PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



xmancho1
03-10-2014, 13:29
Имам приятел момиче , даже бих казал жена, с която се познавам от 6 години вече. Винаги сме били близки , тя е разчитала на мен и аз на нея, но през последният месец нещо се промени. Преди сме се чували от 1 път на седмица до 1 път на няколко месеца, по фейсбук и вайбър сме си писали рядко , но нали сме приятели и когато и двамата сме заети не е било проблем , а и не мисля ,че сме изпитвали някаква нужда да си говорим ежедневно. Но през последният месец станахме много близки, чуваме се всеки ден , говорим за денят си , за проблемите си , за всичко в общи линии. Тя имаше проблеми и аз исках да бъда до нея , да и дам кураж и да я успокоя. Винаги ме пита как съм , какво правя и какво съм правил през деня, а аз както винаги я питам как е , какво става с нея. Бих казал, че в повечето случаи разговорите са чисто приятелски, но понякога имам чувството , че говорим като гаджета. Наистина ми е адски приятно и хубаво , когато говоря с нея , харесва ми , че има някой , който се сеща за мен и мисли за мен. Просто ми е странно дали е нормално на двама много близки приятели мъж и жена да се чуват всеки ден. До сега не съм се замислял за нея по тоя начин, да винаги съм я смятал за страхотна и секси жена , не мога да кажа , че не харесвам нещо в нея , но не мога и да кажа , че съм влюбен( главно , защото сме от различни градове и реално рядко можем да се видим). Но искам да знам , дали може би това приятелство, което не искам да губя, може да стане нещо повече?

baby_baby
03-10-2014, 13:57
Ние няма как да знаеме дали те харесва за гадже или не то дори и ти незнаеш дали я харесваш за гадже

RapExotic
03-10-2014, 14:08
Ако сте се запознали през интернет и за тези 6 години сте се виждали няколко пъти то няй-вероятно те използва за кошче за душевни отпъдъци в труден за нея период. Ако се познавате лично и сте прекарвали много време заедно трябва да намериш начин да общуваш с нея на живо за да разбереш дали е влюбена в теб или не. По телефона и през чата нестава.

BeTheOne
03-10-2014, 17:46
По описанието ти става ясно, че преди всичко сте приятели. Ако си във френд зоната - не очаквай друго, приятели сте си и толкова. Не е невъзможно, но шанса е пренебрежимо малък.

Все пак - ако искаш да разбереш дали може да се получи нещо между вас, най-добре е да излезете един два пъти и ще си проличи. Трябва да действаш с кадифени ръкавици обаче, при положение, че държиш на нея като приятел и не искаш да я губиш.


Поздрави!


BeTheOne

102
03-10-2014, 18:09
поздрави

xmancho1
03-11-2014, 18:28
Да, може би ситуацията ( в която няма изглед да се видим в близките 6 месеца) е най-добре да не мисля какво става. Т.е. имам страхотна приятелка , с която се чувам всеки ден , упора съм и , включително и тя на мен, човек, с който мога да споделя всичко и да не мисля , че ще ме съди. А дали би станало нещо между нас или не , времето ще покаже. Но и определено не искам да я губя като приятел! Все пак ви благодаря, може би исках да споделя чувствата си , а това не е малко :)

umri
03-11-2014, 21:27
Имам приятел момиче , даже бих казал жена, с която се познавам от 6 години вече. Винаги сме били близки , тя е разчитала на мен и аз на нея, но през последният месец нещо се промени. Преди сме се чували от 1 път на седмица до 1 път на няколко месеца, по фейсбук и вайбър сме си писали рядко , но нали сме приятели и когато и двамата сме заети не е било проблем , а и не мисля ,че сме изпитвали някаква нужда да си говорим ежедневно. Но през последният месец станахме много близки, чуваме се всеки ден , говорим за денят си , за проблемите си , за всичко в общи линии. Тя имаше проблеми и аз исках да бъда до нея , да и дам кураж и да я успокоя. Винаги ме пита как съм , какво правя и какво съм правил през деня, а аз както винаги я питам как е , какво става с нея. Бих казал, че в повечето случаи разговорите са чисто приятелски, но понякога имам чувството , че говорим като гаджета. Наистина ми е адски приятно и хубаво , когато говоря с нея , харесва ми , че има някой , който се сеща за мен и мисли за мен. Просто ми е странно дали е нормално на двама много близки приятели мъж и жена да се чуват всеки ден. До сега не съм се замислял за нея по тоя начин, да винаги съм я смятал за страхотна и секси жена , не мога да кажа , че не харесвам нещо в нея , но не мога и да кажа , че съм влюбен( главно , защото сме от различни градове и реално рядко можем да се видим). Но искам да знам , дали може би това приятелство, което не искам да губя, може да стане нещо повече?

Верно ли изхаби толкова време да напишеш нещо толкова бизсмислено?

едит; нека стигнем до същинския въпрос.. верно ли изхабих толкова време да прочета този въпрос? ахахахаахах.

Хамлетовият въпрос е кое е по-глупаво. Че ти си го помислил и написал, или че аз съм го прочел. За жалост мисля че кармичната везна клони в твоя полза :( ЗАЩО, СЪДБА, ЗАЩООО