PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 27



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Lilanda
05-24-2014, 16:47
Вече доста хора май разбраха..Интересно как хора, които дори не знам, че посещават форума, са разбрали за нас, та питат "Как вървят нещата с *******?"..Поне 2-3ма познати ме попитаха днес, а си нямах и на идея, че дори знаят кой е..

Не можах да се видя с моя абитуриент..:mad: Липсва ми вече, искам да съм до него в момента..:( Карай де, към 28-ми вече ще се видим..;3

Охх чувствам този ден като пропилян..Дори с него не можах да си пиша като хората..:(

shmatarok
05-24-2014, 17:15
Искам и аз на баааааал!
За пореден път родата се показа като ... и аз не знам какво. Като завършвах преди две години никой не си направи труда да дойде или да ме поздрави, освен родителите на братовчед ми, сега, когато той завършва, мало и голямо се е събрало да го поздравява, че е изкласил. Цял живот не му се нарадваха, ей!
Като изключим, че малко се подразних от горе-споменатия факт съм добре. Набарах яка промоция в магазина и си накупих сума ти готини неща за по 50р :Д И имам половин кило шамфъстък, та съм доволна D:

Hayashi
05-24-2014, 17:31
^ Е това е класика. Аз затова и упорито държах да не празнувам, защото бях убедена, че един куп роднини ще ми се изсипят само, за да се почерпят.


Още 3 лекции ми остават за днес и съм готова. Няма да се предам накрая! А тези дни ми се е отворил страшен апетит и не мога да си смогна да си приготвям храна.

lisi4ety
05-24-2014, 19:54
скапана от обикалянето, 3 бака за 3 часа, не знам как успях
и напрегната за утре, имам толкова да чета, а до час трябва да съм заспала, за да стана някак в 5 за работа
фиругбойдфд

leadyflame
05-24-2014, 20:18
Ебахти путката, едно обяснение даже не може да даде, ще ми затваря телефона. Най-лесното да оставиш някого със смс, ебахти мачовщината, бясна съм.

anonymous708973
05-24-2014, 20:20
Добре де, наистина ли беше необходимо да решава, че има мераци към мен? Ох... да се чудя сега как по-деликатно да обясня, че аз нямам никакви. Пък е свястно момчето, приказливо, начетено, ама... дръжки, човече. Защо не реши, че иска да ми е приятелче просто?

Настрани от това - днес беше мързелив ден, ама успях да си поспортувам мъничко, харесва ми. Не получих правилната реакция от правилните хора, ама... да се надяваме, че това ще се промени.

Едит: Leadyflame, ако ще се почувстваш по-добре, отиди до тях и му вдигни един стабилен скандал. Или просто подмини ситуацията като the bigger person... второто лично на мен не ми е сила.

leadyflame
05-24-2014, 20:33
Ситуацията не мога да я подмина, защото държа поне едно обяснение да получа, мразя невидението, мразя да чувам само тишина, когато съм пълна с въпросителни. Не виждам кое му е сложното просто да се изкажат две-три думи и защо най-лесното решение е да приключиш всичко без едно елементарно откровение, техника да бях да ме захвърлят просто така, не съм в употреба вече, окей ама не смятам, че е правилно и в човешките отношения да се процедира така...

tireheb
05-24-2014, 20:37
КВИ СА ТЕЯ ПЕТ МИНУТИ ВЕ ЦЪРВУЛИ ВЕХТИ МАМА ВИ НЕДЪГАВА

one
05-24-2014, 21:17
НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ
ебаси филма ве
марсело омг

babity
05-25-2014, 05:35
Бахти, ентусиазма 'дето ме обзе снощи след края на мача. Само с бира не бях капитанствала, та така и стана. С'амо 'дето никой не ми обясни, че душата ми ще е камбана като се събудя, а аз се събудих от главобола си.
Т'ва... нещо ми е звъняло през нощта. Притесних се първоначално дали не му се е случило нещо, ама той нямаше да звънне на мен, ако беше такава работата..Изобщо ня'а и да му звъня.

SHPAIdURmeN
05-25-2014, 05:45
Тоя бас напраоо ме бие по главата със кофа за боклук (от онези старите ) :D

bebeemalko
05-25-2014, 07:30
Начииииииии... имам баааал :D и в нас няма вода :D ебаси късмета...

SHPAIdURmeN
05-25-2014, 07:39
^

http://vbox7.com/play:1e46eea41d

AliceSw
05-25-2014, 08:09
искам да убивам хора...не ми се занимава с тъпия стадион, искам той да се държи като нормален човек, ама няма, искам да се махна за седмица някъде, или да се събудя след защитата...не съм доволна

queen_ofdisaster
05-25-2014, 09:15
Колко много мразя анонимни хорица... не е истина.

Настроението ми е... странно. Смесица от хубаво, тъжно и развълнувано. Хубаво ми е, защото бях на бал на една от най-верните ми приятелки от предишното училище, развълнувано, защото и моят предстои... И тъжно, защото... не знам, просто защото хората, които исках да дойдат, най-вероятно няма да присъстват. В общи линии от "моите лични" гости, тоест от приятелите ми, ще дойдат само двама. А ми се искаше... да бъда с други хора. Тъпо е да разчиташ на друг да те забавлява, не е правилно! Искам да бъде хубав... хубав... бал.

same here..при мен е още по-трагично положението,тъй като и последните хора,на които разчитах да дойдат няма да могат;така че най-вероятно ще бъда само с роднините и разни семейни приятели.Вярно че ще съм вкъщи 2-3 часа докато дойдат да ме вземат,за да потегля към "истинския" бал ,но ми е някак криво без нито един "личен гост" .

Hayashi
05-25-2014, 11:53
С толкова мило и прекрасно обаждане се събудих днес! Сега си правя нещо вкусничко и се нагърбвам да си свърша работата. Едно такова ми е мотивирано. Въпреки, че сега само аз имам още няколко изпита, в средата на юни си излитам за България, а другите ще се явяват на поправка.

bloodyF
05-25-2014, 13:05
same here..при мен е още по-трагично положението,тъй като и последните хора,на които разчитах да дойдат няма да могат;така че най-вероятно ще бъда само с роднините и разни семейни приятели.Вярно че ще съм вкъщи 2-3 часа докато дойдат да ме вземат,за да потегля към "истинския" бал ,но ми е някак криво без нито един "личен гост" .

Ами на мен пък не ми правиха нито бал с приятелите само, нито с роднините. Единственото беше в ресторанта с класа и си ми беше окей, щото не се тревожех, че трябва да бързам, за да може някоя леля, дошла да се наяде с кебапчета, да ме види. (примерно)


Спи ми се, та две не виждам, а тъпата книга не съм я превела. Дано да мога да замажа положението.
И Марти ще ми се обади след 2 часа и кога ще се виждаме-нямам представа

queen_ofdisaster
05-25-2014, 13:50
Дам,имаш право :D Просто ми е някакво гадно чувство,че няма да имам маса с "мои" си хора,с които да си приказваме и с които да се забавлявам повече през тези няколко часа;това си е то невероятен късмет-всички да имат или работа,или пътуване,или техния си бал :D А като знам,че ако беше няколко седмици по-рано,щях и кавалер да имам,а сега съм сингъл,допълнително допринася за сдухването ми :Д

leadyflame
05-25-2014, 14:26
фък, пак ще го ям куреца.

DisappointedDreamer
05-25-2014, 15:15
Храна, книги, слънце, любов и щастие!

Ахх! Щастливо ми е.

ForzaFelipe
05-25-2014, 15:39
Отново имам гадни болки в кръста :/ Не знам защо се случва, но съм като пенсионер и не мога да се наведа....май ще трябва да посетя лекар..Иначе вчера мина супер, малко се почуствах отново като абитуриент :lol:

xoxi
05-25-2014, 17:39
Най-накрая!!!
Минаха матурите, мина и балът... сега поне една седмица имам пълна свобода.
Ще излизам да снимам, ще чета, ще гледам филми, ще прекарвам вечерите по парковете с компанията, ще имам време само за НЕГО!!! Даже мисля, че няма да е зле и една екскурзийка да си организираме. Страшно ми се пътува с влак...
Една седмица (поне) ще е абсолютно безгрижие. Ако и времето се задържи така хубаво, кой като мен!!
http://data3.whicdn.com/images/87448889/large.gif

HollyGolightly
05-25-2014, 18:33
Дори аз не знам вече как съм...
R.I.P.
https://scontent-b-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1016413_10201552848573639_1571992472_n.jpg

shmatarok
05-25-2014, 18:40
^ Неее! ;( Какво се случи?

HollyGolightly
05-25-2014, 18:43
^ Неее! ;( Какво се случи?

Просто горкото животинче не заслужаваше стопанка като мен

Danica
05-25-2014, 19:06
Искам да споделя... да се оплача по-скоро.
Остават по-малко от два дни… какви ти два дни, остава един ден до бала ми, а аз се чувствам ужасно. Преди три часа се случи дългоочакваното събитие: взех си абитуриентската рокля… и съм страшно разочарована. Тъпата шивачка я е подкъсила повече, отколкото исках и отколкото беше нужно. Очевидно не е премерила добре и една част от плата е била по-къса, поради което се е наложило да скъси и останалата… Разочарована съм. Много, много, много. Егати, не може ли едно нещо да е перфектно, мамка му?! Цялото ми настроение, цялата ми радост от този бал постепенно се изпаряват. Омръзна ми да се примирявам с разни неща, които не са така, както трябва да бъдат… Просто искам нещо да бъде перфектно – да се чувствам перфектна и перфектно. А сега… толкова много неща… дребни, маловажни на пръв поглед, но част от цялото. И когато части от цялото липсват, то не е перфектно. А когато си представяш нещо и знаеш какво искаш, но нещата са различни от това, което си искал, се чувстваш разочарован. Първо, проблемът с кетъринга и грозните шатри, които баща ми ще поръча; после това, че трима от „личните“ ми гости – тоест хората, които наистина исках да присъстват, няма да могат да дойдат; сега… тази рокля… Не знам, просто не знам. Тъжно ми е, разочаровано.

И все пак... Хубава черта на характера ми е това, че бързо се разсейвам и игнорирам мислите, които биха могли да ме доведат до депресия. Все още се чувствам гадно за роклята, едва ли ще го преживея, но… непроменимото е непроменимо. Ще се опитам да не мисля за това… да се насладя на деня и дрън-дрън шикалки. Оф…

Извинявай, че ти се бъркам, обаче ми става много тъжно като чета нещо такова :( Помня какво беше на моя бал :3
Перфектни неща няма. Не се стреми към перфектното, защото така никога няма да си доволна - приеми нещата такива, каквито са ... и не се притеснявай, защото в спомените нещата винаги изглеждат много по-добре, отколкото са били : ) Какво ти пука, че роклята ти е малко по-къса? Пак ще си перфектна в очите на близките ти и хората, които са дошли да те изпратят. Повярвай ми, никой няма да гледа крайчеца на роклята, всички ще гледат ТЕБ.
Колкото до хората ... ще бъдеш толкова ентусиазирана и развълнувана самия ден, че изобщо няма да усетиш кога са минали часовете с гостите и вече си в училище, с приятелите и компанията ти : ) Наслади се на деня и приятно прекарване ти пожелавам!

Онтопик: защо никога няма да се науча да не искам нещата да се случат веднага?! Нервна съм и развълнувана едновременно, не мога да се спра, а знам, че е не е хубаво ...

lisi4ety
05-25-2014, 21:05
Скапана съм. Пред очите ми има списъци с имена и ЕГН-та и се побърквам. Ако чуя думата "избирател", "гласуване" или "бюлетина" отново ще скоча от някъде.
Имам нужда да поговоря с приятелите си, не мога да повярвам, че цял ден нямах никакъв контакт с никой, който познавам. И искам да го гушна.
Леле, не мога да гледам ,лягам.......

girlwithblueeyes
05-25-2014, 23:16
Русия са световни шампиони
Фетел доста зле тоя сезон
Доста неприятен ден.

shmatarok
05-25-2014, 23:19
След 4 часа и половина трябва да съм станала. Предвидливо си легнах рано, спах два часа и се наспах??? Ужасна съм.

102
05-26-2014, 00:24
Скапана съм. Пред очите ми има списъци с имена и ЕГН-та и се побърквам. Ако чуя думата "избирател", "гласуване" или "бюлетина" отново ще скоча от някъде.
Имам нужда да поговоря с приятелите си, не мога да повярвам, че цял ден нямах никакъв контакт с никой, който познавам. И искам да го гушна.
Леле, не мога да гледам ,лягам.......

некой е бил в комисия ;д

ForzaFelipe
05-26-2014, 00:28
Преди 2 години, по това време, взех едно от най-грешните си решения...или по-скоро не взех никакво решение...и до днес съжалявам за това..

fUcKsMiLe
05-26-2014, 00:32
След 4 часа и половина трябва да съм станала....

Това и дори отпътувала.
Още не съм си легнала, защото оправях багаж.
Втора бална вечер- идвамеееееее!!! ^_^

sometimes_
05-26-2014, 06:31
Ох, много добра тренировка! Доволна съм, въпреки че малко ме боли. Днес пак пътуване, ама...поне ще е за кратко. Беше приятен уикенд, ама пак ме тревожат разни глупости... Всъщност не са глупости, изобщо даже. Но не мога да се амбицирам да се заема с тях. :(

Cloud9
05-26-2014, 06:36
До никое време снощи се учих да броя.сега съм объркана като видя че след 12 е числото 13,а не просто ООООООООООООООООООО!Кви беха тия тъпани?Кви беха тия зурни!Сурва ли е да му се нема?по никое време!Старите хора спят!Верно че и аз бях овчарин на бала,но виках в ресторанта и и бях абсолютна противничка на зурните и тъпаните.вижте ме,вече съм голяма и имам дълга рокля!Ако знаете какво ви чака след това....няма да ви е до броене

queen_ofdisaster
05-26-2014, 06:48
защо не мога да съм от хората,на които не им пука за нищо и просто карат по течението..и преди всяко важно събитие,вместо да се отпусна,аз се притеснявам за всяка дреболия дали ще стане перфектно.освен това с наближаването на бала,наближават и изпитите..а тази мисъл ме стряска доста :D

Jaune
05-26-2014, 07:28
ever thought of calling when you've had a few? (cause I always do)

SHPAIdURmeN
05-26-2014, 07:35
ООоо картата ми пристигна, значи всичко е наред :D

Dagichka
05-26-2014, 07:40
^и моята рокля не беше баш както я исках, не ме кефиха и цвета на обувките и чантата, ама се преживява. вчера ми мина бала, толкова чалга и простотия още в хотела не бях виждала, ебати излагацията. храна - под всякаква критика, музика - също, "украса" - още повече. ама пак ми беше забавно, добре че излизах отпред при пушачите да си правим весело :д пък и той дойде да ме види, та после чак и 2 часа откарахме в градинката на една пейка хаха като истински клошари :3 не ходих и на дискотека, ама не ми беше нужно. чувствам се добре, само че тва гърло ме побърква и гррр :с

girlwithblueeyes
05-26-2014, 08:39
До никое време снощи се учих да броя.сега съм объркана като видя че след 12 е числото 13,а не просто ООООООООООООООООООО!Кви беха тия тъпани?Кви беха тия зурни!Сурва ли е да му се нема?по никое време!Старите хора спят!Верно че и аз бях овчарин на бала,но виках в ресторанта и и бях абсолютна противничка на зурните и тъпаните.вижте ме,вече съм голяма и имам дълга рокля!Ако знаете какво ви чака след това....няма да ви е до броене

Остави ги да се радват .

Едит-Хубавото на тези пътувания е че си почивам 2-3 дена.Поне хубаво ще науча за изпита и ще видя малко руският да преговоря .

Ivaaaaa
05-26-2014, 09:53
о, боже! мразя се! наистина.

нямах очаквания и дори успях да се разочаровам. беше ебаси тъпото. чувствах се като страничен наблюдател на този парад/цирк. пошлост, евтиния, селяния. изпуших толкова цигари, колкото не съм пушила през целия си живот общо + н-брой чаши вино = ... се тая. глупаво беше и не знам как да му обясня. ако можех, щях да се накажа. мразя се, мразя се, мразя се.
ще се концентрирам върху двата изпита другата седмица и ще се опитам да не бягам. трябва да поговорим. аз съм една страхливка.

ameli
05-26-2014, 11:09
Доволно съм, намерих си работа за през лятото ^^
Някак си еуфорично ми е от всичките балове тiя дни и нямам търпение догодина да дойде време за моя.. от сега съм почнала да се вълнувам :D

mayaaa
05-26-2014, 15:28
Макар и последната вечер да имах чувството, че изобщо не си изкарах пълноценно, всъщност беше доста добре. Е, лекциите първите два дни ми бяха пълна мъгла и гледах, като малка, сладка овчица, ама останалото беше разбираемо и полезно.
Имам материал за мислене. Това, че човек не живее като мен, не означава, че живее лошо и трябва да го приема. Всъщност май моето не е хубаво, но не мога да планирам бъдещето си, а и не искам. Нито пък искам да си измислям цели в живота, нека да е безсмислен, харесва ми и така!
А той пък се оказа голям пич! :D Жалко, че чак сега го разбирам. Странно също... И наистина по супер гаден начин се е працакал, но няма смисъл да му мисли толкова. Минало е вече, пак ще е добре, само дето много се притеснява. Ма къде там е решил да се забие... Иди го разбери. Дано размисли.
И ми дадоха възможност да разговарям с невероятния човек и да си разпитвам на воля, чак го съжалих по едно време. :D И въпросите ми са били много хубави и добре измислени. Ауууу! :cool:
Ама пак ми беше малко времетооооо! Искам с тях, не знам защо...
Сега съм се мотивирала да се стегна. 12 съм в ранглистата (или поне подобието на такава, което направих, защото не намерих излязла за тази година). Само 3-ма да минаааа! Искам, пък, искам!!
И изпитът ми идва с невероятна скорост. Просто не се виждам, тоя английски ми ебава майката. Защо не мога да уча езици? Защо?! -.-
И най-накрая се реших да си прехвърля нещата и да си дам лаптопа за поправка. Дано бързо ми го оправят, че ме трябва.

anonymous708973
05-26-2014, 15:38
Слушам украинска любовна песен, немския химн, но иначе уча по информатика, който ме знае :D
Диво и щастливо ми е такова :д
Ех, защо вместо да правя лингвистични анализи на приликите и разликите между руски и украински, трябва да уча простотии за програмиране, м?
След малко заминавам на тренировка, барем спра да си задавам такива екзистенциални въпроси.

ForzaFelipe
05-26-2014, 15:48
Супер шибано ми е днес..Чувствам се изморен, боли ме всичко, изнервен съм, припомних си стари грешки и цял ден се ядосвам за тях...

shmatarok
05-26-2014, 15:59
Не си чувствам краката направо. Толкова съм изморена, че не знам как ще издържа още два-три часа да стане по-свястно време за лягане.
Добър първи ден беше, можеше да е и по-добре, ако се бях наспала и ако бях свежа съм сигурна, че щеше да бъде. Поне колегите ме приеха добре, някои даже толкова ми се зарадваха, че ми стана драго. Явно скоро не са имали зайче за тормоз 8-)
И да си имам късмета, точно днес ли решиха да правят bank holiday и да не работят от автобусната фирма... Кога ще си изкарам карта?!

bloodfrozen
05-26-2014, 16:55
Последната седмица на семестъра. Не искам да свършва. Струва ми се някак, че за поредна година ще прекарам едно безсмислено и тотално скучно лято и тая мисъл ме плаши. На работа не мога да се хвана - никой няма да ме назначи за има-няма 2 месеца, практика не мога да си намеря - кой ще ти вземе завършили първи курс само.. Оф! Ужас, ужас..

Fisherman
05-26-2014, 17:15
цирк. пошлост, евтиния, селяния.

мно як живот водиш мейна

Ivaaaaa
05-26-2014, 17:27
мно як живот водиш мейна

ya mainata ti be,filmar s pasevdo-moralistki naklonnosti. ne ti li pisna da se zayajdash s men?

bal, goveda, piyanski zrelishta...a-u
ma kvo ti se obyasnyavam..pf
*sredno prystche*

//sorry za shlyokavicata, no sym ot tela

Fisherman
05-26-2014, 17:35
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool някой го е яд

секи път като си помислиш,че живота е хубав искам да прочетеш тоя ред


цирк. пошлост, евтиния, селяния

олол

Fisherman
05-26-2014, 17:38
http://images5.fanpop.com/image/photos/30500000/I-Ain-t-Even-Mad-the-fresh-prince-of-bel-air-30565881-400-300.png

Jaune
05-26-2014, 17:50
Поредното разочарование :)
Що ли се занимавам с когото и да е въобще, само боклуци

mayaaa
05-26-2014, 19:45
Сетих се, че имам още малко неща за спамене... Това не е работа просто, 'баси филмите които правят ръководителките ми, все една срещу друга, все нещо не им отърва, пък са жени на по 40-50. Така са ми омръзнали вече, че не е истина. После защо не ги харесвам.
И утре или в сряда съм на фитнес. Пфф, една седмица без тренировки. Не, че е толкова много, но ще видя зор докато вляза в ритъм.

Но ми харесва в какъв човек се превръщам! Уча се, "дресирам се" някак, но въпреки това не е изкуствено, а наистина се променям. Гледам на нещата по различен начин.

leadyflame
05-26-2014, 20:34
Не може ли да се прощават грешки?! Дори и разговор с мен не искат. Голямо съм лайно на моменти.....

xoxi
05-26-2014, 21:22
Толкова съм влюбена, че направо ми се реве (буквално). :D Имам едни такива периоди, в които отново и отново преживявам началния етап на всяка връзка - присвиването в стомаха, напрежението, нетърпението да го видя и какво ли още не. Егати...

Иначе днес ми е мързелден. Имах време да си поседя на задника, да си прочета имейлите, да си обърна малко внимание на блоговете, да изгледам някой филм, да сваля друг... и т.н. и т.н., все безполезни занимания. Още ми е някак психически изморено. Сега, когато напрежението покрай изпращането, матурите и бала - мина, не мога да се свестя. 8-) Той е поел цялото домакинство, чувствам се сякаш съм на гости. Понеже ми става неудобно вече някой друг да ми слугува два дни, от утре се взимам в ръце и си поемам моята част. Без глезотии!

DarkTemplar
05-26-2014, 22:38
теШка драма

koce1313
05-27-2014, 00:02
Толкова съм влюбена, че направо ми се реве (буквално). :D Имам едни такива периоди, в които отново и отново преживявам началния етап на всяка връзка - присвиването в стомаха, напрежението, нетърпението да го видя и какво ли още не. Егати...

Ама не си само ти :D и аз съм така понякога нищо, че съм момче :) Таз любов света ще вземе да погуби ама кой знае може и да го спаси <3

koce1313
05-27-2014, 00:10
Не ми се спи особено, излиза ми се с приятели (в 3:04) :D Утре имам класно по АЕ и ме мързеше да уча и тест по паскал (програмиране). Абе влобще не ми се мисли за утре :D Направо ще ни разгърмят живи с моя фр ама ... :D
Та така иначе седмицата се надявам да си я прекарам добре, мисля да гледам Годзила :P да chill-на малко неделята на планина или просто да си поспинкам <3 zZzZzZ. Ааааа иначе съботата отново сме прецакани имаме финален тест по биология абе направо кво да ви кажа :D Тази седмица се очертава уморителна.

HollyGolightly
05-27-2014, 02:19
Ужасен ден, скоро няма да ми мине това чувство на вина. Все още не мога да повярвам и постоянно се стряскам като видя празният ъгъл.
Освен това си помислих, че полудявам вече. Докато бях в задния двор започнаха да ми се "привиждат" феички... то се оказа, че било "woolly aphid" дори не съм знаела за съществуването на такова нещо :shock:
http://3.bp.blogspot.com/-yVlkdOOjzf4/T-jt9LAkIPI/AAAAAAAADzE/jEkhbCMycqg/s1600/DSC_4989.JPG

Dagichka
05-27-2014, 04:11
^олеле искам и аз да видя такова :cool:

хм, нещо свикнах да ставам в 6-7-8 най-късно, което е странно, но не е лошо де ;д това гърло ме побърква, не знам цикълът кога ще ми се възстанови от тия хапчета, направо екстра.. излиза ми се, пият ми се бири в парка, ама тва време какво по дяволите му стана, вчера тъкмо си извадих всички летни дрехи да ги пера и стана потоп навън о.о хах, не мога да осъзная още колко бързо минава времето, скоро ще сме месец юни? имам чувството, че си пропилявам живота и не го усещам кога минава, пък и той не минава изключително смислено и интересно както ми се ще.. пфф

skatew
05-27-2014, 07:12
Отново се успах, този път с 2 часа. Как ги чувате тея аларми не знам. Сега имам 3 часа, през които трябва да се надъхам да уча и после отивам на лесо. Снощи до 2 часа бях на бал и после с приятели в квартала, как няма да се успа. Даже малко нарочно се случи така :cool: Чувствам се малко странно в момента, като пия кафе и се изкъпя ще се оправя, ай приятен ден

DisappointedDreamer
05-27-2014, 08:47
Впуснах се в свят, различен от истинския. Свят, който винаги трае не по-дълго от няколко вечни мигове. И не искам да го напускам.

А трябва.
Ъх.

girlwithblueeyes
05-27-2014, 08:54
Вчера добре минаха изпитите утре също ме чакат изпити .Доволно е поне че чак в Петък отивам в Москва

anonymous708973
05-27-2014, 09:05
https://www.youtube.com/watch?v=BDYETEsDTp8
На рипийт я слушам, бе.

Добре ми е, умишлено си го правя да е добре, че ако се замисля какво не ми е наред, най-много да се депресирам.
Предпочитам да ми е надъхано, готинко и замечтано пък.

girlwithblueeyes
05-27-2014, 09:20
https://www.youtube.com/watch?v=BDYETEsDTp8
На рипийт я слушам, бе.

Добре ми е, умишлено си го правя да е добре, че ако се замисля какво не ми е наред, най-много да се депресирам.
Предпочитам да ми е надъхано, готинко и замечтано пък.

Авв много хубава песен.На мен Зачем я знаю ми харесва обаче повече .

s4etoved
05-27-2014, 09:21
Изпаднал съм в някаква литературна дупка............ чете ми се нещо, а не знам какво, всяка книга, която хвана и ми е безинтересна :( (като изключим "Колелото....." :D )

Иначе към края на юни се очертава да се местя в нова къщурка :) и вече официално открихме сезона на "Коня....." :D

shmatarok
05-27-2014, 09:24
Много ми се спи, въпреки че си легнах толкова рано снощи.
Ще го убия Крис, чак сега забелязах какви смени ми е направил. Бъзика ли се с мен или иска да види дали мога да издържа късна дневна днес и сутрешна утре? В най-добрия случай ще ми остави 5 часа за спане. Оф!

anonymous708973
05-27-2014, 09:32
Авв много хубава песен.На мен Зачем я знаю ми харесва обаче повече .

Е, те по звучене са доста различни :) Кефи ме как "убирайся" е go away :D Мелодията е суперзарибяваща! Ако имаш още любими, пусни ги на лично, моля :)
Първата не я разбирам съвсем, че няма превод на английски, успявам да хвана повечето от украинския и превода на руски, но е мноооого нежна!

Niakoitam
05-27-2014, 09:35
Edit: Стана твърде дълго затова,който не му се чете изобщо да не го започва.Само не ми мрънкайте. :)


имам чувството, че си пропилявам живота и не го усещам кога минава, пък и той не минава изключително смислено и интересно както ми се ще.. пфф

Нещо такова. :)
Последното нещо,което мога да нарека интересно ми се случи,когато на 23ти отидохме на националният стадион да отпразнуваме 100 годишнината на Левски.Беше емоционално :)

Иначе усетих тръпката да ядеш яко бой от 5-6 полицаи.Не...за щастие не в реалността, а в днешният ми сън нищо,че усещанията докато се събудя си бяха съвсем реални. :)
Та една форумка преди някоя и друга страница се питаше един въпрос Защо често сънува някакво момче въпреки,че почти нямат в даденият етап някакви допирни точки? Та и аз това се чудя.Защо в дадени периоди сънувам една съученичка въпреки,че нямаме кой знае какви допирни точки,а освен това тя е омъжена и си има две деца,което за мен изключва вече възможността да я виждам като по този начин желан обект.Даже и да ги нямаше тези фактори едвали щеше да се получи нещо.Тя е добър човек и никога не се величае,но...е свикнала още от ранна детска възраст на доста охолен живот и даже и да приемем,че може и да ме е харесвала някога,когато правеше опити да се закача с мен,даже и да бях друг и да имаше шанс да се получи нещо...бързо щях да и писна. Не отричам,че в 7ми клас я харесах още щом я видях за първи път.Още повече че и когато веднъж си бях забравил Атласа за 6ти и 7ми клас и отидох в нейната паралелка и поисках, тя единствена се отзова.Не отричам и че имах желанието да ми стане съученичка,което наистина стана.Не отричам и че няколко години я следях постоянно с поглед,но нещата вече са съвсем променени оттогава.Тя си има семейство.Изглежда и че е щастлива въпреки,че може би една част от нея съжалява за това,че на почти 27 е омъжена и с две деца.На това ме навежда мисълта,че преди време във Facebook ми хареса една публикация,която гласеше: "Да се ожениш/омъжиш на 20 е все едно да си тръгнеш от купона в 20:30", а по принцип не е като да харесва всяко едно нещо,което поствам.Даже се случва и рядко да ми хареса нещо.Странното е че тя се омъжи именно около 20тата си годишнина.Иначе почти не се виждаме вече.Когато се засечем в някое заведение си казваме Здрасти и Чао и евентуално понякога се чукваме и това е.Засичаме се предимно на ежегодните ни сбирки,където в повечето случаи заради нея не мога да си пия кротичко на масата.Най-често тя и една друга съученичка гледат по възможно най-бързият начин да ме изкарат на сцената и да ме сложат в центъра на вниманието.Винаги сякаш гледа да ми се покаже че е там,а на последната сбирка след като два пъти и казах,че ще стана по-късно като ме канеше на хоро,което аз не мога да танцувам третият път без никакви уговорки директно си ме хвана за ръката и с всичка сила ме издърпа на сцената при нея и другите.

Та този път за разлика от другите пъти съня ми стигна малко твърде по далеч.Обикновенно все нещо си се забвляваме или си говорим или се смеем и така.Все неща,които могат да минат за напълно приятелски бъзичета.Винаги е или сама или само омъжена.Децата и в тези сънища никога не присъстват. Този път в съня си се събудих в някаква къща с много хора и нея.Изобщо си нямах и на представа как съм попаднал там.Реших,че пиян съм стигнал дотам и затова съм изгубил спомени.Мъжът и,който в реалността няма нищо общо с полицай,а е по-скоро негов антипод в съня беше такъв.Поради някаква причина ме гледаш на кръв.Личеше си че страшно ме мрази и сякаш само тя го спираше да ми скочи.По едно време си затръгвах от тази къща и и казах:"Хайде чао аз си тръгвам" И идва най-странното.Тя ми отвърна: "Не си тръгвай.Обичам те!" Аз в първият момент се опулих изненадано, а в следващият момент и казах: "Вече е твърде късно,но и аз",след което си тръгнах.Мъжът и сякаш отнякъде беше разбрал за този разговор.На отиване минах през някаква пряка,в която като влезнах и затвориха и двата изхода.Мъжът и се появи с още 5-6 полицаи.Простнаха ме на земята и с шутове и кой каквото може ме счупиха от бой.След това по едно време пак бях при нея заедно с някакъв друг мъж,който мъжът и също ненавиждаше и някакъв готвач дето приготвяше някакви изискани ястия и се подигравахме всички на мъжът и относно побоя над мен в същото време аз ясно осъзнавайки,че ако ме хванат отново ме чака същото,че и евентуално и по лошо.Но сякаш в момента това твърде слабо ме вълнуваше.

sometimes_
05-27-2014, 09:41
Аааа, ебаси жегата! Направо се изнервих... Чак сега се сетих, че не обичам лятото... Обичам си зимата - да се облека дебело, да сложа шал и ръкавици и да си газя в снега. Може би заради манията ми чистота не ме кефи лятото, щото даже неколкократното къпане на ден не ми помага да се чувствам достатъчно чиста. Тия дни трябва да намеря и време да си купя разни летни дрехи, че нямам нищо от миналата година, което да ми харесва. Мразя да обикалям за дрехи. Все съм се чудила на момичетата, които го харесват тва занимание. За мен е тоооолкова досадно... Много обичам да имам нови дрехи, но ми е гадно да обикалям да ги търся. Ама ще гледам да ида до София да си напазарувам оттам, там поне бързо и лесно си намирам каквото ми трябва. Мда... Ако си взема и изпитите...ще е чудесничко, ама както "уча"...
Дано поне не завали, за да си направя тренировката вечерта.

Hayashi
05-27-2014, 09:43
Спах 13 часа, денят вече започна добре. И с прекрасно обаждане още в 8 сутринта. Не знам как ще си плащам сметката за телефона вече. Днес нямам почти нищо за вършене и ще си почивам цял ден. Незаменимо!

102
05-27-2014, 10:02
Ама ще гледам да ида до София да си напазарувам оттам, там поне бързо и лесно си намирам каквото ми трябва.

на софиа брат

Ivaaaaa
05-27-2014, 10:34
баси. спи ми се, а имам да уча.
имам нужда от дъъълъг период, през който да знам, че нямам нищичко за правене. и все някой ше ми мрънкя и ше ми дудне на главата. аз досаждам ли на някой?! чиба, ве! ееееееееее, колкото повече страня, толкова повече ми се натрапват.

xoxi
05-27-2014, 11:24
https://31.media.tumblr.com/tumblr_m7lzukhJGc1r9zqxgo1_500.gif
^ Искам, искам, искам, искам, искам, искам !!!!!!!!!!!!
Язовир, езеро, по-дълбока река.... Искам, стига да не е море или басейн!

Майничката
05-27-2014, 11:31
баси. спи ми се, а имам да уча.
имам нужда от дъъълъг период, през който да знам, че нямам нищичко за правене. и все някой ше ми мрънкя и ше ми дудне на главата. аз досаждам ли на някой?! чиба, ве! ееееееееее, колкото повече страня, толкова повече ми се натрапват.
До болка ми е познато :D

queen_ofdisaster
05-27-2014, 11:42
много ми е напрегнато и леко развълнувано,но реших да не се ядосвам за нищо и да прекарам деня в ядене на сладолед и шоколад, и гледане на "приятели" :D http://media.tumblr.com/tumblr_led76cPEmU1qdlkgg.gif

DarkTemplar
05-27-2014, 13:11
оф, ебати зора...

lisi4ety
05-27-2014, 14:41
Много ми е изморено и заспало.. и сесия идва, та и нервите ме тресат..
искам спокойствие

girlwithblueeyes
05-27-2014, 16:21
Като прибита съм а утре ще ставам в 4.

П.П Пантерке изтрии си кутията защото не мога да ти пиша:)

JagAlskarDig
05-27-2014, 17:58
Няма просто такъв малшанс... Цял ден съм бил на работа, учих 3 часа вечерта, тъкмо да изляза да повися на лостовете, за да отпусна напрежението, и ще завали порой с гръмотевици...

Edit: Щом гръмотевиците спряха си излязох на дъжда и се получи добре. Имам енергия да свърша още задачи преди сън.

NightBurn
05-27-2014, 18:03
21:00 часа е. Не съм навън. Скука. По телевизията дават безинтересното Dancing Stars. Опитвам се да измисля какво да гледам. Гладен съм. Отивам да си сипя да ям.

ForzaFelipe
05-27-2014, 18:11
Адски ми е...шибано...смотано...тъжно на душата...по различни причини ми се наложи да си припомня някой любовни несполуки за който съжалявам много и сега вече нищо не мога да направя...Общо взето си мисля колко по щастлив щях да бъда сега, ако не бях пълен глупак...

anonymous708973
05-27-2014, 20:10
Като прибита съм а утре ще ставам в 4.

П.П Пантерке изтрии си кутията защото не мога да ти пиша:)

Готово, Мони!

След като ще уча в 10 часа, барем съм красива поне. Едно червено червило си турих за разкош :D
Хайде сега да ми влезе в главата доброволно, че да не обърна един Монстър и после да заспя чак като съмне.

draid
05-27-2014, 21:27
Нещо последните дни много ми се удължават дните и ми намалява съня и това хич не ми допада. Умора ме е налегнала както физическа, така и психическа. Постоянно ми досаждат нямам и един миг спокойствие, направо ми идва да изхвърля телефона някъде. Задават ми предимно глупави въпроси без да са седнали да помислят малко преди да питат.

HollyGolightly
05-27-2014, 21:36
Много мразя да ме питат някакви неща и да се очаква аз да отговарям веднага, но когато последва въпрос "За какво ти е тази информация?" да ми се правят на ударени. Ами и аз мога така, нека ме пита пак нещо, най-нахално ще си прочета съобщението и след това няма да отговоря, да пита някой друг.

shmatarok
05-27-2014, 21:58
Не си чувствам краката :(
Взимам душ и лягам, а утре трябва да стана в 5 х_х. Поне Джеймс беше така добър да ме пусне 10 минути по-рано, за да си хвана влака, иначе още щях да се лашкам по рейсове и да се моля да се прибера по-скоро.
Много ме кефи колко мили са всички! "Ооо, новичко ли си, добре дошла, добре ли се грижат за тебе", хаха. На никое от предишните места, на които съм работила, не съм виждала толкова възпитано отношение.
Но се надявам да взема да свиквам вече, че ако продължа така, и това лято няма да видя особено много социален живот.

102
05-27-2014, 22:25
ше има ли едно положително мнение на тая страница ве капоти

bloodyF
05-28-2014, 00:28
пълна с енергия
лятно ми е
той е пич, поне си упражнявам английският с него, ама защо пак намесвам стари любови не знам
но така или иначе ще сме си приятели само, кво ми пука хаха
дано да успея да стана за работааа :(

xoxi
05-28-2014, 00:34
Пак безсъние...
Почва да ми става запазена марка.

shmatarok
05-28-2014, 04:14
ше има ли едно положително мнение на тая страница ве капоти
не :/


Пак безсъние...
Почва да ми става запазена марка.
Това. В 2 реших да пия хапче, нямам представа кога съм заспала, ама в момента е 5:15 и ще умра днес, усещам го.
И точно с тях двамата на смяна - с единия да те е страх да говориш, на другия пък изглежда хич не му пука. И шефа. Ау, екстра.
Поне ще ме вземат от вкъщи, та няма да се налага да се лашкам по рейсове :Д

RiB
05-28-2014, 06:13
Сънищата са голяма работа! Колкото и напред да си, те винаги те връщат назад някой ден.

sometimes_
05-28-2014, 06:26
Еми...не стана така, както очаквах и както исках... Той пък беше още по-изненадан от реакцията ми. Била съм безчувствена... Ми не съм, просто...не съм по лиготиите. Позамазах положението, де. Ама днес трябва да се постарая. И изпита идва, а аз не съм докоснала лекции. Чудесно просто! До кога ще съм такъв лентяй?! Искам да седна и да уча, обаче толкова ми омръзна вече... :(

anonymous708973
05-28-2014, 07:09
Ех, ама ми е хубаво коремчето, бе! Още може, ако поизкарам поне горните две плочки до месец-два, ще съм много доволна.
Хапвам и заминавам да уча, дано се окаже, че може да направя единична тренировка във фитнеса, много ми се поти днес. Не мога да се позная 8-)

И ще се обадя да се накарам и ако получа отговор, различен от "Много съжаляваме, пратката ще е при вас до 3-4 работни дни", наистина ще се ядосам.

Слънчев ден на всички!

kalpazanka
05-28-2014, 07:18
Лежеееееееерно :)
Което ме напомня да не зарязвам форума :D

Cloud9
05-28-2014, 08:43
Сънищата са голяма работа! Колкото и напред да си, те винаги те връщат назад някой ден.

Верно е!

Много екзистенциални мисли ми се въртят в неспокойната главица!Съгласих се да се видим с нея ,защото ми липсва.Но не мога да инвестирам толкова много в приятелство с фурнаджийска лопата.Искам да е всичко по старому ,но не може.не мога да забравя пренебрежителните погледи точно когато ми трябваше успокоение и липсата й ,когато имах нужда от нея. спомням си какво беше като бяхме заедно и ще излъжа ако кажа че не ми се иска да се върне в живота ми,но не смея.вторият шанс е хубаво нещо,всеки греши и бля бля,ама защо все аз съм прощаващата потърпевша?
Заплата още нямаме,а той ми готви ремонт и кола.Верно че от сватбата посъбрахме,ама не чак толкоз.Смятахме колко ще ни излезе най-необходимите неща за тая година /екскурзията е най-необходима ако питате мен/ и ще е около 8 000 лв.Време е пак да се паля свещи за някоя шестица от тото-то!А да не споменавам че той и дете иска!Уж ми бил счетоводител...

xoxi
05-28-2014, 08:55
Решавам да полегна малко и веднага четири тира се наредиха пред магазина до нас. 4 тира... От половин час разтоварват първия и още не са приключили. Какво пък, сънят и без това не ми е толкова важен.
Обличам си парцалките и излизам. Дано тя си е в града, че много ми се излиза с нея.

XTREMEFREERIDE
05-28-2014, 09:07
ще се будя
още сутрини
с мисълта за
ризата ти върху
голото ми тяло
миризмата на секс
в цялата стая
запотените прозорци
безкрайното роптаене
на съседите
разхвърляните ни играчки
(не от детството)
и скърцащото легло
което изобщо
не скърцаше
преди да се нанесем

в този живот
ще бъда
поетична
в следващия
по-етична

Niakoitam
05-28-2014, 09:10
Решавам да полегна малко и веднага четири тира се наредиха пред магазина до нас. 4 тира... От половин час разтоварват първия и още не са приключили. Какво пък, сънят и без това не ми е толкова важен.
Обличам си парцалките и излизам. Дано тя си е в града, че много ми се излиза с нея.

Е ти пък сега за 4 ТИР-а ли ще го правиш на въпрос? :)
А какво да кажем ние живеещите точно до международният път Е80,точно на мястото дето е преминаването му откъм Сърбия от 2 на 4 ленти и спират километрични опашки с ТИР-ове точно тук и най вече през ноща.Нямаш си и на представа какво става. :)

Иначе вчера се скарах с баща ми.Е,нищо ново под Слънцето.Не е за първи няма и да е за последен път.Някой от страни обаче ако ме беше видял можеше и да си помисли,че съм някой надут пуяк с огромно самочувствие дето изобщо не му пука и даже му харесва много да живее на гърба на хората.Определено все по-трудно успявам да си контролирам нервите особено що се отнася до отношенията с баща ми,пък и като че ли не само и определено сякаш все повече си изграждам все по-дебела черупка. Явно отчаянието може да гради добри стени все пак.

А иначе тя хем ми липсва хем се чудя дали не е по-добре да оставя ситуацията да се подреди така както дойде без да се опитвам да насилвам нещата.

girlwithblueeyes
05-28-2014, 09:19
Минаааа най-ужасният изпит мина и съм се справила!!!

Ivaaaaa
05-28-2014, 09:32
ще се будя
още сутрини
с мисълта за
ризата ти върху
голото ми тяло
миризмата на секс
в цялата стая
запотените прозорци
безкрайното роптаене
на съседите
разхвърляните ни играчки
(не от детството)
и скърцащото легло
което изобщо
не скърцаше
преди да се нанесем

в този живот
ще бъда
поетична
в следващия
по-етична

ооо, харесва ми ( :


епааааа, съвсем си обърках режима на сън. тряя да се стегна. нямам никаква енергия, нищо не ми се прави, искам само да спя. и пак, и пак, и пак... :Д

довечера ще се събираме, ама не знам. не искам, но май трябва. имам нужда да се поразведря с приятни хора. малко ще се понасиля (:Д).

bradley
05-28-2014, 10:14
Ех, ама ми е хубаво коремчето, бе! Още може, ако поизкарам поне горните две плочки до месец-два, ще съм много доволна.
Хапвам и заминавам да уча, дано се окаже, че може да направя единична тренировка във фитнеса, много ми се поти днес. Не мога да се позная 8-)

И ще се обадя да се накарам и ако получа отговор, различен от "Много съжаляваме, пратката ще е при вас до 3-4 работни дни", наистина ще се ядосам.

Слънчев ден на всички!

Пхаха важното че си вярваш за тва с плочките

единствените плочки които ще видиш са миризливите плочки на общежитието ти

ако искаш да се поизпотиш мога да го напрая само с един коментар , засега съм все още благосклонен , чудя се що ли

bradley
05-28-2014, 10:19
Готово, Мони!

След като ще уча в 10 часа, барем съм красива поне. Едно червено червило си турих за разкош :D
Хайде сега да ми влезе в главата доброволно, че да не обърна един Монстър и после да заспя чак като съмне.

е нали уж не можеше без да спиш и ставаше нервна ?

как тъй ше издържиш без спане ? лъжлива костенурка мръсна

Jaune
05-28-2014, 10:26
От днес ставам друг човек!

102
05-28-2014, 10:40
лъжлива костенурка мръсна

аххахааххахахах къв ти е фюлма ве ;д

bradley
05-28-2014, 10:42
глей си работата , не ти влиза в нещата , любипитна патко

102
05-28-2014, 10:45
ти си я гледай костенурко мръсна

tori
05-28-2014, 10:49
Не съм ядосана или наранена, не ми липсва нищо, не ми е кофти, тъпо и гадно. Чувствам се излъгана и най-кофтито е, че предния сама се насилих да забравя и простя. Сиреч съм се излъгала сама. Нямам търпение да свърши учебната година и да почна някаква работа, че ми идват едни овчи мисли ама ми трябват пари за осъществяването им. Или пък, евентуално ако успея, ще изкопча някой лев от когото трябва, хаха. Ама все тая де, тва е далеч във времето за сега. По-скоро трябва да измисля/им хавата с вилата и класа, че пак пари ми трябват, а сега е малко по-кофти положението. Не че нещо ама здраво ми се пие. Хм... Сега ми е гладно и мързеливо, да живеят свободните дни!

DisappointedDreamer
05-28-2014, 11:25
Неверояно сииии прекарах! Целия випуск, учителите, родители! Музика, храна, дискотека, алкохол, всичките ми приятели от 6-те години прекарани тук. После секс, гушкане, спане, брррр! 2/3 от завършването вече минаха и съм каша от емоции.

Влюбено ми е. Много.
И ми е щастливо.

многомногомного.

paradosou
05-28-2014, 12:20
...
Мега смешно е да я захапваш във всяка тема xDD.
Аз най-после си захванах задачите. Мотивирана съм и ще направя всичко, за да ми потръгнат плановете.

102
05-28-2014, 13:09
Мега смешно е да я захапваш във всяка тема xDD.
Аз най-после си захванах задачите. Мотивирана съм и ще направя всичко, за да ми потръгнат плановете.

амбициозна костенурка

paradosou
05-28-2014, 13:37
yep
и не стои кой знае колко дълго в черупката си :)

pandabear
05-28-2014, 15:27
минаха и тези емоции покрай даскалото, всичко беше прекрасно. следват нови и по-хубави моменти обаче! сега до средата на юни пълен релакс ;3 след това малко зор и пак почивчица. очертава се едно чудесно лято: море, а после Балкан и река, с него, афффф...нямам търпение, бе!

организирахме се довечера за "Godzilla", junk food и билярдче. утре може би ще правим някаква разходка из Витоша със скаричка и бира. трябва да се възползваме докато още всички сме в България.

Auriss
05-28-2014, 16:17
така ме боли главата, че си усещам пулса и буквите ми се размиват докато чета ;/ от няколко часа се въргалям в опити да заспя ;/ само къде си пропилях деня

draid
05-28-2014, 18:29
Чертая. Още няколко чертежа и ще приключа за тая вечер. Напълно ми е приятно бих казал.

Dagichka
05-28-2014, 18:36
зле ми е, грр. винаги като съм в нас ми е така, хм, съвпадение? днес ми беше най-хубаво с него от всичките ни срещи досега :3 и ми беше дори физически добре до него, нито гърлото, нито корема ме боляха тогава ох <3
тъжно ми е като наблюдавам майка ми, как е забила поглед в телевизора и гледа за чужди, по-интересни и хубави животи от нейния.. не искам и аз да ставам такава, не искам да си пропилявам живота, да се оплаквам всеки ден, да живея на място и с хора, с които не искам.. хаха ето пак се държа като 40-годишна жена, менталната ми възраст както и оня тест доказа е по-голяма хаха така че той няма никво право да се чувства виновен, че бил с 10 години по-голям от мен :Д

102
05-28-2014, 18:49
менталната ми възраст както и оня тест доказа е по-голяма хаха така че той няма никво право да се чувства виновен, че бил с 10 години по-голям от мен :Д

ахахахахахахха

102
05-28-2014, 18:50
Чертая. Още няколко чертежа и ще приключа за тая вечер. Напълно ми е приятно бих казал.

би ли ми дал имдб листа си, ако обичаш

Dagichka
05-28-2014, 18:55
ахахахахахахха
не ми се смей де :с хора всякакви, поставени в тела, които са на земята еди си колко години, ама като мислене/преживявания душиците не винаги съвпадат!

102
05-28-2014, 19:00
вие сте доказателството

Dagichka
05-28-2014, 19:07
не се превъзнасям толкоз чак, рано е да се каже, но определено се чувствам по-свободна и се радвам, че никога не съм съдела и категоризирала хората по тяхната възраст. айде стига спам :3
сега ще се ровя в бг-мама да търся хитринки как да спра тия пристъпи на кашлица, че се чувствам като парцал

102
05-28-2014, 19:08
голямата

draid
05-28-2014, 19:14
би ли ми дал имдб листа си, ако обичаш

http://www.imdb.com/user/ur5046805/watchlist?ref_=nv_wl_all_0

За какво ти е ?

Lilanda
05-28-2014, 19:15
Бг-мама, мейна..

102
05-28-2014, 19:21
http://www.imdb.com/user/ur5046805/watchlist?ref_=nv_wl_all_0

За какво ти е ?

нещо изтрих в моя по погрешка някои заглавия и да си допълня, предполагам сме гледали сходни
мерси

Ivaaaaa
05-28-2014, 19:22
http://prikachi.com/images/638/7356638Q.jpg

мило, мило, мило.
не заслужавам, не заслужавам, не заслужавам!

чакам бати да дойде и отлитам.
главата ме боли, постоянно ми причернява, замаяна съм...
баси

Nonetheless
05-28-2014, 19:22
Бг-мама, мейна..

16 and pregnant?

draid
05-28-2014, 19:24
нещо изтрих в моя по погрешка някои заглавия и да си допълня, предполагам сме гледали сходни
мерси

Ако някой филм те интересува питай ще ти кажа дали си заслужава.

Lilanda
05-28-2014, 19:29
16 and pregnant?
Филмът е уникален..;3

А иначе коментарът ми беше към по-горно мнение..

Nonetheless
05-28-2014, 19:40
Мале, добре че погледнах темата 1-2 страници назад, защото щеше да стане бая неловко

Lilanda
05-28-2014, 19:45
Мале, добре че погледнах темата 1-2 страници назад, защото щеше да стане бая неловко
Ахаххаа заинтригува ме..:lol: Какво си помисли? :D

102
05-28-2014, 19:52
Ако някой филм те интересува питай ще ти кажа дали си заслужава.

znam az koi si zaslujavat :)
бях минал 1000, ся до 950 ги докарах
ама поне 100 си възвърнах
мерси отново

weheartiit
05-28-2014, 22:18
нежелана и комплексирана .
пак ме налягат едни тъпи мисли ,трябва да спра да се сравнявам,
но като не виждам как нещата могат да станат по-добре ...

leadyflame
05-28-2014, 22:26
чакам и аз малко щастие да ме връхлети...

102
05-28-2014, 22:33
излизайте повече
пийте бира
в парка има избор
бъдете каквито сте
а именно - страхотни

leadyflame
05-28-2014, 22:35
страхотни сме, ама само за себе си

102
05-28-2014, 22:37
aurata na strahotnost se zasicha ot syshtite auri na strahotnost
prosto trqbva da imate izbor

leadyflame
05-28-2014, 22:43
Моята, аура е ярка, просто ме е отхвърлила по слаба такава, ще търсим от греещите.
ма пак зависи какви светове пръскаш

102
05-28-2014, 22:47
ако пръскаш лесно ще си намериш

lisi4ety
05-28-2014, 22:48
Все повече осъзнавам, че трябва да направя нещо за самочувствието си... не мога да живея вечно така и каквото и да ми казват другите като аз сама не се харесвам няма как да се оправят нещата.. а какво ли не съм пробвала.. отвратително чувство. Ужасноужасноужасно.
Иначе открих успешно сесията и ми е доволно, лесното мина.

HollyGolightly
05-29-2014, 02:01
Гледахме "Her" хареса ми ама аз пак ревах. Просто вече не знам и аз какво ми става, постоянно рева на някакви филми. Онзи ден пък гледахме "Delivery Man" и аз и на него ревах, а уж трябва да е комедия, утре пък сме щяли да гледаме "Мечо Пух" за да избегнем моите емоционални изблици...ама кой знае.
Иначе като цяло денят ми беше хубав, и задето почивахме Понеделник, цял ден си мисля, че е Вторник и като се сетя, че е вече Сряда и ми става едно такова приятно 8-) И поръчките ми най-после дойдоха, обувките(ако въобще мога тези платненки да ги нарека така) не ми харесва как ми стоят, ама няма да ги върна, ще си ги нося на работа...поне са червени 8-)

shmatarok
05-29-2014, 04:29
Пак ме боли главата и едвам гледам. Снощи оцелях на две кафета, чудно ми е колко ще ми трябват днес?
Само дето мрънках толкова вчера 8-) Мина толкова добре, че даже сама се учудвам.
Единствено ме дразни, че все още не ми дават да правя нищо особено, само повтарят едно и също и вече почва да ми писва да не правя нищо, освен да седя и да се усмихвам (хахаха). Да ми дават тая парола и имейла и да ме оставят да си се оправям с хората, нали съм ги предупредила, че при всяко неясно нещо ще питам. Пфу! 8-)
Искам да е утре и да е 6-6.30рм.

Ivaaaaa
05-29-2014, 05:59
изпратих майка ми. тъкмо свикнах с нея и пак се разделихме. тъжно ми е.

girlwithblueeyes
05-29-2014, 06:08
Офф как мразя безотговорни хора .Вчера си чух момчето ..

sometimes_
05-29-2014, 06:26
Ебаси провала! Не знам гадно ли ми е, или смешно... Всичките ми представи се сринаха до основи. Аз си имах някакво предчувствие, де... Просто се надявах, че ще мине наистина идеално. Ама майната му, това нищо не означава!
Харесва ми, че ме нарича така... Толкова е мило! :)))
Гладна съм. Много! Отивам да си купя сладолед.

xoxi
05-29-2014, 08:52
Щастлива, щастливо, щастиееее!!!
Вдъхновението ми се завръща с пълна сила. Облива, залива, дави направо. Уникално чувство! Толкова време се чувствах като в някаква дупка, ограничаваща творческото мислене, идеите и дори желанието да изляза от дупката. Обаче не просто излязох, а се изстрелях с пълна сила нагоре.
Бях забравила дори колко бързо минава времето, когато работиш по някакъв арт проект и влагаш цялото си желание и любов в него. От 2-3 месеца правех всичко сякаш по задължение и това се виждаше в крайните резултати. Времето ми течеше изключително бавно, чак болезнено. А сега имам чувството, че мога да изкарам и седмица без вода, храна, светлина... само да си работя върху идеите и тяхното изпълнение. Малеееееелелелеаааа.
Пълно щастие!

bradley
05-29-2014, 11:13
Ех, ама ми е хубаво коремчето, бе! Още може, ако поизкарам поне горните две плочки до месец-два, ще съм много доволна.
Хапвам и заминавам да уча, дано се окаже, че може да направя единична тренировка във фитнеса, много ми се поти днес. Не мога да се позная 8-)

И ще се обадя да се накарам и ако получа отговор, различен от "Много съжаляваме, пратката ще е при вас до 3-4 работни дни", наистина ще се ядосам.

Слънчев ден на всички!

много ти е хубаво коремчето , досущ като моето е с разликата че съм двойно на твоите кг

успокоявай се и го крии с тесни дрешки

girlwithblueeyes
05-29-2014, 11:15
Доста интересно регистриран си тоя месец и си намери с кой да се заяждаш ...

Он- Плаче ми се !!!

SHPAIdURmeN
05-29-2014, 11:34
Доста интересно регистриран си тоя месец и си намери с кой да се заяждаш ...


Че то да не се изисква стаж :lol:

girlwithblueeyes
05-29-2014, 11:36
Друго имам предвит. Аз си знам какво :D

babity
05-29-2014, 12:54
Тая седмица съм се поприбрала малко. Харесвам с така, като изключим, че няк'во стягане никак не ми е излишно, ама общо взето съм в добър период. Само 'дето ме преследват депресивно-маниакални мисли, че и от въздуха ще се разплуя пак.
И като цяло кривея нещо тия дни, ама няма да му обръщам внимание. То да е само с'а - с мед да го намажеш.
Искам курвенско излизане. Ама няма. И кат' няма, ще си курвея сама около мойти котита и твай!
Пие ми се коктейлче.

Dagichka
05-29-2014, 13:30
надявам се хапчетата да не са ми прецакали организма, странни болки и обриви имам обаче о.о и тва гърло дето не минава, уфф.
не мога да осъзная още кога мина това време, вече сме почти юни? половин година си мина, вярно, че ми се случиха доста нови и хубави неща, но някак си от година-две не осъзнавам, по-скоро не усещам кога минава времето, странно е..
в момента искам само да съм някъде далеч от познати и непознати, да съм на някоя къщичка в гората, заобиколена само от много възглавници, книги и него. <3

an7raks
05-29-2014, 14:00
надявам се хапчетата да не са ми прецакали организма.....

....не мога да осъзная още кога мина това време, вече сме почти юни?

ми, до това водят хаповете... :/

яко ми е някво

queen_ofdisaster
05-29-2014, 14:32
Много ми е весело и щастливо.Току що си разгледах подаръците и съм определено доволна.И си изкарах страхотно бала,хората са прави,че минава като един миг.Толкова се притеснявах да не ми се развали маникюра,косата,гримът и.т.н. но наистина имах уникален късмет :D и времето беше прекрасно.Изобщо много се радвам ,не мисля,че би могло да протече по-добре : и частта със семейството;и самата бална вечер;и афтър-партито после.

Ivaaaaa
05-29-2014, 16:22
що не излизам по-често навън, бе?!
малките неща, малките усмивчици, жестове..правят ме толкова щастлива.

чувствам се секси. много, много секси 8)

TheDevilInMe
05-29-2014, 17:18
Болно съм, но пък много щастлива.

bloodyF
05-29-2014, 18:40
Криво ми е.
Новото ми бюстие изчезна, след него и любимото ми такова.
Почвам да се съмнявам в някои неща, но за съжаление нямам доказателства за нищо.
Той ми бие игнора още повече.
Боли ме, плаче ми се, мразя всичко и всички и искам да лежа в леглото си и да се събудя след 100 години.
Утре ще се прибера, но това не ме прави по-щастлива.
Нито поощрението на работа, което получих днес..


http://37.media.tumblr.com/aeca08da8b3c28aae306542d0b1f4505/tumblr_n68vq1YHEF1sy6dflo1_500.gif

MaLyKoLiU
05-29-2014, 18:43
Чувствам се страхотно... след 1 ден съм рожденик, вече получих първия си подарък, но най-хубавия и ценен подарък би бил прошката от едно човече... :3

Не знам защо, но за първи път от години очаквам с нетърпение рождения си ден... :O :D

Lilanda
05-29-2014, 18:49
Меко казано умирам от смях. :lol:

Хаха какви изцепки прави това момче не е истина.

bloodyF
05-29-2014, 19:04
Меко казано умирам от смях. :lol:

Хаха какви изцепки прави това момче не е истина.


след като видях едни неща на едно място снощи- I agree :lol:

Lilanda
05-29-2014, 19:21
след като видях едни неща на едно място снощи- I agree :lol:
Хаха аз и за това говоря. :D Още има де. :D

Colouring
05-29-2014, 19:40
Лятото хубаво започна, ама на мен до края на юни няма да ми е много хубаво. Ох, надявах се нещата да се наредят по друг начин. Очаквай неочакваното... как не се научих.

babity
05-29-2014, 19:42
Припи ми се. Много.

Nonetheless
05-29-2014, 19:42
Ахаххаа заинтригува ме..:lol: Какво си помисли? :D

Нищо не съм си мислил /не ми е сила/ просто щях сериозно да се изцепя

skatew
05-29-2014, 19:49
Лягам си сега, утре ще е интересен ден-ставам 6 и 15 и до 3 лекции и упражнения, после в нас, малко трябва да поуча и към 6-7 излизам да пия в някое паркче, че като стане 9-10 се запътвам към микстейп да влезна преди 102951295-те хора и айдеее ONYX и DOPE DOD. направо ми се допи и доизбухва при мисълта, искам да стане утре следобед :cool:

draid
05-29-2014, 20:17
Някой ми е направил черна магия явно :D За няколко седмици успя да ми изгори захранването на компютъра и заедно с него два харда и CD. Дадох 220лв за захранване и 200 лв за хард и CD. После дадох 210 лв за да ми извадят информацията от изгорелия хард. Няма и няколко дни и замина акумулатора на колата, нови 100лв и сега като за капак успях да залея лаптопа с таратор. Просто безценно.

x7aZzy
05-29-2014, 20:35
Не очаквах толкова да ми хареса да карам със 160 km/h. Добре ми се отрази. Следващия път ще взема по- голяма кола, за да не се чувствам като костенурка. Полото хич не става за магистрала.

Иначе съм доста добре. Всяка една част от тялото ме боли, гърбът и ръцете ми са все още в синини, но си заслужаваше. И все пак едва ли ще повторя среднощни забавления от този вид скоро - адреналинът ми е достатъчно повдигнат, за да издържа до края на месеца. Заслужавах да се поглезя след двуседмичния престой на нашите. Още два дена релакс и почвам пак на пълни обороти.

SHPAIdURmeN
05-29-2014, 20:38
Having fun...

http://f.kulfoto.com/pic/0001/0051/D5Rk050887.jpg

bloodyF
05-29-2014, 20:47
Лягам си сега, утре ще е интересен ден-ставам 6 и 15 и до 3 лекции и упражнения, после в нас, малко трябва да поуча и към 6-7 излизам да пия в някое паркче, че като стане 9-10 се запътвам към микстейп да влезна преди 102951295-те хора и айдеее ONYX и DOPE DOD. направо ми се допи и доизбухва при мисълта, искам да стане утре следобед :cool:

виж лс

Lilanda
05-29-2014, 20:52
Охх пак имам отвратителни обриви. Да се чуди човек алергия ли е, на нервна почва ли е. Приемам нещата прекалено навътре напоследък, вероятно трябва да се поотпусна малко. А скоро ще имам и повод за празнуване. ;3 Дано де, поне това трябва да се получи, че в последно време единственото приятно, което ми се случва, са онези сладури от чата и той. Надявам се скоро и да се видя и с някои други хора де. След като им мина бала, ме забравиха. Много ще им се разсърдя. :(

anonymous708973
05-29-2014, 21:09
Не мога да повярвам колко е приятно просто да съм изкъпана, да си стоя на леглото още по хавлия и да слушам нежни руски и украински песни.
Зареждам батериите и утре пак - 11-12 часа в тая библиотека. И на тренировка няма да отида, абсолютно е безпредметно, аз не мога 3 стъпала да кача без да ме заболи. Ама никак не ми се ходи по лекари, та просто ще си почина тук 2-3 дни.

Доволна съм от днес, бях съсредоточена, особено накрая чакането ми се възнагради. Тия дни чакам хубави новини. Да се приключва и с тия изпити, че много ми идва бе, не мога на такъв режим!

xoxi
05-29-2014, 21:40
http://37.media.tumblr.com/59da106d7f83ae0daecc88be90148834/tumblr_mu5lh11qLv1rbt36co1_400.gif

seek&destroy
05-29-2014, 22:05
Йеей, оправих си кредита, няма да го мисля вече и това.
Лошото обаче е, че ме обземат едни желания, които ще нарушат двугодишното ми въздържателство, пфуу не знам...

anonymous708973
05-29-2014, 22:07
Йеей, оправих си кредита, няма да го мисля вече и това.
Лошото обаче е, че ме обземат едни желания, които ще нарушат двугодишното ми въздържателство, пфуу не знам...

Не с лошо!

Eдит:
Започнахме деня със закуска за 5 минути и малко упражнения за корем, довечера повече.
Сега остава да се убедя, че съм и умна (освен хубава) 8-)

Не знам на кой малоумник му е хрумнало да остави машината за кафе без чашки в сесийно време, та ще се дават 1.50+ евро за кафе, ама... не, не, не се ядосвам. Светът е хубав, светът е чудесен!
Ползотворен ден на всички!

sometimes_
05-30-2014, 07:12
Ох, харесах си страхотни неща и след малко ги поръчвам. Само не знам тоя цвят дали ще ми отива, амаа....не ме интересува. Харесва ми! Пак ще похарча доволна сума, ама пък имам нужда да си повдигна настроението... И поне няма да обикалям по магазини. Сууупер! Мда, много съм доволна! Малко се притеснявам за утре, ама...каквото стане.
За довечера пак ги надробих едни каши... Не знам кога ще ми дойде акълът! Все още има време да променя нещата, де. Дано да го направя, че иначе...утре пак ще ми е супер гузно. :(

xoxi
05-30-2014, 07:54
Денят започва добре. Влюбено. Артистично. С хубава музика.

draid
05-30-2014, 08:23
От сутринта ми запалиха телефона, че нямало ток. Аз какво съм виновен, че на 120км от мен някой е решил да сменя предпазители. Сериозно се замислям да изхвърля телефона. Иначе скоро отивам на пазар, да видим дали ще си харесам нещо (:

bloodfrozen
05-30-2014, 08:32
Изцяло се презаредих. Стабилно си поспах 12 часа и сега се чувствам освежена. Днес ме очаква мащабно гласене на багаж, защото се изнасяяяяяям. Ох, толкова дългоочакван момент! Хубав ден се очертава. 8-)

Lilanda
05-30-2014, 08:40
Охх след около 1 час отивам на лекар, надявам се всичко да е наред. Умирам си от притеснение.

Липсва ми. Това може би е хубаво. Но наистина ми липсва. Вчера си писахме толкова малко. Чак ми е гадно, че така се получи.

В понеделник най-после се местим на първия етаж. :grin:

Dagichka
05-30-2014, 09:04
ми, до това водят хаповете... :/
ама те не бяха такива хапове, а за тъпия цикъъъл :с
skatew, после искам подробности как е било, да се разбиете ей :cool:

на мен ми е тегаво, събудих се от супер шашавите сънища, навън е едно такова никво, чета си книжка цяла сутрин, хем не ми се мърда никъде, хем не искам да ми е такова сдухано и самотно в нас.. трябва да се стегна и да уча за държавните, да реша какво ще правя, дали ще работя, ако да откога и по колко и тн.. а просто искам да отида на планина някъде с него и да се изолирам от света.. и тва гърло не се спря бе, тц!

Colouring
05-30-2014, 11:04
Просто говорим на различни езици.
Т'ва трябва да е.

anonymous708973
05-30-2014, 12:10
2 седмици остават, даже само 13 дни! Нямам търпение.
А ако успеем с нея да идем на Златни на почивка, ще сме бомба!

Кафенце и портокалов фреш. И информатика, дъ фък.

babity
05-30-2014, 12:44
Пие ми се следобедно кафе. Дано т'ва джудженце си види фб да свари. Имам още 3 теми за дочитане днес, ама не знам кога точно ще ми дойде музата за тях. Тря'а си избера хубаво филмче за довечера. Уф, и ми се яде нещо, ама не знам какво. Оти'ам да готвя пък.

girlwithblueeyes
05-30-2014, 12:45
Самотно ми е .

Hayashi
05-30-2014, 12:55
Последен напън този уикенд и приключвам. Толкова много неща имам да свърша днес, а главата ме цепи ужасно. Как пък все имам такъв късмет.

granger
05-30-2014, 14:19
Не знам що за животни живеят в тва общежитие ( освен мен ),ама тая музика не е спряла от 3 часа. Басът дъни, та чак прозорците вибрират, а като идеш да им тропнеш на вратата-мъжки полов орган.
Егасимус. Главата ще ми се пръсне. Блякс ми е.

girlwithblueeyes
05-30-2014, 15:25
Прекрасно ми е .

П.П Инка изтрии си ЛС-тата :)

SummerRain
05-30-2014, 16:01
Официален край на семестъра... Не знам дали книжките са заверени, но съм на принципа "липсата на новини е добра новина". Искам хубаво лято!

anonymous708973
05-30-2014, 16:14
Прекрасно ми е .

П.П Инка изтрии си ЛС-тата :)

Ох, аз се чудя къде се загуби, пък то пак аз съм виновна :д
Давай :P

Ох, 2 лекции - 8 часа, сериозно ли?! Изтегнах се на един шезлонг, густо ми е отвсякъде, а тепърва почвам със статистиката. Нищо, нищо, евентуално цялата мъка ще си струва накрая! Ако успея да си изолирам хубавите мислички от главата, съвсем ще ми се получи, мдам! Учудващо енергично ми е някак.

SHPAIdURmeN
05-30-2014, 17:11
Време е затова, това и това :D

skatew
05-30-2014, 17:18
Айдеееееееее!!!

shmatarok
05-30-2014, 17:38
Йей, петък!
На страхотно време се насладихме днес. И най-накрая получих възможност да правя нещо като хората хД Шефът каза, че бил впечатлен, хаха.
Пак ги мисля едни филми, трябва да спра с тея амбициозни проекти, дето ми идват, имам чувството, че жестоко си усложнявам живота на моменти. 8-) Ама така, както съм го измислила, що да няма win-win.
Два месеца да реша.
А ако той смята, че ще стана рано сутринта в неделя само, за да се видим, много се е объркал. 8-)

queen_ofdisaster
05-30-2014, 18:45
Много ми е приятно как цялата стая ухае на цветя,бих искала цяла вечност да си лежа и да наваксвам с епизоди на любимите ми сериали <3 Мисълта за приближаващите изпити обаче изобщо не ми влияе добре,имам чувството,че мозъкът ми няма да успее да се справи с цялата тази информация,а не мога да си позволя да се проваля..и хем знам,че не трябва да се стресирам,хем е неизбежно. :(

leadyflame
05-30-2014, 18:53
Самотно ми е, мразя, когато съм на емоционална честота и то от пръщящите...

shmatarok
05-30-2014, 19:33
Е, т'ва вече ще е ебахти подигравката, ако съм права.
За втори път през последната година и половина да ми се случи и то точно по същия начин, не, просто не може да е истина.
Баси!
Отиде ми настроението и си лягам.

tireheb
05-30-2014, 19:56
дайба тас рекиа

Lilanda
05-30-2014, 19:58
дайба тас
бира.

Ама пък беше много скучно ве. И искам още бира! А в нас няма. :(

draid
05-30-2014, 20:05
Сам съм и ми е скука нещо, ама какво да се прави цял ден бях наляво-надясно чак и на кино ходих.

x7aZzy
05-30-2014, 21:08
Jürgen Rieger и подобните му ме отвращават.
Буквално ми призлява, като слушам този индивид.
Така ме ядоса. Яд ме е, че го допускам.

Успокоявам се - https://www.youtube.com/watch?v=O_KsZb9HFjA . Цял ден ми е в главата тази песен.

Auriss
05-30-2014, 21:54
http://renderman.pixar.com/view/non-commercial

хубаво ми е ;3

HollyGolightly
05-30-2014, 22:04
"Петъквечер" ми е любимият ден от седмицата 8-)

fUcKsMiLe
05-30-2014, 22:18
СПИ МИ СЕ!!! Дано всичко, което мисля да се случи както искам.
Толкова сладко ми стана като каза, че трябва да си вземем по-голям матрак за двама ни. :3
Ще умра от щастие, сериозно.

Скоро:
От понеделник немски по 3 часа на ден.
От другия понеделник по 5 часа на ден.
А от по-другия - по 7 часа на ден, до края на лятото.
Почивка събота и неделя с по 1 час на ден само преговор на нещата.
На всеки 4 седмици по 2 дни (събота и неделя) абсолютна почивка от всичко.

Имам си учебниците и моя учител - всичко точно. Само трябва да започна.

Лека нощ.

pandabear
05-30-2014, 22:31
просто седя и го наблюдавам как спи. и ме е страх да помръдна, да не би да го събудя. цялата ми стая има мирис на него. на нас. на пица. и на разлято вино. всичко е перфектно. дори всеки недостатък е перфектен. не вярвах, че ще дойде момент, в който няма да искам абсолютно нищо друго от живота.

о.б.о.ж.а.в.а.м начина по който се чувствам в момента, мамка му...
искам това чувство да се запази колкото се може по-дълго. искам. много искам.

heartlesandfreaky
05-30-2014, 22:35
Ядосана. Свикнала съм винаги да казвам какво не ми харесва и да се опитвам да оправя нещата в живота си, а в случая няма как нито да кажа какво мисля, нито да променя нещо... Това определено не ми влияе добре на психиката :D

anonymous708973
05-31-2014, 07:24
Скоро:
От понеделник немски по 3 часа на ден.
От другия понеделник по 5 часа на ден.
А от по-другия - по 7 часа на ден, до края на лятото.
Почивка събота и неделя с по 1 час на ден само преговор на нещата.
На всеки 4 седмици по 2 дни (събота и неделя) абсолютна почивка от всичко.

Имам си учебниците и моя учител - всичко точно. Само трябва да започна.

Лека нощ.

За какво се подготвяш?
Иначе... това е пълен абсурд, ще ти писне, ще го намразиш тоя език.

Спинках чак до 7.30, баси кефа. Не помня какво сънувах, ама явно е било много хубаво, че да си изключа алармата и да продължа да спя. Тениска и маратонки и пак се чувствам хубава и слабичка днес, пу-пу, да не ми е уроки.
Започнах деня с четене на дъъъъълго съобщение от нея, ех, как ми липсва тва момиче... да седнем и да се наговорим едно хубаво. Скоро, скоро. Върнах й го подобаващо, де! :D
Продължавам бодро с учене, дано е ползотворен ден.
И продължавам да чакам хубава оферта за лежерна вечер, имам нужда!!

Ivaaaaa
05-31-2014, 08:08
кво ми става?! не се чувствам никак, никак комфортно.
http://medpedia.framar.bg/%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8/%D1%85%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BC%D 0%BD%D0%B8%D1%8F :ОООООО
почвам да се филмирам

не, не, не! днес няма да спя. сигурно от това ми причернява толкова.
ама и времето не ми помага, мамицата му. толкова ми е уютно вкъщи...само за сън. почна ли да чета нещо - заспивам /а имам изпити др седмица/.

и о,боже! не заслужавам толкова добро същество. единственото по-лошо нещо от това да не си с любимия човек е той да не изпитва нищо към теб. не мога. не мога да се насиля. опитах...няколко пъти - не стаа. не съм добър човек...

Майничката
05-31-2014, 09:09
Има една студентска поговорка,която гласи " Един студент колкото и добре да живее,все някога идва идва сесията" .Не че живея кой знае колко добре де,но пък много ги мразя тия сесии.Времето ми действа негативно.Навън е постоянно облачно/дъждовно и нон стоп ми се спи и не ми се излиза от нас.Ужас.

Colouring
05-31-2014, 09:21
Добре, снощи си изясних някои неща. Радвам се. Изглежда прсото ще трябва да се примиря с това да се чувствам така до края на юни месец. Не искам, не искам, не искам, но.. Особено като не знам след това какво ще се случи и как ще се стекат обстоятелствата.
Влюбено ми е и (малко) тъжно. As always. Искам това, което Пандата описа. Обаче няма да стане скоро.

skatew
05-31-2014, 09:48
ся ставам, боли ме главата и ушите и рамото (не знам защо) ма беше мн лудница!! излизам с кучето да се поосвестя навън ;д и после цял ден трябва да пиша протоколи
болят ме и топките. с извинение

Cloud9
05-31-2014, 11:08
Събудих се половин час преди алармата.Главата ме цепеше,вие ми се толкова свят че едва правя крачки,матката и яйчниците ми са решили че съм в цикъл,а всъщност не съм и само имитират че работят.не се усетих че не съм хапвала нищо и изядох една малка ягодка.Е,нищо не може да ми стане от малка ягодка,нали?ГРЕШКА!Корема така ме заболя че даже ми се схвана рамото от болка и само можех да викам /в 6 сутринта е много приятно за съседите/.Още една болежка в списъка.Спи ми се та ми се реве.Имам чувството че всеки момент ще загубя съзнание и тази мисъл е успокояваща.За секунди ще спра да усещам.ще спре да ме боли.ще съм спокойна и ще е тихо.И после пак на ново.С всичка сила.какъв е смисълът въобще?

tireheb
05-31-2014, 12:52
ебаси къ ме заболе гърлото
секи път га преглътна е все едно съм имал игли в устата си

IWannaBeSedated
05-31-2014, 13:11
Само се разкарвах напразно днес. Можеше да си оползотворя времето с нещо смислено...

Имам ден и няколко часа да го измисля, но все още никакъв успех. Явно ще продължа с проучването до късните часове.

YSMF
05-31-2014, 13:14
Някои хора са странни птици... съдбата пък съвсем.

Dagichka
05-31-2014, 13:20
замислям се сериозно дали нямам биполярно разстройство :cool: на толкова моментни състояния съм, че чак се плаша.. то вярно, че съм в цикъл, ама чак пък толкоз.. ядосвам му се, няма какво да си кривя душата, но аз съм виновна, не той. трябва да спра с това, но навиците умират трудно.. и това гърло, вече една седмица стана, грр, откакто спрях да ям месо си мислех, пък и се чувствам по-добре и не исках скоро да припарвам до доктори, ама.. ще изчакам още малко и ако нещо, тъкмо като кака се върне да ходи по изследвания и аз ще се бутна, да видим с колко 38429 проблема ще ме изкарат хах

Hayashi
05-31-2014, 13:20
Не знам какво се случва, но тази мигрена ще ме убие. При всеки опит да стана, първо падам на пода. А имам толкова много за учене. Искам да се разпльокам и да не мърдам повече.

anonymous708973
05-31-2014, 13:41
замислям се сериозно дали нямам биполярно разстройство :cool: на толкова моментни състояния съм, че чак се плаша.. то вярно, че съм в цикъл, ама чак пък толкоз.. ядосвам му се, няма какво да си кривя душата, но аз съм виновна, не той. трябва да спра с това, но навиците умират трудно.. и това гърло, вече една седмица стана, грр, откакто спрях да ям месо си мислех, пък и се чувствам по-добре и не исках скоро да припарвам до доктори, ама.. ще изчакам още малко и ако нещо, тъкмо като кака се върне да ходи по изследвания и аз ще се бутна, да видим с колко 38429 проблема ще ме изкарат хах

E, eдна седмица нищо не е, дай си време :) Понякога трябва да стане по-зле преди да е по-добре :)
Оф, уморено ми е, а имам още 100 слайда по ИТ за днес... като знам как са изписани до край до край с глупости, 6 часа не ми мърдат, тва не е нормално просто. АМАН.

HollyGolightly
05-31-2014, 14:13
Имам нужда от нови дрехи, но няма къде да ги слагам, трябва да си разчистя гардероба. Не знам как може буквално да нямам място и същевременно да нямам нищо за обличане

anonymous708973
05-31-2014, 14:32
Имам нужда от нови дрехи, но няма къде да ги слагам, трябва да си разчистя гардероба. Не знам как може буквално да нямам място и същевременно да нямам нищо за обличане

Е, ти мислиш, че откриваш топлата вода ли? 8-) http://1.bp.blogspot.com/-Ix_ZFmrgVfg/Ty9g8cqUtRI/AAAAAAAAARU/Wck0P5NIyyE/s1600/A+Woman+has+only+two+problems+-+Nothing+to+wear+and+no+rooms+for+all+the+clothes. jpg

Lilanda
05-31-2014, 14:57
Започвам да се ядосвам от безхаберното им отношение към потребителите си. Има близо 100 модератора и още 10-тина админа, но никой не иска да помогне на потребителите с нещо толкова елементарно. А не е като да кажеш част от тях да не влизат. Всички са си редовни. Един от 100 като ми отговори пак е добре, но можеше поне да прочете по-обстойно това, което ѝ бях написала. Само дето се занимавах да изпращам на всички лични съобщения.

Много ми е изнервено днес. Искам да излизам с нови хора, дори за предпочитане е да се видя с някои съфорумници. Ще е доста добре.

babity
05-31-2014, 15:16
Днес смятам да тествам чисто новата си увереност. Отивам на лов за коктеили... сама. Ако не се разцивря до средата на експириънса, значи съм чук. 8-) Единственото лошо е, че местенцето, което бях планувала, е затворено за ремонт, но се надявам да се справя някакси. Тря\'а се поизтупам. Ня\'а да излизам с кои да е. 8-)

YSMF
05-31-2014, 16:19
Рева и хълцам, а това, че съм надула сватбарски прощални песни не помага. Ще кажеш, че не приятелка заминава, за да живее другаде, а изпращам дъщеря си за женене.

HollyGolightly
05-31-2014, 16:22
Е, ти мислиш, че откриваш топлата вода ли? 8-) http://1.bp.blogspot.com/-Ix_ZFmrgVfg/Ty9g8cqUtRI/AAAAAAAAARU/Wck0P5NIyyE/s1600/A+Woman+has+only+two+problems+-+Nothing+to+wear+and+no+rooms+for+all+the+clothes. jpg
Знам, че повечето сме така. Като почна да ги сортирам и с нищо не ми се разделя, въпреки че последните 5 години може и да не съм ги обличала тези дрехи, няма и признаци скоро да ги сложа. И все пак си ги държа да заемат място 8-)

TheDevilInMe
05-31-2014, 17:28
Единственото хубаво в цялата история е взетият успешно изпит, не че не остават още 6, но това са само някакви си подробности... Лошото е друго, цяла вечер съм ревала вчера и сигурно и днес ще се повтори, изключително мъчно и тъжно ми е, а на всичкото отгоре съм и болна със зверското главоболие...

granger
05-31-2014, 18:02
Сесийно ми е - чувствам се пълен провал, сякаш в нищо не ме бива, криво ми е ,самотно ми е, умряло ми е . Да не говорим колко бедна се чувствам в момента, не само откъм финанси ... доста смотаничко.
Искам просто този шибан месец да мине по-бързо,защото отсега ме наляга една гнусна депресия,преливаща в апатия. А и не е само заради изпитите...толкова неща ме чакат, че не знам откъде да започна. Искам да се наспя, утре да се захвана сериозно с всичката помия,която ме чака и да не спирам,докато не си свърша нещата перфектно. Не искам мижави резултати.
Ох, кой за бога ме би по главата да избера Северна Корея, коййй?!
Искам сладолед и хубав филм.
Ревливо ми е, мрън.
Заеби. И съседите,ако спрат да надуват чалгата,нека си я слушат нямам проблем, ама имайки предвид, че някои хора (очевидно не всички ) сме в сесия, бих желала да не слушам как прозорците ми вибрират от техния музикален вкус.

Олях сА. Ай, хубава вечер!

Bomber
05-31-2014, 19:09
Нека да не се правя на такъв какъвто не съм,нека да не се правя на доброто момчe,което всъщност не съм.

Colouring
05-31-2014, 19:13
Хубаво ми е с тях. Трябва да се наслаждавам на тези моменти, които скоро няма да ги има. Ох, радвам им се. Добри приятели си имам, макар че са малко.
Искам да си направя това лято така приятно и незабравимо като предишното. Обаче, за да стане, трябва и той да е тук. Само да си дойде, всичко ще си се нареди на мястото. Само, само, амаа... ми остава единствено да чакам.
Сега го чакам да се чуем и след това си пускам някое филмче. Толкова за днес.

Ivaaaaa
05-31-2014, 19:26
животът, човешкият живот - най-висшата ценност, заради която трябва да се борим, да сме щастливи и благодарни. емоционална съм и афектирана също. дали заради рома или виното...не знам. получих просветление. нещо като просветление, катарзис. думите ми се губят. радвам се, че случайно попаднах на тва по телевизията. отвори ми очите един вид. колко надменно гледах на света. хеееееееееей, ехоооооооооо! аз съм тук, жива съм, дишам, здрава съм. мога да бъда щастлива стига да поискам. мога да направя другите щастливи. но не, аз съм една страхливка. искам да празнувам утре. искам да съм чиста, невинна. като дете.
спя ли вечер? май не. май съм в едно полу-будно полу-заспало състояние. мисля, оплитам се в мислите си. връхлитат ме. понякога говоря...говоря на себе си /наум най-често, хаха/. мисълта ми тече бързо, много бързо, твърде бързо. упреквам се, упреквам останалите, изпитвам чувство на неудовлетвореност. тва, тва и тва трябва да направя. така си и остава. на сутринта го отлагам за следващия ден/седмица/месец. страхливка! гузна съм и най-идиотското е, че не правя нищо по въпроса.
отново съм със себе си. не ми се отразява добре. не мога да си отпочина. смазана съм. парадоксално е, но се чувствах много по-свежа, силна, енергична, когато ежедневието ми беше запълнено, когато нямах време за нищо. в края на деня умирах за сън и краката ми не ме държаха, но пак бях...по-силна. сега .. о, боже! не спирам да се оправдавам и да се оплаквам. аз, аз, аз. егоистка ли съм?! задавам си отговори. разбира се, че съм. всеки е, аз в по-голяма степен. и в любовните ми връзки, и със семейството, и в училище. аз бях важната. заради мен трябваше да остане в бегето и да не си следва мечтите. аз се възползвах от него, за да се опитам да се излекувам. аз създадох доста грижи на родителите си от тъпотия и глезотия. аз се цепех от колектива/от класа. аз съм .. налиии.. те са ми под нивото. не могат да имат, още по-малко привлекат и задържат безценното ми внимание. никой не заслужава компанията ми. егоистка съм, тва съм аз....

fUcKsMiLe
05-31-2014, 19:35
За какво се подготвяш?
Иначе... това е пълен абсурд, ще ти писне, ще го намразиш тоя език.

Няма да го намразя.
Английски съм имала по 5 часа на ден, че и по 6, така че ми е кажи-речи същото.
И говоря за учебни, не астрономически часа.


Всичко е супер днес, само гадния дъжд!! ААА :(

`мuмс`
05-31-2014, 19:46
Имам толкова много за учене по различни предмети, а цял ден само лежа и нищо не пипвам. Уморена съм вече, а точно сега трябва най-много да се стегна. Искам да минава този месец и да правя неща, които обичам без да се чувствам гузна от това.

xoxi
05-31-2014, 20:56
Толкова е хубаво чувството да усетиш, че ти си НАЙ-НАЙ в живота на някой друг човек. И то не защото сам си си внушил това, а защото този другия човек иска всячески да ти го покаже и докаже.
Днес ми е влюбено! Много, много, много! И обичам да съм обичана... :)

HollyGolightly
05-31-2014, 21:21
Political Animals маратон :grin: Припомних си защо толкова се бях зарибила по сериалчето (само Себастиан да не трябваше да играе ролята на обратният син, понеже хич не му отива.)

queen_ofdisaster
05-31-2014, 21:32
Гледам снимки от бала на бившия ми приятел и някак си ми се струва нереално,че момчето с костюма от снимката е било с мен толкова време..че го смятах за най-близкия ми човек и тем подобни глупости..И не мога поне малко да изпитам самодоволство от факта,че "дамата" му и вече сигурно приятелка не отговаря на очакванията,които имах за нея..принципно винаги съм иронизирала типичната женска злоба и реплики от сорта на "аз съм по-слаба/с по-хубава коса/зъби" и производните ,ама точно такива работи ми минаха през главата :D И в същото време изпитвам неприязън към него,явно съм достигнала до фазата,в която всичко,свързано с него ме дразни и ми се струва отблъскащо..Като цяло ми е много свежо и започвам да си извеждам някаква поука от всичките ми преживявания с този човек,и за разлика от преди,не изпитвам нужда да анализирам толкова,може би и наближаващото лято оказва ефект. :D

pandabear
05-31-2014, 21:44
И най-тъпото е, че не мога да разкажа това на никого и да поискам съвет. И сама се набутвам все по-навътре във филма. ;д



лс =)))

anonymous708973
05-31-2014, 21:56
Няма да го намразя.
Английски съм имала по 5 часа на ден, че и по 6, така че ми е кажи-речи същото.
И говоря за учебни, не астрономически часа.


Всичко е супер днес, само гадния дъжд!! ААА :(

За какво се подготвяш? Сертификат някакъв?

babity
05-31-2014, 22:20
Е, не беше както го очаквах. Ама беше поносимо. Може и да се смях на тъпотии, ама поне се забавлявах.
Ня'а как да си обясня защо ме гледа толкова изумено когато казвам, че съм искала да го видя. Не знам дали съществува човек, за който да е неочаквано т'ва. Уж ми е приятел и тря'аше да ме разбира...
Е, не го видях, но съм щастлива, че си комуникираме на няк'во човешко ниво. Странно е, ама за мен и т'ва не е малко.

Гушаво ми е. Липсва ми патка, в която да си свра пърдялника и да заспя кат' къпана.

Lilanda
05-31-2014, 23:13
Липсваха ми тези разговори. Бях се чудила преди време какво ще стане с тях, ако връзката ни се разпадне. Е ето какво. ;3 Щастлива съм, че съм отново част от тях, щастлива съм, че разговорите са отново на лице, щастлива съм от развоя на събитията. Това, което ми казаха днес ме потресе доста, но поне видях, че имам много голяма подкрепа от тяхна страна. Дори и от страна на човека, който подхожда с това шеговито. Може би това е по-правилният подход и за мен. Днес ми е доста емоционален ден всъщност. Даже и с него си говорих. <3 Доста приятно. ;3

skatew
06-01-2014, 06:32
Неделя сутрин е, аз станах в 9 часа и си ям мюсли. Не знам защо, но се чувствам все 1 съм 7 клас :cool: . В 1 отивам до баба и дядо, че имат годишнина, преди това трябва да напиша поне 1 протокол и да се наблъскам ;д. После ме очаква цял ден учене, ма ми е яко

xoxi
06-01-2014, 06:51
Честит празник, дечицаа!!
Аз се събудих тая сутрин в стая пълна с шарени балони, а за всеки балон беше привързан и по един детски шоколад Milkinis.
Номномном. Реално и вълшебно... ^^

Dagichka
06-01-2014, 08:13
^склйкдкла колко сладко :3

аз се събудих в 10 и половина, което беше странно, като се има предвид, че от месец си ставам в 7 и не мога да спя нормално, днес явно ми е спокойничко и подозирам, че книгата има пръст в това :3
наистина ще се опитам да съм позитивна и да си контролирам мислите, крайно време е. днес колкото и да ми се ще да изляза с него няма, ще седна да си преговоря за държавния утре, ще започна да си развивам темите за по-другия понеделник и така. ох, като това всичко свърши, ако той още ме иска ще бъде едно много яко лято :3

Niakoitam
06-01-2014, 09:07
Добре, дразня се, когато е на линия и не ми пише. Това не е хубаво, твърде навътре го приемам. Той е никой, той е минало, той е най-много приятел. Нищо не искам, гррр.

Може би причината за раздразнението ми е, чееее... хъъх, не знам. Може би по някакъв начин ми накърнява гордостта. Дрън-дрън. ;д

Аре, по-сериозно. Лигави работи, момиче.

Ами може и ти да пробваш да му пишеш първа отвреме навреме.Да речем...през път. А това че не го харесваш май убеждаваш само себе си ми се струва.Не е лошо и да заложите предимно на срещите на живо ако имате тази възможност. :)

DisappointedDreamer
06-01-2014, 09:23
Купони, джакузита, приятели, споменииии. Бал след 4 дни, прибирам се след 9 ии ми е ентусиазирано, и същевременно неприятно, ноо съм щастлива. Много, много, много. Прекалено много.

И ми е влюбено. Повече от всякога.
Мхммм.

granger
06-01-2014, 10:03
МАГДАЛЕНА!!!!!!Прибираш се след 9 дни и искам да те видя!
Иначе,мех ми е...една идея по-добре от вчера.

DisappointedDreamer
06-01-2014, 10:11
Свободна съм цяло лято :Д Звънкайте, да пием по кафе :)

TheNormalGuy
06-01-2014, 10:38
Деам, чувствам се супер, поне така обичам да казвам. Дните след бала са много скучни, последните два месеца от училище бяха супер яки, постоянно в движение, имаше за какво да се тревожа и какво да правя, а сега? Нищо. С една комшийка се сприятелихме последния месец-два и си бъбрим почти всяка вечер, и сега тя ще заминава за морето да работи и няма да има с кой да си бъбря, май няма да чакам проклетото дипломиране, а направо ще си събера багажа и ще заминавам.

fUcKsMiLe
06-01-2014, 10:45
За какво се подготвяш? Сертификат някакъв?

Да. И за кажи-речи същата програма като ида в Германия. Само че там ще е нещо от сорта на 10 часа на ден, докато не овладея езика на ниво поне B2.

paradosou
06-01-2014, 12:32
Да. И за кажи-речи същата програма като ида в Германия. Само че там ще е нещо от сорта на 10 часа на ден, докато не овладея езика на ниво поне B2.
Кога ще си в Германия и коя специалност си избрала?
:)

lisi4ety
06-01-2014, 13:18
противна, дебела и неприятна се чувствам днес. мда.

granger
06-01-2014, 14:16
Бяснаааа... с блокирана карта...бедна се чувствам...аргх...

SummerRain
06-01-2014, 14:32
Чувствам се предимно тъпа...нормално за сесия, предполагам...

babity
06-01-2014, 15:09
противна, дебела и неприятна се чувствам днес. мда.

И ми се дотрещя много. Ама няма. Изядох света, с'а чакам да ми слегне храната, да си лашна кафенцето.

an7raks
06-01-2014, 15:30
тъпо ми е... всъщност, винаги неделите ми отъпява зверски...

fUcKsMiLe
06-01-2014, 18:19
Кога ще си в Германия и коя специалност си избрала?
:)

Октомври. Ще съм във Фрайбург.
Мениджмънт, но първо ще карам курс по немски.