PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 27



Страници : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

paradosou
04-09-2014, 16:22
Тъпо. Почти забравих честитката и веднага се усети различно отношение. Обявявам война на разсеяността.

pandabear
04-09-2014, 16:26
Вир вода станахме, а когато дойдохме в нас куч го олигави допълнително :Д Голям смях беше. Направих му шишчета с бекон и топено сирене, и пихме от на дядо виното ;3 хубаво ми е (((((:

tori
04-09-2014, 16:35
Заспало ми е. От вчера насам все ми се спи като на бебе-коте. :3 Иначе ми е яко. Такова едно стоплено, лигаво, гушливо, гальовно и така нататък. Искам си го тука, един час не ми стигна.

Dagichka
04-09-2014, 16:36
толкова ми е хубаво като правя всеки ден по нещо ново :3 минавам по нов път, хващам някъв рандом автобус, на който никога не съм се возила макар и за 1 спирка и слизам.. хаха полудявам май :д
не съм доволна от себе си, всеки ден се заричам вече да не ям сладко и след малко хоп някак си на самопилот се завличат до магазина и се набухвам с шоколад.. дебела съм, трябва да се стегна, гррр.

JustaLittleKid
04-09-2014, 16:38
Хахахахахахах, умирам си от смях. Супер забавен ден, направо... толкова интересни ситуации около мен, хахахахах.

anonymous708973
04-09-2014, 17:29
На български да.. нали ще се водя филолог след време, трябва да се правим, че знаем български..
Всъщност изпита не е труден, колкото професора е гаден, а нали знаеш, че ако професора реши да се заяжда и всичко да си знаеш, пак го духаш... Ако ти покажа само една задача от това, което ще е на изпита...
Фразеологизми.. (той ни даде 1/4) от тях и само 1 час не можах да им напиша значенията (копирайки от интернет/ демек по-бързо отколкото да ги пиша всяко едно-по-едно) А трябва да измислиш изречение със всяко/ произхода им и още няк'ва задача и това е само 1/3-та от изпита и все пак не е толкова труден, колкото тоя се заяжда за няк'ви незначителни грешки... Поне, че ще ни пусна с речници на изпита.. та пак е някаква помощ..

Auriss, повече няма да го бъде, писна ми да се занимавам с хора живеещи за форумната аудитория, които казват, каквото и когато им падне, с цел да се "издигнат" в йерархията тук.;)

Речник на изпит по езикова култура?!?!
Каква е тая небивалица?!
Иначе фразеологизмите вероятно не са най-приятните, а съм останала с впечатлението, че много малко хора наистина ги познават и използват. И на мен ми се случва да не знам някои. Това за гадния професор минава за устни изпити. За писмени също, но далеч не за езикова култура.
Синтаксис ще имате ли? Пунктуация?

Ама айде, може и да е гадно. Постни ми изпита... или фразеологизмите, каквото там имаш, да ги разгледам.

Давай ми го тоя изпит, ще ти метна една камара малоумни лекции за наизустяване по информатика. А интересната част, дето барем се иска малко мисъл поне, е програмиране - вярно на някакво много никакво ниво и всеки програмист ще ми се смее, че се оплаквам, ама е ужас!

draid
04-09-2014, 17:36
Речник на изпит по езикова култура?!?!
Каква е тая небивалица?!
Иначе фразеологизмите вероятно не са най-приятните, а съм останала с впечатлението, че много малко хора наистина ги познават и използват. И на мен ми се случва да не знам някои. Това за гадния професор минава за устни изпити. За писмени също, но далеч не за езикова култура.
Синтаксис ще имате ли? Пунктуация?

Ама айде, може и да е гадно. Постни ми изпита... или фразеологизмите, каквото там имаш, да ги разгледам.

Давай ми го тоя изпит, ще ти метна една камара малоумни лекции за наизустяване по информатика. А интересната част, дето барем се иска малко мисъл поне, е програмиране - вярно на някакво много никакво ниво и всеки програмист ще ми се смее, че се оплаквам, ама е ужас!

Програмиране на ниско ниво носи малко по-различен смисъл в тая сфера, от това което ти имаш в предвид ;) Не го ползвай.

anonymous708973
04-09-2014, 17:36
Напълно е възможно :д

anonymous708973
04-09-2014, 17:37
Напълно е възможно :д
Имах предвид "много базово ниво, съвсем за начинаещи".

draid
04-09-2014, 17:43
Напълно е възможно :д
Имах предвид "много базово ниво, съвсем за начинаещи".

Така по добре, че езиците за програмиране на ниско ниво са тегава работа, като цяло всичко което се доближава до ниското ниво, сиреч желязото и транзисторите е кофти работа.

По темата: Днес съм като пребииит, снощи какво ми трябваше да излизам, после тъкмо да се прибера и да ми звъннат да ме карат пак да излизам. Трябваше да си остана в нас :D

stynioo
04-09-2014, 17:47
нищо не чувствам , защото умрях от студ.

DisappointedDreamer
04-09-2014, 17:59
Кълбо от емоции съм, което клони към два напълно различни полюси.

JustaLittleKid
04-09-2014, 18:05
Хах...

Fisherman
04-09-2014, 18:06
Покажи на професора някой твой пост от форума и ще те пусне без изпит.

hahaha той ако покаже некой пост от форума ше го подгонат от агенцията за закрила на детето с тва 14 годишно парче,с което мн се обичат

mayaaa
04-09-2014, 19:13
Давай ми го тоя изпит, ще ти метна една камара малоумни лекции за наизустяване по информатика. А интересната част, дето барем се иска малко мисъл поне, е програмиране - вярно на някакво много никакво ниво и всеки програмист ще ми се смее, че се оплаквам, ама е ужас!
На какъв език програмираш?

Малко си бездействах днес, ама си го заслужих. И ми е едно такова продуктивно, но в сфери, за които сега определено не е времето. Meh.
Не знам как се справя организмът ми, но за последите 72 часа съм спала по-малко от 10 и все пак не съм ходещ труп.

AnarchyBoy
04-09-2014, 19:17
На какъв език програмираш?



Една моя даскалка по информационни технологии/информатика, я питат на какви езици можете да програмите и тя отговори цитирам: "На Английски"..

:lol:

SummerRain
04-09-2014, 19:34
Да действам ли да принципа "сега или никога" и дали това ще му причини твърде много стрес...

SpiritInBlack
04-09-2014, 19:40
Хълцам от доста време и не мога да спра. Барса ги надиграват сериозно. Вчера беще по-добър ден

shmatarok
04-09-2014, 19:57
Ей, тоя пусти кекс за втори път го правя и пак на нищо не стана. То тука нито печката ми печка, нито тавите ми тави, ама все пак... Пфу.
Силно се надявам бъдещият ми мъж да може да готви и да обича да го прави, ако не - надявам се да изкарваме достатъчно, че да можем да се храним навън, че ако трябва да разчитаме на моите готварски умения гладни ще си умрем. 8-) Ужас.

Видях, че са ми пуснали новата курсова, ама ще я почна в събота. Другият месец по това време вече изобщо няма да ги мисля университетските глупости. Нямам търпение.

xoxi
04-09-2014, 20:27
Чувствам се леееко тъпо.
Предадена, но от себе си, което е най-лошото.
Знам си аз, че трябва да слушам себе си, а не да ходя по задника на някой друг. Знам това, но защо го правя понякога?! Въобще нямам отговор на този въпрос.
Не обвинявам нея за случващото се, обвинявам само мен. Все тая.

draid
04-09-2014, 21:22
Преди малко добавих филм номер 1 000 към watchlist-a в imdb. Доволен съм :D

HollyGolightly
04-09-2014, 21:34
Имам такива добри деца, ако и в Петък се държат така може и да си възвърна част от гласа 8-)

102
04-09-2014, 22:37
Преди малко добавих филм номер 1 000 към watchlist-a в imdb. Доволен съм :D

ахахахахах, мислих че само аз съм по тоя път ;д 930 за сега, ама все си мисля че съм пропуснал некой

Lilanda
04-10-2014, 03:00
Добро ви утро..8-)

Много ми е весело тази сутрин и не знам на какво точно се дължи..8-) След около час и половина ще карам математика /вероятно/, не съм карала свестен час от повече от месец..После физическо и все едни такива прекрасни часове..;3 *не е сарказъм..да, за математиката също*

Чудя се дали да не го притесня след малко. :lol: Да става, няма само аз да спя 3 часа я..:D Миличкото, толкова ми липсва..Нищо де, още малко остана, скоро ще му се радвам като хората..;3

Мех, трябва да гоня рейс..Приятен ви ден на всички..;3 Дано във всеки от вас да има поне доза щастие от това, което изпитвам днес..;3

Lelwut
04-10-2014, 05:07
Легнах си в 2 а сега съм като кукоряк, Ай ем хепи.

JagAlskarDig
04-10-2014, 08:27
Учуден съм колко много задачи отметнах дотук. Да продължава в този успешен дух денят. И съм доволен, че е хладно. Зеленият чай се оказа супер напитка за събуждане. :o Цялата горна част на тялото ме боли от тренировките вчера.

bloodyF
04-10-2014, 09:48
Искам кафе,сандвич и енергийна напитка. Иначе ще умра скоро.

Niakoitam
04-10-2014, 10:45
Една моя даскалка по информационни технологии/информатика, я питат на какви езици можете да програмите и тя отговори цитирам: "На Английски"..

:lol:

Това ми напомни за една моя бивша учителка по информатика и информационни технологии.От учебниците беше назупкала всичко,но пък настрани имаше доста куриозни случки.
Веднъж един съученик дето малко обича да лъже беше качил един драйвър за звуковата карта понеже нямаше звук и той тръгна.След което на въпросната ми учителка и обясняваше как е инсталирал драйвъра в колонките на компютъра и тя вика:"Ааа добре". Не знаеше къде се намира настройката за вписване на IP-то. На Windows XP му казва Уиндоус Хикс Пе,на бутона Num Lock казва Хъм лок.
А иначе понеже мразеше чалга,а някои мои съученици бяха качвали тя решила да я изтрие.Хванала и уж я изтрила.На следващият час съучениците пак пускат чалгийките без да знаят,че ги е трила.А тя започна да се развиква как така си позволяват да я качват отново тая чалга след като вече я била изтрила.Оказа се че всъщност е изтрила плейлистата на Winamp-a, а песните продължават да си седят на хард диска. Та така :)

Относно мен.Все повече започвам да се замислям,че или много яко съм се издънил в някой евентуален предишен живот или просто плащам нечии чужди грешки...

draid
04-10-2014, 11:14
ахахахахах, мислих че само аз съм по тоя път ;д 930 за сега, ама все си мисля че съм пропуснал некой

Аз не съм добавял филми с рейтинг под 5, иначе сигурно ще станат към 1100-1200 поне

Colouring
04-10-2014, 14:07
ОФ, реве ми се. Защо трябва да е объркано всичко?

mayaaa
04-10-2014, 14:37
Една моя даскалка по информационни технологии/информатика, я питат на какви езици можете да програмите и тя отговори цитирам: "На Английски"..

Веднъж един съученик дето малко обича да лъже беше качил един драйвър за звуковата карта понеже нямаше звук и той тръгна.След което на въпросната ми учителка и обясняваше как е инсталирал драйвъра в колонките на компютъра и тя вика:"Ааа добре". Не знаеше къде се намира настройката за вписване на IP-то. На Windows XP му казва Уиндоус Хикс Пе,на бутона Num Lock казва Хъм лок.
А иначе понеже мразеше чалга,а някои мои съученици бяха качвали тя решила да я изтрие.Хванала и уж я изтрила.На следващият час съучениците пак пускат чалгийките без да знаят,че ги е трила.А тя започна да се развиква как така си позволяват да я качват отново тая чалга след като вече я била изтрила.Оказа се че всъщност е изтрила плейлистата на Winamp-a, а песните продължават да си седят на хард диска.
Майко, а аз си мислих, че моите са загубени. :D
Сега си спомних за един индивид по заместване, който не знаеше в какъв час е влязъл и трябваше 15 минути да обясняваме, че това е час по ИТ, а не информатика и че двете са различни неща. :lol:

Он: Много се надявам утре да е добър ден. Има какво да "взема" от него. :D Сега обаче ми е заспало и безжизнено (време беше :cool: ). Поне денят беше добър, въпреки шибаното време. А залата беше почти празна, толкова е приятно така, а не да се блъскаш в хората! :33

HollyGolightly
04-10-2014, 14:42
Днес е/ще е хубав ден. Като никога до сега съм в час с всичко което се случва и нямам нищо за отлагане, тъй като съм даже по-напред от останалите. Уикенда ще си го прекарам в разходки, мисля да се пробвам пак да изкача скалата, миналата година не успях заради коляното, този път ще го позатегна и ще се довлека до върха 8-) Ако се престраша след около месец като завърша може и да се подложа на поредната операция ама ме съмнява.

бтв: HollyGolightly толкова мъжко ли звучи, че в почти всички теми се обръщат към мен в мъжки род :?

JustaLittleKid
04-10-2014, 14:42
Скучен, мързелив, безсмислен ден. Гадно настроение.
Може би е заради времето :Д

weheartiit
04-10-2014, 15:02
ОФ, реве ми се. Защо трябва да е объркано всичко?

+

TheDevilInMe
04-10-2014, 15:10
Честит 1/2 рожден ден на милото ми момченце, да ми е живо и здраво и все така да ме слушка. Днес му се появи и първото зъбче. :cool: Иначе аз съм била и по-добре...

Ivaaaaa
04-10-2014, 15:25
о, прекрасен ден. станах към обяд, учих и спах допреди малко. кожата ми е мн суха, чак боли... тр да уча и онова скучното и да се опитам да не забравя, че утре имам зададен дрескод, баси.

SummerRain
04-10-2014, 15:49
Той говори, а лицето ми е червено-розово-червено-лилаво... :D

Lilanda
04-10-2014, 16:00
Честит 1/2 рожден ден на милото ми момченце, да ми е живо и здраво и все така да ме слушка. Днес му се появи и първото зъбче. :cool: Иначе аз съм била и по-добре...
Да му е честит на мъника..Да ви е жив и здрав..;3

SpiritInBlack
04-10-2014, 16:08
Чувствам се сам и ми е криво. Kакво имам в края на деня ? Всичко , което ми е нужно

skatew
04-10-2014, 17:06
Като цяло бая продуктивен ден... Но цял ден във всеки свободен момент си чета една нова книга, по която се зарибих и се чувствам все 1 тялом ме няма :D

pandabear
04-10-2014, 17:12
https://www.youtube.com/watch?v=TxWLybPwBzs
днес раздавам усмивки.
много.
(:
((:
(((:

babity
04-10-2014, 17:15
Рева от смях. Пак висящи уговорки, пхахахахах. Сладур мамин златен!
Дано т'ва новото да го видя и тая седмица. Любопитна съм, колекционирам истории за личностни недъзи. 8-)
Оядох се днеска бая. Съклетно ми е. Уморена съм, а не ми се седи на гъз като всяка друга вечер. Пък е хладничко за гребничка.
И пак изпускам няк'ви потенциални мръвчоци, да ме пита човек на какво отгоре. Нищо нямам предвид, пък сама се ограничавам. Което е кривичко. Ама ще се оправят нещата или поне така се надявам.

HollyGolightly
04-10-2014, 17:31
Искам да си ходя вече, винаги този последен час минава тоооолкова бавно :/

JustaLittleKid
04-10-2014, 17:36
12050 hearts в Weheartit, хахаха :D
Много го обичам този сайт, pure inspiration <3

Общува ми се. Дрън-дрън.
Лигла :Д

Dagichka
04-10-2014, 18:40
поетично ми е, но мислите ми идват и си отиват толкова бързо, че дори не мога да ги запиша..
балансът е някъде по средата, хубаво ми е на моменти, но знам ли.. външното няма ниикво, ама абсолютно никво значение за мен, но това той дали го разбира и дали е искрен с думите си..
грр.. "I fall inlove with words, not with people" !!!

stynioo
04-10-2014, 19:17
чувствам се като идиот хохохо

JustaLittleKid
04-10-2014, 19:19
Много, много е сладко да си пишеш с човек, с когото не си общувал от страшно много време. <3

tireheb
04-10-2014, 19:26
^всъщност е супер странно ;с

JustaLittleKid
04-10-2014, 19:28
^Защо да е странно? Всъщност... понякога е. Но има хора, с които просто... сякаш този определен период на мълчание никога не е съществувал (или почти, хайде :Д).

Разказвате си какво се е случило, някакви по-забавни и интересни неща. Аз обичам да общувам и много малко са хората, с които не ми се получава.

granger
04-10-2014, 19:37
Мееегаяко си прекарах снощи, прибрах се тая сутрин в 6. Супер забавно беше!
После станах в 9,за да изпращам малките ми слънца в САЩ...много ми стана мъчно, като се присетя,че ще ги видя чак след 2 години,една буца ми заседна в гърлото,но нищо.
Поне си имаме новичък хладилник и съм доволна.
Сега съм се размазала в леглото, просто искам да си почина. Краката ме болят жестоко,ама ще се преживее и това.

102
04-10-2014, 20:55
най-после ще имате в кво да сложите боба и лещата

JustaLittleKid
04-10-2014, 21:01
Ето така:

"Ти ли си? Поредният, когото
няма да наричам с нежни имена.
Ти ли си? Поредният без име,
който ще остави в мене празнота.

Ти ли си? Сърцето ти едва ли
ще трепне и ще търси моята любов.
Ще потънеш скоро в мрак незнаен,
а след теб… ще дойде някой нов.

Ти ли си? Поредният, когото
няма да обичам, нито ти пък – мен.
Ти си… поредният от многото,
такива като тебе срещам всеки ден…

***
А как ме уморяват тези срещи.
Колко много, много ми тежат.
И моля се аз силно и горещо…
няма ли най-сетне те да спрат?"

http://confessionsofapoetess.wordpress.com/2014/01/23/%D1%82%D0%B8-%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B8/

Fisherman
04-10-2014, 21:06
най-после ще имате в кво да сложите боба и лещата

ъхъъхъ

mayaaa
04-10-2014, 21:22
Да, да, аз тия задачи ги разбирам и ще си ги преговоря за половин час. Със сигурност!... Много брутално зацепих и ми е няк'ва пълна каша в главата. И пак минава полунощ, и пак няма да се наспя. Утре просто не се виждам как ще бъда... Тъпа, тъпа Мая!

Wednesday666
04-11-2014, 03:20
Т'ва не знам как е възможно.
Да съм на работа в 6 сутринта..
Тука съм от 4, не знам къде ми е главата, а ще седя до 4.
Муцунка просто.

Colouring
04-11-2014, 07:33
Чувството, че съм неразбрана не минава. Баси, кофти е така. Но пък станах, пия кафе иии.. не знам, за днес нямам планове.

granger
04-11-2014, 08:11
най-после ще имате в кво да сложите боба и лещата

Да ,разбира се :lol:

Искам да си почина като хората,още се чувствам като разглобена. Иначе един всичко е повече от добре.

Violenza
04-11-2014, 08:34
Уф, толкова ми е уморено и мързеливо тези дни, че нямам думи. А вчера май съм се прецакала ужасно много, ще видим.

Auriss
04-11-2014, 09:01
^хах, аз тъкмо влязох с намерението да се похваля, че най-сетне ме пусна проклетият мързел. 2 седмици лентяйство, но пък се нагледах на филми за години напред :cool:

babity
04-11-2014, 09:40
Чистя си из нас, разцъквам си на хубавата музичка и чакам акито да се събуди да направи кафе.
Т'ва време ме побърква. Адски ме мързи. Поне приключих с четенето за днес. Чудя се довечера да излизам ли с мръвчока или не. Май ми се седи вкъщи, ама ще видим к'ва муза ще ми дойде дотогава.
Супер смесени са ми емоциите, наслагват се една върху друга и никоя не излиза докрай, ебаси.

Niakoitam
04-11-2014, 11:16
Това ако сънищата наистина не показват символично разни неща и не са си някакъв механизъм за предсказване, а както твърдят някои хора просто игра на съзнанието значи моето напоследък много се е разшлякало.Не си спомням и най-малките детайли както в други периоди,но такива истории като напоследък съзнанието ми в будно състояния няма как да роди.Току виж ако ги понавържа качествено може да излезне някой интересен филм или книга.Днес до колкото си спомням имаше нещо,че се засякохме с някаква девойка дето и тя търси любовта пък някакви приятни чувства и усещания имаше.По едно време на някаква голяма нива спорех с някакъв старец с бастунче.Аз го убеждавах,че съществува и нерационалното.Това,което физиката още не е доказала и че не всичко следва пътя на случайноста и логиката и неща от тоя род. Разговорът беше породен точно от засечката ми с онази девойка.Той злобно ми твърдеше че това са пълни глупости и от рационализма по истинско няма.Даже ме подгони и да ме бие с бастунчето.Обаче беше стар и трудно тичаше, а аз обикаялх назад около него подигравайки му се,че не може нищо да ми направи.По едно време нещо бастунчето му падна и докато се наведе аз му го отмъкнах.Това беше и неговият отказ от тази битка.Усети,че е прекалено немощен за моите възможности.После отидох в някакъв клуб на някакви ветерани и разказах и за двете истории , при което демонстративно счупих бастунчето на стареца пред членовете му, а те се скъсаха от хилеж заради тази ми постъпка.И в последните няколко дни все от тоя род сънувам неща.Разни ми ти пътувания,разни басейни,разни битки.Споменаване на Бургас и Италия и т.н и т.н.

Иначе JustaLittleKid това дето си го написала е много хубаво.Имаш дар слово. :)

Lilanda
04-11-2014, 11:17
Наааааааай-после се прибрах..Имам чувството, че не съм била вкъщи от цяла вечност..It's time for Lost..;3

едит: Към @Niakoitam:
Това със стареца и бастунчето ми напомня малко на разни детски събирания, в които компания от 5-6 момчета се подиграват на един очевидно доста по-възрастен от тях човек просто за забавление.

А филма на какъв жанр го оприличаваш? :?

Niakoitam
04-11-2014, 11:30
Наааааааай-после се прибрах..Имам чувството, че не съм била вкъщи от цяла вечност..It's time for Lost..;3

едит: Към @Niakoitam:
Това със стареца и бастунчето ми напомня малко на разни детски събирания, в които компания от 5-6 момчета се подиграват на един очевидно доста по-възрастен от тях човек просто за забавление.

А филма на какъв жанр го оприличаваш? :?

Всъщност отначалото преди да започна да бягам имах усещането,че този старец е много по-силен и ще ме настигне и ще ме пребие с тоягата.Също и усещането,че този старец е някакъв злобен дядка, който изобщо не ми мисли доброто и едвали не го е яд нещо на мен.

А филма като усещане последните 3-4 дни може би мистика или трилър.Много неща се виждат,но и много остават като чели в някаква сива пелена.Все едно се прескача от едно нещо на друго,което обаче по някакъв начин е свързано в едно цяло колкото и да се различава на пръв поглед.

А ако гледаме като символика стареца ми изглежда като отиващата си стара рационалност,която в даден етап от живота ми може да се опитам да осмея евентуално след идването на някаква любов за мен.Вдействителност до голяма степен не вярвам само в рационалността на нещата,но на тоя етап си има фактори,които ме притесняват да се държа като по-различно от просто рационален обикновен типаж.Или иначе казано не вярвам в случайностите,не вярвам,че човек,когато умре послужва единствено за храна на червеите и т.н. и т.н.Вярвам,че човек има бая повече скрити възможности отколкото е открил досега.

AliceSw
04-11-2014, 11:32
Вкъщи съм, празнично е, хубаво ми е, спокойно ми е, даже направо щастливо...отдавна прибирането не ми е влияело така...явно от това съм имала нужда...сега съм сама и ще готвя набързо, да видим какво ще измисля за/до довечера...

Dagichka
04-11-2014, 13:09
Пъвото ми мнение написано от тела.. :д чувствам се преяла с понички и шоколад, приятно ми беше, но.. "you can fill your stomach with french fries and you can still be empty as a person"..

102
04-11-2014, 13:24
@Niakoitam, не ти ли е време да започнеш да се занимаваш с нещо и да спреш да се вглеждаш в себе си...?

babity
04-11-2014, 14:33
Мръвка да е. Дано само не се застъпят, защото тогава наистина ще се смея много.

kalpazanka
04-11-2014, 14:41
Нещо ми е едно такова разнопосочно. И като че ли безразлично.

Lilanda
04-11-2014, 15:30
@Niakoitam, не ти ли е време да започнеш да се занимаваш с нещо и да спреш да се вглеждаш в себе си...?
Не си ли чувал за "Само ако опознае себе си, човек може да живее спокойно" или ми се струва?

TheDevilInMe
04-11-2014, 15:33
Да му е честит на мъника..Да ви е жив и здрав..;3

Мерсииии

смазана от умора...

DisappointedDreamer
04-11-2014, 15:54
Във великденска ваканция съм от днес, а нямам настроение. Вече си уговорих всичките дни за учене с приятели, ии програмата е пълна. Нека, искам да ми е ползотворно, защото след това идват 16-те изпита.

Искам да не мисля за бъдещето, а не мога.
И е кофти.

JustaLittleKid
04-11-2014, 16:11
учене с приятели

Винаги ми е било страшно интересно как се случва това. :Д Опитвала съм точно веднъж и беше... хаха, всичко друго, но не и учене.

Чудя се защо времето е толкова ужасно? Не можа ли още... няколко дни да се задържи хубаво, пф.
Все пак не беше лош ден, малко мързелив, weheartit и Experiment. <3

И това: http://weheartit.com/entry/109952043/via/gallery-ios

baby_baby
04-11-2014, 16:38
Не трябва да съм с него се пак е приятел на баща ми а той ако разбере не ми се мисли просто за сега само ние ще си знаеме...

Много ми е гузно

mayaaa
04-11-2014, 17:17
Хареса ми как бях супер неадекватна и уморена и въпреки това се оправих доста добре. Е, щеше да е перфектно, ако не бях объркала времето с един час заради разсеяност, ама айде, добър ден беше.
И си изкарах приятно, супер random хора са и ми беше добре с тях. Всъщност е едно от малкото успешни излизания от много време насам.
Имам чувството, че просто не умея да се изразявам както трябва. Всичко изглежда перфектно подредено в главата ми, до момента, когато трябва да го кажа/напиша. Не намирам правилните думи и това ме ядосва страшно много на моменти, защото оставям грешно впечатление. Не звучи както в главата ми, не изразява същата сигурност или несигурност, нито пък същото отношение. И все пак, има време, ще се науча... предполагам. :cool:

TheNormalGuy
04-11-2014, 17:24
Чувствам се супер, слушам си музика и утре ще пътувам с влак(рядко ми се случва)

x7aZzy
04-11-2014, 17:26
Leave no black plume as a token of that lie thy soul hath spoken!
Leave my loneliness unbroken! - quit the bust above my door!
Take thy beak from out my heart, and take thy form from off my door!'
Quoth the raven, `Nevermore.'


Нещо такова.

Naive
04-11-2014, 19:11
Напоследък се замислям дали това, към което съм се ориентирала, е действително моето нещо. От малка искам да уча стоматология, като съм била на 5 съм го написала на едно листче с обещания даже:Д, още го пазя. Но в момента съм в период, в който поставям под съмнение това дали наистина съм толкова ориентирана и знаеща какво иска или по-скоро съм свикнала да си мисля, че искам да уча и да се занимавам с това. Трудно ми е да разгранича двете неща.

AnarchyBoy
04-11-2014, 20:18
Отвратително ми е, смачкано ми е, повръща ми се, потресен съм, отвратен съм, ненавиждам го цялото това нещо, а това трябвало да ми бъде пример за подражание в живота, някакъв модел, пф дано никога не бъда и близо до това.. Ох искам да се заровя под завивките и да си седя там, а трябва да уча за тъпите изпити.. Нямам думи.. 2 дни няма да си подам носа навън! Нищо не ми се прави, никъде не ми се ходи.. само ще си лежа по цял ден и ще си гледам филми и ще се тормозя с тоя булшит, дейба.

102
04-11-2014, 20:24
Не си ли чувал за "Само ако опознае себе си, човек може да живее спокойно" или ми се струва?

От прекалено опознаване и вглеждане в себе си се е побъркал. Повярвай ми, знам кво е, мога да му помогна.

JustaLittleKid
04-11-2014, 20:27
We Heart It: Hey! We think it's awesome that you're hearting lots of images, but you've hearted too many things in a short period of time. Please take a small break and you'll be able to heart things again later. Try taking it easy from now on and don't overload your gallery.

Ех... :D 12490 hearts :D Мда, явно ми е скучно. Жалко, че сега не мога повече. :(

granger
04-11-2014, 21:15
Кихнах около 1978768780993 пъти и не си чувствам вече главата...

babity
04-11-2014, 21:19
Кихнах около 1978768780993 пъти и не си чувствам вече главата...

Дос'а бях на кафе с едно момиче, което мегамного прилича на теб, ама е много нисичка. Ако се запознаете официално ще си имаш "мини ми". 8-)

TheNormalGuy
04-11-2014, 21:24
чувствам се feeling

draid
04-11-2014, 21:35
Чудя се аз дали утре да направя това дето ми мина днес през акъла, ама още не съм го решил.

Fisherman
04-11-2014, 21:47
женоря ела при мен

https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t39.1997-6/p100x100/851557_150916215095967_426967253_n.png

granger
04-11-2014, 21:51
Дос'а бях на кафе с едно момиче, което мегамного прилича на теб, ама е много нисичка. Ако се запознаете официално ще си имаш "мини ми". 8-)

Йееееее,откога искам минионче :lol:

shmatarok
04-11-2014, 23:24
Ей, сърцето ми остана в Единбург. Направо съм влюбена в тоя град и атмосферата му. А университетът - ах, ох!
Чудесни няколко дни прекарах, хотелът можеше и по-добре да го подбера, ама в последния момент - толкова. Много ми е тежко сега и трябва много да мисля какво ще става занапред. И гледам, че имам още две нови предложения за по-бързи applications за стаж, трябва да помисля и над тях. Ама тъпото е, че май са за graduates.
Пътуването обаче беше кошмар. Тъпанарите от Megabus просто могат да си заврат "best service-a" където искат. 45 минути да чакам на майна си райна по средата на нищото, за да дойде рейса от Лондон да сме се прикачели. Шибаняци.
И пак някакви извънземни сметки за ток се заформят, направо ми иде да убия някого. Баси ужаса, плащам повече, отколкото бих плащала във втора зона в Лондон.

Мда, оплаках се, сори за лиричните отклонения.

anonymous708973
04-11-2014, 23:31
Чудя се аз дали утре да направя това дето ми мина днес през акъла, ама още не съм го решил.

The story of my life.
Накрая се водя от теорията, че е по-добре да съжалявам, че съм го направила, отколкото да си задавам въпроса "Ами ако...?"
Горе-долу за каквото и да става въпрос.

Поканиха ме на следобедно барбекю утре, с което официално бия шута на ученето и ще си оправям стаята пък. Което е ужасно, впрочем, но е крайно необходимо.

DisappointedDreamer
04-12-2014, 05:27
Няма по-хубаво от раздвижването на мозъчните клетки в 6 сутринта с математика! Брр, обичам. Пия кафе, решавам задачи и почивам.
Довечера евентуално бих могла да се възнаградя с филм.

Приятен уикенд на всички! :)

babity
04-12-2014, 06:48
Днеска цял ден ще мързелувам и ще дебелея. Толкоз!

Barbie47
04-12-2014, 06:51
Пия си кафенцето. След малко започвам да си пиша и да уча по история. Времето е прекрасно. Хубаво ми е.

pandabear
04-12-2014, 09:04
Тази смяна беше "уаааааааааааааУ". Много работа, много нещо. След час съм на тренировка и не трябва да позволявам на мързела да ме контролира. По-късно трябва да ходя и за подаръци. Не знам как ще успея да уважа толкова много именници утре. Нека силата да бъде с мен :Д

tireheb
04-12-2014, 09:08
баси ракията

weheartiit
04-12-2014, 09:09
нямам никакво желание за нищо в момента след снощната случка.
как е възможно да причинят това ,какви хора са ...
саднато ми е цял ден,а той ще идва,а в момента изобщо не ми е до това и не знам ...

babity
04-12-2014, 09:13
Въздушни китари, тренировка, анцунг и разходка. И довечера ще излитам със Селика-та.
Официално вечер без мръвки.

Niakoitam
04-12-2014, 09:24
От прекалено опознаване и вглеждане в себе си се е побъркал. Повярвай ми, знам кво е, мога да му помогна.

От обкръжението ми никой и един път досега не ми е споменал,че съм се побъркал.Само дето аз съм се научил да се напасвам идеално спрямо характерите на хората,понякога да си седя в черупката и да говоря предимно това,което знам,че отсрещната страна що годе може да приеме.Понякога просто се питам не ми ли е отредена тази ми моментна позиция колкото и да не ми харесва някъде от свише.Просто за да ме научи на дадени неща.Пък нали в крайна сметка един ден всички умираме.Ето ти и пример с един учен Стивън Хокинг. Ако не го знаеш разрови се в Googe. Нобелов лауреат по физика.Променил бая много представите за физиката.Той няма друг избор освен да се вглежда само и единствено в себе си.Болен от една рядка болест, при която мускулите постепенно атрофират и в 99.9 процента от случаите хората болни от тази болест умират до към 20 си годишнина предимно от белодробна или сърдечна недостатъчност.Лекарите и толкова живот му давали.Вече е на около 80 в инвалидна количка,можещ да си движи само леко едното око и говорещ чрез машина,която му дава набор от думи,които той проследява с око на екрана и машината ги съобщава.Така той разговоря.Има вече един куп постижения в науката и е смятан за един от най-великите физици на нашето съвремие.Така че доколко ние решаваме и доколко евентуално е решено нещо предварително си е интересен въпрос.

pandabear
04-12-2014, 09:45
^ я, по-ведро =)
http://img.pandawhale.com/post-34672-fuck-it-all-fuck-it-all-gif-El-kCgc.gifhttp://img.pandawhale.com/post-34672-dont-give-a-shit-anymore-gif-E-e5RF.gifhttp://img.pandawhale.com/post-34672-fuck-it-all-fuck-it-all-gif-Le-peds.gifhttp://img.pandawhale.com/post-34672-I-wont-take-this-bullshit-anym-MqFT.gif

Fisherman
04-12-2014, 09:55
Първо Стивън Хокинг е на 70 и второ никога не е получавал нобелова награда.

И ако той ти е пример за подражание,не знам.

babity
04-12-2014, 10:32
Първо Стивън Хокинг е на 70 и второ никога не е получавал нобелова награда.

И ако той ти е пример за подражание,не знам.

К'во му е на човекО?

102
04-12-2014, 10:36
От обкръжението ми никой и един път досега не ми е споменал,че съм се побъркал.

Що се хващаш за думата ? Изглеждаш КАТО невменяем. Кво е тва пораженческо мислене ? Много добре знам кой е въпросния, ама що ми даваш за пример инвалид ? Ти инвалид ли си ? Кажи най-накрая къв ти е проблема, за да се опитаме да стигнем до някакво решение.

skatew
04-12-2014, 10:46
Снощи излизах и се прибрах към 4. Не знам как се събудих в 11 и засега единственото ползотворно нещо, което съм свършил е да изведа кучето. Само ям. Имам да пиша протоколи и не знам как ще се надъхам. Едно размазано ми е такова, само лежа. И само ми се лежи. Харесват ми такива дни, имат си някакъв странен чар.

Auriss
04-12-2014, 11:53
Що се хващаш за думата ? Изглеждаш КАТО невменяем. Кво е тва пораженческо мислене ? Много добре знам кой е въпросния, ама що ми даваш за пример инвалид ? Ти инвалид ли си ? Кажи най-накрая къв ти е проблема, за да се опитаме да стигнем до някакво решение.

good guy 102
на мен помощ няма ли да предложиш T_T ?

Niakoitam
04-12-2014, 12:01
Fisherman и защо пък точно той да не е пример за подражание.Въпреки тежката му диагноза той е успял да се пребори...добре хайде 70 години и да направи така,че за него да се говори в цял свят.За това се изисква особено силна воля.Не мислиш ли?

102 нещо не можеш да вникнеш баш в писанията ми.Аз не съм инвалид освен ако не броиш 32% дето ми ги дадоха от ТЕЛК и НЕЛК за зрението.Друго имах предвид.Въпросният не е избрал сам да е инвалид.Просто така си се е родил.И какво? Да каже майната му на вичко да пренебрегне физичните закони и да стане и да започне да ходи ли? Така му е било писано така е станало.
Иначе понякога дори и да не си инвалид външно има неща,които ти пречат вътрешно и те докарват до такова положение.Такива са многобройни страхове,нерешителност,пон якога и прекалена доброта при някои хора и т.н и т.н. Иначе точно заради това избягвам да говоря за себе си пред хора от обкръжението ми.Те искат да знаят какъв е проблема ми, а дори и аз не мога да го формулирам точно пред тях. :)

anonymous708973
04-12-2014, 12:22
Излизам от банята, мириша прекрасно, навън е слънчево, постигнах завиден напредък със стаята си... слушам си новата музикална страст... Оправям се и заминавам на барбекю.
Чакам колет от България идната седмица, ехе!

Спокойно ми е, хубаво ми е... усещам някаква липса обаче, а това е толкова парадоксално, че няма накъде. Ба. Ще ми мине. Понаболява ме това-онова от бокса снощи, но така ми се пада, като не ходих две седмици. И оттам се очаква да ходим на по питие-две-три-десет, да го видя тоя украинец толкова ли бързо брои шотове колкото коремни преси, мухах!

И с ученето да захване да ми върви, че имам грандиозни планове за двете седмици почивка.

102
04-12-2014, 12:25
Какво има да им вниквам, даваш ми примери с инвалиди, при положение че ти си предполагам здрав, прав мъж. Ами точно в това е въпроса, че инвалиди, раковоболни и тем подобни хора се борят и проявяват воля, а ти нищо не правиш. Естествено, че трябва да се казва "майната му". Личи си, че не си опитвал да го правиш, щеше да знаеш че помага. Но не "майната му, няма оправия", а "майната му, какво има да губя". Външно има неща, които ти пречат вътрешно ? Ами такъв е заобикалящия ни свят, някой са по-емоционални и по-трудничко се справят, но не са се предали, не са пораженци. Многобройни страхове ? Нерешителност ? Какви страхове, дай примери.. отхвърляне, страх от неуспех ? Нерешителност...? От какво естество ? Избягваш да говориш с хора от обкръжението ти ? Според мен пък точно те ще ти помогнат. Да не би да те е страх, че ще се окаже че ти няма нищо ?

anonymous708973
04-12-2014, 12:29
Да не би да те е страх, че ще се окаже че ти няма нищо ?

В повечето случаи точно това се оказва.
Или аз съм толкова анти-драма, че не разбирам хорските "проблеми".

DisappointedDreamer
04-12-2014, 13:05
Свалих си едно 30 теста по биология. По математика вече всичко реших; по другите предмети стабилно решавам.

Examination session May 2014, bring it on! 8-) в малкия си джоб ще те сложа!

Fisherman
04-12-2014, 13:27
Fisherman и защо пък точно той да не е пример за подражание.Въпреки тежката му диагноза той е успял да се пребори...добре хайде 70 години и да направи така,че за него да се говори в цял свят.За това се изисква особено силна воля.Не мислиш ли?

това не мога да коментирам,не го познавам

о да и нещо друго,използваш ли наркотици?

Naive
04-12-2014, 13:29
Едно такова лежерно ми е. Учи ми се сладкарство и езици в момента. Но не мога да си позволя времето. :(

Hayashi
04-12-2014, 13:33
За днес има планирана физика, но май твърде много не ми дреме точно сега и може и да я пропусна. Навън времето е прекрасно днес! Обичам Тулуза!
Вчера беше най-хубавият ден от много време насам. С изключение, че на изпита единия въпрос съм го омотала тотално.

HollyGolightly
04-12-2014, 14:06
Наспах се най-после. Времето е прекрасно, някакви птички са се наредили и пеят цяла сутрин по дърветата пред нас. Сега само трябва да си намеря шината за коляното и ще ходим да изкачваме скалата. Този път ако ще и на 4 крака ще се влача, но ще стигна до върха 8-)

babity
04-12-2014, 14:14
Голям батак с финансите ми стана и ня'ам идея как ще се оправям...
Излизам с момче, а единственото, за което мисля в момента е как ще изпъна колата след малко. 8-)
И съм МНООООООООООООООООООООООГ О якааааааа днес! :D

Naive
04-12-2014, 14:40
Ох, честно, писна ми да нямам 18 :Д

AliceSw
04-12-2014, 14:43
ооо, не съм си направила никакъв план за деня/вечерта...починах си прекасно за последните 3 дни, сега ще се изкъпя и се надявам телефона да звънне, докато се оправя...странно ми е, май обичам живота...от пролетните празници е...

pandabear
04-12-2014, 14:58
машинка съм, баце!

JustaLittleKid
04-12-2014, 15:04
Ахахах, големи филми около мен... по-скоро около майка ми, де, но все пак... забавно ни е :Д

Днес беше изключително и интересен ден, хаха, човешката глупост (или наглост) е безгранична, леле.

И ходих на шопинг с мама <3 Много обичааам магазини с прекрасни дрехи, found by accident <3 Жалко, че е на 200 км от вкъщи, ех. Но пък се заредих със страхотни стилни тениски, няколко чифта дънки и една уникална дънкова риза, ойй-ой-ой <3

TheDevilInMe
04-12-2014, 15:07
Доволно ми е, постригах се по-късичко и ми олекна на душата, а и малкията няма да може да ме скубе или поне не толкова много. :cool:

102
04-12-2014, 15:07
Но пък се заредих със страхотни стилни тениски, няколко чифта дънки и една уникална дънкова риза, ойй-ой-ой <3

викаш децата в сомалия да го духат

JustaLittleKid
04-12-2014, 15:33
викаш децата в сомалия да го духат

Айде сега... говориш глупости. Ти да не би да го караш на хляб и сол и с 1 чифт дънки и тениска? :)

П.С. Не се обиждам лесно, но такива неща... не.

102
04-12-2014, 15:38
децата в африка нямат тениски имай малко срам

pandabear
04-12-2014, 15:41
не им трябват. достатъчно жега им е ;3

JustaLittleKid
04-12-2014, 15:42
Много ме е срам! Въй.

mayaaa
04-12-2014, 17:59
В повечето случаи точно това се оказва.
Или аз съм толкова анти-драма, че не разбирам хорските "проблеми".
Точно!

Още един хубав ден. Вярно, че заниманията са ми далеч от това, което трябва да правя, но поне ми е приятно. А и не е като нищо да не знам, малко си се ориентирам вече, не съм до толкова изгубена. :cool: В творческо настроение съм, купих си полимерна глина и материали за декупаж, пък да видим какво ще се получи. ;3

П.П. Не подозирах, че може да е толкова трудно да си намериш НОРМАЛНА бяла риза в един огромен МОЛ...

JustaLittleKid
04-12-2014, 18:07
Скучно ми е, бе. Пфу-пфу.

Не знам какво да правяя... общува ми се, ама се чудя с кого, защото понякога ми се струва, че прекалено често пиша първа на определени хора. Мхм. Не бих искала да прекалявам.

Ама ми е скучно. :Д

AnarchyBoy
04-12-2014, 18:14
Ох не знам каква е тая депресия и как се появи изневиделица, но ми е супер зле, супер тежко, утре ми е именният ден, всичко уж е наред, но аз се раздирам, тъжно ми е няк'во, меланохлично, гадно и сдухано, желая просто да си седя на топло, че на вън е ебати бахъра брр, да слушам музика четейки някое фентъзи. Трябва да намеря нещо, което да ме издърпа от реалността за малко, а това само тя го може.. Утре ще опитам с фентъзи варианта де, просто искам да изчезна, да се потопя в друг свят, свят на приключения, че живота ми е в брутален застои.. Деба.. чувствам се като пълна путка, толкова смазан мисля, че не съм бил, а не знам на какво се дължи, но депресията буквално извира от мен и май май депресирам и хората около мен, което е някак забавно и жалко, едновременно.. Съмнявам се адски много във всяко едно мое действие и май няма какво да ме развесели, слушам си няк'ви балади и си пия кафенцето. Мисля, че толкова несигурен не съм бил от много време.. Няк'во отвратително ми е, сдухано искам да мразя нещо, а не мога да мразя.. искам да псувам, да хейтя, да се изтормозя физически да падна и да заспя.. Не съм се чувствал така празен, безпомощен и безполезен никога, не знам какво да правя и какво ми става, но корема ми е на топка, не ми се яде, не ми се спи, постоянно нещо ме притеснява, а даже не знам какво.. Брр бахти гадното, а толкова много я обичам и съм супер щастлив с нея, но мисля, че не го показвам въобще.. Добре, че поне с нея всичко е наред..
Тъжно ми е.

JustaLittleKid
04-12-2014, 18:21
И освен че ми е скучно, започва да ми става и тъжно. Защото, когато нямам с какво да се занимавам или с кого да си говоря и забавлявам, ми става депресирано. И тъжно. И самотно. Ох. Ох.

DisappointedDreamer
04-12-2014, 18:25
Видях си момчето, пих chai latte, стабилно си научих. Добре ми започва ваканцията.

Трябва да си съставя план за идните, последни няколко седмици. План, с който успешно да постигна целите си. Уф, толкова е гадно да си близко до успеха, но да не го достигаш. Поне ме мотивира в пъти повече и най-после насочвам упоритостта си в нещо наистина полезно и правилно. Доволна съм; откривам себе си. Мхм.

Мисли, мисли, мисли. Много мислии.

Dagichka
04-12-2014, 18:33
кофти ми е.. аз съм лош човек.. съдя хората, които съдят другите..? защото фък лоджик. искам да се науча да спра да бъда такова тъпо същество, отвращават ме какво прави масата хора, но все пак и аз съм го правила.. искам да се оттърся от цялото егото, от чувството, че някой ми е длъжен, от разочарованието, когато не се отнасят с мен така, както аз с тях.. и всичко, което ме завлича надолу.

tori
04-12-2014, 18:45
Щастлива съм. Успях да организирам събирането що-годе добре, с нетърпение очаквам да видя какво и как ще се получи утре вечер. Даже и навлеци няма да има, само пичове ще сме. Йееей. И ще пием по общо седем повода. Наздраве за мен - главния виновник за събирането! Наздраве за останалите пет по-малки виновници Наздраве и за победителя в компанията - неговите първи места ще се полеят стабилно също, защото определено е доста голямо постижение. Наздраве и за майка ми - преди осемнадесет години, на 13ти април, съм я измъчила бая, опитвайки се да изляза от... разни нейни дупки. Наздраве за всички ни и дано утре си изкараме една прекрасна вечер. И дано тортата е хубава. :3333

AnarchyBoy
04-12-2014, 19:03
:-k

baby_baby
04-12-2014, 19:20
Свърши и този работен ден за мен :д 2 дена почивка сега

granger
04-12-2014, 19:21
Чудесен ден, беше ми много приятно с него, а после и шопингът с bestie Ми се отрази чудесно.
Чакахме автобус 32 минути,ама ай ся подробности :lol:
Ииии сега хапвам и лягам да почивам. Всичко ми е so very nice :D

JustaLittleKid
04-12-2014, 19:22
Как може да има толкова тъпи и нагли хора, за бога?!

102
04-12-2014, 19:38
И освен че ми е скучно, започва да ми става и тъжно. Защото, когато нямам с какво да се занимавам или с кого да си говоря и забавлявам, ми става депресирано. И тъжно. И самотно. Ох. Ох.

димитко;. да те добави в чата

102
04-12-2014, 19:39
Чудесен ден, беше ми много приятно с него, а после и шопингът с bestie Ми се отрази чудесно.
Чакахме автобус 32 минути,ама ай ся подробности :lol:
Ииии сега хапвам и лягам да почивам. Всичко ми е so very nice :D

честита победа

shmatarok
04-12-2014, 19:50
JustALittleKid, редовно си го задавам тоя въпрос.

Говорихме. Хубаво му се накарах. Сега ще му гледам сеира да видя ще си вземе ли поука или другият път ще трябва да действам с по-сериозни методи.

Пак имам курсова и смятам да я почвам, ех, а така хубаво ми беше да си почина 4 дни. :Д

leadyflame
04-12-2014, 20:39
Неща да го мисля вече, бе.. пуу колко време трябва да мине. Не е и като да сам без хич ама на, пусти му мисли, дразня се на себе си....

JustaLittleKid
04-12-2014, 20:45
Много, много съм щастлива.
Писа ми.
Добре е.
"По-добре".

Ох, толкова се радвам. Надявам се скоро да си пишем отново... и да ми даде малко по-подробна информация.
Но е добре. "По-добре". <3

AnarchyBoy
04-12-2014, 21:01
Честит ми имен ден... 8-)
Честито и на всички именици..

JustaLittleKid
04-12-2014, 21:03
^Честит, честит ^_^

tori
04-12-2014, 21:07
Честит ми имен ден... 8-)
Честито и на всички именици..
Мда, честито ви.

102
04-12-2014, 21:08
:3333

Честит рожден ден. Да си жива и здрава и все така позитивна.

IWannaBeSedated
04-12-2014, 21:08
Честит ми имен ден... 8-)
Честито и на всички именици..

Мерси, и на тебе. :)

tori
04-12-2014, 21:10
Честит рожден ден. Да си жива и здрава и все така позитивна.
О, колко си мил. :333 Благодаря.

IWannaBeSedated
04-12-2014, 21:13
...

o.O и ти като брат ми на същата дата 8-)
Честит рожден ден, много здраве, щастие и любов! :)

tori
04-12-2014, 21:17
o.O и ти като брат ми на същата дата 8-)
Честит рожден ден, много здраве, щастие и любов! :)
Ъ, да, предполагам. Иначе мерси. Много сте усмихващи в тоя форон. :333

HollyGolightly
04-12-2014, 21:33
Този път успях да се кача до най-горе и съм страшно горда със себе си, нищо че накрая си влачех крака и дишах като Дарт Вейдър 8-) А гледката беше невероятна, направих над 50 снимки.

mayaaa
04-12-2014, 22:35
Айде, честито на именниците. И ЧРД за tori, всичко най-най!

tori
04-12-2014, 22:49
Айде, честито на именниците. И ЧРД за tori, всичко най-най!
Благодарим много. :33333

Fisherman
04-12-2014, 22:58
димитко;. да те добави в чата

тоя педерас от село пак ли се занимава с чатове,няма приятели и нахалства онлайн

AnarchyBoy
04-12-2014, 23:00
тоя педерас от село пак ли се занимава с чатове,няма приятели и нахалства онлайн

Omg, soo true.. :D

tireheb
04-12-2014, 23:41
определено искам са джойнна в чата на митачето

mayaaa
04-13-2014, 00:02
К'ви чатове, к'ви 5 лева? :cool:

JustaLittleKid
04-13-2014, 00:03
Мхм? :D

tireheb
04-13-2014, 00:17
няам идея, ама щом митачето е там начи е яко

DisappointedDreamer
04-13-2014, 05:44
Едно време имаше такива скайп чатове с потребители от този форум... Говорили сме си до 3-4 сутринта, с камери включени :Д Ех!

Тори, честит рожден ден! Да си жива и здрава, и стремглаво да постигаш целите си, съпътствана от много любов, подкрепа и щастие. :)

Честит имен ден и на именниците!

Аз почвам ученето. мхм.

granger
04-13-2014, 06:32
Едно време имаше такива скайп чатове с потребители от този форум... Говорили сме си до 3-4 сутринта, с камери включени :Д Ех!

Имашеее,беше много забавно :D

Бебока ми е болен, а го карат да ходи на работа :( ...аз ще изчистя и оправя днес,пък тя дано се почувства по-добре.

xoxi
04-13-2014, 06:33
Честит имен ден на празнуващите днес! Честито и на мен! 8-)
Събудих се и намерих незнаен брой рози в апартамента, още не съм ги броила. От него няма и следа, но пък има бележки, закачени на всяка роза.
Първо ще си изпия кафето обаче, после ще видя за какво става дума. ^^

stynioo
04-13-2014, 06:43
съъъъън

TheNormalGuy
04-13-2014, 06:43
Ле-ле спал съм 14 часа. :д
Пътуването с влак не беше лошо, но влака беше много бавен, егати. Хасково не ме впечатли като град, но на младежкият хълм е много готино. ^_^
Като цяло беше готско, но не бих го посетил отново.

Niakoitam
04-13-2014, 07:06
Какво има да им вниквам, даваш ми примери с инвалиди, при положение че ти си предполагам здрав, прав мъж. Ами точно в това е въпроса, че инвалиди, раковоболни и тем подобни хора се борят и проявяват воля, а ти нищо не правиш. Естествено, че трябва да се казва "майната му". Личи си, че не си опитвал да го правиш, щеше да знаеш че помага. Но не "майната му, няма оправия", а "майната му, какво има да губя". Външно има неща, които ти пречат вътрешно ? Ами такъв е заобикалящия ни свят, някой са по-емоционални и по-трудничко се справят, но не са се предали, не са пораженци. Многобройни страхове ? Нерешителност ? Какви страхове, дай примери.. отхвърляне, страх от неуспех ? Нерешителност...? От какво естество ? Избягваш да говориш с хора от обкръжението ти ? Според мен пък точно те ще ти помогнат. Да не би да те е страх, че ще се окаже че ти няма нищо ?

Както и да е...Това,че не съм щастлив не значи,че нямам сигурност...поне моментна.За в бъдеще нищо не се знае.Понякога и си мисля обаче,че като че ли е по-добре по редичко да се засичаш с родителите си отколкото постоянно да са около теб и да ти дават наклон както е при мен.Това може да те изведе от усещането,че не е опрял ножа до кокала и може би да не научи на самостоятелност.За страхове и нерешителности няма да говоря,че първо нещо нямам желание и второ пак разни потребители ще започнат да ме корят за романите,които ги мързяло да прочетат.Факт е обаче че като се загледам в миналото си е имало неща,които са ми се случвали без да си мръдна пръстта и половин милиметър и неща,които не са могли да ми се случат даже и да съм си скъсал задника от зор.Факт е че досега съдбата не ме е поставяла пред избор, от който едвали не зависи живота ми.Понякога дори съм минавал между капките.Като например ходенето в казарма,с което баща ми от малък все ме плашеше.Ами моят набор изкара 2-3 месеца,а мен ме писаха резервист заради очите.Така и така си намериха повод да се отърват от 1/3 от хората дето бяха по комисиите с мен.Факт е че и ако успея да надмогна малко принципите си и се превърна в муфтаджия аналогично курва при жените бих си прекарвал доста добре редките купони на които ходя та дори живеейки и чужд живот.Факт е че ако го постигна дори може и да ги поувелича.Факт е и че май любов скоро няма да видя.Факт е и че поради дадени обстоятелства се отдалечих съвсем умишлено или без да го искам от хора,които поне твърдяха,че са ми приятели.Друг е въпроса от тия дето се отдалечих умишлено колко го доказваха на моменти.Та така Иначе може би пък наистина не е опрял ножа до кокала.Преди доста време сънувах един сън. Бях в едно огромно море (например морето на живота).Нищо не се виждаше на около освен синьо небе и синя вода.В реалността аз не мога да плувам и в съня много добре знаех този факт.Изборът ми беше следният. Или започвам да плувам и се спасявам или не успявам и умирам.Тегнеше едно гадно усещане.За моя най-голяма изненада и приятно усещане обаче тамън в последният момент установих,че мога да плувам и усетих,че съм се спасил. Та ще видим дали действително ще е така. :)

Иначе Честит Имен Ден на всички именици и Честит Рожден Ден на tori! :)

bloodyF
04-13-2014, 07:14
чрд на моето Марти, да е жив и здрав

а аз отивам да се мъча
гърлото ми ме съсипва, едвам преглъщам и дишам..
ако не умра до довечера ще съм цял герой

anonymous895156
04-13-2014, 07:43
Omg, soo true.. :D

не е като да си анархи


определено искам са джойнна в чата на митачето

ми давай скайпа и да те добавям
и другите, които искат

babity
04-13-2014, 07:48
Сънувам глупости. Малко по-спокойна съм. Няк'ва малка част от мен (най-вероятно вътрешната драма куин ми) изпитва ужас, че тря'а се затвори няк'ва страница.

tori
04-13-2014, 08:14
Честит имен ден на празнуващите днес! Честито и на мен! 8-)
Събудих се и намерих незнаен брой рози в апартамента, още не съм ги броила. От него няма и следа, но пък има бележки, закачени на всяка роза.
Първо ще си изпия кафето обаче, после ще видя за какво става дума. ^^
Хехе, много интересна изненада. Честит празник. :3
Иначе благодаря на всички ви за прекрасните пожелания. :3 Успяхте да ме усмихнете.

pandabear
04-13-2014, 09:20
*звън на телефон в 05:30*
"СПИШ ЛИ?! Честит имен ден! Да си все така усмихната и добра!"
*мрънкам* "ъм, аз малко май нямам имен ден днес..."
"Е как да нямаш...нали си кръстих най-прекрасния кактус на теб!"

дебилче ;3

Пия си кафенцето, правя една дотичка и отивам към фитнеса. Инструкторът ми има празник и съм му купила Milka Triolade- много ще се зарадва, особено като му предложа да си го поделим, хахахуахуахау ^^ Довечера трябва да уважа 4-5 именници, а сутринта разбрах, че средата на Май ще ставам кума. Много ми е приповдигнато настроението.

Обожавам пролетта и пролетния дъжд. И прекрасния мирис на цветя. И свежест. Ходи ми се на планина. Далеч от многото шум. Искам да чувам само вятъра, водата, птиците и философските му разсъждения за нещата от живота.

Усмивка, усмивка и пак усмивка.
((((((:

anonymous708973
04-13-2014, 09:28
*звън на телефон в 05:30*
"СПИШ ЛИ?! Честит имен ден! Да си все така усмихната и добра!"
*мрънкам* "ъм, аз малко май нямам имен ден днес..."
"Е как да нямаш...нали си кръстих най-прекрасния кактус на теб!"

дебилче ;3

Хаха :д

Добре ми е, лежа си в леглото, сега планирам да дъвча бисквити и да гледам "Под прикритие". Снощи ми вдигнаха егото малко, хаха, после ще се пие и кафе.
Иначе... разочаровах се малко вчера, наистина очаквах, че би станало лекар от мен, ама явно.... нъц. Май не е било писано.

Fisherman
04-13-2014, 09:40
тя се изчервява много,когато и правя комплименти и не може да повярва,че я харесвам

това добър знак ли е?

pandabear
04-13-2014, 09:47
ревнувам, баси
многу ясно, че НЕ е добър знак!
остави я тази срамежливка...

Fisherman
04-13-2014, 09:47
ревнувам, баси
многу ясно, че НЕ е добър знак!
остави я тази срамежливка...

ае най-хубавото момиче от курса ми е тва,нещата са сериозни

pandabear
04-13-2014, 09:53
К.

Dagichka
04-13-2014, 10:14
"flowers have done nothing wrong
yet we rip them from their homes
and give them to people who dont love us"
е такова ми е по повод днешния и въобще всички празници!! само ако някой приятел ми подари умряло цвете ще го бия с него през челото. иначе ми е хубаво, стомахчето ми е пълно с шоколадова торта и съм леко обнадеждена

Fisherman
04-13-2014, 10:23
К.

:(

SummerRain
04-13-2014, 10:58
*звън на телефон в 05:30*
"СПИШ ЛИ?! Честит имен ден! Да си все така усмихната и добра!"
*мрънкам* "ъм, аз малко май нямам имен ден днес..."
"Е как да нямаш...нали си кръстих най-прекрасния кактус на теб!"

дебилче ;3


((((((:

Толкова сладко!

Неделя, патофизиология и кафе. А мислите ми са другаде, май-май...

tori
04-13-2014, 11:11
тя се изчервява много,когато и правя комплименти и не може да повярва,че я харесвам

това добър знак ли е?
Срамежлива е и вероятно и е приятно от тия комплименти. Що да не е добър знак?

Fisherman
04-13-2014, 11:24
Срамежлива е и вероятно и е приятно от тия комплименти. Що да не е добър знак?

защото на тази тема си падам перфекционист

tori
04-13-2014, 11:34
Тоест? Опитваш се всичко да е идеално с нея?

Fisherman
04-13-2014, 11:36
Тоест? Опитваш се всичко да е идеално с нея?

ва

102
04-13-2014, 11:40
казановамен
анархимен може да ти даде некой и друг съвет
не забравяй с кой ходи

G3GaSa
04-13-2014, 11:41
Ш! няма да говорите с срамежливка.

ясно?

babity
04-13-2014, 11:59
Слънчицееее. Алкажният ми мейт ме оставя да се давя сама в бутилката. Това е цяла ера, която си отива... Буу хуу! Която някой ден ще си отиде. Довечера ш' бъде зверско! 8-)

Fisherman
04-13-2014, 12:39
казановамен
анархимен може да ти даде некой и друг съвет
не забравяй с кой ходи

с Лиланда Лозанова

x7aZzy
04-13-2014, 12:49
Някойтам, съвсем сериозно трябва да промениш нещо. Тези дисфункционални автоматични мисли и неадаптивни предположения и всякакви там негативни идеи НЕ влияят добре. Не искам да ти се меся, просто добронамерен съвет.

По темата: скапах се от работа и уни тази седмица. Не ми се мисли за следващата. Искам reload.

Niakoitam
04-13-2014, 14:13
Някойтам, съвсем сериозно трябва да промениш нещо. Тези дисфункционални автоматични мисли и неадаптивни предположения и всякакви там негативни идеи НЕ влияят добре. Не искам да ти се меся, просто добронамерен съвет.

По темата: скапах се от работа и уни тази седмица. Не ми се мисли за следващата. Искам reload.

Абе знае ли се дали се знае? Може да си абсолютно права, а пък може и аз да съм по прав от теб...:)

shmatarok
04-13-2014, 14:23
:lol:

Честит имен ден на всички именници, Тори - честит ти рожден ден на теб. :)

Много хубав ден. Слънчево и без вятър, най-накрая.
Вече толкова съм се филмирала, че ги сънувам тея неща в Game of Thrones style. :? Съвсем съм изперкала.
Сега трябва да впрегна съквартирантите да поизчистим и после вече сядам да уча, нях.

leadyflame
04-13-2014, 15:52
Добре съм, но мамка му защооооо, повечето пъти откликвам на желанието, а не на това което по дяволите трябва да направя- а именно да стоя настрани и просто да оставям всяка мисъл да си тече, без да я доближавам емоционално... пххххх

DisappointedDreamer
04-13-2014, 15:52
Изтощена.

weheartiit
04-13-2014, 17:27
всичко ще свърши ...
не искам,но причината си е в мен,когато надмогна страховете си тогава ще стане.
за пореден път ще пропусна нещо,което не трябва ама така е.
всичко ще бъде наред за него ,знам го

tireheb
04-13-2014, 18:12
лол кикнаха ма от чата
this game sucks
:(

pandabear
04-13-2014, 18:13
my game is the best game

Jaune
04-13-2014, 18:20
Опитвам се да се фокусирам в/у хубавите неща в живота си, като например: купих си зверски уникалните обувки, всичките рокли ми седят идеално, получих възмездие/има карма, има за кого да мисля.
Но пък съм фрустрирана като цяло и от всичко. И дебела. Баси.

TheDevilInMe
04-13-2014, 18:33
По-вкусни тулумбички не съм яла през живота си.
Мисля наистина да го послушам и да си направя списък с нещата, които искам да правим, когато се прибере. Толкова ми е мил и прекрасен, каза ми, че сутринта си е гушкал възглавницата и си е представял, че гушка мен. :33
А другото ми съкровище съвсем скоро ще казва "мама", как да не се разтопи човек...

Честито на всички празнуващи и специално на tori & AnarchyBoy.

skatew
04-13-2014, 18:51
pandabear, много як аватар :cool:
Значии, днес бЕх продуктивен. Утре ставам рано за лекции и ш'си ебе мамата цел ден. 10 без 10 е а аз си лягам. Лека.

JagAlskarDig
04-13-2014, 18:51
Risk it all or forget about it..

JustaLittleKid
04-13-2014, 19:01
http://www.youtube.com/watch?v=QyloOq94AfY Ей така.

mayaaa
04-13-2014, 19:04
Пфф, сънищата ми днес стават за фентъзи. А по принцип сънувам нормални неща. :D
Едит:
pandabear, много як аватар :cool:
Съгласна!

shmatarok
04-13-2014, 19:29
Току що си погледнах проектите.
Жална ми майка.

Реве ми се, ама по-добре да ги почвам. За пореден път се убеждавам как нямам абсолютни никакви time management skills.

xoxi
04-13-2014, 19:30
Хехе, много интересна изненада. Честит празник. :3

Благодаря, благодаря.
На теб честит рожден ден! ^^ Чак сега виждам, че и ти празнуваш днес...

Какъв ден само...
Обичам го толкова, толкова, толкова много!
Няма думи, с които да опиша как се чувствам...

tori
04-13-2014, 19:42
Благодаря на всички ви.
Ох, прекрасно мина всичко! Почерпихме се и си тръгнаха като нормалните хора - сиреч на по два крака само. Кой да знае, че съм такава добра домакиня и организатор. Довечера ще спя спокойно, много спокойно. Утре всички ще отидем на училище на време, ще сме в кондиция и всичко ще е наред. Възможно най-добрия сценарий беше правилен. :333 Много си се радвам на мечочето от мечочето и довечера ще се гушна в него и ще спя така, щото съм яка.

stynioo
04-13-2014, 19:52
нищо не направих днес, а трябваще да уча много.

ЗАЩО МИ СЕ ГУБИ КЪСМЕТА ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ?!

DisappointedDreamer
04-14-2014, 05:25
Току що си погледнах проектите.
Жална ми майка.

Реве ми се, ама по-добре да ги почвам. За пореден път се убеждавам как нямам абсолютни никакви time management skills.

Ай, чак мен ме боли като те чета.
Знам колко е ужасно да не знаеш какво аджеба четеш и как да го решиш, така че ти пожелавам многооо търпение и успех! Ще се справиш!

Аз пия кафе, и след малко захващам ученето.
Пожелавам приятна и успешна седмица на всички! :) Бъдете позитивни и усмихнати.

tori
04-14-2014, 05:29
На мен ми е едно такова сутрешно... Нищо, че си изпих кафето и след малко тичам към даскало, пак ми е сънено и мечовско. Успешна седмица и от мен.

bloodyF
04-14-2014, 07:11
Успешна и ползотворна седмица ви желая
А аз се надявам до сряда да съм оздравяла..

girlwithblueeyes
04-14-2014, 07:49
Седмица буквално беше адска и тази няма да е по различна.Поне си имам писмо от него.
Хубава седмица на всички.

JustaLittleKid
04-14-2014, 10:06
Не е никак приятно да осъзнаеш, че нямаш никаква важност за хората, които смяташ за приятели. Моменти като този разкриват твоята значимост за същите тези хора. Малки моменти, които на пръв поглед изглеждат толкова... незначителни. Някакви си снимки за випускник... какво толкова? Ах, да, вярно: това остава за цял живот. И след като при разпределянето на двете групи онези, които уж наричаш приятели, забравят за теб, изобщо не те включват към своята групичка... мамка му, гадно ми е. Вярно, че много-много не ходя на училище, не се виждаме, обаче приятелството не е само face-to-face, нали? Щом сега... когато все още сме един клас, те не се сетиха за мен, не пожелаха да бъдем заедно в един такъв момент, какво ще се случи след един месец, когато завършим? Щом не съм важна за тях... хубаво. Аз имам достойнство, естествено, че няма да се опитвам да бъда някъде, където не съм желана. Най-тъжното е, че не съм НЕжелана. Може би просто безразлична.

Явно отдавна не съм част от тоя клас, от тая групичка. Толкова ми е... гадно. Много повече от "гадно". Как се случи това? И как, за бога, човек като мен, който се нуждае от приятели, винаги се оказва сам?

Как се случи това? И що за фотосесия ще бъде, що за бал? Всички ме харесват, обаче очевидно за никого не съм толкова важна. Ох.

Казвам си, че не трябва да ми пука, че не е толкова важно, че животът продължава, че догодина ще съм на друго място, сред други хора. Обаче ми пука, важно е, страх ме е, че догодина ще бъде същото. Страшно гадно ми стана... може би вината си е лично моя. Може би. Не знам. Знам само, че се чувствам ужасно наранена. И сама. Не е никак приятно. :/

shmatarok
04-14-2014, 10:12
Ай, чак мен ме боли като те чета.
Знам колко е ужасно да не знаеш какво аджеба четеш и как да го решиш, така че ти пожелавам многооо търпение и успех! Ще се справиш!

Аз пия кафе, и след малко захващам ученето.
Пожелавам приятна и успешна седмица на всички! :) Бъдете позитивни и усмихнати.

Мерси много, Маги, до края на април трябва да ги наредя готови всичките, мен това ме тревожи. 8-) На теб отговориха ли ти всички университети?



Не ми е много ясно защо трябва да ходя на лекции, като изключим днес, след като ми дадоха всичкия материал за всичките 4 неща, които трябва да направя. :? Понякога им се чудя супер много на простотиите.

Ivaaaaa
04-14-2014, 10:33
Аз определям живота си. Аз! Подценявам се. Твърде много се подценявам. Не съм толкова слаба, колкото си мислех. Да, склонна съм да се вманиачавам, но съм също толкова склонна да си казвам НЕ. Това не е инат. Това е воля. Мислех, че го правя само, за да съм напук. Напук на себе си, напук на нашите, напук на него, напук на тревата, напук на училище, напук срещу всичко, пред което мога да застана.
Беше хубав, отпускащ, приятен и една доза философки уикенд. Чувствам се свежа и отпочинала. Всеки път, когато вляза в състояние на меланхолия, ще се отдалечавам от виртуалния и претъпкания свят докато не дойде момента, в който няма да ми е трудно, няма да изпитвам нужда..и ще се отдалеча..за повече..защо не и завинаги. Само допреди няколко месеца мисълта за онзи..отшелническия живот ме плашеше и не можех да проумея как е възможно човек да се откаже от другите. Комуникация?! Макар и заобиколена от много хора, пак се чувствам сама. С кого комуникирам? Какво си говорим? Всичко е безсмислено, всичко. Става ми тъжно, когато видя връсниците ми на улицата, в автобуса, в метрото..забозили в смартфоните си, цъкат фейсбук, слушат музика и вярват, че са на върха на социалния живот. Все пак това са 500 лайка.. Макар да си сред мн хора, пак можеш да почувстваш самотата. Да, има го физическото присъствие, но това е едно студено и далечно присъствие. Напоследък си мисля за епичния момент от филма ‘г-н Никой’, в който родителите се разделят и подлагат детето си на невъзможен избор – да избере при кого да остане. За секунди през главата ти преминават хиляди начина, по които може да протече животът ти. Аз бях подложена на този избор и слава Богу, решението ми не беше толкова самостоятелно. Мисля, че започвам да се харесвам..като човек. Израснала сред други хора, друга култура, в друга среда може би нямаше да съм това, което съм сега, а както вече казах: май се харесвам. Ценя преживяното. Ценя повече лошите моменти. Те ме научиха на много. Да, все още съм наивна мечтателка, притежаваща не по-малко наивния младежки идеализъм, но..в това ми е чара, хаха. Май твърде много съпреживявам филмите за бътерфлай ефекта. Не, не бих се върнала назад. Не бих променила нищо. Положението ме устройва. Засега.
Трябваше да се прибера, за да ида на уроци. Трябва да се развиваме все пак.. Как ми се иска да можех да кажа ‘Майната му!’. Дори си взех книжка, за да се науча да го правя, хах. Имаше едно нещо, с което бих се занимавала с удоволствие – ските. Не ме подкрепиха. Не ме побутнаха в тази посока. Майната ви! Уча неща, които ме отвращават, а ми предстои да уча такива, които буквално ще ме отвратят. Е, майната ви, ама нали съм роб на системата, трябва да съм продуктивен човек, трябва да се занимавам с нещо сериозно.. така са ми казали, така било прието.
Мислех си, че съм самотна. Че всички около мен са тъпи и безлични. Че са бездушни и сиви. Такива са, хаха. Обаче осъзнах, че не съм самотна. Може да не говоря много, може да отбягвам хората, да се изолирам и покрай мен да няма човек към когото да съм истински привързана, но не съм самотна. В началото, когато се разделих с Него, му бях сърдита, защото реши да замине и да се отдалечи от мен. Какво е физическото разстояние? Заобиколена съм от хора, които не ме интересуват. Е, щастлива ли съм? Не. Не съм самотна, защото всеки ден си говоря с Него в мислите си. Усещам присъствието Му, макар да не съм Го виждала от толкова време. Не искам да усложнявам живота ни като се върна към Него. Това ще е връщане само на думи. Думите са нищо. Не значат нищо. Аз така или иначе съм с Него..в ума си. Всеки път, когато гледах Другия, виждах Него. Всеки път, когато му се отдавах, всъщност се отдавах на Него. Няма незаменими хора, има незабравими. Чакам деня, в който ще се срещнем случайно, ще се погледнем и ще разберем, че е невъзможно да се разделим..

Hayashi
04-14-2014, 10:48
Обичам когато денят започва в 11. Упорито си препрочитам задачите по механика на флуидите, въпреки че си знам, че просто няма как да взема този изпит.
Както са започнали прекрасните финални изпити имам право да ме скъсат само по физика. И определено не по животинското био, молекулярна и биохимия като предния семестър.

Вече минаха седмици откакто се разделихме и дори не ми е станало тъжно, защото са ме затрупали отвсякъде с работа. Не че не беше крайно време да си пренасоча усилията към нещо по-ползотворно.

SummerRain
04-14-2014, 11:08
Посрещнах изгрева с учебник. Красиво начало на деня.
Всичко, от което се нуждая, е любов. Или може би кафе.

stynioo
04-14-2014, 11:54
няк'во ник'во.

pandabear
04-14-2014, 12:24
pandabear, много як аватар :cool:

мерсии ^^

Спала съм 3 часа, имам нужда от стабилна почивка и още малко сън. Пускам GoT и се мятам в леглото.
мързел на макс ;3

mayaaa
04-14-2014, 12:24
Не е като да съм си поставила много цели, а пак мрънкам, че са ми трудни и не знам си какво още. Но ся не ми се мисли за това. Искам да си науча, да се изкъпя и да изгледам няк'ъв филм. Страшно умряло ми е, някак си. Заради времето май.
Ужасно виновно се чувствам, когато игнорирам някого, но нямам правдоподобно извинение. А не бих искала да му кажа: "Съжалявам, уморена съм, не ми се излиза с теб, нищо, че това е единствения ден, в който можем за доста седмици напред." Аз съм ужасен човек... А после ще ми е криво, ако на мен ми го направят. Но айде да игнорираме това за малко, на съм в настроение за анализиране.
Една от две задачи за деня е изпълнена. За другата просто ми се обърка времето, като пропуснахме един час. Разсеяност, какво да се прави.

TheNormalGuy
04-14-2014, 14:07
Първи ден с лещи, егати филма е, чувството докато свикнеш е много дразнещо, изплаках си очите. ;д

Hayashi
04-14-2014, 14:11
Не е нормално да плачеш постоянно дори и когато свикваш. Ако са на Bausch & Lomb обаче те разбирам, те са пълни боклуци.

TheNormalGuy
04-14-2014, 14:27
Марката не я знам, знам че са български едногодишни, но разтвора за лещите е ReNu Bausch & Lomb.

shmatarok
04-14-2014, 14:48
Оо, успях да вмъкна епизодчето на GoT между лекциите.

8-) 8-) 8-)

Харесвам!

Dagichka
04-14-2014, 16:41
не искам да съм мрънкало, но се чувствам толкова.. кофти. главата ми ще се пръсне, нещата с роклята не стават по начина, по който си ги представях, той не ми пише, едвам си влизам в дънките.. някви супер малоумните малки неща, ама ме гризкат отвътре нон стоп.. нямам никакво самочувствие, като в същия момент имам претенции към това как другите да се отнасят към мен? кво същество съм аз, искам да се изритам едно хубаво и да спра с филмите, ама.. не е дошло времето явно ;д

Naive
04-14-2014, 17:32
Не е нормално да плачеш постоянно дори и когато свикваш.
Мдам. Аз лично точно такъв проблем нямах. Но първите два дни беше голяма борба с махането и слагането. Махам едната, после 2 часа не мога да махна другата. Ревах си, но от нерви. :D

draid
04-14-2014, 18:00
Оо, успях да вмъкна епизодчето на GoT между лекциите.

8-) 8-) 8-)

Харесвам!

Дааам продължават да се отклоняват брутално от книгите.

JustaLittleKid
04-14-2014, 18:35
В ужасно настроение. Всичко и всички ме вбесяват. :D

Чак ми е смешно o.O

Няма пък да ми е гадно. Няма пък. Няяяяяяяяяяяма пък.

SHPAIdURmeN
04-14-2014, 18:56
Тц, как може така да ме изнерви :D. Сега да го ударя ли на игнор и да бия шута или отново толерантен да бъда...

anonymous895156
04-14-2014, 18:58
Хм

mayaaa
04-14-2014, 19:16
Хм
Като те видях в последни мнения си викам "Не го виждам често в тая тема Митко, какво ли е написал, сигурно е нещо интересно." иииии нда, не си представях точно такъв коментар. :D

Enchanting
04-14-2014, 19:38
Чувствам се няк'во супер свежарско.

Не знам.. може би, защото оздравях или заради хората около мен.
Само искам това чувство да не бъде заместено от нищо и никого .

granger
04-14-2014, 23:07
Физически : everything hurts and i am dying... иначе...всичко си ми е наред.

anonymous708973
04-15-2014, 00:00
Оо, успях да вмъкна епизодчето на GoT между лекциите.

8-) 8-) 8-)

Харесвам!

Ба, аз го изгледах до 20-тата минута в библиотеката, после се прибрах и интернетът ми отказа да съдейства...
Еми, така е, защо в библиотеката тегля за 1 минута точно, егати, не е за учене направено там :д

Густо ми е. Имах планове да се пека край реката утре, пък то май щяло да е 10 градуса. Няма нищо, ще нагласим нещата, така че прекарването да е приятно.

Ivaaaaa
04-15-2014, 05:10
твърде извратено, твърде много табута за една нощ. още не мога да се отърся. кошмарите не спират да ме преследват.

изморена съм, спи ми се, но имам задачки. :/


http://www.youtube.com/watch?v=Ahf2B_eZUc4&feature=kp

DisappointedDreamer
04-15-2014, 05:11
Дъждовно и мрачно, и перфектно за гушкане. Прочитам учебниците, правя няколко тестове и се омитам към него, да ме гушка цяла нощ. Бррр.

Seattle
04-15-2014, 05:35
Странно. Невероятно е колко може да се превърже човек към дете в рамките на едва ден-два. Малчото ми липсва ужасно...

xoxi
04-15-2014, 06:28
Не може един ден да е слънчево и топло, на другия вятър да те повдига от земята и да ти треперят чак костите от студ. А после пак да е слънчево...
Не може.

JustaLittleKid
04-15-2014, 07:27
Днес ако не се изпокарам с някого, няма кога...
Нервно ми е.

anonymous708973
04-15-2014, 08:08
Отделете 5 минути да прочетете за този абсурден зоопарк и за отношението към животните в него:
http://higherperspective.com/2014/04/call-zoo-death-heres-exactly-needs-shut.html?utm_source=ETT

След това още 3 минути да подпишете петиция, с която да се затвори:
http://www.change.org/petitions/dr-susilo-bambang-yudhoyono-close-surabaya-zoo

Благодаря ви!

По темата: добре ми е, излитам да пазарувам и ще пека брауни после!

x7aZzy
04-15-2014, 08:38
Новият ми съквартирант не разбира от намеци.
Искам да ме остави на мира.
Оценявам всичко, което прави, но не, мерси.
Пфф.

Niakoitam
04-15-2014, 10:01
На моменти наистина имам усещането,че съм като коминочистач за хората търсещи любовта,че даже и на думи не вярвайки в нея и обеждавайки ме че не съществува завъртяли се около мен.Демек на късмет. Не един път или два пъти вече.Средно до около година две любовта ги грабва.Не моята де...нечия друга.

Иначе си ми продължава поредицата от странни сънища.Днес пък пиех яко в някаква стая,че дори и родитeлите ми в разни моменти се мяркаха.Паралелно на това ходех през някакъв коридор в някаква лаборатория да давам акъл как съвместно с някакви учени да направим изкуствен интелект и да го интeгрираме във флашка.И ту на едното място ту на другото като от алкохола се опиянявах все повече и повече.В един момент се върнах в стаята с алкохола през коридора залитайки здраво та чак едвам нацелвах вратите и щях да си потроша главата.Трябваше да се върна още един път в лабораторията.В стаята обаче като ме видяха хората в какво състояние съм се докарал двама трима ме хванаха и колко и да упорствах макар,че ми беше трудно ме завлякоха да си легна и се събудих,чак на другият ден с мисълта,че е трябвало вчера да отида до лабораторията.След това се събудих.Ма поне усещането беше що годе може да се каже хубаво.

x7aZzy може пък да е хвърлил око на новата си съквартирантка :D

Cloud9
04-15-2014, 10:38
Дааам продължават да се отклоняват брутално от книгите.

Интересното е че самият автор е режисирал епизода.Според мен много добре се получи,макар че в книгите е описано много по-добре.Но няма филм или сериал,който да е по-добър от книгата.Освен "Здрач"-и двете са еднакви бози хаха

Евала на Jack Gleeson или там както се пишеше.направо се ужасих като го видях.Знаех какво следва,но играта беше много добра.Става интересно.Не е случайно че сериала е подновен за цели 2 сезона.

Niakoitam
04-15-2014, 11:21
Ебати и експертките се навъдиха напоследък
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4032489
Въппрсната дама е само на 20 години,но вече и е ясен светът и всички мъже в него :)

mayaaa
04-15-2014, 11:45
'Баси драмите около мене. И се чувствам толкова... и аз не знам. Все едно съм аз сама в центъра и някакви групи от хора със своите си проблеми около мене, а аз трябва на всеки да помагам и всеки да разбирам. И точно в този момент се чувствам толкова сама и самотна, че няма на къде. И не говорим за приятели, за щастие хората, които трябва да изслушам, биха ме изслушали, но друг е въпроса аз какво бих искала да им кажа. Има неща/чувства/усещания, които се опитвам да скрия дори и от себе си. И понякога успявам, за малко даже и изчезват, но нали ме връхлитат отново.. И пак и пак, все едно и също, като порочен кръг.
Айде, излях си душата, някак ме връхлетя всичко изведнъж, но до тук. След малко отивам на тренировка и се надявам да оставя емоциите си в тежестите, както става винаги, когато отида там с разбъркани мисли и чувства. Влизам в залата и все едно напускам света за малко. Още една от причините, заради които обичам това място.

JustaLittleKid
04-15-2014, 11:50
Отделете 5 минути да прочетете за този абсурден зоопарк и за отношението към животните в него:
http://higherperspective.com/2014/04/call-zoo-death-heres-exactly-needs-shut.html?utm_source=ETT

След това още 3 минути да подпишете петиция, с която да се затвори:
http://www.change.org/petitions/dr-susilo-bambang-yudhoyono-close-surabaya-zoo


Ужас... Софийският зоопарк е направо рай в сравнение с този. Ужас. Горките животинки :( Подписах петицията! Дано наистина да се направи нещо...

По темата: страшно много мразя разни неща да ми развалят настроението, особено когато най-сетне съм се почувствала добре. Тъкмо ми беше станало едно такова... приятничко и ведричко... и бааам, пак изпитвам онези гадни потискащи чувства. Няма пък да им се дам!

Вярно, че много от мечтите и... хм, желанията ми никога няма да се сбъднат, но все пак успявам да реализирам поне част от онези, които мога. Жалко е, че не успях да изживея толкова много неща, които исках да ми се случат, тъжно е, че животът ми през тези уж най-хубави ученически години беше... прекалено различен от това, което си представях. За пореден път не се справих блестящо с намирането на приятели, чудя се дали има хора, които просто са предопределени за твои приятели и поради тази причина не успяваш да задържиш другите? Това не знам, но със сигурност знам, че няма нужда да се боря за хора, които не ме оценяват, и да се чувствам гадно поради тази причина. Ще се опитам да запазя тези... някакви никакви отношения с тях, ей така от време на време да ни е забавно евентуално... и толкоз. И ще се надявам в Холандия да имам по-голям късмет. Обаче няма да очаквам големи неща, защото по този начин е толкова лесно да се разочароваш. Писна ми се да чувствам разочарована. К-р-а-й.

Сега разбирам защо се чувствам толкова добре, когато не мечтая. Имах един период, в който наистина не очаквах нищо, не исках нищо и никого. Очевидно сега трябва да постъпя по същия начин и с приятели, и с любов, и с всичко. Каквото-такова. Може би някой ден...

HollyGolightly
04-15-2014, 11:51
Добре, че изгледах серията преди да влезна да чета тук 8-)

Остават само още няколко седмици и след това се надявам поне Май месец да ми е свободен, понеже малко труден ми дойде този семестър. И ме питат дали ще записвам и лятото, разбира се че не, така или иначе ми остава само още една година до дипломирането. Като цяло бързо мина това време.

anonymous895156
04-15-2014, 11:54
Отделете 5 минути да прочетете за този абсурден зоопарк и за отношението към животните в него:
http://higherperspective.com/2014/04/call-zoo-death-heres-exactly-needs-shut.html?utm_source=ETT

След това още 3 минути да подпишете петиция, с която да се затвори:
http://www.change.org/petitions/dr-susilo-bambang-yudhoyono-close-surabaya-zoo

Благодаря ви!

Мерси, че го сподели.

anonymous708973
04-15-2014, 11:57
Ебати и експертките се навъдиха напоследък
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4032489
Въппрсната дама е само на 20 години,но вече и е ясен светът и всички мъже в него :)

Джентълмен и воин... Таз газ ли е пила?
И не знаех, че "ниво, класа и обноски" се придобиват в казармата.

Густо. Пека си браунито, като е такъв заплес и отменя уговорки, той няма да го опита. Тамън повече за нас, хахаха.

DarkTemplar
04-15-2014, 12:13
Ебати и експертките се навъдиха напоследък
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4032489
Въппрсната дама е само на 20 години,но вече и е ясен светът и всички мъже в него :)
Брех, каква е тая муджахидинка? Очаквам скоро да я видим опасната с шашки динамит и с детонатора в ръка на летището/гарата/метрото.


И не знаех, че "ниво, класа и обноски" се придобиват в казармата.
Е как, не си ли забелязала колко интелигентни, духовно богати и високо образовани са военните? :D

anonymous895156
04-15-2014, 12:41
Ебати и експертките се навъдиха напоследък
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4032489
Въппрсната дама е само на 20 години,но вече и е ясен светът и всички мъже в него :)

хахахахаха

Hayashi
04-15-2014, 12:50
Е как, не си ли забелязала колко интелигентни, духовно богати и високо образовани са военните? :D

Щях да се напишкам, честно!

Пия бира по обяд. Защото мога. После ме чака клетъчна. И искам да се наспя най-накрая.

Violenza
04-15-2014, 13:31
2 устни изпита днес - check. :cool: Много съм доволна, съвсем скоро отиваме на заслужена почивка с него и нямам търпение да си го гледам по цял ден.




Е как, не си ли забелязала колко интелигентни, духовно богати и високо образовани са военните? :D
До един! :D:D:D

DarkTemplar
04-15-2014, 14:35
Полицаи, военни и СОТаджии, една вечна интелектуална надпревара. 8-)

Добре съм, но схемата започва да се усложнява и сигурно пак ще трябва да се правя на Астор.

shmatarok
04-15-2014, 14:37
Отделете 5 минути да прочетете за този абсурден зоопарк и за отношението към животните в него:
http://higherperspective.com/2014/04/call-zoo-death-heres-exactly-needs-shut.html?utm_source=ETT

След това още 3 минути да подпишете петиция, с която да се затвори:
http://www.change.org/petitions/dr-susilo-bambang-yudhoyono-close-surabaya-zoo

Благодаря ви!

По темата: добре ми е, излитам да пазарувам и ще пека брауни после!

Ужас. Подписах, дано да има ефект.

Он:
Тоя графичен дизайн може да си гледа работата. 12 скици да им предавам, с 4 снимки и отделно да им правя и сайт. ОФ! И това трябва да го направя до другата седмица, за да може във вторник да ми кажат става ли, не става ли и да имам още седмица да го оправя.
Повече ме притеснява обаче курсовата по 2Д графики, много голяма са я направили и не съм много очарована, че пак не ми дадоха feedback и не знам какво съм направила на предишната и как да го развия. Изобщо съм очарована от липсата на feedback, тея лектори какво правят по цял ден, хем не сме от най-големите курсове, хем пак нищо не правят. Много им се дразня вече. А такъв feedback съм им приготвила за края на годината, че свят ще им се завие.

Ох, много е миличък. Бях му ядосана няколко дни, днес решил да иде да ми купи от любимия чипс. :D Не знам дали да го приемам като символ на извинение/помирение или опит да ме умори по-бързо, но съм доволна. :D

TheDevilInMe
04-15-2014, 15:32
Не знам, някакво никакво... мда... поне ми дойдоха паричките, много съм доволна за което.
Липсва ми, ама тва е положението. Колкото и да го мъдря не намирам друго решение на ситуацията...

anonymous708973
04-15-2014, 15:34
Полицаи, военни и СОТаджии, една вечна интелектуална надпревара. 8-)

:lol:
НЕ МОГА!

SummerRain
04-15-2014, 15:57
Не искам почивни дни, не, не, не!