PDA

View Full Version : Течение



denios
03-10-2014, 14:18
На почти 17 съм.Около 2 седмици след като ми свърши цикъла миналия месец..някъде около овулация ми се появи кафяво зацапване,в което понякога има и кръв.И така продължава до ден днешен,тоест продължава вече около/повече от 2 седмици.По принцип цикъла ми е нередовен и доста често е закъснявал,но в последно време стана точен като часовник и сега много се притеснявам от закъснението му,трябваше да ми дойде 6-7 март някъде,но проклетото зацапване си продължава!
Имам час за лекар за др седмица,но реших да попитам и тук дали на някого му се е случвало и то с такава голяма продължителност и какво може да е,имам ли повод за притеснение?

mlf
03-10-2014, 16:58
Ами .. не ми се случвало и нз .. ноо ще се пробвам да ти дам съвет.
Има място за притеснение винаги .. просто запази спокойствие до деня за прегледа ти ...
Имала ли си рисков/и полов/и акт/ове наскоро?

denios
03-13-2014, 12:06
Ами зацапването си продължава.Изключвам напълно възможността за бременност,тъй като съм девствена :D .От 2 дни пия витамн Ц в отчаяни опити въпросното течение да спре,защото е и време да ми започне нормалния цикъл,който май няма намерение да идва скоро.На някой ако му се е случвало моля да сподели ):