PDA

View Full Version : МОЛЯ, КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ



tedinkata666
03-10-2014, 15:36
Здравейте, аз съм момиче на 18 без два месеца. От 3 години насам си харесвам един приятел от моя клас, той ме обича, но само като приятелка- не ме приема като нещо повече и аз го знам, не се надявам на нищо повече от отношенията ни сега. Малко преди нова година аз започнах да ходя с един негов приятел, който е 19 години по- голям от мен .Той е прекрасен, обича ме, грижи се за мен, гретира ме като принцеса .Проблемът, освен възрастта, е че той е болен от хепатит, но това в нашите среди е нормално. Аз скъсах с него, но ми е много трудно да стоя настрана от него, той е луд и 19 год по- възрастен от мен и приятелите и родителите ми не одобряват, всъщност никой не одобрява + това аз не го обичам,или поне така си мислех. Вижте, той започна да ме следи и да се държи собственически с мен е когато скъсахме си мислех, че ще се чувствам освободена, но защо тогава не мога да спра да мисля за него и да искам да го видя, знам, че не е за мен и че не е справедливо спрямо него да съм с него, но да не го обичам. Знам, че сигурно за вас това са пълни латино сериалчета, но за мен е важно и наистина бих била благодарна, ако ми дадете съвет. :)

Ospi
03-10-2014, 15:48
Фани кажи на 18 годишния да го натепа с тояга и тоя че те остеи намира бре момче.

tedinkata666
03-10-2014, 15:57
you ain't helpin' fella....

BeTheOne
03-10-2014, 17:42
Искаш ли да си с него или не?
Изясни си въпроса за себе си. Другите няма какво да ги гледаш.

Ако искаш да забравиш, времето е добър приятел в такъв случай, а ако в добавка прибавиш и нова сполучлива връзка още по-добре.


Поздрави!


BeTheOne

RapExotic
03-10-2014, 21:15
Ти си един от най-бруталните случаи на синдрома Чичкомания, който съм чел някога. Момиче, моля те, осъзнай се!!!

HollyGolightly
03-11-2014, 02:32
Проблемът, освен възрастта, е че той е болен от хепатит, но това в нашите среди е нормално.
Е, ти пък, за един хепатит остави човека... в що за среда движиш се чудя :?

baby_baby
03-11-2014, 10:41
Ако го обичаш няма да ти е пречка на колко е години и дали е болен

Моя приятел е на 30 и живееме заедно и наще отначало не го одобряваха но аз го обичам много и мнението на другите не ме интересува така че бори се за това което обичаш

xXxPETYAxXx
03-11-2014, 13:16
Ама вие наистина ли повярвахте на тази история? :lol:

girlwithblueeyes
03-11-2014, 13:51
Ама вие наистина ли повярвахте на тази история? :lol:

И аз тва питам .

tedinkata666
03-11-2014, 15:00
Ама вие наистина ли повярвахте на тази история?
za6to da ne povqrvat na tazi istoriq kato e istina i sam napalno obarkana i ne znam kakvo da pravq...takiva komentari sa izlishni akonqmash ne6to polezn da kazvashq molq ne komentirai :)
Е, ти пък, за един хепатит остави човека... в що за среда движиш се чудя
ami dvija se v sreda, koqto povecheto hora ne odobrqvat- povecheto mi priqteli ili drusat ili pushat koz az ne pravq ni6to neredno, osven 4e ponqkoga si popushvam kozcheq no tova e susvem normalno..

tedinkata666
03-11-2014, 15:55
Ако го обичаш няма да ти е пречка на колко е години и дали е болен

Моя приятел е на 30 и живееме заедно и наще отначало не го одобряваха но аз го обичам много и мнението на другите не ме интересува така че бори се за това което обичаш

a ti na kolko si? vashite kak go priemat 6toto moq bashta mi e kazal 4e ako nqkoga go doveda vku6ti 6te go prebie i ne se sheguva

pofff
03-11-2014, 23:12
Щот е болен го зарязваш? Ти не заслужаваш и капка от това което ти е дало т'ва момче! По-добре поговори с него! Да не стане така че после да има теми ''искам да се върна при него ама той не иска'' ;) Бахти хората сте....

elena.a.nacheva
03-12-2014, 19:01
Ти си един от най-бруталните случаи на синдрома Чичкомания, който съм чел някога. Момиче, моля те, осъзнай се!!!
++