PDA

View Full Version : Толкова съм влюбена в него ,а той е влюбен в друга :(



tujnoto_momi4e2
03-09-2014, 14:26
Хора чуствам се като в любовен триъгълник.Работата е там ,че аз съм много влюбена в едно момче ,което е влюбено много но във друга ,която както изглежда не чуства същото към него.Чуствам се зле защото знам коя е ии настина е хубавица руса със сини очи а аз съм чернокоса със тъмни очи.Не знам кога и как се е влюбил в нея така толкова.В един клас сме и имаме още 1 година преди да зъвършим.Нямам желание за нищо нито да излизам нито да правя нещо сигурно съм в депресия ....какво мога да направя ...да го имам не мога да го забравя не мога ще се побъркам :( Постоянно го виждам замислен ,накак си тъжен слушайки музика...най ме боли като го гледам как се опитва да я спечели а тя е влюбен в друг и е с друг ...

DarkTemplar
03-09-2014, 14:34
При положение, че сте в един клас очевидно не можеш да се абстрахираш от него, така че опитай да се сближите, обстоятелствата може и да се развият в твоя полза.

gamblerpimp
03-09-2014, 14:35
trqq da si do 178sm i do 49kg ina4e ne stava

baby_baby
03-09-2014, 16:28
Опитай да се сближиш с него може пък да се получат нещата

RapExotic
03-09-2014, 17:07
К`во ка`т си тъмнокоса и тъмноока? Аз точно такива харесвам най-много. Струва ми се, че си се комплексирала от това, че тя е "по-хубава" от теб и за това нямаш шанс. Ако бяха гаджета бих казал остави го, но.. Открадни си го от нея. Недей да чакаш. Дори да не стане поне ще си пробвала.

lubopitna_123
03-09-2014, 20:50
Опитай да се сближиш с него може пък да се получат нещата

И аз мисля така :)

re6itelnata55
03-09-2014, 21:45
К`во ка`т си тъмнокоса и тъмноока? Аз точно такива харесвам най-много. Струва ми се, че си се комплексирала от това, че тя е "по-хубава" от теб и за това нямаш шанс. Ако бяха гаджета бих казал остави го, но.. Открадни си го от нея. Недей да чакаш. Дори да не стане поне ще си пробвала.

;)

Hilary_
03-10-2014, 06:48
Работата е там ,че аз съм много влюбена в едно момче ,което е влюбено много но във друга ..
До тук. Няма какво повече да кажеш по въпроса, девойко. Преглътваш ситуацията и продължаваш напред.
Не е дошъл края на света, така че стига толкова драма.
И другия момент - това, че е руса със сини очи няма абсолютно никакво значение. Недей да си набиваш допълнителни комплекси.

pifiella
03-10-2014, 11:53
Това е реалността. Винаги някой, някъде страда и пак светът продължава да съществува :)

girlwithblueeyes
03-10-2014, 14:07
Бори се за него .

EffinSick
03-10-2014, 22:32
Според мен пък тъмнокосите и тъмно оките са доста по готини, нищо лично към русичките със сини очи. Това е мое мнение.
Както казаха по - горе, сближи се с него.. може в последствие да почне да те харесва и нещата да се уредят. :)

sofie
03-11-2014, 08:04
Щом тя не му отвръща все някога ще му мине увлечението, какъв е проблемът да се сближите така или иначе?

antoniq_96
03-11-2014, 18:54
Сложно така и ти се измъчваш и той :(

its.moninka
03-11-2014, 19:35
trqq da si do 178sm i do 49kg ina4e ne stava


Е не,т'ва ме уби. От какво значение е това пък?
Според мен не се опитвай,може да не се получи,и после да страдаш още повече.

mayaaa
03-11-2014, 19:40
Да, опитай се да си го спечелиш, а ако не - така е трябвало.
И аз преди съм писала теми от типа "той е любовта на живота, не мога да го забравя", но сега знам, че не било така. Няма незабравими. Ще си страдаш известно време, но ще ти мине и няма да ти е последния. Само недей си се "депресира" сама, излизай, прекарвай време с приятели, било то и на сила понякога.

krissi_to
03-12-2014, 12:04
И аз съм на същото мнение, ОПИТАЙ. Както са казали.. много по-добре да знаеш, че си пробвала, отколкото да си висиш у вас и да се чудиш АМА КАКВО БИ СТАНАЛО АКО.. аз също много повече харесвам тъмни момичета, тия руси.. и все пак естествено зависи от човека. Сближи се с това момче, първо като приятелчета.. размотавайте се заедно говорете си и в течение на времето ще си изясниш нещата.

m.ivanova
03-14-2014, 19:23
Игнорирай го ! От известно време съм много близка с един мой приятел и с него си говоря най - много .. Преди общувах с всички момчета и от класа и от другите класове, а в последно време като не им обръщам внимание, те се опитват да привлекат моето ... Когато постоянно си с едно момче на него ще му стане досадно и няма изобщо да ти обръща внимание. Влез му под кожата ! Няколко дена изобщо не му обръщай внимание, само ако те пита отговаряй му и гледай да не изглеждаш заинтересована.

leadyflame
03-14-2014, 21:53
Докато не предприемеш действия, проблемът ти ще седи само в главата .