PDA

View Full Version : Романтика или поне опит за такава.



Toinfinity
03-10-2014, 16:58
Здравейте на всички от форума нов съм и разгледах разделите но не намерих правилното място за тази тема и реших да я пусна тук надявам се да не съм сбъркал разделите.Така да минем направо на това което искам (съвет) имам сериозна приятелка която искам да изненадам но не знам дали изненадата ще е ПРИЯТНА или ОТЧАЙВАЩА... Моята приятелка завършва тази година и мислех на бала и да и направя следната изненада да и подаря голям букет от 101 рози и вечерта да и направя романтична вечеря в един хотел в София с панорамна гледка към цяла нощна София панорамната гледка се разкрива от джакузито което е в апартамента. Идеята ми беше целият апартамент да е в свещи да напиша с тях ОБИЧАМ ТЕ! и другите романтични неща който следват рози по земята вино нещо за хапване ако въобще имаме желание за нещо за хапване.. : ) Искам да ви помоля понеже това ще е първото нещо което ще правя така за момиче искам съвет какво да направя и какво не за да не стане СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ... Благодаря на всички от форума. :)

RapExotic
03-11-2014, 12:49
Идеята е добра, въпреки че според мен малко прекаляваш с романтиката. На някой момичета това не им харесва, на други им харесва. До колкото разбрах искаш да го направиш вечерта в която и е бала. Това определено не е най-подходящата вечер. Все пак бала продължава до към полунощ, а след това има продължение в дискотеките заедно с випуска. Тоест най-рано до 2ч. през нощта тя ще е заета. След това на дали ще е в състояние за вечеря или романтика. По добре го направи на следващата вечер, когато ще имате достатъчно време на разположение.

Не виждам каква излагация може да стане. Дръж се естествено с нея и прекарайте вечерта така, че да ви е приятно и на двамата.

girlwithblueeyes
03-11-2014, 14:13
Ужас.

Това е прекалено вече .

The Cheetah
03-11-2014, 14:27
Ужас.

Това е прекалено вече .

+

heartsdesire
03-11-2014, 22:39
Къде ще ги мъкне мацката тия 101 рози? Това вече се изтърка, подари ѝ малък букет цветя (за предпочитане да не са рози), + романтична вечеря на свещи и пак ще ѝ хареса супер много. ;) Много е лигаво иначе.

Rza
03-12-2014, 05:46
Стига си и купувал любовта ;д

baby_baby
03-12-2014, 14:45
Идеята е много добра но защо не я направиш след бала предполагам на самия ден когато ще и е бала ще ходи вечерта на ресторант с класа и после на дискотека ако е така я изнадай с вечерията на следващия ден а букета и го подари на бала