният месец ми направи малко кофти впечатление, защото винаги, когато правим нещо на някой уред/лежанка с моите приятелчета се натриса точно при нас. При наличие, че има още един такъв свободен уред/лежанка. И това не беше един, два или три пъти, а сравнително повечко пъти. Също така преди една или две седмици ни направи забележка за това, че не сме си подреждали тежестите. А за това и дума не може да става, защото винаги, абсолютно винаги съм подреждал след себе си. Даже много често се е случвало да подреждам тежестите и на някой друг, защото не обичам около мен да е разхвърляно.

edit: И аз мисля, че 30 лева си е напълно нормално за неограничена карта. Макар че съм давал повече от година по 55 лева за такава карта в Avantgarde Fitness, но там ми беше най-удобно и най-добре, а и все още си ми е така, но реших да спестя някой друг лев с Атлетик.

EinGutesKind
03-09-2014, 19:30
Muscle art в дома на културата и Симфонията май са най-изявените за момента.

mayaaa
03-09-2014, 20:20
Мда, Авангарда и аз го гледах, като си търсих фитнес, ама цената ме спря. Не си заслужава, според мен, а и не знам ти колко тренировки правиш, но аз съм с по 3 на седмица и наистина си е загуба на пари.
Иначе, един приятел ходи в Райски кът в Смирненски и е доволен, но не е кой знае какво фитнеса (или поне по това, което съм разбрала от него). Някой път може да отида с него на единична тренировка да видя какво е.

Shines
03-09-2014, 20:26
Дам, знам го и фитнесът в Смирненски. И аз имам едни приятели там, които доста ми го хвалят, но ми идва като цяло доста далечко. Попринцип Авангарда наистина си е скъпичък, но според мен лично си заслужава парите относно цена/качество/обслужване и тн. (лично мнение). А и ми е точно и на има няма пет минутки от нас и ми идва супер удобно (колко пъти съм ходил 30 минутки преди да затворят :D). Доста си го харесвам, защото може да се каже, че и оттам започнах по-сериозно да тренирам и имам доста хубави спомени ^^. Все пак в крайна сметка смятам, че няма значение от фитнеса. Дали е по-новичка залата или не и прочие. Важното е да те устройва (цена, местоположение и тн.) и да има основните неща, за да ти върши работа.

Mladenoff
03-10-2014, 18:41
Бате, ти к'во правиш, бе :D Всички фитнеси ли в Пловдив си обиколил :D Евала!

Аз от 4 години си тренирам в Лаута и нямам намерение да го сменям, всички се познаваме, след 9 вечерта тренират само сериозни пичове и така :)

Понякога приятели са ме канили за по тренировка в други фитнеси и имам личен опит с Бизар, Перла, Титан, Симфония, Мъсъл Арт, Флекс и като цяло нито един от тях не може да стъпи на малкия пръст на Лаутата :) Лично мнение все пак!

anonymous708973
03-11-2014, 16:41
В Бизар има много момченца, които повече се разхождат отколкото да тренират или откровено се фукат с тяло по неприятен начин. И като цяло е претъпкано, де.
Иначе уредите са добри, многобройни - поне доколкото аз разбирам, цените са смешни просто - 2.80 за единична тренировка, музиката е окей, локацията е просто чудесна.

DownloadVirus
03-11-2014, 16:49
Деба тоя Пловдив 3 лева тренировка им се вижда евтиния и по 30 лева карта е евтино :D
Мамка му,добре,че не отидох да уча там .. :D

anonymous708973
03-11-2014, 22:11
Че 3 лв да не е скъпо? За по-малко кви уреди очакваш?
В Пловдив има една камара мега смотани фитнеси, в които ти искат 5 лв за единична тренировка.

Едит: В никакъв случай не искам да звучи като заяждане, не знам просто ти откъде си и какви пари даваш за фитнес, но тук 3 лв си е супернормална цена, дори клони към евтино.

Canis_Dirus
03-12-2014, 15:26
В Пловдив има един фитнес за левче тренировката. Вътре единствените уреди са стойка за клек, успоредка и лежанка.
А машини - трениращите са машини.

DownloadVirus
03-12-2014, 15:49
Че 3 лв да не е скъпо? За по-малко кви уреди очакваш?
В Пловдив има една камара мега смотани фитнеси, в които ти искат 5 лв за единична тренировка.

Едит: В никакъв случай не искам да звучи като заяждане, не знам просто ти откъде си и какви пари даваш за фитнес, но тук 3 лв си е супернормална цена, дори клони към евтино.

Тренирам за 17 лева на месец.Доколкото знам такива фитнес зали в Пловдив са по около и над 50 лева,защото залата е огромна,има всякакви глупости,друг въпрос е дали ги използвам.. То това дето най-трябва да е както трябва не е(демек дъмбелите-някакви много неудобни) ,ама т'ва ми е на път като се връщам от факултета и си е добре за цената.

http://www.atanas-georgiev.com/index.php/2012-02-21-06-18-52/2012-02-21-06-25-33 - това е една малка част,но пък има и още бая неща:

Mladenoff
03-14-2014, 12:26
3 лева не са нито много, нито малко. Все пак, в Симфонията тренировката е 1.60 за студенти и ученици :D А залата си е прилична.

Бизара е най-педалския фитнес в Пловдив! 1 път се минах да тренирам там, повече никога! Някакви 50-килограмови хулиганчета с голи глави ме гледат на кръв, пък сгъвам за бицепс, с колкото правят лежанка :x

Някой тренирал ли е във фитнеса на Галерията ? Чух, че не бил никак лош.

gamblerpimp
03-14-2014, 13:34
mladenoff sme6en si

Mladenoff
03-14-2014, 21:33
A, намери се един, който тренира в Бизар :lol:

gamblerpimp
03-15-2014, 15:36
az sum ot muscle arta ama tva det pi6e6 e sme6no se 1 si nqkav zyzz ili jeff seid i vsi4ki ti zavijdat i ta gledat lo6o

Mladenoff
03-15-2014, 16:22
В моя що никой не ме гледа лошо ?

odresonn
03-15-2014, 20:29
http://fitnes.terazini.com/Index.html за тоя,някакви мнения?