PDA

View Full Version : ъпдейт на връзката и финансово деловодство



masajist_na_f
03-09-2014, 05:19
здр мои фенове . Не ви писах тия дни шот нямаше нищо интересно обаче вчера излизахме с моита мистрия и реших да и зема цвете от начало са притеснявах да не си помисли че съм някав олд скул казанова и да ми са смее обаче и зех 1 не знам къв вид беше 1 беше с някви малки е такива лилави като карамфил даже май си беше карамфил не съм сиг както и да е тва няма значение и като са видяхме са цункахме ама някво е такоа не някво сериозно и и го дадах и ми каза мерси и са изненада не очакваше ,че ша го напраа тоа жес щот аз съм малко играч и разчитам повече на традемарк лафовете ми и така водих я на спиида на руски тва е интернет зала аз там мноо често хоа да цъкам въпреи че иам комп ама не е мн як и не ми варват яките игри както и да е . И тя ме глеаше и и така ни мина срещата така потроших няколко леа. Другия вапрос е сварзан с финикииските знаци начи с моита маршрутка кадет и да бръмчим винаги аз плащам щот знам че цифра вървежните пичове си плащат сами кат хоат некаде обаче аз сам с ограничен биоджет иам кинти за седмицата за училище и отделно ако решъ да късам синджира некаде събота и неделя и за интернет залата . До сеа излизаме само на някви кафета и сметката е около 3 4 леа и не е проблем нали за мен веднага ги блъскам на масата обаче са ако излизаме секи ден и тряя по 20 лева да троша на седмица пък тва са ми сичките манги и ако не начи треа са виждаме по рядко а тва е тъпо . Отделно са мисла да е вода на някво по фамозно място вечерта къдет ша има и ядене сеште са ол инклузив и не знам как ша плащам евентулно цяла седмица да сабера кинтажа и накрая да са изцепим някаде ама пак не знам дали няя да сака да си поръчва някви неща дет после неа моа ги плата и да се налага да праим бомба , за мен бомбата не е проблем правил сам на мохитото за 10 кинта ама по тоа начин ша са изложа пред пръщялката и така вапросат ми е да продалжавам ли да плащам аз насекаде като яко оборотен играч или да и кажа по някав начин че не четъ алеко много често и да ми кажете как да и го кажа не кат някав просяк да ме черпи

ragnarokus
03-09-2014, 11:01
Нещо се бъркаш, ти фенове нямаш!!

tori
03-09-2014, 11:19
Не, не. Аз съм му фенка.

SuNsEt
03-09-2014, 11:22
Фенка съм на неграмотни хора ...

Didko_Beats
03-09-2014, 11:23
:razz:

tori
03-09-2014, 11:30
Фенка съм на неграмотни хора ...
Или фенка на успешен и забавен трол. Много зависи как погледнеш нещата.

RapExotic
03-09-2014, 12:20
Имам сериозни подозрения, че си Спиндермаан. С тея традемарк лафове :D

Глей ся. Щом е толкоЗ яка пръщялка не я води на разни скъпи места, че туко виж спре някой батко с BMW и ти я отмъкне под носа. За да играеш ролята на "яко оборотен играч" си трябва яко оборотен портфейл, който явно нямаш. Най-много да ти изхарчи кинтите и да нямаш пари за таксито после.

masajist_na_f
03-09-2014, 12:50
аз не съм феик нито пък снимката ми е праена на фотошоп https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/t1.0-9/s720x720/408463_103267476517967_794822182_n.jpg ето скиите

nepowtorima
03-09-2014, 13:01
Не, не .. ти ми оправи настроението сериозно :D :D
фамозно :D :D