PDA

View Full Version : Старата любов..???



lqlq_
03-10-2014, 11:21
Здравейте хора,искам да ви споделя нещо,което ме терзае и ме кара да се замислям!Преди няколко дни бях на събиране в едни приятели,бях и с приятеля си..Но там беше и един от бившите ми.Не се бяхме срещали отдавна и много се е променил,като го видях и отново си спомних времето в което бяхме заедно и ми хареса..Пишем си,зарибяваме се,но дотам...Аз си имам приятел,който много обичам и на когото много държа,той прави и дава всичко за мен,както и аз за него,но отново взех да харесвам и бившия си и не знам как да постъпя? :(((
Дали това не е само моментно и всичко ще отмине..?
Не искам да ме нападате,но просто не ми е лесно,а и двамата ми харесват..Дайте ми съвет ^^

Anonys
03-10-2014, 11:25
И к'во, ако не е моментно ще се върнеш при стария ли? Леке. Хващай си ушите и да го махаш бившия.

pifiella
03-10-2014, 11:48
Спомни си защо ти е бивш. Все пак има някаква причина. И да, нормално е,ако не сте имали драма,сълзи и бой при раздялата да си спомниш хубавите моменти.НО! Но,ти сега си с друг,който "дава всичко за теб", ще можеш ли да нараниш човека до себе си и да го оставиш заради бившия?

G3GaSa
03-10-2014, 12:16
ПУФФФ. И затова си седнала да пускаш тема, някой друг да ти даде съвет...
Или си много тъпа или много малка, щом ти не знаеш какво да правиш. <О><М><Г>

kyka1
03-10-2014, 12:36
Не наранявай човека, който те обича, заради човека, който те привлича, второто е временно !!!

AKJSDHLX
03-10-2014, 13:00
С времето лошите спомени избледняват и остават само хубавите.НО щом ти е бивш, значи е имало защо, а ако наистина обичаш момчето до себе си, забрави за бившия. ;)

baby_baby
03-10-2014, 14:00
Не си проваляй връзката заради моментно увлечение и се вижда колко много обичаш приятеля ти след като си мислиш за други

RapExotic
03-10-2014, 14:00
Никога не се връщай при бивш!

SuNsEt
03-10-2014, 19:03
Aбе льольовците ,дето обиждaт - fuck off,кои съе вие дa четете морaл? ...

Към aвторкaтa - рaзбирaм те нaпълно,преживявaлa съм го. Спомни си зaщо сте скъсaли,имa ли смисъл дa си мислиш зa него въобще.Понякогa,когaто човек имaш до себе си хубaв човек,не осъзнaвaш кaкво имaш или може би осъзнaвaш,но свободaтa я превръщaш тaйничко в свободия.
Моят съвет е дa остaвиш нещaтa тaкa.Продължи си със сегaшния си приятел и се опитaй дa зaбрaвиш бившия.

G3GaSa
03-10-2014, 19:08
Aбе льольовците ,дето обиждaт - fuck off,кои съе вие дa четете морaл? ...

Bitch please, shut the fuck up.

SuNsEt
03-10-2014, 19:28
Make me,bitch : )

fenastz
03-10-2014, 19:44
С времето лошите спомени избледняват и остават само хубавите.НО щом ти е бивш, значи е имало защо, а ако наистина обичаш момчето до себе си, забрави за бившия. ;)

По-добре няма как да бъде казано.

fenkaaa
03-10-2014, 20:37
Пишем си,зарибяваме се,но дотам...Аз си имам приятел,който много обичам и на когото много държа.

Вижда се колко обичаш приятелят си.

По темата, по добре спри със "зарибяването", защото ще навлезеш още по-дълбоко, няма да можеш да се откъснеш, ще направиш някоя грешка и ще провалиш връзката си. Щом си щастлива с приятелят си, за какво изобщо се занимаваш с този? Както казаха по-нагоре, нормално имали сте моменти заедно, но в такива случаи остават само хубавите спомени, все е имало за какво да се разделите. Не се връщай назад.