PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 27



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]

Andjyy
08-10-2014, 08:34
хубаво си спах и мързелувах,докато не ме просмука с прахосмукачката по голото коремче,освен че ме изплаши до смърт ми натисна и смешката
денят ми минава като на магия(от лошите)ударих си главата в отворения прозорец,едва не умрях от задавяне с чушка и без малко да се прибия в банята,но на мен ми е смешно
надявам се да оцелея все пак
снощи борбата с гадините беше по-ожесточена от всякога

skatew
08-10-2014, 08:41
запушен ми е носа

Colouring
08-10-2014, 08:42
Ох, страшно ме боли коремът. Нито апетит имам, нито нищо. Ама така е, кофти е да си женско. ;/

heartshapedbox
08-10-2014, 11:01
Фада мака, ограничена от него се почувствах. За първи път.
А не биваше така да става.
Плашещо малко.
Обсебващо.
Трябва ли?

pandabear
08-10-2014, 11:23
айде да спре да ме мързи и да си размърдам малко дупето...от сутринта се излежавам, а имам куп неща за вършене...
http://openstackreactions.enovance.com/wp-content/uploads/2013/08/code-06.gif

xoxi
08-10-2014, 12:08
http://data2.whicdn.com/images/45465195/large.gif

DarkTemplar
08-10-2014, 16:11
Страхотен уикенд. :smt035:smt035:smt035

TheDevilInMe
08-10-2014, 16:16
Чувствам се добре, напук на всичко съм сякаш влюбена в живота.

SHPAIdURmeN
08-10-2014, 16:47
Ще "умрем" от чаканеееее... -_- ;Д

NambyPamby
08-10-2014, 17:23
Чудничко ми е. Много готина екскурзия ще си спретнем, нямам търпение. И готина стая си намерихме, и въобще... :) Много ми е щастливо. Нямам търпение вече.

kalpazanka
08-10-2014, 18:00
Минавам само да кажа "Драсти, дзверове" :D :D :D

По-суперско и по-удовлетворено не ми е било от не знам кога!

Хаяши, треперя на антиката, дето си я довлачих от България, да не ме зареже тук, че без кирилица загивам права! А като видя и цените, загивам втори път! :lol:

SHPAIdURmeN
08-10-2014, 18:07
Oт 1 м падна по екран и му няма нищо, златен телефон !

bloodyF
08-10-2014, 18:38
Уморена. Психически.
Много натоварващ ден. Успах се за работа, глобиха ме 100 лева, вдигнаха ми луд скандал, че съм се успала, сякаш глобата ми не беше достатъчна. Ужасно беше по време на работа, бях много вкисната поради тоя случай, чувствах се отвратително, разревах се даже, щото ми писна и не можах да си сдържа нервите.
Сега май няма да излизам, т.к. съм адски изтощена и искам просто душ, цигара и сън.
Даже и няма да се видя с тях май, ама карай, терасата и утре ще ни е там.

nepowtorima
08-10-2014, 19:01
Толкова ми е отпочиващо и щастливо, че не е истина!
Влюбена съм в живота! Нямам нужда от нищо друго... ^^

anonymous708973
08-10-2014, 19:08
Като разглобена съм, нулева кондиция днес. Щом ми причернява чак, а не е като да не съм яла днес... Виното ми е виновно, пфу.
Ама ми е много доволно пък!! Толкова ми е приятно да си говорим и съм суперкъсметлийка и нямам търпение да се прибера!

tori
08-10-2014, 19:14
Бавно, малко по малко, усещам как се уча да живея без него. Много ми е широко около врата - няма за кого да мисля и с чии планове да се съобразявам, няма кой да ме ограничава в това колко пия или колко пуша, правя си планове без да е нужно задължително да включвам някого. Свободна съм, сама, но не самотна. Разполагам с живота си както си реша и сама си поставям ограниченията. Съответно и съм по-спокойна. Може би трябваше да направя всичко това много по-рано, но пак добре, че съм се осъзнала на време. Живота ми си е мой до второ нареждане.
Вече дадохме по-ясна форма на плановете, някак приятно и нетърпеливо ми е. Ако стане както го мислим, ще се напия като животно и ще се натъпча с торта. Даже предусещам вкуса на шотовете, които мисля да му подаря, хах. Само нямам шот чаши ама все някой ще има десетина, нали? И се надявам ония двамата ако се засекат, да си ги държат в гащите, нищо че едното е женско. Все някак ще се изтърпят един ден, надявам се. Като всеки наш купон, този ще е поради много причини, и ще се вдигат големи тостове, не знам.
Иначе деня беше прекрасен - събуждаш се в два на обяд, мързел и после още малко мързел, излизане с добър приятел... Абе забавно, кво да играя.

girlwithblueeyes
08-10-2014, 19:24
Отвратителен ден,зареждам се с кафета и сядам да си пиша докладите.Утре дано се чуем с него.

Wwwooow
08-10-2014, 19:58
по-тъпо лято май не съм имала.. не очаквах чак така

Lilanda
08-10-2014, 20:10
Супер готино ми стана като ми писа. След всичко, очаквах да не го видя/чуя никога повече. Доволна съм. ^^

Имам си и най-страхотното човече до себе си. <3 Идиотите снощи са се напили и той днес ми се хвали "Аз бях най-трезвен от всички". 8-) Сладур. ;3

Таблетчето е много готино, много съм доволна. ^^

П.С.: Официално спирам да пиша с болд и италик! Можете да сте доволни! :-D

anonymous895156
08-10-2014, 20:12
П.С.: Официално спирам да пиша с болд и италик! Можете да сте доволни! :-D

бфф, браво <3

AnarchyBoy
08-10-2014, 20:14
Деня ми мина много странно, но сега като премисля се радвам.. Починах си, а и ми беше тежко.. Няма да пия повече така, ако пия въобще.. Ама все пак имаше повод де.. 8-)
Утре съм и на работа.. сигурно трябва да си легна рано, но мисля да запаля колата и да я взема да се разкараме някъде...
А на нея
Не мога да й се наситя.. Побърква ме.. изкарва ме от кожата ми и с всяко нейно вдишване, постъпка, реакция, движение и дори само като си седи и не прави нищо ме предизвиква по всеки един възможен начин. Така се развивам, което ме радва, защото не съм в застой.. Пич е, също и топ пичка, а и зла лелка! Макар да е хлапе е зла лелка! Казах!
След работа утре мисля да идем да тренираме, тя изяви желание да дойде с мен на лостовете вместо на фитнес, чак ме изненадва.. Ей я ся ми цикли тука на тоя трап и ми се смее, ма не знае как ще я затапя след малко.. И дейба и капризите.. искала котка ;д Напук ще си взема две кученца другата седмица и без това го обмислях.. Крайно време е да ги взема.. Някаква странна еуфория ме е обзела от сутринта.. Ш каеш, че съм влюбен.. А ние просто се забавляваме..
Един Sony Xperia z2 ще се сдобие със собственик утре в обедната почивка! За да я снимам/// Ни снимам... Всичко ще снимам..
Тя ме нахули, че съм непукист , а т'ва далеч не е вярно.. Просто имам приоритети далеч по-важни от, който и да е. Дори от хората около мен, а и така ми е по-лесно да не трябва да се занимавам с тонове излишен булшит. Баща ми ми казва, що не даваш? Как що? За да имам аз.. не съм длъжен да храня другите дето си чешат езиците.. Да се оправят, не ми дреме. За нищо.. Той се засмя и каза, че се радва, че съм го осъзнал тва най-после. Бачкам си, с нея си се забавляваме, с приятели е яко, живота е супер.. 8-)
"they say I act like I don't give a fuck"... "I tell them I'm not acting".. Whoa so damn true... Болеше ме, всъщност още ме боли, но се научих да живея с болката.. изтърпях я сега другите страдат, а на мен ми е през трибуквеника..

Вземам книжка, слушалките и ИГНОР с чайче, да я видя дали ш ми се лигави пак... всъщност е яко да си проси всичко от мен и да ме врънка с влажния поглед..
:lol: Случката от снощи, още ме кара да се давя от смях.. Мъркааааааааааааааам вика, давай! Е НЕ!

Приятна вечер!

https://www.youtube.com/watch?v=mA0tpj9E4NY

Lilanda
08-10-2014, 20:19
бфф, браво <3

Мерси, бфф. <3

IWannaBeSedated
08-10-2014, 20:34
Тъкмо приключих един сериал и започнах да се зарибявам с друг - "Breaking bad". Дано да си заслужава по-натам. 8-)

AnarchyBoy
08-10-2014, 20:37
https://www.youtube.com/watch?v=NMpZrta2Cwc#t=26

Я, продълженията са ставали за нещо! :lol:
Ся лека вечер!

Jaune
08-10-2014, 20:37
Върнах сееее :д Повече никога, никога Слънчев.

HollyGolightly
08-10-2014, 20:44
Имам нужда от промяна. Писна ми от червено, мисля си, че синьо и бяло ще изглежда добре, много по-свежо. И ще ми се отдаде възможност да хвърлям, а аз така да обичам 8-)

draid
08-10-2014, 21:04
Значи излизам и тръгвам за кино, след известно време челюстите на преден десен апарат блокират и накладките започват да трият в диска. Да не повярваш тая кола уж всичко и прегледах като бях зад граница. Връщам се до гаража, вземам другата кола, след това се натрисам в доволно задръстване, не можах да си свърша другата предвидена работа преди това, забравих си телефона на касата, добре че едно девойче ме догони да ми го даде. Ей такъв ми беше деня, прибрах се преди половин час.

Arctic
08-10-2014, 22:00
Големи планове, голямо чудо :D
Ох, гледах много хубаво филмче днес, направо съм влюбена, през по-голямата част от времето се усмихвах, смятай. Много приятно изненадана бях.
Всичко е окей, ама ми е малко самотно, особено като стана дума вчера и някакво, не знам.

tori
08-10-2014, 22:02
Ами опита се да си ме върне - не успя. Опита се да ме вкара в разни филми посредством приятели - пак греда. Опита се да ме навие за приятелство с привилегии - е, тука вече сбърка. Не намери село без кучета да обира, съжалявам. Обясних му, че не съжалявам дори за секунда от Нас, както и че съм го обичала, но разнежването стига дотук, пак съжалявам. Време е да бъда щастлива сама със себе си. Ако иска, нека да чака да ми мине, но да не се надява. Чувствата умряха.
Иначе ми харесва, че успяхме да проведем един нормален разговор, оценявам го това. Както и че вече се отказва да се опитва - кара ме да се чувствам доста по-спокойна. Определено разговорът с неговия авер му е повлиял много добре.

Lilanda
08-10-2014, 23:19
Объъъъъркана. Но съм доволна, че всичко си е по старо му до някаква степен. Само дето сгреши с последното изречение. Не смятам да се карам с него отново, тъкмо всичко се оправи.

Пак стана сто часа, а на мен изобщо не ми се спи. Да ме пита човек как издържам...

едит: Е не, отвратителна съм. 8-)

xoxi
08-11-2014, 01:51
В главата ми е каша. Толкова много неща се случват едновременно, че започвам да усещам как физически не ми е възможно да се справя с всичко, а психически съм вече почти на нула...
След поредната случка тази вечер, взех решение, че трябва да прекарам известно време сама. Но нямам идея как да му поднеса това решение на него, след като той няма нищо общо с лудницата покрай мен, няма вина за нищо и не трябва въобще да го забърквам в моите проблеми. Обичам го зверски много, той е единственият човек, на когото имам стопроцентово доверие и ми е най-голямата упора и подкрепа, но точно в този момент имам нужда само от себе си. Искам да мисля само за себе си, искам около мен да е тихо, спокойно, да не се съобразявам с нечие присъствие или съответно отсъствие, да знам, че съм си само аз... За да мога да се фокусирам върху себе си, да премисля какво се случва и защо, да си изясня позицията спрямо всичко това и да реша как трябва да процедирам за в бъдеще. След това да се върна при него, когато няма да съм развалината, която съм в момента. Идея нямам как да му го кажа това, за да ме разбере правилно, а не да си извади някакви грешни представи за цялата ситуация или да помисли, че имам нещо друго предвид. След броени дни става точно 1 година, откакто живеем заедно и откакто предплатихме квартирата за тези 12 месеца. Ще трябва да решим дали да платим и за септември, дали да си търсим друго място или да се върнем откъдето сме дошли, поне временно. Всъщност, аз за пръв път си позволих да взема решение, което засяга и двама ни, без да говоря с него. Знам, че той няма да каже нищо и знам, че ще приеме нещата спокойно, но пак се чувствам зле заради всичко, което ще му се наложи да изтърпи, заради мен. Мм да, в 5 сутринта явно нямам по-важни неща за правене, от това да си изливам мислите във форум... Браво на мен.

anonymous908491
08-11-2014, 05:41
Тъпо, щом съм стигнал до там, че си губя времето с геймъри олигофрени, които приказват с техния геймърски жаргон, който е по-дразнещ от някой миекащ.

DisappointedDreamer
08-11-2014, 05:49
Значи излизам и тръгвам за кино, след известно време челюстите на преден десен апарат блокират и накладките започват да трият в диска. Да не повярваш тая кола уж всичко и прегледах като бях зад граница. Връщам се до гаража, вземам другата кола, след това се натрисам в доволно задръстване, не можах да си свърша другата предвидена работа преди това, забравих си телефона на касата, добре че едно девойче ме догони да ми го даде. Ей такъв ми беше деня, прибрах се преди половин час.

Т'ва е 'щото си лош човек.

pandabear
08-11-2014, 06:34
http://rack.1.mshcdn.com/media/ZgkyMDEzLzA3LzI5LzA0L21vbmRheXMuNmNmZGIuZ2lmCnAJdG h1bWIJMTIwMHg5NjAwPg/78ad14a5/25a/mondays.gif

anonymous708973
08-11-2014, 07:15
Хохи, ако позволиш, това звучи ненужно драматично особено от човек на твоите/нашите, които нямаме по 20 години брак зад гърба и куп препятствия, през които са минали.


Опита се да ме навие за приятелство с привилегии - е, тука вече сбърка.

Ама той газ ли е пил? о.О

Понеделник сутрин започва мързеливо - и най-накрая наспано, да си довършвам закуската и сядам да уча :)
Малко да си понапъна дупето, че да ми е чистта съвестта после.

tori
08-11-2014, 07:21
Ама той газ ли е пил? о.О
Да кажеш, че не ме познава и не ми знае вижданията за тия неща - окей, но сме ги говорили тия неща бая пъти и все пак не самонавива. Очевидно е намерил флакона с газта за запалки на майка си, друго обяснение нямам като че ли. Проведохме някакъв сериозен разговор, уж ограничихме територията на приятелството си ама да видим.

NambyPamby
08-11-2014, 07:27
Днес е един от безумно гадните дни, в които ми липсва. Осезаемо. И нищо не може да го замести, независимо кой ми е писал или разсмял, кого съм видяла или кой филм съм си пуснала. Спах малко часове на брой и го сънувах неколкократно. Много приятно, няма що.
Не може ли да има един шибан ден, в който да се обади, да не говорим, просто да се видим, да ме гушне, аз него - също, нослето ми да опира във врата му и така да откараме с часове?

Мда, не мисля рационално. И да, поддавам се на грешни мисли. Ама много ми липсва, днес липсата се усеща с пълна сила и искам да се ударя с тиган по главата, пък току-виж взело, че ми мине... Ебаси.

102
08-11-2014, 07:50
уж ограничихме територията на приятелството си ама да видим.

значи не само се държиш като куче ами всъщност си си баш такова...?

102
08-11-2014, 07:52
Малко да си понапъна дупето, че да ми е чистта съвестта после.

във всеки твой пост присъства думата 'дупе'
може би имаш проблем
предполагам не си го забелязала
/само отбелязвам

102
08-11-2014, 07:54
и да
'чистта' се пише с едно 'т'
може би трябва да прочетеш някаква книга на български

LadyDi
08-11-2014, 07:58
оу, някой е станал с дупето нагоре :cool:

tori
08-11-2014, 07:58
значи не само се държиш като куче ами всъщност си си баш такова...?
Ами да - лая си по колите и се чеша зад ухото с крак.

Едит:


оу, някой е станал с дупето нагоре :cool:
Бъркаш се - той рядко става с нещо друго нагоре. Обикновено би трябвало да си щастлив ако го хванеш в незаядливо настроение.

102
08-11-2014, 08:00
Ами да - лая си по колите и се чеша зад ухото с крак.

не е смешно когато е истина

tori
08-11-2014, 08:01
не е смешно когато е истина
Знам, да.

102
08-11-2014, 08:01
оу, някой е станал с дупето нагоре :cool:

пак ли дупе съзират очите ми
лекувайте се ве хора

LadyDi
08-11-2014, 08:04
пак ли дупе съзират очите ми
лекувайте се ве хора

съвсем си излязъл от релсите :cool:

102
08-11-2014, 08:09
не мога да водя безсмислени дискусии съж3лявам
още повече с проклети хомофоби като вас е почти невъзможно

LadyDi
08-11-2014, 08:10
че кой те кани да се включваш? :)

sometimes_
08-11-2014, 08:10
Оказа се, че имам някаква слънчева алергия. "Супер"! Ужасен обрив, ужасно сърби и нищо не помага. Не знам кога и дали ще ми мине и се изнервям ужасно много. :( Тъкмо започнах да се чувствам добре във всички отношения и сега това! Защо, бе, защо?! Сега забравям за плажове, море, слънце... Ето още една причина да мразя лятото. Искам да е есен или зима! Да си облека яке, да сложа шал и да нямам обриви по ръцете, които не ме оставят да спя. :( Измазах всичко възможно и никакъв резултат. Полудявааааам!!!

AnarchyBoy
08-11-2014, 08:11
:lol:

102
08-11-2014, 08:12
че кой те кани да се включваш? :)

голем си гъз

102
08-11-2014, 08:16
Оказа се, че имам някаква слънчева алергия. "Супер"! Ужасен обрив, ужасно сърби и нищо не помага. Не знам кога и дали ще ми мине и се изнервям ужасно много. :( Тъкмо започнах да се чувствам добре във всички отношения и сега това! Защо, бе, защо?! Сега забравям за плажове, море, слънце... Ето още една причина да мразя лятото. Искам да е есен или зима! Да си облека яке, да сложа шал и да нямам обриви по ръцете, които не ме оставят да спя. :( Измазах всичко възможно и никакъв резултат. Полудявааааам!!!

ужасен/ужасно
само на великите автори им се получават повторенията
или пък страдате от беден речник...?
обривът и употребата на яке са просто извинения че сте дебела
но това го знаете съж3лявам

LadyDi
08-11-2014, 08:16
голем си гъз

е... deal with it :)

tireheb
08-11-2014, 08:19
събудиха ма
едосах са
кур

102
08-11-2014, 08:20
кур

най-сетне нещо свежо и не изпускащо фекалии

spopi
08-11-2014, 08:24
Дано се съгласи да излезем. :---)
Стаята става добре. :wink:
Още 1 месец остана колко бързо мина времето. :sad:

Deadlock
08-11-2014, 08:29
чувствам се като пиле в кълчища.
какво означава кълчище и защо не идва от кал?

TheDevilInMe
08-11-2014, 08:32
уморено ми е, не ми се прави нищо, а такава опция просто няма, така че по-добре да се заредя с някакви сили или да мина на фотосинтеза. :cool:

102
08-11-2014, 08:38
чувствам се като пиле в кълчища.
какво означава кълчище и защо не идва от кал?

ахахахахаахх

sometimes_
08-11-2014, 08:38
ужасен/ужасно
само на великите автори им се получават повторенията
или пък страдате от беден речник...?
обривът и употребата на яке са просто извинения че сте дебела
но това го знаете съж3лявам

Не ми е особено важно как се изразявам в момента. Интересува ме само как мога да се оправя. Ако можеш да помогнеш - коментирай, ако не можеш - изливай лошото си настроение върху някой друг. :)

102
08-11-2014, 08:39
Дано се съгласи да излезем. :sad:

ти да не си куче

102
08-11-2014, 08:39
или да мина на фотосинтеза. :cool:

добре ще ти се отрази

102
08-11-2014, 08:42
Не ми е особено важно как се изразявам в момента. Интересува ме само как мога да се оправя. Ако можеш да помогнеш - коментирай, ако не можеш - изливай лошото си настроение върху някой друг. :)

от къде знаеш с какво настроение пиша
щях да предлагам мазила за против буби ама то било слънцето
сигурна ли си че не си въобразяваш че е слънчева алергия
до сега не би ли трябвало да си имала и преди

sometimes_
08-11-2014, 08:51
от къде знаеш с какво настроение пиша
щях да предлагам мазила за против буби ама то било слънцето
сигурна ли си че не си въобразяваш че е слънчева алергия
до сега не би ли трябвало да си имала и преди

Казват, че е от слънцето. По принцип не се излагам за дълго на слънце, но този път на морето почти не стоях на сянка и с часове бях във водата и на слънце. Пробвах няколко мехлема за различни неща и два вида спирт, ама...явно ще си се мъча докато не мине от самосебе си.
А заядливото ти настроение днес е по-обострено от всякога. Принципно ми харесва, но предвид изнервеното ми състояние заради шибания обрив, съм склонна да убия някого, дори да е само виртуално.

DarkTemplar
08-11-2014, 08:53
Дишайте дълбоко, животът принципно е гаден, но има и хубави моменти.

102 се опитва да имитира Митко.

102
08-11-2014, 08:56
защо няма дюнери на марс
DarkTemplar ги е изял

102
08-11-2014, 08:57
Казват, че е от слънцето. По принцип не се излагам за дълго на слънце, но този път на морето почти не стоях на сянка и с часове бях във водата и на слънце. Пробвах няколко мехлема за различни неща и два вида спирт, ама...явно ще си се мъча докато не мине от самосебе си.
А заядливото ти настроение днес е по-обострено от всякога. Принципно ми харесва, но предвид изнервеното ми състояние заради шибания обрив, съм склонна да убия някого, дори да е само виртуално.

когато се мокриш привличаш повече слънцето
ти мокриш ли се

DarkTemplar
08-11-2014, 09:00
хуморист

TheDevilInMe
08-11-2014, 09:02
добре ще ти се отрази

А на теб малко секс май ше ти се отрази най-добре. :)

102
08-11-2014, 09:10
само секс лъжи и музика са ти в главата
инкубатор такъв

Andjyy
08-11-2014, 09:11
днес е хиперактивен

Jaune
08-11-2014, 09:25
Кълчището да не идва от кълки? ;Д

102
08-11-2014, 09:29
ама вие верно ли ахахахаххаа

sometimes_
08-11-2014, 09:31
По-скоро си идва от кълчищата, които се използват за уплътняване на водопроводни тръби (май?! :D).

102
08-11-2014, 09:34
сигурни ли сте че не идва от вълчище

Deadlock
08-11-2014, 09:39
sometimes_ е права. ето в какво съм се оплела значи...

LadyDi
08-11-2014, 09:59
кълчища означава конопени влакна

http://napravisam.net/wp-content/uploads/178.jpg

не идва нито от кълки, нито от кал

AnarchyBoy
08-11-2014, 10:02
Митк.. ъъъ... Миро знае.

tireheb
08-11-2014, 10:31
събудиха ма
едосах са
кур

нема проглеми пак заспах

galaxy29
08-11-2014, 10:32
:Д:Д:Д

Colouring
08-11-2014, 10:45
Трябва ми нещо много студено, с което да си утоля жаждата, че не се трае така. Днеска ми е много умряло. Няк'во ник'во?! Мда. Дано до вечерта нещата да се подобрят.

anonymous708973
08-11-2014, 11:02
и да
'чистта' се пише с едно 'т'
може би трябва да прочетеш някаква книга на български

Пхахах, аз верно с "тт" съм го написала, хаха :Д
За дупето ме замисли, ще проверя после :D

Lilanda
08-11-2014, 11:45
Какви сте такива забавни днес вие бе? :D

xoxi
08-11-2014, 11:57
Хохи, ако позволиш, това звучи ненужно драматично особено от човек на твоите/нашите, които нямаме по 20 години брак зад гърба и куп препятствия, през които са минали.

Позволявам, но не виждам кое му е драматичното. 8-)
Но зависи какво разбираш под препятствия.
А пък и годините въобще не са фактор в такива случаи.

Чувствам се... гладна.
И се чудя какво да изтрия от компютъра, за да освободя място за тоя филм.

galaxy29
08-11-2014, 11:57
гадна жега, искам да се пръскам с някой ;/

tori
08-11-2014, 12:00
гадна жега, искам да се пръскам с някой ;/
Мис мокра фланелка. :д

galaxy29
08-11-2014, 12:05

ще ме намокриш ли?

tori
08-11-2014, 12:14
От теб - със сигурност. :д

galaxy29
08-11-2014, 12:20
:oops:

tori
08-11-2014, 12:21
Знам си аз, че ме желаеш тайно...

Dagichka
08-11-2014, 12:40
на мен пък не ми е толкоз топло. нищо, че тролея се развали по средата на нищото и трябваше да ходя пеш до другата спирка и да чакам още 20минутки. видях се с нея, 'сбогувахме' се, а дори не успях да ревна, хм.. може би като го осъзная скоро, че най-добрата ми приятелка няма да я видя в близката година ще си ревна както трябва :дд
повече от ужасна съм на снимките, а хем ме снима с професионален апарат хаха явно няма спасение за такива грозотии като мене, ама здраве да е

tori
08-11-2014, 12:59
видях се с нея, 'сбогувахме' се, а дори не успях да ревна, хм.. може би като го осъзная скоро, че най-добрата ми приятелка няма да я видя в близката година ще си ревна както трябва :дд
Не бързай, за тая година колко има да ревеш... Ние с моя авер като се наревахме и предния път, и тоя като си тръгваше, кво? Нищо не променихме, пак ни беше криво, пак се садвахме за простотии и така. Пак когато стане нещо, тичахме до компютъра, за да се наговорим/наревем/навикаме по скайп. Имам предвид - не си давай зор и не се чуди защо не си го направила, защото имаш толкова много да плачеш и да се чувстваш самичка, че заминаването ѝ ще ти се стори детска игра. Не се насилвай просто, не бързай. Още си във щастливата фаза, в която не разбираш какво се случва напълно.

Colouring
08-11-2014, 13:05
Леле, около мен се разделят двойки, които ги знам, че са заедно от... от... откакто се помня горе-долу. Вчера научих за едни, днес за други. И то супер сладките двойки, който изглеждаше, че се разбират перфектно и супер много си подхождаха. Ама всичко опира до това изглеждаше. Явно не винаги е така. Та ми е малко странно...

Довечера се очертава пак да сме компанийката в един приятел. Забавно ще е.

102
08-11-2014, 13:17
дойдох тук да чета задръстеняци

paradosou
08-11-2014, 15:08
Тоя път се подразних сериозно, и то за на пръв поглед дреболия.
Да идеш в библиотеката, да питаш нещо съвсем нормално, да не разбереш заради жужащите наоколо хора отговора, да се наложи да почакаш. После да те заведат до великия таен раздел, ти съвсем спокойно да почнеш да избираш, а след 15-тина минути да те скастрят грубо с "Избрахте ли? Не искам да дразня останалите посетители с това бавене" ~ безценно. Ахахахахах. Оказа се, че във въпросната секция не бил разрешен стандартният достъп. Страаашна политика. Все едно поисках да се ровя в някакви супер секретни неща. Все едно компрометирам Барак Обама xD.

draid
08-11-2014, 15:37
Качих 30 тухли итонг 250х600 до третия етаж, за да може да се настани брат ми като се върне на "метено". Чувствам се точно като че съм качил 30 тухли и съм ги зидал в най-голямата жега. Ще има да се черпим дълго време.


кълчища означава конопени влакна

http://napravisam.net/wp-content/uploads/178.jpg

не идва нито от кълки, нито от кал


Ех тия кълчища (: ся младото поколение го разглезиха с тефлонови ленти, ама кълчищата още не се предават !

tori
08-11-2014, 15:43
Намирам за голям срам някой да не знае какво представляват кълчищата. Вие дядовци и бащи нямате ли си бе?! Позор.

DisappointedDreamer
08-11-2014, 15:57
Намирам за голям срам някой да не знае какво представляват кълчищата. Вие дядовци и бащи нямате ли си бе?! Позор.

Ми, не. Нямаме. И к'во? Осъди ни.

kalpazanka
08-11-2014, 16:00
Ей, дребосъци, я ги пазете тия нерви! :)

draid
08-11-2014, 16:03
Ми, не. Нямаме. И к'во? Осъди ни.

Ся ако кажеш и че мазе сте нямали вкъщи и ще те призная.

Между другото: Осъждам ви ! В момента пръскам монитора със светена вода !

Auriss
08-11-2014, 16:04
а аз се чудя що ми люти на очите днес

tori
08-11-2014, 16:07
Ми, не. Нямаме. И к'во? Осъди ни.
Съдя ви!

granger
08-11-2014, 16:09
Наработих се за днес, с всеки изминал ден все по-добре ми се получава. Бързо навлизам в материала.
Доволно ми е,малко уморена,но удовлетворено!

ПП: Темата днес е безкрайно активна, разхлабващи ли е пил някой?

DisappointedDreamer
08-11-2014, 16:10
Драйд, нямахме.

Тори, сериозно говоря. Надявам се да разбираш, че това, което каза беше меко казано прибързано и ужасно нараняващо. Бащите и дядовците не са даденост.

draid
08-11-2014, 16:12
Дам така беше, съгласявам се с това.

tori
08-11-2014, 16:15
Тори, сериозно говоря. Надявам се да разбираш, че това, което каза беше меко казано прибързано и ужасно нараняващо. Бащите и дядовците не са даденост.
Хубаво, посипвам си главата със сол. Следващия път ще внимавам да съм по-НЕрязка в езика си.

Auriss
08-11-2014, 16:17
я не се прави че не ти харесва

galaxy29
08-11-2014, 16:22
Ей, дребосъци, я ги пазете тия нерви! :)
правилно

kalpazanka
08-11-2014, 16:25
Я, така помежду другото, решете дали да заключвам тая тема и да пускам нов вол?

granger
08-11-2014, 16:33
Пускай!

kalpazanka
08-11-2014, 16:34
Аз.