PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 27



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20

bloodyF
06-09-2014, 20:09
Унищожен съм. Компютъра пак е заминал, изсипах една торба пари за да го оправя и няма и 10 дни, трябва да цъфне лан мрежата и да унищожи всичко по пътя си...

май е време да си купиш нов, един куп пари пръсна по него вече :D


за бг пощи-получавам всичко със закъснение, така че имайте търпение /някой беше писал/

той е пич, кефи ме да си говорим, чудя се кога да му кажа за работата ми
не мога да лъжа и това е
утре трябва да си взема сандалките от работа и да ходя на интервюто и после някакви водки ще мислим

draid
06-09-2014, 20:36
Прекалено много пари струва, че да си купя просто нов иначе отдавна да се беше случило.

ForzaFelipe
06-09-2014, 21:23
Интервюто за работа мина, пък дали е добре ще разбера утре. Ще има яко бачкане, но пък парите са добри, а и ще правя нещо което не мразя.

Днес се влюбих(отново)...естествено в момиче на улицата, което не познавам и едва ли ще видя втори път :lol: В главата ми само как ми е тъпо сам, как искам връзка а у, а като има такъв момент не реагирам..Ама не съм човека който ще спре момиче на светофар и ще я попитам за името, номера и т.н.

xoxi
06-09-2014, 22:20
Мразя комарите! Мразя, мразя, мразя!!!
Всички се оплакват от комари, а аз съм на път да се затворя в нас и да не излизам, докато не застудее. Ръцете и краката ми изглеждат така, сякаш карам три шарки едновременно. Идва ми да си сваля кожата направо... Не се търпи, а пък той ми се кара, когато започна да се чеша.
На едно място даже подозирам, че цяла фамилия комари (до 9то коляно) са пирували. Изглежда адски зле. Ако не почувствам облекчение до ден-два-три, отивам на доктор. Да ме спасява. 8-)

anonymous708973
06-09-2014, 22:37
Умирам от кеф. Честно, толкова доволна не съм била от една камара време.
Утре се очертава убийствен ден, дано да ми потръгна с концентрацията... само това да стане, знам, че не изпита ще го взема добре, ами света ще превзема!
Мило ми е, сладко ми е, въодушевено ми е, GO GIRL!

DarkTemplar
06-09-2014, 22:40
Всичко съм очаквал, но да видя как гори кола пред собствената ми сграда... това не го очаквах. Добре, че колата на съседа е застрахована, че и тя изгоря покрай първата запалена. Ебаси мамата...

HollyGolightly
06-09-2014, 23:32
Къде ме изпратиха да работя баш с тази? Бавна, мудна, мрънкаща, и постоянно ядяща, ама не, тя сега е на диета, ще отслабва за сватбата, нищо че изяде количество, достатъчно да изхрани целият клас от 15 хлапета. И този телефон щях да и го блъсна в земята накрая, ще се разкъсвам аз на 100 места, за да мога да прибера леглата, да изпратя децата да се мият, да ги следя да не се изпотрепят едно друго през това време, да наредя масата, да подредя кътовете, а тя върви и говори по телефона, и така почти час :mad: и за капак реши да си тръгне почти 2 часа по-рано и да ме остави сама... не че преди това пак не работех сама де :?

И все пак съм в добро настроение сега, кой не би се зарадвал да се прибере и да намери това https://scontent-b-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10440886_10202084431902890_1312138515267002538_n.j pg :)

sometimes_
06-10-2014, 06:56
Много приятничко беше снощи... Ама искам още! Е, можеше и по-добре да е, ама...нищо.
Не ме кефи лятото и това е! Как ще издържам в тая жега - не ми е ясно! :(

TheDevilInMe
06-10-2014, 07:23
Днес другарче ще ми бъде учебника по митнически контрол, добре че поне има формата на нормална книга и е с малко на брой страници няма да се отчая напълно от живота, а наай-хубавото от всичко е че няма да ми се налага да решавам каквито и да било задачи! :D

TheNormalGuy
06-10-2014, 08:49
Тъжно ми е! Преди един час изпратих комшийката и ще ми липсва много, що толкова късно почнахме да се разбираме, егати. И днес ми сподели нещо супер тъпо за момичето което харесваХ и това малко прецака настроението ми, а впоследствие и нейното. Шматката(момичето което харесваХ) за пореден път опорочи и малкото щастливи моменти, които съм имал с нея. Едвам се сдържам да не я зачертая от всичките си контакти, но ще поставя определени хора в кофти позиция, за това ще потърпя, егати, яростно ми е, язък за пропиляното време, за пропуснатите възможности... :@

fUcKsMiLe
06-10-2014, 12:41
Всичко съм очаквал, но да видя как гори кола пред собствената ми сграда... това не го очаквах. Добре, че колата на съседа е застрахована, че и тя изгоря покрай първата запалена. Ебаси мамата...

Кола.. пак добре(хубаво, че е нямало никой в колата). Аз гледах преди няколко години как изгоря къща и един гараж (на съседите) покрай нея. Ужасно е.

xoxi, аз съм същата. За една вечер.. не 1 час и нещо на кафе, отвън и ми направиха 12 ухапвания само на краката. Вече са повече и вкъщи ме хапят. НЕ знам как влизат.

//
Много ми е хубавичко. Искам да продължи така forever или да спре времето. :3

Cloud9
06-10-2014, 14:15
нещо се обезкуражих, нямам никаква воля за нищо вече, пък още по-смотано ми става, като осъзная, че само оставям всички да ми се качват на главата и от проклетата си липса на самочувствие съм загубила и всякакво достойнство....

Story of my life!
Имам чувството че губа борбата с всичко...със себе си,с времето,с мухата дето ме дразни втори ден.Имам най-ниската заплата във фирмата /почти наравно сме с чистачките/, все по-отговорна ми е работата,но заплата не получавам.Уж щяхме да вземем за март и април и сега се оказа че е само половината за март.От къде самочувствие,бате!?Той пак се разболява,а аз нямам сили мен да си гледам, камо ли ти него да лекувам.Не ми е дошло още и усещам как всичко ме дразни и съм готова да избухна.ВСЕКИ ДЕН съм с тъпото главоболие и едва ходя.Миналата седмица си купих беналгин,а вече е наполовина.Вие ми се свят страшно много и косата ми пада на парчета!Искам да напусна!Чувствам се подтисната,затворена в малка кутийка и имам чувството че вече губя надежда че някога ще се измъкна невредима от тоя кръговрат!

shmatarok
06-10-2014, 15:00
'Баси късмета. 8-)
Нарочно се мотах вкъщи до последно, само и само да не се засека с единия, а в крайна сметка срещнах и двамата. Че даже и до магазина вървяхме заедно. Толкова awkward, че няма и на къде повече.
Почивните ми дни заминаха, а единственото полезно нещо, което свърших, беше да си напазаря. И пари изтеглих да върна на съквартиранта. И до там. Нито на фитнес отидох, нито да си прибера курсовите. Все тая, ако успея да стана утре по-рано, ще свърша и двете.
Цял ден от общината бръмчаха с тая косачка, ама сега цялата улица мирише толкова приятно на окосена трева и с това слънце. Ай, до сега висях в градината. Нещо взе да ми се завърта идеята за барбекю, трябва да го подпитам какво мисли по въпроса. Можем даже да го направим като парти, тая къща не е виждала хора от известно време, все пак :D

Lilanda
06-10-2014, 15:45
'Баси късмета. 8-)
Нарочно се мотах вкъщи до последно, само и само да не се засека с единия, а в крайна сметка срещнах и двамата. Че даже и до магазина вървяхме заедно. Толкова awkward, че няма и на къде повече.
Ахахахах познато. Вчера ми се случи точно това. :D

По темата: Много странен ден, видях толкова симпатични лица, че не е истина.
https://www.youtube.com/watch?v=ORVkhXnBxNI Ето това описва най-добре настроението ми. <3

Momicheto:)
06-10-2014, 15:48
Да те чакат 4 класни в един ден е невероятно щастие! *сохепи* И отново май няма да седна да уча по половината от тях. :/ Трябва да изкореня мързела си! И да се реша най-после. Ама после... Може пък да се случи.

Arctic
06-10-2014, 15:50
Винаги ми е било непонятно как просто нещо може тотално да ти срине настроението. Просто...
Не искам да си отива, пък. Не го пускам. Не че съм някоя в този случай, но просто..ненене. Не.

Lilanda
06-10-2014, 15:51
Да те чакат 4 класни в един ден е невероятно щастие! *сохепи* И отново май няма да седна да уча по половината от тях. :/ Трябва да изкореня мързела си! И да се реша най-после. Ама после... Може пък да се случи.
Ох ти си втората, от която го чувам това днес. Оплачете се в дирекцията бе хора, те нямат право да направят 2 класни в един ден, камо ли четири. Нашата директорка беше ги ограничила на 3 за една седмица по едно време, но вече не вАжи това.

granger
06-10-2014, 16:07
Някой все едно ще ги послуша.
Ще си видя човечетооооооо <3
Изчистихме,кво ли не правихме,кво ли не открихме и сега социализация :lol:

Hayashi
06-10-2014, 16:29
Искам да изчезна. Не се живее вече. Не знам къде да се скътая на хладно. И не си представям как ще изкарам цяло лято. Кокосовото ми масло прибрано в един шкаф на сянка и на "хладно" е изцяло разтопено... Отидох до магазина и си купих чувал с храна и после щях да припадна два пъти по пътя. Може би все пак трябваше да отида на север.
Надявам се днес да се появят хора, с които да си говоря през интернет, защото нямам сили да се вдигна от нас.


Cloud9, ако имаш мигрена обикновените аналгетици не помагат. Бях на 2 аналгина и един парацетамол преди седмица и пак при всеки опит да стана от леглото ме удряше нещо невероятно. Трябва да си потърсиш нещо специално за мигрена.

Ivaaaaa
06-10-2014, 16:34
не моа разбера, що мамицата му, търсят баща ми на моя тел :О. не го вдявам. откъде да знам къде е. нали спинкам, мамка му. много съм изнервена. чувството да те събудят от прекрасен сън... вътре ми е студено, навън е жега. сладоледът свърши. ъъъх, искам, но много, много ме мързи :/

и брат ми, пфффффф. пуберите са нещо отвратително. радвам се, че съм единственото детенце вкъщи. баси, никога няма да сме близки и колкото и да звучи тъжно, радвам се от този факт. адиос, бе, тъпчо.

Momicheto:)
06-10-2014, 16:41
Ох ти си втората, от която го чувам това днес. Оплачете се в дирекцията бе хора, те нямат право да направят 2 класни в един ден, камо ли четири. Нашата директорка беше ги ограничила на 3 за една седмица по едно време, но вече не вАжи това.
1. пропуснах ги миналата, затова ще ги правя
2. не ми пука честно казано, а и учим супер лесните неща и ще ме е срам да не мога да се справя, хаха
3. не ми се занимава с глупави даскалици *върти очи*

Dagichka
06-10-2014, 16:50
хм не мога да се оплача, че ми е зле. по-скоро трябва още малко да огранича overthink-ването ми и да разбера, че това, че очаквам аз от хората толкова колкото бих им дала не значи, че те ще го направят. пък и не са длъжни. топло ми е, обичам да стоя с мокра коса и начина, по който после ми застава :3
утре ще се видя с него, не знам как да се държа, искам да го изнасиля :cool: ама явно ще си останем такива.. дружки за гушкане. щом не иска сериозна връзка окей.
п.п. осъзнах как прозвуча тва последното :д ама ние наистина само се гушкаме и целуваме. няма да му позволя нищо повече, щом не иска сериозно да се обвърже с мен пъГ.

Jaune
06-10-2014, 17:54
Поне се наядох.

NJ
06-10-2014, 18:05
Едно такова никакво ми е. Имам нужда от нещо, което да ме развълнува. Нали знаете как някои животни довеждат живеенето си до минимум докато нещата отминат, ето така се чувствам.

anonymous708973
06-10-2014, 18:06
и да разбера, че това, че очаквам аз от хората толкова колкото бих им дала не значи, че те ще го направят.

О, да!!
Обаче в редките случаи, в които получаваш повече отколкото си очаквал, това е просто върхът на сладоледа и разните разочарования по хора, които не го заслужават, просто избледняват.
Добре учих днес, доволна съм. Много успокояващо ми действа, очаквах да съм безумно разсеяна. И определено ми допада практиката на "като учим, учим като хората, обаче след това ебаваме майката на всичко и пием по 1-2-3 бири." Най-често 3 вместо 1 8-)
Много ми е добре. Толкова ми е добре, че не мога да повярвам, че в понеделник се прибирам... някак ми се иска да остана още 1-2 седмици, да ми е готино, лятно, безгрижно в тая Германия - за сефте ще е, да лежа на реката и проблемът ми за деня да бъде какво вкусно нещо да си сготвя и с кого да се видя!

Пиер Жонца
06-10-2014, 18:07
Ех, Париж. :)


https://www.youtube.com/watch?v=d9V-zUlrhEE

SonataArctica
06-10-2014, 20:36
Bones (https://www.youtube.com/watch?v=xnFZQ2u8Te8)

Иска ми се още утре като дойде екипировката да я изпробвам. 8-) Трябва да позакрепя здравето обаче. Омързеливил съм се напоследък. Малеле, а пък превода на ТО е отвратителен. Пфу.

102
06-10-2014, 20:40
О, да!!
Много ми е добре. Толкова ми е добре, че не мога да повярвам, че в понеделник се прибирам...

родоотстъпница

DarkTemplar
06-10-2014, 21:17
Кола.. пак добре(хубаво, че е нямало никой в колата). Аз гледах преди няколко години как изгоря къща и един гараж (на съседите) покрай нея. Ужасно е.
Всъщност беше микробус, подпалиха го, а днес разбрах, че са им запалили и входната врата. Пожарни, истерии, големи циркове... Горящи къща и гараж сигурно са още по-фрапираща гледка.

ForzaFelipe
06-10-2014, 22:04
Днеска ми е баси кривия ден...Не съм учил, не ме взеха и на двете работи не ме взеха за който кандидатствах и още 100 шита...

RiB
06-10-2014, 22:09
к

xoxi
06-10-2014, 22:40
Достатъчно.
Искам да си поседя ден-два у нас, без да следвам графици, планове и да се съобразявам с капризите на всеки.
Филмчета, пуканки, книгите, животните, той, музика.... Ееех, рай!

Hayashi
06-10-2014, 22:58
First world problems. Всички игри, които искам да си сваля са твърде стари и непопулярни и нямат сийд. Направила съм си скромна колекцийка от поне десетина. >w<
По-добре ми е вече, но сигурно, защото се разхлади и е тихо.

Cloud9
06-11-2014, 05:25
Cloud9, ако имаш мигрена обикновените аналгетици не помагат. Бях на 2 аналгина и един парацетамол преди седмица и пак при всеки опит да стана от леглото ме удряше нещо невероятно. Трябва да си потърсиш нещо специално за мигрена.
На лекарите не им се занимава с мен че да ми предпишат нещо за мигрената.Твърдят че нищо ми няма и главата всъщност не ме боли.Пия едни за оросяване на мозъка,ама вече се съмнявам че действат.поне като ме боли главата съм сигурна че има нещо в нея хаха
Същото от вчера.Събудих се от отвратително главоболие.ОТВРАТИТЕЛНО!То й ме масажира малко и ме поотпусна,но имам чувството че има страшно напрежение в главата ми.нерви,кръвоносни съдове,де що има вътре се опитва да избухне.Не ми се ходи на работа,искам да съм си вкъщи и да си почивам.Имам нужда.Ама на!Ставам в 6,прибирам се в 6!Това не е живот просто.нямам време за нищо.Искам да се храня правилно,ама как като работя далеееече от цивилизацията и мога да си нося храна само от вкъщи.А нямам сили да готвя и за мен ,и за него все различно всеки ден....Кво ли се оплаквам като няма кой да ми помогне........

sometimes_
06-11-2014, 06:19
Не успях да се наспя снощи. Толкова много се въртях и сънувах някакви странни неща и един бивш... Хм! Уж исках да си почина добре снощи, а никак не ми се получи.
Трябва да хвана малко тен, ама как? Толкова мразя да се пържа на слънце :(. Обаче летните дрехи, които си купих никак не стоят добре на бледата ми кожа. Така че...в неделя може би ще направя един плаж. Тъкмо да се поразсея, че другата седмица ще ми е ужасна. :(

XTREMEFREERIDE
06-11-2014, 06:52
Мисля си тези дни няколко неща.
1) На колко прекрасно място живеем и как не искам да мръдна от тук до момента, в който ще сбъднем мечтата си за живеене на другото място. Как е тихо и прохладно вечер. Как кучето може да тича по поляните около кооперацията, без да ме е страх от това, че някой ще я натрови или открадне. Как сядаме вечер на терасата и нищо друго няма значение. И как тук сме щастливи, защото тук сме си вкъщи.
2) Как имаме прекрасна възможност да си правим тези мини-екскурзии до родните ни градове и да си изкарваме чудесно с приятелите ни там.
3) Как се радвам, че тя е бременна и след година ще й помагам с малкото същество. Адски мило ми е. Тя е първата ми приятелка, която ще има бебче и ми е много топло на душата.
4) Как се вдъхновявам от всичко наоколо и как успявам да канализирам всяка емоция така, че от нея да излезе нещо добро и нещо, което да остане и да напомня.
5) Храним се с добра храна, което е едно от нещата, които ме правят неимоверно щастлива.

Всъщност, като се замисля, всичко ме прави неимоверно щастлива. Няма мир. Има страст. Такъв живот живея. Такъв съм си го направила. И пак, за пореден път, макар и да ставам досадна - ИМА пълно щастие!

anonymous708973
06-11-2014, 07:03
Последен ден стабилно учене и КРАЙ! Е, лятото пак, ама там ще е лежерно - по 3-4 часа на ден. Хаха, представите ми за лежерно как са се изменили.

Дано да му мине хубаво изпитът и интервюто. После ще дойде даже да ме препита за изпита утре, мисля, че добре се справям за момента. Дано и във времето да се събера.
Изпитвам желание и за хубава оценка, ДАМН! Искам да водя упражнения!

Днес и тва е. После... лежерна вечер с Гейм ъф троунс, събиране на багаж, рожден ден, правене на мъфини. Идилично такова.
Идилично такова :)

DisappointedDreamer
06-11-2014, 07:10
Хубаво е да си вкъщи.

Мхм.

Niakoitam
06-11-2014, 07:25
Cloud9 Аналгин и Проалгин много помагат за главоболие.И аз си имам периоди,в които ме боли главата всеки ден,ако не и в деня по няколко пъти.Често едни болки яки придружени и с тупане в главата все едно сърцето ми е отишло там.Но съм установил,че имам способността често сам да си предизвикам главоболие и буквално да ми се "бъгва процесора". :)
Когато започна твърде усилено и вглъбено да мисля за няколко неща едновременно прескачайки в съзнанието си постоянно от едното на другото и обратно сякаш преплитайки ги в едно цяло постепенно започвам да усещам напрежение,което преминава във все по засилващото се главоболие.В един момент главата ми сякаш започва да пулсира понякога с доста голяма болка с усещането,че след малко ще гръмне едвали не.Методът е едно от тези двете хапчета или да се съсредоточа,да си изчистя съзнанието и поне за ивестно време да спра да мисля за всичко или поне да успея да се концетрирам най-вече на едно от всичките неща,които си премятам.Знам ли? Това може би се дължи на прекалено емоционалната ми същност,която доста често седи прикрита и подтискана.:)

Иначе някои хора по назад споменаха комари.Е,мен попринцип ме правят на решето.Кожата ми е малко по нежна пък и явно кръвта ми им е много сладка.Засега обаче не са ме ухапали нито веднъж.Даже онази вечер,когато бях по къс ръкав и бях навън вечерта под лампата.Баща ми и брат ми,които попринцип не ги хапят толкова ги нахапаха все,а мен не.Вярно,че излязох малко по късно де,но все пак...много боязливо ме обикаляха, а някои по-смели докато се наканеха да ме ухапят ги убивах.Не ми се рискуваше да ме ухапе някои,да им замирише на кръвта ми и да решат да ме нахапят.Единственото ми обяснение за тези техни боязливи реакции е че един от двата модела капки или и двата,едните от които са все пак с продължително отделяне,с които си капя и мажа очите за напълно доизлекуване на ечемиците съдържат някакво вещество дето не им понася и миримата му ги отблъсква. :)

Иначе съм изгорял по ръцете и врата и боли.Вчера цял ден работихме на селото ни в това жарко слънце.А преди това пак си бях малко поизгорял.

102
06-11-2014, 08:23
начи ;д
днес сънувах мноо
първият ми сън беше с майката на едно гадже. покани ме да вляза вътре, у тех. ние по принцип си лафим така по-свободно с нея, та може би за тва подсъзнателно нея съм избрал. лафихме си там някви глупости, аз се разхождах им апартамента им сякаш търса нещо.. и изведнъж питам "л. къде е ?" тя ми вика, че нямало да се прибира. тогава аз казах "еми да се захващаме за работа тогава". правихме квото прайхме. беше различно, поне в съня ми. /може би трябва да пробвам на живо/ не помня кво стана, ама съпруга и се прибра.. чичо х. =( оф, тря тръгвам.. после ше довърша

Colouring
06-11-2014, 08:24
XTREMEFREERIDE, как да не ти се радва човек! Винаги постовете ти са пълни с позитивизъм, ама не от тия positive shits, ами... някакви милички неща. Дано да си права (за щастието). :)

Аз така и не разбрах гъбарка ли ме за онова или не. В смисъл, нямаше защо да го прави, но като се замисля е много възможно, 'щото друго обяснение просто няма.
Иначе дните ми минават много лежерно, ама някак сиво. Доволна съм, че имам време за себе си, обаче мисля, че не го оползотворявам достатъчно. Юли месец се очертава да бъде по-хубав, така че нямам търпение вече. За РД окончателно реших да не правя нищо. Ден като ден.
В момента си пия кафето и се чудя какво да правя и днес. Жегата почна вече да ме тормози, но и по-зле ще става, така че нямам право да се оплаквам.

fUcKsMiLe
06-11-2014, 10:16
Супер якия сън сънувах и естествено баба ми ще остави всички врати водещи към нейната стая, където си гледа турските сериали, отворени. Не разбира ли, че АЗ СПЯ?!?! Фък дис шит - не искам всеки път да се събуждам от това как нечия майка била направила това и онова, сина бил позор за семейството и му викат или Ананди от оня индийски сериал пак реве! Хич не ми дреме, ама поне да затваря шибната врата. имам чувството, че живея в пещера - никой не чука, като отворят вратата не я затварят.

Само мен ли ме дразни хипер много отворената врата и постоянно искам да я затворя?

Снощи беше яко.
7 часа :smt007
Не се беше случвало отдавна.
Времето него е безценно и бързо летящо.
Искам по-бързо да идва август. :/

TheDevilInMe
06-11-2014, 10:24
Ама много ми е доволно и щастливо днес, имам 5 на изпитааааааааааааааа :))))))))))
Сега ще си взема душ, ще хапна и почвам да се готвя за следващия изпит, няя спасение братче :cool: А после може да отскочим до мола да си купя някои летни дрешки и нова чанта, доволно ми е!

Cloud9, наскоро имах едно главоболие, което продължи цели две седмици и на мен много ми помогна разтворим Panadol. :)

Colouring
06-11-2014, 10:32
Само мен ли ме дразни хипер много отворената врата и постоянно искам да я затворя?


Не. Ако някой влезе/излезе и остави отворена врата моментално това става единственото нещо, за което мисля. Толкова ме човърка, че не се издържа. Постоянно ставам да затварям врати, дори и 40 градуса да е.

shmatarok
06-11-2014, 10:35
^Честито, успех и на останалите изпити.
Cloud9 - пиеш ли достатъчно вода? При мен главоболието се получава точно като не съм приела достатъчно течности


Само да ми се яви след малко, ще му плесна два шамара. Как може такова нещо - от 8 сутринта пищи като жена. Аз какво да направя, че не е добър в оная тъпа игра?!
Поне моята си пристигна вече. Задобрявам и в другата, но за съжаление игралния ми маратон приключи за тая седмица. Кой знае кога ще почивам пак. 8-)
Тя ме издразни снощи. Ако си мисли, че ще си се самопокани сега, докато работя - няма да стане. Вече съм добре, намерих си начини да си помогна сама, нямам нужда от нея. За две седмици я сме си писали здрасти, я не. Е, не съм умряла, значи не съм чак толкова зависима от нея.

DarkTemplar
06-11-2014, 10:47
Понякога се чудя как може да е толкова малоумна...

granger
06-11-2014, 10:59
Заспала - яко...
Ама ще се помотаем после...

Ivaaaaa
06-11-2014, 11:05
голяма съм шматка. Омирам от срам. баща ми забеляза самосмучката. най-тъпото е, че съм напълно невинна. просто не можах да удържа порива да си съдера кожата от сърбеж и се ухапах. като изключим това, се чувствам идеално. свежнах малко с един бърз душ и се чудя какво да правя цял следобед. не, не, не! не трябва да спя!

sometimes_
06-11-2014, 11:53
С какъв симпатичен колоездач се запознах докато си купувах сладолед... Защо станах моногамна, защо?! :D

102
06-11-2014, 12:10
начи ;д
днес сънувах мноо
първият ми сън беше с майката на едно гадже. покани ме да вляза вътре, у тех. ние по принцип си лафим така по-свободно с нея, та може би за тва подсъзнателно нея съм избрал. лафихме си там някви глупости, аз се разхождах им апартамента им сякаш търса нещо.. и изведнъж питам "л. къде е ?" тя ми вика, че нямало да се прибира. тогава аз казах "еми да се захващаме за работа тогава". правихме квото прайхме. беше различно, поне в съня ми. /може би трябва да пробвам на живо/ не помня кво стана, ама съпруга и се прибра.. чичо х. =( оф, тря тръгвам.. после ше довърша

после чичо х. рева мноо като разбра кво е ставало /любопитното е че той почина отдавна/ ма си тръгна нали такъв и тя/оная искаше пак и тръгнахме нали а-у и се разбудих. вторият ми сън беше.. тука на моста на влюбените един клошар ми говореше да не мисля за смъртта нали такова.. ама аз не му обръщах внимание и като слезнах нали към спирката на 72 тоест към подлеза исках да хода тоя клошар се превърна в руса мацка /ама пак клошарка де малко кастиел стайл/
и вече ми привлече вниманието и и викам "кажи кво има". тя ми каза да не се страхувам от смъртта а да се страхувам от живота и тогава против желанието ми като с ескалатор тръгнах надолу да слизам в подлеза и тя ме гледаше отгоре такава а много исках да си говорим с тая ангелоподобна клошарка.

Lilanda
06-11-2014, 12:25
Ахх много приятно ми стана като го чух това. ;3

Въпросът е как?

dimitar_ak
06-11-2014, 12:28
Загрявам за довечера. На танци съм ;)


https://www.youtube.com/watch?v=mrCTdcdDyas

Cloud9
06-11-2014, 13:06
Ехааа не очаквах такова включване и загриженост!Благодаря на всички за съветите!
Niakoitam,аз пия направо Беналгин,но той действа от днес до утре или най-много до вечерта.И аз усещам че при нерви и стрес или като ми е тъжно и започва да ме боли глава.Опитвам се да мисля положително,но имам чувството че точно тогава се случват най-гадните неща.Ако съм намусена и нещастна нищо не се случва-ни хубаво,ни лошо.Ако съм ухилена и доволна от живота и оп-айде лошо след лошо след ужасно!

TheDevilInMe ,не смея да пия панадол заради парацетамола,не че аналгина е по-полезен,но не искам да свиквам с него.Но някой ден ще пробвам и с него.Като съм много зле минавам на Аулин направо /което не е пример за подражание,но.../

Яhmatarok, преди време не пиех вода почти и откакто започнах работа и машината за вода до мен се засилих и сега съм до 10-12 чаши на ден.Иначе двама лекари са ми казвали че не ми достига кислород до мозъка и вътрешното ухо и затова се получава това главоболие и замайване,та пия сега едни за уросяване на мозъка.но ми се искаше поне веднъж да се почувствам нормален,млад човек без да се налага да се поддържам с хапчета.

Имам чувството че скоро ще ми трябва и хапче за да дишам!разсеяна съм,защото се задушавам в това място вече!Не понасям почти никой и знам че чувствата ни са взаимни.Онази чума,както я нарича колежката,е изпяла на всички че съм оплескала документите,но усещам че хората са повечето на моя страна,защото знаят че тя не ми даде достатъчно информация,сменяше нещата всеки ден та се налагаше да преправям всичко по 100 пъти,даваше ми нови неща изневиделица,работех по нейни бланки,които по начало си бяха грешни и в крайна сметка ми връчи да й върша 80 процента от нейната работа,която на 100 процента не е мой проблем и мое задължение.Да не говорим че тя взима тройна на моята заплата,а ходеше само да си пие фреша и да си лафи с другата кухоглавка,докато й върша аз работата.И сега реве понеже сама си направила трудовия договор и си дала повишение от 600 лв без разрешението на шефовете.тя няма документ,който да не го е сгрешила,няма ден,в който да не се е оплакала че има много работа и въпреки че е по-възрастна даже и от майка ми,все ходи и реве при хората като бебе.И тя е само една от малкото скици тук.Имаме си сто!Поне си взех заплатата за март....нямам думи просто

babity
06-11-2014, 15:22
Оф, така ми се искаше да го намачкам акото! Недоволна съм. Ядох много, гризе ме съвест за което, няма да го видя и днес и ако се окаже, че няма да има и гребна за мен тотално ще се вкисна.

Dagichka
06-11-2014, 18:46
не знам какви ги върша, не знам. въпреки че приятелчетата ми казаха "а така, побъркай го малко", аз се чувствам.. гадна, отвратена от себе си. то не че е голямата работа, просто малко повече му се натиснах днеска нарочно без да е заслужил, хах, беше толкова тъпа 'среща'. не сме се виждали повече от седмица и да се домъкне с някъв негов колега, сериозно? ако не беше бирата и музиката щях да си тръгна, не се чувствах на място, все едно бях страничен наблюдател.. и сега ми вика да съм ходела у тях, ако искам хах мисля, че само си изгубих времето и ми става толкова жалко и болно, че ми се реве.. но пък по дяволите до преди месец всичко беше повече от добре
ох, искам да си намеря работа, да се разнообразя малко, пък другото отвътре ще ми дойде и накрая или ще му кажа (пак хах), че не искам повече да се виждаме или...

mayaaa
06-11-2014, 18:52
Оле, колко трудно е да намеря един свестен apk файл?? Полудявам като не мога да направя нещо. Уж за глупост, ама ме обзема някакво чувство за безсилие, което изоообщо не ми харесва. Пфф.
Поне си изчистих стаята, че не можех да я гледам вече. И си починах. Чувствам как ще се прецакам много гадно накрая, ама каквото стане.

bloodyF
06-11-2014, 19:08
Добре ми дойде сушито. И шопинга с нея.
Сега почвам новата книжка. Радост за окото и мозъка ми :)

Jaune
06-11-2014, 20:18
Трагична съм :)
Направо ми иде или да ревна с глас, или да се смея с глас, все тая.

galaxy29
06-11-2014, 20:28
Трагична съм :)
Направо ми иде или да ревна с глас, или да се смея с глас, все тая.
ще се оправим С:

Jaune
06-11-2014, 20:40
ще се оправим С:

да бе, аз вече навлизам в друга фаза, ахах, тепърва почвам

an7raks
06-11-2014, 20:58
Безкрайно тъпо ми е... Лягам да спя, дано ми мине... :/

fUcKsMiLe
06-12-2014, 00:27
Сериозно ли ще остави нещата така?
Сълзите си текат и не мога да ги спра.
Само от няколко изречения..
Сякаш стовари върху мен нещо огромно.. и боли.
Не знам как да го спра. Не е нещо прекалено важно.
Или е? Ще повлияе на всичко, ако остане така.
И ми каза, че не иска да говори с мен повече тая вечер.
Прекалено много емоции.
И ми е зле, повръщах вече 4 пъти.
Знаеше, че ми е лошо, но пак си държеше на своето.
И това грубо отношение накрая..
Не знам..
Тъжно ми е..
Шибано ми е..
Искам да си тегля куршума в момента..
Искам да върна времето назад..
Фък, емоции, защо трябва да сте толкова много.
А кажи речи почти нищо не се е случило..
Няма да оставя нещата така.
Написах си всичко, като го прочете, дано дойдат мислите в главата на човека.
Как да е, ще си ударя един голям рев, дано утре да говорим, че иначе и тогава пак ще е ревлив ден.

bloodfrozen
06-12-2014, 07:34
Oх, готинко ми е. Разцепих тоя изпит вчера, нереално лесно мина. И си прекарах страхотно. Предстоят ми 1-2 дена почивка, които мноого добре ще ми се отразят. Ще се занимавам само с мързелуване. 8-)

sometimes_
06-12-2014, 07:47
Ох, така ме боли кръста... :(

Ivaaaaa
06-12-2014, 08:14
събуждането тук е нещо прекрасно. въздухът е толкова по-чист, атмосферата е изпълнена със спокойствие. единственото кофти е бавният нет, но съм се заредила с филми ^^. нямам търпение и бати да дойде.

Deadlock
06-12-2014, 08:44
общува ми се!
същевременно съм вързана за леглото, тъй че здравейте, интернет хора.

xoxi
06-12-2014, 09:08
Чувствам някакво безпричинно щастие. xD
Поне е по-приятно от необяснимото лошо настроение, което ме държеше до скоро.
Даже не ми е тъжно, че два дни ще съм си сама, без него. 8-)

s4etoved
06-12-2014, 09:30
Гръмна ми главата........пфу как може точно като правим конферентна връзка по скайп, всички да се сетят да ми звънят!

Иииии пак почва голямото чакане, макар че вече свикнах и не обръщам много много внимание :D

Довечера е време за мачове :)

XTREMEFREERIDE
06-12-2014, 10:08
Много щастлива и вдъхновена. С една колежка си сбъдваме мечтите. Правим ръчно изработени бижута от рециклирани и природни материали. КЕФ! Ако на някой му е интересно може да ни посети тук: https://www.facebook.com/merakiartbg ^_^

Cloud9
06-12-2014, 10:44
Търся си хубава книга,препоръчително е да не е особено съвременна /разбирайте че трябва да е преди аз да съм се родила/,в която има поука,написана е интересно и може да грабне човек за шията и да го отведе на много места.последната такава,която четох,бебе "Майсторът и Маргарита".От тогава нищо друго не ми е грабвало вниманието.Фен съм и на "Портретът на Дориан Грей" и въобще на Оскар Уайлд.Нагледала съм се на "1984",макар че сега точно ми е едно криво и не ми се скапва настроението с толкова тежки книги.Едно и две ли е при мене....
Сега се сетих че едно време пишех хубаво.На едно есе по "Изследване на общественото мнение" във трети курс, колегите ми станаха да ми ръкопляскат.Най-критичната от тях дори си го преснима,а тя наистина е критична и по принцип чете много и то все тежка литература.В училище винаги са познавали моето стил на писане и никой не искаше да си чете есетата след мен,защото бледнеят.А сега...заради постоянната ми самокритичност изоставих писането.Не че нещо щях да стана известна писателка,но... знае ли човек.Най-разтърсващата мисъл,която наскоро прочетох, гласеше че дефиницията на ада е когато на края на тунела се срещнат това,което си и това,което е могло да станеш ако не те е страх.Да те побият тръпки...

bloodyF
06-12-2014, 11:02
Cloud9, Буковски как го намираш?

Тежко ми е, боли ме стомахчето малко, а трябва и на работна да се правя после...
бляк!
поне супичката беше хубава : )

fUcKsMiLe
06-12-2014, 11:05
След час и нещо трябва да посрещна татко. Горкия, още колко време ще бъде с патерици. :D
Ама той си го направи. Да е внимавал, смотльо. <3
Трябва да му помогна с багажа, да подредя, че оставих малко разхвърляно вкъщи. :Д

Свалих си гела, ноктите ми не са в най-доброто състояние. Затова ще ти оставя да си израснат.
Няма да ги лакирам до края на лятото.

Отивам да ям, защото се чувствам като мечка, излязла от зимния сън.

Cloud9
06-12-2014, 11:08
Cloud9, Буковски как го намираш?

Песал е след като се родя та не съм се замисляла хаха.хвърлила съм око на "Жени",макар че ми казаха че не е нищо особено.Все пак момичето,дето ми го каза,смята нюансите на сиво за интересно четиво,та...доверие много нямам.

Друг въпрос,като и предишния си остава хаха, имам PDF файл,който е защитен явно с парола,но все пак ми се иска да го изпринтя.Има ли начин?

sometimes_
06-12-2014, 11:08
Търся си хубава книга,препоръчително е да не е особено съвременна /разбирайте че трябва да е преди аз да съм се родила/,в която има поука,написана е интересно и може да грабне човек за шията и да го отведе на много места.последната такава,която четох,бебе "Майсторът и Маргарита".От тогава нищо друго не ми е грабвало вниманието.Фен съм и на "Портретът на Дориан Грей" и въобще на Оскар Уайлд.Нагледала съм се на "1984",макар че сега точно ми е едно криво и не ми се скапва настроението с толкова тежки книги.Едно и две ли е при мене....
Сега се сетих че едно време пишех хубаво.На едно есе по "Изследване на общественото мнение" във трети курс, колегите ми станаха да ми ръкопляскат.Най-критичната от тях дори си го преснима,а тя наистина е критична и по принцип чете много и то все тежка литература.В училище винаги са познавали моето стил на писане и никой не искаше да си чете есетата след мен,защото бледнеят.А сега...заради постоянната ми самокритичност изоставих писането.Не че нещо щях да стана известна писателка,но... знае ли човек.Най-разтърсващата мисъл,която наскоро прочетох, гласеше че дефиницията на ада е когато на края на тунела се срещнат това,което си и това,което е могло да станеш ако не те е страх.Да те побият тръпки...

И мен много ме грабна "Майстора и Маргарита", прочетох я за два-три дни, а "Портретът на Дориан Грей" ми е най-най-любимата книга! Аз напоследък се захванах доста с Българска литература, много интересни ми бяха "Снаха", "Татул", "Време разделно". Идея нямам защо не съм ги чела по-рано. Иначе "Ана Каренина" също си заслужава четенето, ако не си го чела.

Arctic
06-12-2014, 11:28
Ох, не мога, ядосана съм на себе си. Тъпото същество, което ме тъпче психически всеки ден като на шега, се разплака (поради глупава причина), а на мен ми стана гадно и тръгнах да я утешавам и разсейвам.
Нищо, че и аз съм ревала заради коментарчетата, които ми мята. Нищо, че се чувствам още по-зле заради нея. Просто не знам как да съм лоша.

babity
06-12-2014, 12:58
Преядена. Сууупер ми се спинка, а има още хиляди неща за вършене, деам. Искам да ми слегне храната, да ми се обади, че не на работа и да го мачкам, мачкам, мачкам, мачкаааааааааааам! И после..... оооо! 8-)
Или поне една гребничка тая вечер можеше. Нямам търпение, само още няколко часа и шибаните приготовления приключват.
Важното е, че утре ще съм турбо божественярска, майна.
Ху'у, че не сме на открито, 'щото можеше и да има масови самоубийства на влюбени в мен пичо'и при вида на мойта свръх сексапилност.
Казах ли, че ми се спинка? 8-)

mayaaa
06-12-2014, 13:22
Сериозно ли, сериозно ли, СЕРИОЗНО ЛИ!?!?!?!?!? 'Баси, две неща правя през седмицата, толкова ли не могат да запомнят дните?! Или поне да вкарат малко логика, вместо да ми звънят на шибания телефон, който е заключен в шибаното ми шкафче и те перфектно го знаят.... И то не е важното че са звънели на мен, а на кои още са звънели. Ок, разбирам ги, ама по-ядосана не съм била от месеци насам, а определено е имало хора, които да са ми се качвали на главата! Омръзна ми през месец да повтарям едно и също.... Опитвам се да им вляза в положението, опитвам се да не предавам такава важност на това, че са звънели на 10 човека, опитвам се да мисля за положителните неща от деня, но просто не мога да се успокоя още. Блъскам по клавишите, така че имам чувството, че всеки момент ще ги продъня и имам неистовото желание просто да убия някой! Е, определено умората и ПМС-то "помагат" до голяма степен.

Jaune
06-12-2014, 13:46
Търся си хубава книга,препоръчително е да не е особено съвременна /разбирайте че трябва да е преди аз да съм се родила/,в която има поука,написана е интересно и може да грабне човек за шията и да го отведе на много места.последната такава,която четох,бебе "Майсторът и Маргарита".От тогава нищо друго не ми е грабвало вниманието.Фен съм и на "Портретът на Дориан Грей" и въобще на Оскар Уайлд.Нагледала съм се на "1984",макар че сега точно ми е едно криво и не ми се скапва настроението с толкова тежки книги.Едно и две ли е при мене....
Сега се сетих че едно време пишех хубаво.На едно есе по "Изследване на общественото мнение" във трети курс, колегите ми станаха да ми ръкопляскат.Най-критичната от тях дори си го преснима,а тя наистина е критична и по принцип чете много и то все тежка литература.В училище винаги са познавали моето стил на писане и никой не искаше да си чете есетата след мен,защото бледнеят.А сега...заради постоянната ми самокритичност изоставих писането.Не че нещо щях да стана известна писателка,но... знае ли човек.Най-разтърсващата мисъл,която наскоро прочетох, гласеше че дефиницията на ада е когато на края на тунела се срещнат това,което си и това,което е могло да станеш ако не те е страх.Да те побият тръпки...

"Зимата на нашето недоволство" на Стайнбек? "Отклонение" на Блага Димитрова? Нещо на Никос Казандзакис?

он:
жегата ме изтощи, отново, гладна съм, но искам да ида на фитнес първо, а после пак ще излизам, оф, бля
не се оплаквам

Lilanda
06-12-2014, 15:29
Мноооого съм изтощена. Още малко остана! Усещам, че ще е едно прекрасно лято.

И с Радо се видях преди малко, чакам го да дойде до нас след малко. Леле имам чувството, че не съм го виждала от цяла вечност. Толкова много имам да му разказвам. Само от последната седмица имам толкова много да му кажа, а за последния месец четири пъти по толкова. Ахх колко ми липсваше. :(

Dagichka
06-12-2014, 16:06
не знам доколко ми харесва да съм антисоциална. ясно ми е, че искам точно един човек до мен, ама като не става се затварям вече тотално в мен и мда.. скапано ми е, жега ми е, от една страна искам на разни партита по микстейп и маймунарника да ходя, от друга знам, че всичките проблеми преди да отида надали ще компренсират изкарването ми там, особено ако пак въпросния човек го няма.. пфф, трябва да се науча да си харесвам собствената компания мамка му

bloodfrozen
06-12-2014, 19:34
Издирвам си интересен сериал и ще съм благодарна, ако ми съдействате в търсенето! 8-)

Цял ден се чудя какви да ги върша. Няма с кого да изляза в тоя умрял град, всички са забегнали нанякъде. Лошото е, че лятото ми също се очертава да е тотално скучно. Успях поне да потренирам пълноценно най-накрая.

Arctic
06-12-2014, 19:50
към bloodfrozen: Шерлок. Много препоръчвам.

Няколко часа и една тренировка по-късно, чувствам се суууууупер добре. И малко sexually frustrated, малко не се сещам за думата на български. С изключение на това, от гаден ден, стана много добър ден. Колкото и да се изцеждам за един час, после пък винаги съм в супер доброто настроение, не знам и аз защо. Може би защото най-накрая правя нещо? Не знам.
А пък той ще ме подлуди, пък нищо не ми прави. В смисъл, самата му миризма, самото му присъствие ме подлудява. Направо се размеквам като желе, супер трудно ми е да се правя, че изобщо не изпитвам никакъв интерес, като вътрешно някаква бомба изригва в мен. И забелязах, че прави някакъв супер сладкия звук с устните си, без да го осъзнава. Оф, като някакъв преследвач съм, едва ли не. Смятай, допреди няколко месеца не знаех какъв цвят очи има. И някакво всичко ми се преобръща като го видя и сърцето ми почва да бие някакво много силно, абе, все едно някой ми преобръща вътрешностите с ръка, такова чувство имам. Много ми е странно, щото т'ва животно само веднъж е ставало.
И все пак никога не мога да го имам. Звуча като супер драматично тийнче, така че ще спра.

babity
06-12-2014, 21:41
Защо ме тормози? Нещо е много гнило в тая работа. И от два часа насам седя и не мога да го изчисля. Знае... Зак'во ми пуска фишеци, а после е крив и дистанциран. Казвам си, че драматизирам, че просто не съм разбрала правилно и ми се иска да е така, ама к'во ако е така? Не стига, че съм като в небрано лозе, че от известно време нещата се променят стабилно, ами и аз нямам идея к'во се случва, ебаси. Повтарям си, че нямам нужда от дефиниции, че мога да мина без тях, ако е необходимо. И за какво? За да се видя к'во съм лайно и как съм станала всичко онова, от което се ужасявах толкова време. И пак ня'а да обвинявам, " 'щото аз съм допуснала нещата да идат до там". Аплодисменти! Желязна логика! Изобщо не искам съмненията ми да се потвърждават, но започвам да си мисля, че колкото и разрушителни да са последиците, ще е по-добре, отколкото да съм на никъде.

xoxi
06-12-2014, 21:50
Добре.
Не е чак толкова забавно човек да си е сам между четирите стени.
http://data3.whicdn.com/images/111586577/large.gif

therichbitch
06-13-2014, 05:37
тягостно ми е, все едно някой ме е притиснал, а всъщност сама се нагърбвам , това пусто его
започва се, ще бъде брутално, но ако го направя всичкото, паметник ще си вдигна

TheDevilInMe
06-13-2014, 07:32
bloodfrozen, The Originals е доста интересен, поне според мен. :)
shmatarok, мерсиии! хъг

Притеснено ми е за изпита в неделя, но по-добре да се притеснявам учейки, пак някаква полза ще има... и ми е много самотно днес, бът ху кеърс ениуей, приятен и успешен ден на всички.

102
06-13-2014, 07:40
Издирвам си интересен сериал и ще съм благодарна, ако ми съдействате в търсенето! 8-)

true detective
supernatural
prison break

Jaune
06-13-2014, 07:52
Издирвам си интересен сериал и ще съм благодарна, ако ми съдействате в търсенето! 8-)

Цял ден се чудя какви да ги върша. Няма с кого да изляза в тоя умрял град, всички са забегнали нанякъде. Лошото е, че лятото ми също се очертава да е тотално скучно. Успях поне да потренирам пълноценно най-накрая.

Orange is the new black!

он:
Тренирах, доволна съм. :)

102
06-13-2014, 08:02
Orange is the new black!

бива ли го
изглежда дебилен

sometimes_
06-13-2014, 08:10
Аз гледам само Castle и Bones. Харесвам филми с убийства. :D

Jaune
06-13-2014, 08:15
бива ли го
изглежда дебилен

Ми, аз съм гледала само 3 епизода, не мога да преценя, ама ме кефи засега.

babity
06-13-2014, 08:54
Баси, по-яка съм, отколкото предполагах! 8-)

sometimes_
06-13-2014, 10:35
Напоследък много се замислям за това... Заедно сме от година и няколко месеца (кой ги брои...) и уж всичко е наред. Разбираме се, въпреки всичко, което се случи преди. Преминахме през периодите на скандали, инатене и т.н. През последните месеци се разбираме идеално, пълна хармония. От време на време се сещам за неговите издънки и се дразня, ама то пък и аз не съм идеална. Предвид избухливия ми характер, си е цяло чудо, че ме търпи. То аз едва се понасям... В някакъв момент обаче поулегнах и започнах да премислям думите си, преди да ги изрека. Много често ми се случва да кажа нещо, което не мисля и не искам да казвам, ама въпреки това го изричам, съответно после съжалявам безкрайно за думите си, ама не мога и не мога да се извиня. Винаги изкарвам него виновен, дори когато няма за какво. Не знам защо имам нужда да пренасям лошото си настроение на останалите. Не може само на мен да ми е гадно! Хубавото е, че рядко съм в лошо настроение...
Та...мисля си - привидно всичко е наред, виждаме се често, липсва ми ако не го видя два дни, ама...имам някакво вътрешно усещане, че нещо не е както трябва. Може би защото не съм свикнала да бъда в нормални отношения, в които да отсъства драма. Понякога си мисля, че даже ми е скучно в тая връзка... Може и да е заради заетостта му и заради това, че напоследък правим все едно и също. Ама как да искам от него да правим различни неща, като виждам колко е зает и изморен?! В същото време егоизмът започва да надделява да иска своето... Не знам как да разнообразя връзката ни без да издевателствам над него. Виждам, че и той има желание, ама...просто не става. Просто имам нужда от нещо различно или от някой различен... Не знам вече, знам само, че нещо не ми достига... И не знам как да го променя. Не мисля, че имам желанието да се впускам в нова връзка, при положение, че с него се чувствам добре и спокойна, но моя темперамент е друг, имам нужда от други неща...
А бе, сигурно е моментно състояние и след няколко дни ще ми мине. :)

pandabear
06-13-2014, 10:36
Издирвам си интересен сериал и ще съм благодарна, ако ми съдействате в търсенето! 8-)


Da Vinci's Demons
Penny Dreadful


много ми е жега и много ме мързи. трябва ми много бира.

bloodfrozen
06-13-2014, 11:03
Еха, разкошни сте! Много благодаря за бързите отзиви! Сега остава да си избера някое от предложенията. 8-)

Непоносимо жегаво ми е. Aма поне си намерих компания за излизане довечера, много съм доволна.

granger
06-13-2014, 12:22
Тъпо,ама по-добре така. Не искам такава смотана оценка,по-добре да си се явя на поправка и тва е. И без тва не ми влиза в бала за годината.
Само още 3 изпита останаха, и да почивам малко.

Cloud9
06-13-2014, 13:15
Current mood

http://37.media.tumblr.com/tumblr_maeyzxss7P1qg0u4go1_500.png

mayaaa
06-13-2014, 14:56
Пфф, не може ли да ми дадат няк'ви свестни неща, които да мога да измисля и напиша?! Моля... *кучешки поглед*
Поне ще си припомня DFS и BFS, които трябваше да знам перфектно отдавна и да са ми упора за останалите неща, които (не)знам. Мрън!

Dagichka
06-13-2014, 16:45
ще избухна скоро, ей!! явно тоя петък 13ти за мен винаги е ден за бързо взети, но конкретни решения и ще му бия шута след малко на тоя. като си спомня преди 2 години на тази дата как тръгнах с първия и явно единствения досега ми приятел.. пф не знам, всички ми казват да го оставя, обаче аз както винаги досега все виждам нещо добро и хубаво в него, напук на тъпото му отношение и почти нулевата ни комуникация вече...
искам да ревна, ебаси, а дори това не мога, всички са в нас, издивяваам!!

Lilanda
06-13-2014, 17:57
Толкова изморена не съм била от мнооооооооооооого отдавна. Филмът все пак беше уникален. Официално е сред любимите ми! А след някой друг ден ще прочета и книгата. ;3

Защо го няма ве? :(

AnarchyBoy
06-13-2014, 17:59
Industrious, instinctive, healing, power, sovereignty, guardian of the world, watcher, courage, will power, self-preservation, introspection, and great strength.

Sacredness, life, great strength, abundance, gratitude.

Companion on journeys to other worlds, grace, silent power.

Divine spirit, sacrifice, connection to creator, intelligence, renewal, courage, illumination of spirit, healing, creation, freedom, and risk-taker.

Reputation, presence, and strength.

Transforming, strong, inspiring, chaotic, passionate.

:grin:

Loyalty, perseverance, success, intuition, spirit.

:smt007

То се знае.. :О

1234567890987654321
06-13-2014, 18:14
^Много ли си як като пишеш на английски? :D (шегувам се)

Липсва ми. :( Искам пак да е до мен. :(

AnarchyBoy
06-13-2014, 18:16
^Това ми означават татусите.. ;)
не садвай.

1234567890987654321
06-13-2014, 19:13
Ама аз вече съм сад. :(

Ivaaaaa
06-13-2014, 19:24
днес беше...ебаси деня. противоречив. чувствам се изморена, чувствам се менструално. баси каръка съм. точно днес ше ходим на басейн. ок, но ЗАЩО точно в този момент ще ми дойде??? изгорях на къси панталони :Х по-лошото е, че изгорях много яко и приличам на нещо средно между негърче и добре узрял червен домат. кожата ме боли и париии. прибрахме се, но ДОРИ не мога да седя отвън на спокойствие. уж се пръсках с лосионче а-у... файдата е никаква. само им подсладих. проклетите комари ме направиха да заприличам на пациент с едра шарка за отрицателно време. оф, а проклетите спазми... стига толкова се оплаквах.

102
06-13-2014, 19:34
dai da vidim tatusite be balyk
pic or lick

102
06-13-2014, 19:51
А бе, сигурно е моментно състояние и след няколко дни ще ми мине. :)

питч си
обади се като се разделиш с приятеля ти

DarkTemplar
06-13-2014, 20:58
Летящи холандци бее! Ето това е истински футбол! =D> =D> =D>

Ivaaaaa
06-13-2014, 21:02
Летящи холандци бее! Ето това е истински футбол! =D> =D> =D>

голът на Перси беше УАУ. испанците много слаби. смачкаха ги напрао

bloodyF
06-13-2014, 21:07
Статусът ми от фейсбук, за да ми е мирна душата:
"И най обичам по световни и европейски как всички започват да гледат, да се интересуват и най-вече да РАЗБИРАТ от футбол. Мед ми капе на сърцето направо."


:lol:

обожавам го тоя момент, толкова жалки изглеждат някои хора в опитите си да се направят, че разбират от всичко
аз поне не се бутам между шамарите и не претендирам за нещо хахахаха


лягам го , щото трябва да стана в 5.30 мяуууу

Ivaaaaa
06-13-2014, 21:13
то много смешно и жалко да гледаш и да се интересуваш от толкова мащабно събитие, oт което можеш да изпиташ оргазмена наслада от гледката. то световното всеки ден го дават... :lol:

DarkTemplar
06-13-2014, 21:20
А НЗ, аз гледам футбол от скоро. :>

Ivaaaaa
06-13-2014, 21:24
футболът е много сложна игра и изисква определени умения и възможности. трябват ти ДЕСЕТКИ години практика пред екрана и на стадиона, за да разбереш този толкова дълбок и смислен спорт.

ВАН ПЕРСИ! АЛИЛУЯ! АМИН! ХАКУНА МАТАТА!

102
06-13-2014, 21:25
общо зето Ива хубаво обобщи
рядко можеш да кажеш глупост на тема гутбол, но некои успяват

bloodyF
06-13-2014, 21:26
Ива, душко, като мълчиш изглеждаш по-интелЕгентна.
Кой говори на теб не знам.


Илия, за тебе знаем, че си от скоро. По-скоро и от мен. Даже може да ми викаш како :lol:

Ivaaaaa
06-13-2014, 21:29
Кой говори на теб не знам.


и аз тва те питам. кой говори на теб?
аз поне изглеждам ентелегентна и представителна. мисли за себе си, че лошо, когато нямаш нито едното, нито другото. ( :

TheNormalGuy
06-13-2014, 21:44
Да го еба, изпратих и поредния човек от компанията, вече нищо не остана в тоя град, искам да изчезвам вече.
Искам да се изкажа най-сетне!

AnarchyBoy
06-13-2014, 21:47
Таа тъпата пак ли раздава акъл без да са я питали.. мъдра.. мъдра..

ForzaFelipe
06-14-2014, 00:30
Днес си направих супер тренировка, за пръв път тренирах толкова усилено и вместо да чувствам умора, се чувствах все по-добре и по-добре. Днес беше хубав ден, но все пак ми е едно объркано. Сънувах странен сън, който цял ден се опитвах да разгадая. Беше свързан с едно момиче, което не познавам, а следя в инстаграма, с което се запознах в някакъв хотел в който бях, тя ме сваляше, после трябваше да заминавам, а тя ми даде лист с българско име, на което не помня фамилията. Другото странно беше, че каза че е на 52 години или 52 набор...някакви пълни глупости де...Както казва един сафоромник, утф? :lol: И цял ден в главата ми са и други работи и това нещо ме обърква. Чувствам се не на мястото си, дискомфортно ми е..Не се разбирам сам даже :lol:

Niakoitam
06-14-2014, 06:04
Влязох в някаква стабилна серия от вчера.Още от 9 и нещо сутринта в селото.Цял ден пълнене на основите за една площадка.Вечерта сбирка на випуска.Този път бяхме доста по-малко хора от обикновено.Около 15 човека, а имаше и хора дето идват рядко или въобще не бяха идвали.Доста от стандартните идващи ги нямаше.Подозирам,че световното до голяма степен е виновно за това.И все пак изкарахме до към 3 часа, а аз докато си легна стана 4. Днес станах.От 11 часа съм на интервю за работа.Стискайте палци нещата да се наредят както трябва и да ме вземат,че поне това дето ми казаха ми хареса бая.Че е на 10 минути път пеша от нас,заплатата,която напълно ме устройва,работното време от 9 до 17.Това,че уж с техни кадри и допълнителни трябвало там да заработят 70-80 човека и то предимно млади хора,че евентуално мога и да работя на компютър там,че си има обучение и т.н и т.н.Днес ще ходим с една роднина дето и тя се е записала.Разбрах и че една съученичка е ходила на интервю там,но нещо не са и се обадили, а една друга дето вчера беше на сбирката мислела да се пробва.Както и да е.След приключване и ако е недъждовно времето трябва да се отиде в селото да се отлее въпросната площадка дето правихме вчера.И накрая довечера съм в едно близко селце на рожден ден.И сигурно и там ще го откараме до никое време. Не че се оплаквам де.:)

Edit: А да,забравих.И във футбола и във волейбола, а може би и във всички други спортове бразилците са пълни цигани.Не бях за тях,но след поредният цирк ала Бразилия и съдията вече ми станаха още по противни :)

xoxi
06-14-2014, 06:37
Ммм какво е намръщено отвън. Харесва ми.
Дано вали. Ама не да пръсне само, искам поне един мини потоп да има.
Чудя се да го карам ли да идва с мен или не. Знам, че няма да му е много интересно, но пък ако го помоля, ще дойде. В нас и без това няма какво да прави днес, освен да сваля филми, да слуша музика или да си играе на някоя от игрите глупави. 8-)
Спах само 3 часа тази нощ, но не се чувствам кой знае колко изморена. Болят ме очите и сигурно са червени, но не искам и да се поглеждам в огледалото. xD

DisappointedDreamer
06-14-2014, 06:53
Industrious, instinctive, healing, power, sovereignty, guardian of the world, watcher, courage, will power, self-preservation, introspection, and great strength.

Sacredness, life, great strength, abundance, gratitude.

Companion on journeys to other worlds, grace, silent power.

Divine spirit, sacrifice, connection to creator, intelligence, renewal, courage, illumination of spirit, healing, creation, freedom, and risk-taker.

Reputation, presence, and strength.

Transforming, strong, inspiring, chaotic, passionate.

:grin:

Loyalty, perseverance, success, intuition, spirit.

:smt007

То се знае.. :О



Татуирал си си native American totems?
http://www.legendsofamerica.com/na-totems.html

//копи, пейст.

Аз се чувствам прекрасно. Пълно ежедневие, динамично, топло, позитивно!

Hilary_
06-14-2014, 07:17
Беше ми казал, че всяко моя изречение започва с "искам" и за момент изпитах вина, моля? Никога повече.

102
06-14-2014, 08:02
Edit: А да,забравих.И във футбола и във волейбола, а може би и във всички други спортове бразилците са пълни цигани.Не бях за тях,но след поредният цирк ала Бразилия и съдията вече ми станаха още по противни :)

след слабата игра на испания вчера беше хубаво бразилия да са на второ място в групата си шото ако са на първо и испания са на второ ше е тъпо да отпадне единия толко рано /бразилските медии са признали че дузпата е била фалшива/ /жалко че я дадоха всъщност защото колкото и добри да бяха хърватите бразилия бяха чудесни като за първи мач/

102
06-14-2014, 08:03
Беше ми казал, че всяко моя изречение започва с "искам" и за момент изпитах вина, моля? Никога повече.

казвай че винаги става неговото и се цупи
бъди жена

102
06-14-2014, 08:04
Татуирал си си native American totems?

искаш да кажеш че дори за миг си си помислила че е вярно ?

anonymous708973
06-14-2014, 08:52
^Това ми означават татусите.. ;)
не садвай.

Направил си си татуси в началото на лятото?!

Ох, искам да има с кого да гледам мачове и да ме просветли по темата.

По темата: Зорлем да спиш до късно, да ядеш шоколад за закуска и да киснеш в леглото със сериал - ЕБАТИ КЕФА, който не може да бъде помрачен дори от онзи заблуден индивид, който с огромно усърдие си измъчва виолончелото или каквото е там.
Ебати партито снощи, напълно мулти култи си беше, с толкова готини интересни индивиди се запознах! Дано рожденикът не се сърди, че си тръгнах така, ама... как да осведомя някого, който носи корона на главата, знамето на Англия като мантия и си е наврял езика до сливиците на някакво момиче, с което се е запознал преди 5 минути :д Трябва да го поздравя, хахах :д :д
Днес още малко задачки, после стягам багаж, евентуално или ще се празнува с колегите, или ще празнувам самосиндикално. ОХ, не ми се пътува към България, бееее! Или поне ми се прекарва още седмица-две тук...

AnarchyBoy
06-14-2014, 08:57
Направил си си татуси в началото на лятото?!


Само ги започнах.. ще ги пълня на есен..

AnarchyBoy
06-14-2014, 09:01
https://www.youtube.com/watch?v=l-AV2Lu_1wM <3

an7raks
06-14-2014, 09:09
аз поне изглеждам ентелегентна и представителна. мисли за себе си, че лошо, когато нямаш нито едното, нито другото. ( :
:lol:

babity
06-14-2014, 10:16
От сутринта нещо не мога да спра да ям. :D Тежко ми е, ама продължавам. И нещо ми е сънливо. Уф, искам снимки от снощииии. И още мно'о работи искам, ама няма. Дано довечера стане нещо за няк'ва гребна, че адски ми се ходи на разходка. Само 'дето ми е много мътно с какво ще успея да се обуя, 'щото краката ми са леш, ама айде...

galaxy29
06-14-2014, 10:17
наай-накрая хубав прохладен ден
ухапал ме е комар на стъпалото и така ме дразни ;/

TheDevilInMe
06-14-2014, 10:20
Учене на макс по банково дело, кафенце, бананов шейк, после малко бебешки шопинг :3 xaxa
П.П Нямам търпение най-добрия ми приятел да си дойде от Лондон и да се шматкаме тримата с малкия, блаженство. :)

Niakoitam
06-14-2014, 10:33
след слабата игра на испания вчера беше хубаво бразилия да са на второ място в групата си шото ако са на първо и испания са на второ ше е тъпо да отпадне единия толко рано /бразилските медии са признали че дузпата е била фалшива/ /жалко че я дадоха всъщност защото колкото и добри да бяха хърватите бразилия бяха чудесни като за първи мач/

Добре,че съдията им даде измислена дузпа,спираше атаки на Хърватия и им отмени гол та да може някак "силната" Бразилия да ги бие.Друг е въпроса,че ако я нямаше тая измислена дузпа,Бразилия нямаше да бие, а можеше и да падне.Както каза един коментатор и Чико Бяла да облекат екипите на Бразилия и тях съдията ще ги бута.А пък коментатора по БНТ направо се усра с възглласите и не знам как не оцапа гащите в ефир.Всъщност ще е хубаво Бразилия и Испания да се паднат едни срещу други.Поне вътрешно ще викам с пълен глас за Испания да се махат тия бразилски мангали :)

Ivaaaaa
06-14-2014, 10:38
:lol:

нещо имаш да ми кажеш ли?

не разбирам защо мнението на някви .. някви е толкова меродавно за мен. и тука ли ме преследват?! кво ми звънят?! интересува ли ме - не. майната ви. писна ми да ме намесват в некви филми. колкото повече страня, толкова повече ми се бутат. а аз дори .. не знам за съществуването им. искам, искам, искам да изчезна. да съм сама. никой да не знае за съществуването ми.

Hilary_
06-14-2014, 10:45
казвай че винаги става неговото и се цупи
бъди жена
Намерих по - лесен изход. Насочих го към всяка друга, която ще изпълнява неговите искания, без да се замисли.
Никой не може да развали връзката ми със себе си. :lol:

Wednesday666
06-14-2014, 12:10
Мързи ме, та ме боли, ама буквално.
Поправката чука на вратата вече, а мен не ми се занимава хич 8-)..

lisi4ety
06-14-2014, 13:13
Изобщо не трябва да си я давам тая почивка.. толкова много имам да уча, не знам как ще стане, други ден ми е изпита..
ох, много се притеснявам ;\

babity
06-14-2014, 13:20
Мързи ме, та ме боли, ама буквално.
Поправката чука на вратата вече, а мен не ми се занимава хич 8-)..

me2

granger
06-14-2014, 13:28
Изобщо не трябва да си я давам тая почивка.. толкова много имам да уча, не знам как ще стане, други ден ми е изпита..
ох, много се притеснявам ;\

Hello! И аз така...
и просто ше изгърмя.

paradosou
06-14-2014, 14:19
Идиот. Ама май съм го омагьосала вече наистина сериозно :-). Не е идиот заради омагьосването де, хаха.


Много свежо пътуване. Разговорът беше толкова завладяващ, че шофьорът, който ни е почти непознат, подмина отбивката и продължихме към съседния град. Колко смях имаше после...
Иии от понеделник включвам турбо режима, ще ми бъде необходим доста дълго.

shmatarok
06-14-2014, 15:05
Абе май не беше толкова лоша идеята с допълнителните ми почивни дни, колкото ми изглеждаше в началото. И сега като разгледах графика, явно нарочно ги е направил така смените, че да съвпаднат моите с неговите, както ми беше обещал, хах. Надявам се само да не ми се отели вола другата седмица.
Излязоха ми оценките от годината, йей, всичко е наред, като изключим двете С-та, едното от които съм направо потресена защо го имам, всичко друго е наред, хаха.
Не че ми пука, ако всичко е както трябва, тея оценки изобщо няма да ми бъдат определящи. :Д

Lilanda
06-14-2014, 16:24
Ахх колко прекрасна разходка. ;3 Запознах се с толкова страхотни хора само за 1 час. И с Рони си намерихме по едно другарче хаха. Е, вярно, че неговото е много по-сладко, все пак кой би устоял на това малко кученце. ;3 Осмелих се да направя и това, което се каня от доста време насам, макар че беше насочено към друг човек. Много е приятно чувството да отидеш до витрината, да си поръчаш сладолед и да ти отвърнат "Надявах се да дойдеш при мен" с широка усмивка на лице. На улицата ми има толкова прекрасни хора, а дори не го бях забелязала. От днес започвам всеки ден да се разхождам поне по 1 час! ;3

Jaune
06-14-2014, 16:39
You're a doll, you are flawless
But I just can't wait for love to destroy us

Искам :(

JagAlskarDig
06-14-2014, 16:50
Hello! И аз така...
и просто ше изгърмя.

Гражданско право при Матeeва, tell me more, please... Иначе успех и на двете ви. Както онзи ден един колега каза, по-добре петък 13, отколкото понеделник 16. :D

kalpazanka
06-14-2014, 17:47
Искам манджаааааааааааааааа!

granger
06-14-2014, 18:28
Гражданско право при Матeeва, tell me more, please... Иначе успех и на двете ви. Както онзи ден един колега каза, по-добре петък 13, отколкото понеделник 16. :D

О,да!
Конституционно право при Карагьозова. Успех и на теб.
Аз просто искам малко спокойствие,ама докато не мине 16ти...(дано да се кротна след това) няма да ми се получи.

Arctic
06-14-2014, 18:29
Колко е хубаво да си говориш с приятел, с когото не си говорил дълго време...

Lilanda
06-14-2014, 18:44
Добре бе, как веднъж ще съм супер щастлива и някой ще дойде и ще ми изтърси нещо, което да ми съсипе настроението? Всеки път.

Едно "Добре ли си?" би било от полза, но няма кой да се сети да го направи. 3/3 човека. Найс.

1234567890987654321
06-14-2014, 19:13
^Стегни се мацка, всичко ще е наред. Каквото и да е станало недей да мислиш много за това. Ако искаш да споделиш ми пиши. :)

Lilanda
06-14-2014, 19:17
Благодаря ти, засега нямам нужда, но ще го имам предвид. ;д

AnarchyBoy
06-14-2014, 19:22
https://www.youtube.com/watch?v=w3pl00bUCVc

TheDevilInMe
06-14-2014, 19:35
Изпих си чашата с прясно мляко като малките дечица ;д Сега ще позяпам още малко тестове и заспивам, че утре сме на изпит, стискайте ми палци. :)

Dagichka
06-14-2014, 20:08
днеска е по-добре душевното положение хаха
все още го мисля де, но да кажем.. веднъж на час :д и като попаднахме покрай опелото на това убитото момче от горубляне просто толкова гадно ми стана, осъзнах, че дори аз да си живея в моя розов, хипи и спокоен свят навън си стават доста страшни неща...

xoxi
06-14-2014, 22:11
Както си се чудех какво да правя се сетих, че днес си изтеглих сериалчето. ^^
Последните месеци нямах достатъчно време даже филмите от компютъра да си изгледам. Сега най-накрая имам малко повече свобода и ми се гледа нещо ''ангажиращо''. xD Нанайна... започвам със среднощните маратони отново! Кой като мен?!!! Щастие! 8-)

TheDevilInMe
06-15-2014, 09:20
Мина мина ми и този изпит, по всичко изглежда, че съм се справила добре, дано да е така, лошото е че не знам как ще станат нещата с получаването на резултата, защо са толкова смотани и ги забавят толкова много...

102
06-15-2014, 09:21
писна ми да чета само за изпити ве
вие за венерически болести чували ли сте

Lilanda
06-15-2014, 09:30
Наааааай-после!

Снощи беше тежка вечер, но си заслужаваше. Май трябва да го послушам, но първо ще изчакам да видя какво ще стане. Прекалено често му се случва да е прав вече, не може така! :D

едит: Сърцето ми спря като го видях. Знаех си, че не е било безпричинно, знаех си! Все пак с нея никога не сме били близки, май така и ще си остане. Преди 2 седмици ѝ казах нещо, което не трябваше. Поне бях честна. Повече няма да го допусна!

anonymous708973
06-15-2014, 09:44
Пътуването и престоят в Холандия бяха ПРЕКРАСНИ! Влюбена съм в тази страна, в този град, в този университет. Надявам се, че няма да имам проблем с настаняването, нали затова пътувахме... Просто... всичко е толкова красиво, подредено, организирано. И навсякъде има зеленина, цветя. Магично е. И хората са толкова мили! И свободомислещи. Като си представя, че ще прекарам близо 4 години там... йей!

На добър час!


писна ми да чета само за изпити ве
вие за венерически болести чували ли сте

Спокоо, лято идва, само за това ще слушаш! 8-)

Много ми е добре! Още се съвземам от снощи, имам чувството, че всичките ми органи са се сбръчкали като стафидка от дехидратация, но ми е ДОБРЕ!
Напук на предстоящото събиране на багаж мисля да си кисна в леглото със серия на Гейм ъф троунс! :д
И вечерта ми се очаква страхотно прекарване и отсега знам как ще ревна. Не ми се ходи в България, бе. Ходи ми се, ама за 2-3 седмици да си видя народа и после да се прибера в Германия... Пу.
Въпреки това се очертава интересно и доста изпълнено с дейности лято. Дано да успея да нося всички 10 дини под една мишница.

skatew
06-15-2014, 09:59
Айляк ма ся сядам да уча и съм си казал, че цял ден ще уча!

babity
06-15-2014, 11:05
Добре, КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА?! Снощи беше най-откачената нощ в живота ми. Ако някой вчера ми беше казал как ще станат нещата, вероятно щях да крещя. Направо... Ще избухна от емоции.
Утрепания снощен ден и мощно нищоправене. Планове. Ник'ва реализация. Гребна. Бедствието, в което тря'аше да шофирам. Истерията от това. Фактът, че тая кошница още е цяла и в движение, слава Богу. Приспиване в приятел. Промяна в плана. Реакцията. Как се натресох. Как въобще си вдигна телефона. За първи път преспах. Сутринта...
Напра'о не знам какво да мисля/изпитвам. Знам само, че такъв шок ме е завлядал, че не мога дори да се зарадвам. А т'ва е нещо, за което бих обезумяла от щастие нормално. КАК?!
И кога, по дяволите, ще разбера дали т'ва е просто фаза?
И казах твърде, твърде много. Надявам се, ако ще се плаши, да се плаши и да се виждат хавите. Баш накрая се вкарАх с двата крака в батака. Айде да видим...
100% тоя изпит ще го завтарям. Два дни, два учебника и 274546576576767876 теста. Успех!!!

valdesbg
06-15-2014, 11:40
I'm gonna fight for whats right
Today I'm speaking my mind
And if it kills me tonight
I will be ready to die

<3

This too shall pass...

granger
06-15-2014, 14:41
Таковам ти ти изпита, ще се побъркам.

weheartiit
06-15-2014, 14:44
цялатаа съм червена,дано мине и не ми останат ранички и белези,
че вече ще ми дойдат в повече. :( Добре ми е иначе,искаше ми се и
тя да дойде ,но дано все пак си изкараме забавно.

Colouring
06-15-2014, 15:22
Обожавам времето. Нека да вали още, ощеее! И да гърми, ама много силно!
Аз цял ден се излежавах и четох книжка. Дъждът не ми пречи и мисля да излезна малко за по едно кафе, че вкъщи цял ден трудно ще издържа.

Arctic
06-15-2014, 17:07
Супер много ми писна и от двамата. То бива бива, такова изнудване от майка си не бях очаквала.

bloodyF
06-15-2014, 17:10
Вкъщи, пийвам си биричка
Доволна съм от пътуването, ама сега ще съм по-доволна , ако си намеря компания
всеки зает, ще чакам докъм 11 и ако никой не се освободи-лягам.
Сега чакам сестра ми да заспи, за да мога да си почета книжка :)

Lilanda
06-15-2014, 17:30
Като бяхме малки, постоянно бяхме на училищния двор, играхме на стражари и апаши, на туба, на криеница по улиците на стария град, за един ден го обикаляхме по 10-тина пъти от до. Днес дворът е пуст, улиците са пълни с туристи, но няма и едно местно дете, което да обикаля града, да седи на плажа, да стреля с прашка по гларусите, ако щеш. Единствената ми надежда остава в 5 момченца, които играят футбол на градинката до нас почти всеки ден. Пет момченца от цял един град. Не мога да повярвам...Дори в деня на откриването на фестивала "Слънце, радост, красота", няма едно усмихнато детско лице навън.

Като изключим това, се оказва, че имам най-прекрасните приятели. <3

А тази усмииииивка. ;3

Dagichka
06-15-2014, 18:21
влюбих се в това място. гората, дърветата, ниските облаци и вятърът, ах <3 и макар да бях със сестра ми и баща ми да я учи да кара там, аз си се вкарвах в моя филм в съвсем друго измерение :д
тъпо ми е на душата, че той все още не ми е отговорил, трябва да го оставя и забравя, но.. ох не знам, искам да си имам малко мое си местенце, да съм сама, да слушам музика и да гледам дъжда през прозореца..

Ivaaaaa
06-15-2014, 18:46
запознах се със супер интересното същество. отдавна не съм водила толкова интелигентен разговор. е, комарите провалиха всичко. иначе беше... прекрасно.
мразя да се оправдавам, ма защо винаги съм такъв карък. баси, тъжна ралта. толкова хубаво не е на хубаво. не обичам събеседникът ми да ме превъзхожда, но той естествено има преимущество, което не зависи от мен. не обичам да ме затапват и другият да се окаже прав. не обичам! мразя да губя, даже бих казала, че имам панически страх от това. предпочитам да не се впускам в неща, за които не съм на сто процента сигурна и уверена. лоша черта, но искам да е моето, обичам да печеля :/
О, БОЖЕ! О, БОЖЕ! ОМГ! та, аз съм идеалният спортист ;д

AnarchyBoy
06-15-2014, 19:48
Божее колко беше изненадана като видя, че мога да танцувам ;ддд
смисъл да, танците като нейна страст, може би предполагат споменаване от моя страна, но явно просто съм "забравил"... 8-)
Гледаше като ударена с мокър парцал, като я прегърнах в гръб и затапихме тия дебили ;ддд само дето не съм танцувал 2 години и съм позабравил, а тя каза, че ще ставаме с час по-рано за да танцуваме, а лол :lol: мое си гледа работата... възглаааавница.... сън. а-у. татус мейна. обмислям трети татус, без двата да са готови, но пък съм си перфекционист.. а как искам да се изкъпя.. след няк'во там време де.. към 1 ;/

babity
06-15-2014, 20:09
От утре яко мобилизация. Искам утре вечер да се напоркаме с нея ПЪК. Само 'дето ако е болна ще откаже. 'Ма я па не съм! :D
С'а май съм крива по дифолт.

XTREMEFREERIDE
06-15-2014, 20:32
в рая сме. пак.
кеф.

anonymous895156
06-15-2014, 20:54
:)

HollyGolightly
06-15-2014, 22:26
Приятно и спокойно. Денят мина толкова леко, без никакви проблеми и като знам, че онзи си го изпратихме за година-две-три и няма да ми се налага повече да се занимавам с лиготиите му и всички емоционални проблеми, съм готова да започна седмицата по много позитивен начин.
Едва ще дочакам до Събота, искам вече да си докарам Оли вкъщи и да си го намачкам 8-)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10347411_888110667882779_6542988586541360451_n.jpg

galaxy29
06-16-2014, 01:50
пак не мога да заспя, заплела съм се, но все тая ще се оправя

Lilanda
06-16-2014, 03:09
Днес е денят на страшния съд. Надявам се да стане. Искам да си скъсам гъза от работа това лято. А дано. Вероятно няма да го виждам толкова често колкото си представях, но...Едва ли нашите ще имат нещо против да се виждаме преди работа. Може би това ще значи, че ще пиша повече. Все пак работата ми трябва. С какви пари ще се ходи до Испания на есен иначе? 8-) Дано да се получи.

sometimes_
06-16-2014, 06:05
питч си
обади се като се разделиш с приятеля ти

Ще те имам предвид. :D

Niakoitam
06-16-2014, 06:45
В очкаване съм телефона ми да звънне, а той упорито си мълчи.Като че ли никога в живота си съм нямал такова огромно желание да ми се обадят за работа.Не знам още дали и на братовчедката са и звъняли,защото ходихме заедно.Каква ирония започвам да опознавам вторите си братовчедки на дърти години.И тази като и другата.Тя има да изхранва две деца въпреки,че мъжът и работи.Аз този проблем го нямам,но все пак...Искам най-накрая да се махна от нас поне от 9 до 5 бе да му се невиди. Искам да съм поне за известни периоди малко по далеч от вкъщи.Искам да се почувствам като бял човек,искам да си изкарам пари,да си придобия самочувствие,да мога да си празнувам рожденият ден и да мога да си събера хора.Искам и тя да е сред тях.Не мога да разбера какво толкова съм се провинил и къде,че ми се натриша тоя скапан живот дето живея.

А пък гаджето на брат ми вчера на връщане ме заговори на една тема.Без да се усети обаче леко ми бръкна в раната и я поразчовърка.Не с лоши намерения разбира се.В никакъв случаи.Искам,искам...няма никакво значение какво искам всъщност.И да по всяка вероятност мисля да изчакам още 2-3 месеца и май ще си кажа всичко каквото ми е на сърцето.Без значение от ситуацията,без значение от последствията и без значение от каквото и да било. Да не казвам голяма дума предварително обаче,защото нерешителността ми е от ясня по ясна все пак...

sometimes_
06-16-2014, 07:23
Имам мускулна. Боли.
И ми е празно... Не знам как да го опиша т`ва чувство. Понякога си мисля, че нещо не ми е наред. В един момент се чувствам добре и щастлива, а в другия - подтиснато и гадно. Сега осъзнавам, че не сме се виждали от 3-4 дни, а не усещам липсата му. Май не трябва да е така?! Вероятно, защото се занимавам с много неща и не ми е останало време да мисля за него. Или пък просто избягвам да мисля за него. И разговорите по телефона са кратки и някак делови. То е ясно защо е така, де... Но все пак е странно. Интересно ми е дали и той се чувства така. Понякога толкова ми се иска да чета мисли. Просто, за да видя как мисли той по тия въпроси. Дали и на него нещо му липсва във връзката ни, както е при мен. Сигурно да. Опитвам се все да съм в добро настроение, за да не го натоварвам, ама...ебаси, аз не съм придворния шут. Понякога ми писва. За моето настроение никой не се старае толкова. Явно си мислят, че съм перманентно ухилена и щастлива. Да, бе. Добре, че имам талант на актриса от Народния театър, та умея добре да заблуждавам. :D Хубавото е, че в стремежа си да изглеждам щастлива, доста често започвам наистина да се мисля за такава. Не, че има причина да не съм. Просто не съм. Без причина.
Мислех си, че не може да ми стане по-тъпо. И тъкмо докато пиша тоя роман, получвам съобщения с поредната гадна новина. Е, тва вече не е реално. :D Майната му. Винаги измислям решение на проблемите, за някои просто ми трябва малко повече време. :)

lisi4ety
06-16-2014, 07:39
Бясна съм и чувствам, че мястото ми не е тук. И за пореден път се чувствам адски глупава. Пълен провал. Не мога.

Niakoitam
06-16-2014, 07:58
запознах се със супер интересното същество. отдавна не съм водила толкова интелигентен разговор. е, комарите провалиха всичко. иначе беше... прекрасно.
мразя да се оправдавам, ма защо винаги съм такъв карък. баси, тъжна ралта. толкова хубаво не е на хубаво. не обичам събеседникът ми да ме превъзхожда, но той естествено има преимущество, което не зависи от мен. не обичам да ме затапват и другият да се окаже прав. не обичам! мразя да губя, даже бих казала, че имам панически страх от това. предпочитам да не се впускам в неща, за които не съм на сто процента сигурна и уверена. лоша черта, но искам да е моето, обичам да печеля :/
О, БОЖЕ! О, БОЖЕ! ОМГ! та, аз съм идеалният спортист ;д

Не тръгвай по тоя път.На тези години все още може да не го направиш.Не влизай така яко във филма.Че тук си имаме един филмар и повярвай ми хич не е готино за околните.То са едни битки,едни войни,едни предатели, едни схеми,едни кой спечелил и кой изгубил,кой бил лошият и кой добрият,на кой щяла да бъде последната дума.Абе пълна филмарска история.Де да можеше да щракна с една вълшебна пръчка и да оправя нещата или просто да изтрия спомените за мен и да се пренеса на към едно 10 000 киломентра разстояние....минимум :)

JustaLittleKid от поста за Холандия ми се стори,че животът ти не е чак толкова безинтересен.Даже направо си е доста интересен май.И най-вероятно стига да искаш не е проблем да постигнеш всичко за каквото имаш желание.Въпросът е разни страхове да не те спират.А относно баща ти....е,позната история.Все повече имам усещането че на някои бащи им е просто вътрешно заложено да не вярват в децата си.Друг е въпросът и че често родителската обич може да се изроди в чувство за притежание.Много те обичам ама ти трябва да ме държиш постоянно за гащите...

granger
06-16-2014, 08:46
Доволна и щастлива.
Ама баш сега ли трябваше тва да стане.Малко прецакано,ама ще го преживея.
КЕФ.

TheDevilInMe
06-16-2014, 09:50
Днес ми е супер готино и щастливо ей така без причина, 'щото съм си яка :cool: Обичам си живота. :)

skatew
06-16-2014, 09:58
Не мога да разбера какво толкова съм се провинил и къде,че ми се натриша тоя скапан живот дето живея.
С такова мислене не се надявай скоро да усетиш подобрение... positive thoughts = positive outcomes ;)

Каква сесия... имам чувството, че ако реално седна и уча 1 седмица по цял ден както правят колегите ми ще си взимам всичко със 6тици. Ама тоя мързел моя ако беше хляб цяла Африка щеше да нахрани. Сядам да уча

Ivaaaaa
06-16-2014, 11:23
Не тръгвай по тоя път.На тези години все още може да не го направиш.Не влизай така яко във филма.Че тук си имаме един филмар и повярвай ми хич не е готино за околните.То са едни битки,едни войни,едни предатели, едни схеми,едни кой спечелил и кой изгубил,кой бил лошият и кой добрият,на кой щяла да бъде последната дума.Абе пълна филмарска история.Де да можеше да щракна с една вълшебна пръчка и да оправя нещата или просто да изтрия спомените за мен и да се пренеса на към едно 10 000 киломентра разстояние....минимум :)


комплексарски страсти, ноо... такава съм ( :

утре тр да се върна, а хич нямам желание. писна ми от бумащина. и коремът ме болиии..

Dagichka
06-16-2014, 12:15
и баш като бях решила да действам и да го резна, той ми прати тоя смс и всичко ми се преобърна аааргх. беше миличко, макар че.. винаги става такъв когато е под влиянието на някви наркотици, не знам да се радвам ли или не :д ама съм наясно, че всеки сам си решава кво да прави, няма да го ограничавам, просто ми е болно, че така се получава.. и тамън се зарадвах, че ми звъннаха за интервю от 2 от трите места, на които бях кандидатствала, ама сега като ги разгледах по-подробно.. съмнителна е едната, а другата за 7 часов работен ден 20 кинта заплащане.. оф де'а, знам, че няма как всичко отначало да ми тръгне яко, ама поне тва да се уреди, че то лятото си минава..

SHPAIdURmeN
06-16-2014, 13:17
SHTE PRUDNA :D

girlwithblueeyes
06-16-2014, 13:38
Добре че вече най-лошото мина.

SHPAIdURmeN
06-16-2014, 13:41
Добре че вече най-лошото мина.

O, още има да пърдя :razz:

Arctic
06-16-2014, 13:43
Като ще ми говорят зад гърба, поне да се убедят, че е ЗАД гърба ми, а не от лявата ми страна. Ебаси и детските глупости.

Jaune
06-16-2014, 18:40
Абе, за кво всички се държат като задници, когато не са на кеф, въпреки че не съм им виновна?! За кво изобщо се занимават с мен - а, да, за да им помогна с нещо, да им вдигна самочувствието, да си подхранят малко така и така премного високото его. И кво ми се държи сякаш съм й длъжна с нещо? Оф, искам да изчезна, честно, просто не мога да се занимавам с никого точно сега, толкова съм разочарована от всички хора в живота си, че вече съм отвратена, не искам да давам и най-малък шанс на когото и да е, да допусна когото и да е, защото съм почти 100% обречена да пострадам от собствения си наивитет. А уж съм имала trust issues.

О, и кОр за сексистките реклами!!!

IWannaBeSedated
06-16-2014, 18:47
В абсолютен застой съм. Не знам на какво се надявам вече...

xoxi
06-17-2014, 00:01
Някой тук да има проблеми със съня? 8-)
Оказа се доста лесно да се намерят хора, които цяла нощ седят пред компютъра, защото сън не ги лови... Тъжно, но пък е приятно да си намериш компания по никое време. В момента си говоря с един руснак, една англичанка, поляк и финландец, но пак е нещо. xD
Тези нерви покрай изнасянето в близкото бъдеще, заминаването в чужбина, раздялата, стреса... всичко, просто не ме оставят да спя като хората. И преди не можех да спя, но от седмица някъде, нещата станаха малко по-сериозни от преди. За последните 48 часа, дали има да съм спала 48 минути. Но както казват хората - едни врати се затварят, други се отварят...
Ще си лягам. Поне не ме болят очите, когато наблюдавам тавана, вместо екрана. 8-)

Lilanda
06-17-2014, 02:57
Някой тук да има проблеми със съня? 8-)
Ох не питай. За шестте часа, през които лежах в леглото, сигурно съм спала общо половин. А часовникът, който виждам на стената като се събудя, е с 2 часа и 50 минути напред. Нямаш си и на идея как се стреснах като се "събудих" в 3:00 и видях 5:50. :D

Песен на деня: Тодор Колев-Фалшив герой (https://www.youtube.com/watch?v=00re8NhQygQ)

Lumia
06-17-2014, 03:02
аз също имам проблеми със съня, но в интерес на истината най-много чакам някой да прочете темата ми за ревността и да ми даде съвет , за момента май всички я игнорират :( иначе си чета тук по форума, защото хич не ме лови сън мен.
Както имаше една приказка "бият ме да ставам, бият ме да лягам"

mimaria
06-17-2014, 04:24
Lumia може ли да ми пратиш покана заприятелство??????

mimaria
06-17-2014, 04:32
аз ше видя и ше ти дам съвет
и ти блогода ря че ми погна
Lumia:-):-):-):-):-):-)

mimaria
06-17-2014, 04:36
Ох не питай. За шестте часа, през които лежах в леглото, сигурно съм спала общо половин. А часовникът, който виждам на стената като се събудя, е с 2 часа и 50 минути напред. Нямаш си и на идея как се стреснах като се "събудих" в 3:00 и видях 5:50. :D

Песен на деня: Тодор Колев-Фалшив герой (https://www.youtube.com/watch?v=00re8NhQygQ)

това гадно ве хора=-O=-O=-O=-O=-O=-O

Lumia
06-17-2014, 04:36
аз ше видя и ше ти дам съвет
и ти блогода ря че ми погна
Lumia:-):-):-):-):-):-)

ха благодаря душицо :) но не знам с какво ти помогнах, изчетох толкова теми вече xD приех ти приятелството
пс сори за спам :S

shmatarok
06-17-2014, 04:58
:(
Искам да спя.
Три часа не ми стигат.
Няма Джеймс да бъде сърдиткото на рецепция днес. Аз ще съм.
Имам 15 минути да се оправя, преди да дойде автобуса, а едва гледам. Дори и компа не помага да се разсъня. Сад.

bebeemalko
06-17-2014, 05:38
супер прецакана се чувствам... уж си казахме, че няма да е връзка, а кой да предположи, че точно аз ще се оплета в правилата на собствената си игра. Победен в собствената си игра как ви звучи.. не много добре, нали? не е. Чувствам се изцедена някак. Глътвам кафето и отивам да кормувам, поне спря да вали.

Dagichka
06-17-2014, 07:23
денят си започна тъпичко и пак се появи тая буца в стомаха ми, сякаш душата ми се свива на кълбо там, разочарована и самотна от хората.. или по-скоро от един конкретен чиляк. може би е егото ми, но тва, че така пак почна да ме игнорира хич не ми се нрави и ми иде да го запсувам, но айде пак ще направя опит аз да съм добрата и да го потърся, но не знам колко още ще издържа така..
поне май това с работата се уреди, ама баш сервитьорка ли.. е тва е, никога не казвай никога, щото после.. ставаш за смях :д

Niakoitam
06-17-2014, 07:51
денят си започна тъпичко и пак се появи тая буца в стомаха ми, сякаш душата ми се свива на кълбо там, разочарована и самотна от хората.. или по-скоро от един конкретен чиляк. може би е егото ми, но тва, че така пак почна да ме игнорира хич не ми се нрави и ми иде да го запсувам, но айде пак ще направя опит аз да съм добрата и да го потърся, но не знам колко още ще издържа така..
поне май това с работата се уреди, ама баш сервитьорка ли.. е тва е, никога не казвай никога, щото после.. ставаш за смях :д

Поне докато си сервитьорка можеш да се запознаеш с някой много по точен пич и да му биеш шута на този,за който сега видимо си се хванала като удавник за сламка и който не знае какво иска или просто го устройва да се прави,че не знае какво иска. Изразявам леко съмнение,че именно ти може би си авторката на тази тема:
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/566473-quot-%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D 0%B8%D0%B8-quot-%D0%9E-%D0%BE?p=11107444
:)

TheDevilInMe
06-17-2014, 07:55
Писна ми от тоя дъжд, пак ми провали плановете за разходка, даже бяхме облечени вече, мамка му...

Jaune
06-17-2014, 09:15
Нервно ми е и нямам идея защо.

Dagichka
06-17-2014, 09:35
Поне докато си сервитьорка можеш да се запознаеш с някой много по точен пич и да му биеш шута на този,за който сега видимо си се хванала като удавник за сламка и който не знае какво иска или просто го устройва да се прави,че не знае какво иска. Изразявам леко съмнение,че именно ти може би си авторката на тази тема:
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/566473-quot-%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D 0%B8%D0%B8-quot-%D0%9E-%D0%BE?p=11107444
:)
олеле, милата мацка :с аз съм в подобно положение, само че без секса, в това отношение никога не допускам до себе си човек, преди да имам истинска и пълноценна връзка с него. макар че и моят напира от време на време, няма да му се получат нещата докато се държи така.
втори пост за деня, ама дреме ми: ох денят малко се подобри, поне имам късмет където си пусна сv-то да ми се обаждат, макар нататък нещата да не се получават както искам :д тоя пич беше много точен, можех да се натъкмя на тази работа, без това магазинът ми е под носа, но не можах да излъжа, че си търся постоянна работа,а не само за лятото и.. пропаднаха нещата. но все пак той ми каза да звънкам, ако положението при мен се промени и имам нужда от постоянна работа :)

s4etoved
06-17-2014, 09:45
Тъй......и този месец не мина без драма, може ли в петък в 22:30 да ми пращат фактури и да очакват аз да си вися вкъщи и да ги видя.........тея хора си направиха голям ташак с нас този път !!!!!!!!!

Ама поне вече реших че ми трябва малко почивка, остава само да видя колко още ще издържа :)

иииииииии ............... мачове :)

DisappointedDreamer
06-17-2014, 10:56
Шофьорският курс върви много добрее. Пълзотворни и запълнени са ми дните; инструктора ми иде да го разцелувам!

Единствено той ми липсва, а е минала само седмица откакто съм си тук. Брр, нищо. Трябва да почна някаква по-тежка литература, искам да свърша нещо за себе си, да мръдна напред. Мхм, ще си изградя някакъв план. И моренце се очаква юли, с компанията.

Хубаво ми е, общо взето. Многомногомного. Дори времето не може да ми скапе настроението.

Andjyy
06-17-2014, 11:56
Последните дни са ме налегнали мрачни мисли. Споделянето във форума помага ли ?

weheartiit
06-17-2014, 12:18
държи се странно гадно ...
май си го заслужих

п.с - е ,не мога така,стана ми доста тъпо.
Не знам защо се промени така изведнъж,искам предишната му версия.

AnarchyBoy
06-17-2014, 14:30
Хетерохромия чудесно просто..

102
06-17-2014, 14:45
Последните дни са ме налегнали мрачни мисли. Споделянето във форума помага ли ?

Да.

Ivaaaaa
06-17-2014, 15:12
мно съм уморена, но това не може да помрачи настроението ми. йей. йеееееееееееееееееей! отвях ги тия mar6i. за пореден път. хихи. първа, естествено.

http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk ^^

socareless
06-17-2014, 15:14
http://www.youtube.com/watch?v=X_iuSoyvExo

Colouring
06-17-2014, 15:29
Вчера ме изненадаха страхотно, а и не очаквах чак нещо такова. Абе супер са! Днес обаче денят ми минава в главоболие, лежане и в мисли за него. Искам да си дръпна нещо за гледане, че ще издивея. А не мога да излезна, защото навънка е буквално порой. Ама да не спира, обичам да е така.

IWannaBeSedated
06-17-2014, 16:14
Не се търпи вече.
Разберете се, мамка му,вече се чувствам се като най-голямата лицемерка.

shmatarok
06-17-2014, 16:17
Оф, най-обичам като имам достъп до нещо с интернет да ми изскочат десет хиляди съобщения с линкове от амазон и ибей и молбата "ама ше поръчаш ли, аз ше ти го платя". Дори нямам намерение да се прибирам, за к'во да поръчвам 1246352 глупости и да ги трупам да си седят при мен. Сто пъти им казах. Ако си мислят, че ще го направя това, жестоко се лъжат.
Харесва ми когато смените ми са с тях двамата. Най-бързо минава времето, въпреки че последния час, когато и двамата залепнаха за телефоните ми идваше да се метна от някъде.
Нямам търпение пицата да пристигне и да си лягам 8-)

nasnedogonyat
06-17-2014, 16:22
Как да се чувствам .. приятеля ми замина по работа за 4 месеца и много ми липсва :(

Jaune
06-17-2014, 17:19
За какво се вкарвам в такива филми непрекъснато, защо не се радвам на живота като нормален човек?
Ох, и така ми липсва тоя глупак, мамицата му, не знам защо, но днес направо съм overwhelmed с липса... защо все нещата, които не си заслужават, ме привличат най-силно?

girlwithblueeyes
06-17-2014, 17:23
Оооо да пак ще ходим там ...
А Декември за полвин година.Идеално ми е и момчето си чух

RiB
06-17-2014, 18:42
Загубих 2 от най-важните неща в живота си... просто нямам думи!

Fisherman
06-17-2014, 19:47
полвин.

деба селянката

mayaaa
06-17-2014, 20:07
Iron Maiden! Iron Maiden!! IRON MAIDEN! Велико беше! Не си се представях на такова място, ама като си ги обичам, а и като добавим атмосферата си крещях като за световно. :D И да чуя Fear Of The Dark на живо... БЕЗЦЕННО!!!
И все пак ми беше странен ден. Казах й нещо, което отричах последните 4 години и тя... нищо. НИЩО! Колко се самонавивах и колко трудно ми беше. Сигурно от години не ми се е случвало. Че е глупост, така е, ама за мен е НЕЩО. Сега не мисля, че съжалявам. Иска ми се да й бях казала повече, след като и без това трябваше да го разбере. Иначе можеше да ми е най-безразсъдната постъпка ever. Тя обаче май реши, че не ми се говори и едва ли ще го спомене пак. Все едно нищо не съм й казала. Ама както и да е, може би, някой път...
Първи опит за клякане с лост. И без това бях прекалено разбита след концерта за пълноценна тренировка. И не беше толкова зле. Поне като за първи път.
Между другото мислих живота си за доста по-еднообразен преди за започна да пиша в темата. Сега осъзнавам всъщност колко неща ми се случват. :D

anonymous708973
06-17-2014, 21:33
Камък ми падна от сърцето. Най-доброто развитие, на което можех да се надявам.
Хубаво ми е.
Лежерно...
Утре даже ще забогатея!

xoxi
06-17-2014, 21:35
Честно казано, по-зле не съм се чувствала никога преди.

HollyGolightly
06-17-2014, 23:10
Чувствам се скапана, не мога да си стоя на краката от умора. Това, че по закон ми е позволено да съм сама с 18 деца, не означава, че аз мога или искам да съм. Петък напускам, решено е вече. Ако ще след това с месеци да не мога да си намеря работа.

Lilanda
06-18-2014, 03:02
Днес е денят. ;3

Песен на деня: Ивана-Кръв ми капе от сърцето (https://www.youtube.com/watch?v=--QzU_uNtMU).

shmatarok
06-18-2014, 05:02
Тоя малоумник ще го кастрирам вече.
За какъв чеп си лягам аз в 9, когато той в 12 решава да си извика оня другия идиот и двамата да ми седят под прозореца и да си кудкудякат съвсем спокойно. Пак много възпитано се държах, аман и от мен вече. Трябваше направо с някой леген студена вода да ги залея. 8-)

bloodfrozen
06-18-2014, 06:10
Очертава се излизане по работа, ама изобщо не ми се ходи никъде в това време. Плановете за днес включват предимно сериали и поне 5 теми. И държа да отбележа, че се събудих прекалено рано и цял ден ще кривея. 8-)

Jaune
06-18-2014, 06:12
Ся па го и сънувах. Грейт.
Иначе съм добре, ама днеска имам да ходя по задачки. Даже не знам дали ще успея да мина през личната :о. Ама ще трябва.
И дали да не ходя тайно да си пробия ушите?

sometimes_
06-18-2014, 06:16
Странно ми е. Днес си идва и не знам дали се радвам... :D А си мислех, че ще се чувствам ужасно през тая седмица. Но отдавам всичко на времето! Настроението ми е променливо като него. Другия месец отивам на почивка и тая мисъл ме крепи. Вече си представям как ще си лежа на плажа и ще пия Мохито или Кампари с портокалов сок... Ако пък се съберем и повече хора, ще е идеално. Ама дори и да си отидем само двамата, поне ще си почина. И без това не ми е много party настроението и не ми се обикаля по барове. Искам просто да си поспивам и да не се съобразявам с никого. Мдааа, ще дойде и това време.
Пък довечера ще видим какво ще става... :D

DarkTemplar
06-18-2014, 07:13
И дали да не ходя тайно да си пробия ушите?
Отиди. Бъди бунтарка. ;]

Niakoitam
06-18-2014, 07:59
Някои хора наистина не могат да схванат толкова простата логика,че ако са решили да са до болка искрени трябва да са готови да се сблъскат и с искреността на съответните хора от тяхната гледна точка.И да я приемат вместо да се правят после на обидени и ощипани моми като че ли само тяхната истина е единствена и само те имат право да бъдат напълно искрени и да си казват всичко,което мислят...

Ivaaaaa
06-18-2014, 08:36
^просто кажи 'майната ви' ( :

тая алергия ли, кво ли е ме побърква. много е досадно. не мога да спра да кихам. НЕ МОГА. еуфорията от вчера още ме държи. щастливо ми е, но примесено с чувство на неудовлетвореност. можеше и повече. много повече. както и да е. само се оправдавам. дните минават толкова бързо. не мога да повярвам. скоро ( :

granger
06-18-2014, 08:49
Издразних се много жестко....
Защо да не му пише бившата му посред нощ...сетила се
пффффффф...
Както и да е, преживява се.

TheDevilInMe
06-18-2014, 10:03
Претрепано и изнервено грррр

mayaaa
06-18-2014, 11:32
Сега пък имам чувството, че нищо не се е случило. Даже на моменти май несъзнателно се принуждавах да го мисля. За да какво? За да си изясня пред себе си как се чувствам от това? Притрябвало ми е. Колкото по-малко си обмислям преживяванията, толкова по-добре и толкова по-щастлива ще се чувствам. Другото е драматизиране и филмиране. Поне го осъзнах бързо.
Не е истина колко мразя пмс... Даже повече от самия цикъл! Пфффф... Лицето ми стана на нищо. Това просто не е справедливо!! :cool: Все тая с какво ще се мажа в този период, кожата ми пак ще е леш. 'Баси. -.-
Остава ми седмица училище, а изобщо не ми е ваканционно. Може би, като ми мине изпита ще ми стане, ама за сега...
А госпожата, естествено, ни мотивира както винаги. Ако сме оформени за 5 и имаме 4, ще ни пише 4, ако сме за 5 и имаме 6, ще ни пише 5. Оооооок! И ако сме се били справили добре сме щели да го отпразнуваме на завършването. И предсмъртно не бих прекарала завършването си с нея! Пфф, поне се надявам това да ми е последния пост в който я храня и мрънкам и да не я виждам повече след 30-ти! Не, сериозно, знам, че звуча като ощипана госпожица, на която не й се нрави някоя по-строга госпожа, ама... По-лош учител не съм имала н.и.к.о.г.а. Във всички аспекти. Дори и класната ми не я одобрява, а не знам да се е случвало преди да каже нещо отрицателно за колегите си.
Цяла година не ми правеше впечатление, че компанията ни се раздели. Излизах си с много и различна хора... И ми беше перфектно като цяло. Но сега се замислям какво ще правя цяло лято. Не, че пак няма да излизам с различни хора и тн. и тн., но няма да ги има нашите разговори, няма да можем да се събираме всички заедно. А си мислих, че няма да почувствам носталгия, но уви. Липсва ми това да мога да ни нарека "ние". А уж пак сме приятели, но не сме близка, а за някои да не говорим... НО това не е края на света. Ще видим как ще се развият събитията. Горе главата за сега! :)
И пак се връщам към желанията си за промяна. Едно такова сиво ми е, искам нещо по-цветно в живота си. ;d

Arctic
06-18-2014, 12:11
Имам изпит след 2 дена и изобщо учебник/речник не съм пипала, срам, срам. Не ми се занимава, к'вото изкарам, т'ва е. Малко ме е страх, ама нищо.

girlwithblueeyes
06-18-2014, 12:39
В 3 ни сьбудиха...и вече нямам търпение за онова място.


Fisherman само не ми коментирай мненията нещастник.

Blab
06-18-2014, 12:50
ретроспективно:Д
така обяснявам присъствието си в този форум))

//как се сменяше подписа, или още/отново не може?:Д

DarkTemplar
06-18-2014, 13:04
Тъпото време ми развали плановете...

Dagichka
06-18-2014, 14:29
изпразнено ми е от съдържание май..сама съм си виновна, че го продължавам тоя фарс, толкова ми беше.. никакво.. да го слушам как ми говори, въпреки миличките думи..
просто съм шибано гушкливо човече и имам нужда от топлината на тяло до мен и това ще ме погуби с неправилните хора, мда..

therichbitch
06-18-2014, 15:15
Подразнена.. ужасно, какви са тия чуждопоклоннически коментари на всяка втора плюнка във фб, която и името не може да си каже на немски :X
Иначе, ми е добре, време е да наваксам с троновете в този мрачен дъждовен следбед. Ще си почина пък, имам нужда

paradosou
06-18-2014, 15:56
ретроспективно:Д
така обяснявам присъствието си в този форум))

//как се сменяше подписа, или още/отново не може?:Д
Я, добре дошла :). Подписите и сега са блокирани.
Хората от курса не ми изглеждат 100% мотивирани, но пък са приятни. Мисля след малко да си уредя федебрал. Всъщност може да гледам сериали или да почета, явно ще се избира в движение. Ии имам идея за тема, която да провокира дискусия, само че още не съм измислила как точно да я формулирам/подредя, въпреки че всичко е в главата ми. Сигурно утре ще я пусна.

babity
06-18-2014, 16:36
Адски съм уморена. Допивам си втората бира. Смятам да шокирам баща ми с т'ва колко бира ще изпия преди да почна да повръщам в кръг. Времето е отвратително. И на мен ми е едно такова... Ако не чаках наш'те да ми висят на главата да гледат разни снимки, бих циврила яката. Което е супер неповикано такова. Днеска похарчих срамно много пари за курвенско бельо и си натъманих поне 3 различни сета, ама на! Еуфорията ми беше супер кратка.
И с'а си слушам Ей, сиди си! и се изкъртвам. Може след още една бира да ми стане неадекватно еуфорично. Знае ли човек! 8-)

Lilanda
06-18-2014, 16:41
Коооооолко съм изморена..

Заслужаваше си де. ^^ <3

bloodyF
06-18-2014, 16:47
Издразних се много жестко....
Защо да не му пише бившата му посред нощ...сетила се
пффффффф...
Както и да е, преживява се.

въпросът е по-скоро защо изобщо ти е казал :lol:

боли ме ръката, а дори не помня да съм се удряла
венецът ме боли ужасно, все едно парче месо ми виси в устата, блякс
посмяхме се днес на работа, така и така работа нямаше, поне фън :D

продължавам със супите и тараторите, жалко че забравих да си купя сладолед
поне сега мога да се оправдавам с мъдреца когато ям сладолед хаха

AnarchyBoy
06-18-2014, 16:59
Ебаси.. пожелах подкрепа и реално я получих.. :shock:
Отивам да я взема от тренировка, а тя ми подава протеин, кърпа и ръкавици, хваща ме за ръката и във фитнеса.. о.О
При, което;
- Ама душицо, тренирал съм.
- Аз не съм видяла, пък и сега ще тренираме заедно!
- Ти не си ли изморена от танците?
- Абеее, ае тихо ся.
- Сигурна ли си?
- "много усмихнато и доволно" мдам.

Ааа лол. :lol: после плувахме.. умораааа. умирам. спи ми се. сън. а.
I might give her a chance..

AnarchyBoy
06-18-2014, 17:07
О, o, OoOooo also https://www.youtube.com/watch?v=TeVTzPkqKeo <3 THIS!!!

Хетерохромия ааааа<3
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10438985_761128113932477_1514662495457272983_n.jpg