PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 27



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

ameli
04-29-2014, 19:18
Мъчно ми е, че не нямам място там където преди бях незаменима.
Искам нова тръпка.. не, по-скоро си искам старата от преди 2-3 години, липсва ми пламъчето.

xoxi
04-29-2014, 20:11
50/50 е при мен.
Опитах да си легна с мисли за положителното фифти, но мозъчето ми непрекъснато досаждаше с мисли и за отрицателното.
Затова грабвам една книга на Стивън Кинг и ще мисля за него и колко го обожавам.
Главата ми ще се сцепи от болка, утре трябва да ставам супер рано и въобще не ми е до четене сега, но ще направя изключение. Пфф.

tori
04-29-2014, 22:14
Делят ме само два месеца от пълното щастие. Нямам търпение. Моето пухкаво, прекрасно синче ще е тук. :333 Ще ме гушка и ще му се радвам.

sometimes_
04-30-2014, 06:24
Искам да се наспя! Скоро! Снощи комшийките стояха до 100 часа у нас и пак не можах да се наспя.

skatew
04-30-2014, 06:39
Спи ми се.
В момента изглеждам мега нелепо, седейки гол, с полузатворени очи, ядейки мюсли.
Имам си аз едни 2 приятелчета, с които се познавам от 6-7 годишен. Единия живее и учи сега във Финландия, но снощи се върна и ще си е тук 4 месеца. Така, че въпреки неугледния ми вид в момента, неустоимото ми, но все пак невъзможно желание да си легна, мокрото сиво време навън и факта, че съм до 7 на лекции/упражнения не са в състояние да ме направят по-малко не-щастлив. Довечера ш'са пий

TheDevilInMe
04-30-2014, 06:43
it's not always rainbows and butterflies but its compromise that moves us along

kalpazanka
04-30-2014, 10:12
Направих си подарък- супер дупер хипер мега гига яка пижама с котка! :D

dickiesx.
04-30-2014, 11:30
В това скапано време, само уморен ... и разгонен :D

stynioo
04-30-2014, 11:33
мразя да ме боли гърлото..

SummerRain
04-30-2014, 12:03
На 30 април да ми хрумне идеята за идеалната първоаприлска шега... :D

Colouring
04-30-2014, 12:13
Чудя се какво да правя с живота си в този делничен следобед, хах. :Д Засега денят ми минава в прозявнае, пиене на кафе и чай и връщане обратно в леглото за по половин час. Днеска нямам живина в себе си, може и да не излизам. Мързел ме е налегнал голям.

Cloud9
04-30-2014, 12:48
Много мразя да ми се месят в нещата.Защо се женя аз толкова рано.гаранция било че ще изневеря и че ще ми изневерят.Най-добре е да си живееш до 30,да се събудиш един ден и да осъзнаеш че биологичния часовник ти тиктака и да даваш зор да си направиш дете от човек,който познаваш от 4 месеца.Аз оная работа да не съм си я намерила на улицата че да спя с всеки дето покаже поне малък интерес към мен?Какво му е готиното на това да си на 26,примерно, и още да ходиш по дискотеки и да си пилееш дните само защото обществото е казало че трябва да се жениш късно?женя се,защото намерих сродната си душа.Женя се,защото това че му пера чорапите не ми тежи и не ограничава личната ми свобода и достойнство.Женя се,защото друг не ми трябва.Не е важно колко време си живял,а как!

mayaaa
04-30-2014, 12:54
Полудявам, бе... ПРОСТО ПОЛУДЯВАМ!! Искааааам! Айде, дееееее... :cool:

Marns
04-30-2014, 13:23
Мръсна курва ! Как смее да ми се прави на много умна като не е , а ми е проста пача ? Ей аман от курви .

TheDevilInMe
04-30-2014, 13:25
Знам си, че не трябва да пия кафе и че ме прави изнервена, но на направих си едно сутринта и ето ги последствията... :cool:

Wwwooow
04-30-2014, 13:39
Спи ми се цял ден, нищо че свърших хиляда работи ;д и все пак ми е толкова заспало ..

За първи път усещам, че пролетната умора наистина съществува, а мислих че е мит.

granger
04-30-2014, 13:43
Той е толкова прекрасен...ня
Хубаво ми е. Добре ми е вкъщи,но сякаш пак си ме дърпа към София...той де :D
къх.

3oPuTy
04-30-2014, 14:14
Снощи сънувах един човек ... Човек, с когото не съм контактувала по-така от година. Последно го видях преди няколко месеца, разменихме няколко думи и до там.
Липсва ми! Не като мъж, по-скоро като приятел ... Липсват ми разговорите, които водехме.
Гадно ми е! Гадно ми е, а не трябва!
Сдухана съм. Чувствам се ужасно.

shmatarok
04-30-2014, 14:22
Яко се насадих на пачи яйца. Ама така е, като не знам какво правя.
Накрая пак ще има ред сълзи, ред сополи, ама не от мен.
Защо все така става?!

Имам нов план, ама първо трябва да се консултирам с главния съветник, да видя от мъжка гледна точка много ли ще е тъпо или да. :D

Jaune
04-30-2014, 14:54
Мачкам яко. :)

dickiesx.
04-30-2014, 15:00
Заспал съм и не мисля ... а трябва да ходя нощна смяна, никак не е хубаво ... ама никак!

RiB
04-30-2014, 15:30
Най-сетне ще ям истинска храна. ЕЙ ТАКА СЕ ЧУВСТВАМ :Д

Dagichka
04-30-2014, 15:39
сравнително спокойно ми е след вчера хаха пак ги мисля нещата де, но не overthink-вам, нито пък се филмирам толкова.. само тоя цикъл, ъъх, иначе можех да си го видя и да си усетя нещата.. а и времето е едно такова, милото, не искам да го плюя, ама бих се зарадвала, ако спре понее за малко да бъде толкова мрачно и дъждовно, искам да си лежа по треви и полянки и да си грея тялото на слънце :3

Ivaaaaa
04-30-2014, 15:53
винаги, когато имам работа и тр да изляза времето ще се скапе. ама не се оплаквам. и това си има очарование.
не си усещам краката. малко ми е *ъъъх*, но не можах да издържа на изкушението. колко ли км бягане трябва, за да се изразходят погълнатите калории :Д

girlwithblueeyes
04-30-2014, 16:14
Тези 2 дена ми излязоха през носа днеска .

xoxi
04-30-2014, 16:45
В суперско настроение съм.
Развълнувано ми е, сърчицето ми трепере от вълнение.

bloodyF
04-30-2014, 17:56
днес всички ме изкарват ебати скандалджийката като де факто няма нищо такова, тонът ми им се струвал груб и след като оня ми вдигна ебати скандала за това,че съм му казала да не ми повишава тон,а другата ме кара да правя неща , които няма как да станат ми е ебати скапаното.
и отделно няма да го видя скоро, не ми се празнува рожден ден, ставам на 19, а сякаш ставам на 91, така се чувствам
адски ми е криво, само едно малко нещо исках да получа за шибаният ми рожден ден-дори не бе материално, но явно Господ е преценил, че не съм заслужила и няма да го имам

реве ми се , а не мога , сърцето ми се къса пак заради същите стари простотии, права беше тя да не се занимавам, ама то не пита..
бахти, насадих се много, сега ще го ям..
поне тая кифла ще я видя да пием по бира, да се разсея..

AnarchyBoy
04-30-2014, 17:59
Господ е справедливо копеле. Всичко на всеки се връща.
Днес бях на изпит, който изкарах отлично, но не ми се зачете, защото колегите ми са путки, йее. Но съм обнадежден, след няколко дни заминавам!

102
04-30-2014, 18:01
Господ е справедливо копеле. Всичко на всеки се връща.
Днес бях на изпит, който изкарах отлично, но не ми се зачете, защото колегите ми са путки, йее. Но съм обнадежден, след няколко дни заминавам!

ей боклук

babity
04-30-2014, 18:04
Ще поркам. Хубаво ми е. Само заради т'ва. Иначе имам 5246454574574 неща, които трябва да свърша в момента, но не го правя, 'щото вися тука 8-)

AnarchyBoy
04-30-2014, 18:57
ей боклук

Хосе, какво желаеш?

granger
04-30-2014, 19:07
Не се радвайте на чуждото нещастие, по-жалко няма накъде!

102
04-30-2014, 19:27
Не се радвайте на чуждото нещастие, по-жалко няма накъде!

аз го формулирах по-добре

granger
04-30-2014, 19:38
Вероятно.

bloodyF
04-30-2014, 19:45
аз го формулирах по-добре

фактически да :*

чувствам се по-добре, за съжаление и нерадост на някои потребители тук

AnarchyBoy
04-30-2014, 19:47
Кой на какво се радва? Искам и аз.. :D /Който се е припознал в моя пост, мноу съжалявам/

/Ако става въпрос за моето мнение де, говорех за колегите си еквивалент на женски полови органи../

AnarchyBoy
04-30-2014, 19:50
Миро фейл мъч. :(

WayWard
04-30-2014, 22:03
Много ми е обичливо и гушкащо днес, нищо че цял ден разни индивиди ми лазят по нервите.

Ivaaaaa
04-30-2014, 23:05
два часа. не ми се спи, но се налага. утре ставам рано, щото ще ми мрънкат. правя си разбор и като погледна назад.. животът ми е започнал на 16. през какви неща съм минала. какви метаморфози съм претърпяла. изпитвам носталгия и към най-лошите ми моменти. вече не съм онази отричаща тийнейджърка. какви крайности, плашещо е до къде може да се стигне. обичам си всичките глупости. нямаше да ме направят това, което съм сега. усещам облекчение. мисля, че започва да ми минава. усмихвам се. и това не е изкуствена усмивка. изведнъж се случи. нищото се превърна в нищо, оставяйки празнина, която вече ме те унищожава. или пък... може би не ми е минало. може това да е същата монета, видяна от друг ъгъл. надявам се да не се върна .. скоро в изходно положение. какво ми е в крайна сметка?! защо да се самонаказвам?! трябва да се концентрирам върху плюсовете. трудно е, когато си максималист, но ще се опитам :Д. здрава съм, имам семейство, което ме обича, те също са здрави. осигуриха ми и продължават да ми осигуряват сравнително добър стандарт. имам приятели, които ме уважават и търсят. мога да разчитам за всичко на тях без да въртят интриги зад гърба ми. млада и симпатична съм. не трябва да съжалявам, че ските не са се превърнали в начина ми на живот. трябва да се радвам, че съм открила страстта си и че изпитвам неописуемо вълнение, когато гледам. обичала съм, била съм обичана, продължавам да обичам. какво по-хубаво от това? .. майната му на всички и всичко. аз съм голяма късметлийка. #dasioptimist

мразя 6-ти май. ще се опитам да спася една невинна душичка.

трябва да си седна сериозно на дупето и да си довърша най-после ученето. едната матурка е готова. другата наполовина.
//това е огромен напредък. до скоро нямах никакво желание за това

tireheb
05-01-2014, 00:26
преди 10 години, когато ми беше супер спрело, слушах дарктрон в 4
днес още го праа
не моа да реша тва яко ли е или адски тъпо

xoxi
05-01-2014, 07:00
10 сутринта...
Развълнувано ми е, напрегнато, нетърпеливо, любопитно, леко изплашено... Днес ще е дълъг ден, изключително напрегнато и щастливо (надявам се) ще е.
В такива дни, сутрин си мисля как ли ще се чувствам вечерта, след като всичко, което сега тепърва предстои, ще е вече минало.
http://data2.whicdn.com/images/104719080/large.gif

AliceSw
05-01-2014, 07:25
оффф, днес за първи път заминаваме някъде само двамата...странно е и е неуместно...хич не ми се ще да му виждам роднините, дано успея да се оттърва...

edit: той е кретен, няма да пътуваме днес :D

skatew
05-01-2014, 08:08
Добро утро.
Успах се за клиника, здраве да е. Има слънце, уф, най-якия ден ще бъде днес. От супер много време няма да напиша дори едно изреченийце, няма да прочета една страничка, нищо няма да правя. Ще седя на някое приятно място навън и ще си пия бира.

paradosou
05-01-2014, 08:49
Ако през оставащите до 12 минути не ми пристигне поръчката, напрежението ще ескалира и малоумниците ще го отнесат много сериозно

mayaaa
05-01-2014, 09:06
Честит ми имен ден. Йее... А изобщо не ми е хубаво и/или празнично. Айде, да се опитам да си изкарам приятен ден, без значение от нещата, които не мога да променя. И да спра да се самосъжалявам за глупости или да анализирам с часове... Сама си се депресирам.

Dagichka
05-01-2014, 09:29
честит ти ^

защо навън трябва да е толкова гадно времето, грр, защо той трябва да работи дори и сега, когато повечето почиват, грр, защо тъпият ми цикъл ме тормози аааа :cool: и въпреки всички тези неща, още ми е едно такова щастливо и леко треперещо на душичката, не съм сигурна на къде ще се развият нещата, но дори само това да беше, пак ще ми стигне, ще си го затворя в едно бурканче с надпис щастие и когато пак ме застигнат вътрешните демони и депресии ще си го отварям и спомням.

bebeemalko
05-01-2014, 09:46
Уф, спах до 12 часа... :D поне се наспах.. сега ще си изпия кафето, ще си изям макароните и ще си боядисам косата. После трябва да уча. :D Шанс

girlwithblueeyes
05-01-2014, 09:58
Чух си момчето<3

sometimes_
05-01-2014, 10:03
Офф... Не знам какво ми се прави. Да излизам или не... Това е въпросът!

Colouring
05-01-2014, 10:36
Тия дни ще усетя много напрежение от страна на нашите, особено от майка. Съгласи се, а пак ми писка на главата. Разбирам, че се притеснява, ама имам глава на раменете, разумна съм. Общо взето съм топка от емоции - нервно ми е за едни неща, ядосана съм на други (и неща, и хора), ентусиазирана съм, изпитвам вълнение и капка страх и притеснение. А също така ми е обичливо!

pandabear
05-01-2014, 12:18
тая тренировка беше тежка. не бях в кондиция днес. мисля да си взема една вана, после книжка и яко мързел. още не съм решила к'во ще правя утре. иска ми се да се поглезя. не са ми нужни много хора, за да си изкарам добре. и един стига, за да постигна желания резултат, хахахахаха. така ще стане, да. само трябва сутринта да отида и да поразчистя вилата. нямам търпение ;3 торта. много торта. навсякъде торта. и вино. мммммммМ.

Cloud9
05-01-2014, 13:06
пак се притенсявам за времето.И за организацията на сватбата.И за това как ще се справя с тая рокля.Питам ме защо съм такава топка нерви и ме успокояват,че ще ми е много хубав тоя празник,но простата истина е че всичко,което съм организирала,се е разпадало.И ме е страх...напразно.

babity
05-01-2014, 14:01
Оффф, вместо махмурлукът ми да минава, с всяка изминала секунда се чувствам сякаш зрителното ми поле се стеснява повече и повече. Самосъжалително ми е. Добре, че съм толкова спряла, че поне да не мога да си формулирам самообвиненията. Изглеждам ужасно и съм преяла. А още глад ме гони...
Поне спрях да го сънувам т'ва нищожество.
Пак от много столове на земята. Не беше неочаквано де. Кат' нямам ищах да ги ползвам... файда, че ги има.
С'а пийвам едно кафенце, после се изолирам, гъза си няма да помръдна и ня'а да говоря с абсолютно никого. Филми, спане, лежане и пърдене. Цял следобед и цяла вечер.

kalpazanka
05-01-2014, 14:11
Размазано ми е...

shmatarok
05-01-2014, 16:45
Много съм доволна. 8-)
Най-накрая приключих курсовата и я събмитнах - всичко си работи перфектно. Горда съм със себе си. :D За първи път тоя семестър да предам нещо, което е изпипано до последния детайл.
Утре само трябва да отида на тъпото представяне, да погледам проекти и после съм свободна <3 Йей!

weheartiit
05-01-2014, 16:55
естествено всичко се развали ...
моля се да успее да дойде,дано дано дано !
и да си изкараме яко въпреки всичко,искам да се разбием!
напоследък всичко ми е супер скучно и еднообразно,чувствам се и много отпаднало.
той не се сеща за мен,изобщо,но с
моята пуста гордост едва ли скоро ще му припомня.

mimsssssss
05-01-2014, 17:04
Правя си нещата за изпита и същевременно не спирам да мисля за него по цял ден ^^ Как се радвам, че утре идва, просто не е истина. Тази една седмица ми се видя супер дългааааа.
Пърхат ми разни животини в коремчето и ми е супер напрегнато... но утре ще ми мине :)

DisappointedDreamer
05-01-2014, 17:05
разплаках се.

вече нищо не ме плаши.

stynioo
05-01-2014, 17:13
главата ми ще се пръсне.

мисля че пак не успях, много кофти.

не че ги определям на успехи и неуспехи, ама защо по дяволите ..

draid
05-01-2014, 17:32
Все още съм си тъй безсмъртен :)

bloodyF
05-01-2014, 18:55
изтощено
продължавам да тая надежди да се видим утре или в събота или неделя

RiB
05-01-2014, 19:01
По-добре от вчера. Надявам се утре да съм по-добре отсега.

mayaaa
05-01-2014, 19:48
Човек, който не може да води елементарен спор, смее да говори такива неща? Ти ли трябва да си ми пример за подражание? Не искам НИКОГА да ставам човек като теб... Нещо всички се изявяват като професори.
И все пак, като изключим насъбралите се емоции, съм доста добре. Поне по-добре от сутринта. Абе, живота е пред мен, а аз се занимавам с някакви глупости... Но защо?

SonataArctica
05-01-2014, 20:27
Как ще познаеш, че идва лято? По тумбата момченца и момиченца, които се записват във фитнеса, за да правят "тяло" за два месеца. Изнервих се малко от всички тях. Зимата беше къде, къде по-спокойно, а сега все едно е детска градина. Като цяло съм добре. :)


//The heart dies a slow death. Shedding each hope like leaves, until one day there are none. No hopes. Nothing remains.

DarkTemplar
05-01-2014, 23:20
Едновременно замаяно и нетърпеливо.

xoxi
05-02-2014, 05:48
Още 6.

sometimes_
05-02-2014, 06:21
Най-накрая се наспах. Радвам се, че дойдоха почивните дни и ще имам време за разходки. Дано се оправи ши*аното време!

Colouring
05-02-2014, 09:20
Половината ден не е минал, а вече свърших куп полезни неща, които си бях набелязала. Списъкът е изпълнен, снабдих се с всичко, което ми трябваше. Тук левче, там - два, отидоха си 60лв горе-долу, ама то и се очакваше. Минах и през гарата. Добре ми е.

girlwithblueeyes
05-02-2014, 10:35
Просто страхотно двата дни когато бях болна все още ми излизат през носа.Цял деn ще му чистя на този монетите.Сутринта 50 обиколки ми дойдоха ударно в 5 сутринта.Поне днес имаме TRX тренировка . Не стига че вчера се занимавах с построявам разни къщички с карти и постоянно ми ги разваляше ами и сега с тези монети....

lisi4ety
05-02-2014, 10:48
Ох, лошо ми еее, а дори не пих толкова.. и ми се спи, въпреки че си тръгнахме рано и опитахме да поспим (той казва, че сме спали, но аз помня само колко топло и колко лошо ми беше ;d).. ноо ми е хубаво като цяло ^^ много приятна вечер беше, имах нужда ^^

ForzaFelipe
05-02-2014, 10:53
Скука...Плановете за днес малко се провалиха...Имам да правя няколко неща, но нещо ме мързи и нямам и муза...Лошо е така.

babity
05-02-2014, 11:02
Пак се оядох. С'а от гладна киселост преминавам към преяла такава. Всичко ми е криво. Дано не вземе да завали и да ми провали плановете за гребна, че тогава вече ще изора света.
Само не искам да ми се дава зор, че както съм крива...

AnarchyBoy
05-02-2014, 11:06
Утре заминавам Уееееее. Нема такъв кеф, как ще я гушкам и стискам и други работи там.. :oops:
КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ КЕФ!!!
https://31.media.tumblr.com/363c77b4f45cdda663bf5b637d8212c8/tumblr_inline_n4rv3qHcrW1rjg482.gif

weheartiit
05-02-2014, 11:11
дано да е приятна вечерта ,наистина се надявам ,
имам нужда :)

sometimes_
05-02-2014, 11:15
Що ми е такова нервно и празно? Изпитвам няква вътрешна неудовлетвореност. Чувствам се и леко пренебрегната, а точно от тях не го бях очаквала, но май беше ясно, че така ще стане. Интересно е колко бързо от приоритет, се превръщаш в опция... Как да е, пак се позовавам на любимото ми: "И това ще мине." Лошото е, че минава, ама по-хубаво не идва. Уж всичко си имам, пък...що ми е празно? Не ми харесва да ми се провалят плановете, може би проблемът е в самите планове. Май се оказва, че не са такива, каквито искам и май ги саботирам. Интересно! Или не чак толкова... Все тая. Утре ще спя, после ще си облека анцуг и ще се движа безцелно из града. Май пак си правя планове... :|

102
05-02-2014, 11:21
анцуг майка

sometimes_
05-02-2014, 11:27
Мдааа, за съжаление много рядко ми се отдава възможност да обличам...

102
05-02-2014, 11:32
що, не можеш да влезеш ли

sometimes_
05-02-2014, 11:33
:D Работата ми не го позволява. Иначе си влизам идеално.

paradosou
05-02-2014, 13:09
Аааа, имам толкова материал, който трябва да науча с най-миниатюрните детайли, че свят ми се завива :D! Щипка късмет в решителния момент определено няма да се отрази зле.


Тия дни попаднах на интересна теза - 'всеки е това, което стои отвъд неспирния шум на мислите'. Има нещо, въпреки че аз специално бих вмъкнала уточнения. Уточнения... :D Пълен парадокс е да ги намесвам, предвид че точно в момента нито ми трябват мисли, нито ги искам. Малко емоция не би навредила. С нея все се гоним без настигане. Забавно е как хората ме убеждават, че това е ок, докато аз май не го усещам така.
Поне тоя форум и до днес си функционира, а тук можеш да учиш постоянно. Взимаш колкото поискаш и ти е перфе.

mayaaa
05-02-2014, 14:20
Едно такова лятно и хубаво... ^^ Направих си ягоди с шоколад и чакам да се втвърди за да ги пробвам. Поне на вид изглеждат обещаващи (като за първи опит).
И за какви пеперуди ми говорят хората? На мен ми се разхождат разни диви зверове из стомаха. Амаааа, да си стоят, не ми пречат за сега. :cool:

AliceSw
05-02-2014, 14:47
отвратително нервна съм, поне до половин час ще спра да се притеснявам...искам да застрелям някого...

babity
05-02-2014, 15:34
Едно ми е отегчено и нервно. Има с кой да изляза, ама май не ми се вижда с хора днес. И ми се ходи на гребна, а те са го приключили това. Искам мъж!

SonataArctica
05-02-2014, 17:24
Обикалях 4 часа Стара Загора за да си купя някакъв панталон или ризи и нищо не си харесах. Пфу. В крайна сметка си взех белязка за книжка "50 books to read before you die". Вече няма да си прося от хубавата продавачка от близката книжарница белязки, хах. 8-)

granger
05-02-2014, 17:36
Малко съжалявам,че стана така. Баща ми си има навика да ми прецаква настроението генерално,ама...Трябва да карам по-често,защото си се позабравят някои неща. Трябва да се ошлайфам. Не може на 3-4 месец по веднъж, не става така...

Иначе все така искам да се прибирам към София.

lisi4ety
05-02-2014, 17:45
И как може да ти се обърне настроението на 360 градуса за няколко минути.. толкова безполезна се чувствам, цял ден нищо не правя, нагаждайки си графика с човек, на когото хич не му пука и не ме взема на сериозно.. и сега какво.. с всяка следваща минута все по-зле ми става, не мога да се фокусирам да уча, а днес трябваше да уча, не съм говорила с никого цял ден, сама съъм вкъщи в следващите два дена и просто се побърквамрфийгхйнмбжрелфд холшйтрйхн

granger
05-02-2014, 17:47
И как може да ти се обърне настроението на 360 градуса за няколко минути.. толкова безполезна се чувствам, цял ден нищо не правя, нагаждайки си графика с човек, на когото хич не му пука и не ме взема на сериозно.. и сега какво.. с всяка следваща минута все по-зле ми става, не мога да се фокусирам да уча, а днес трябваше да уча, не съм говорила с никого цял ден, сама съъм вкъщи в следващите два дена и просто се побърквамрфийгхйнмбжрелфд холшйтрйхн

I feel you,M :*

DisappointedDreamer
05-02-2014, 17:49
Дъжд зад дебели пердета. Тежка ръка на слабо бедро. Дишане досущ като лято.

Любов в едно тяло.

Ох.

mayaaa
05-02-2014, 18:27
Оле, какво ми става, не мога да разбера. Като не съм на училище и ми се объркват възприятията за време. :cool: Поне си довърших най-накрая стаята. Ама ми е няк'во тегаво... Утре трябва да изляза!

Colouring
05-02-2014, 18:46
Не мога да разбера защо всички ми се бъркат работите. Бях доста ядосана, сега съм вече малко по-успокоена. Особено това арогантно малко същество. Не, наистина, толкова ми лази по нервите, че не е истина. Най-малко ТО трябва да ми се бърка какво и как правя.

draid
05-02-2014, 18:52
Изядох почти половин език и сега релаксирам. Какво по-хубаво от това.

skatew
05-02-2014, 18:53
Начии мн мий айляк. Цял ден си карам скейта и си пия бирата, прибрах се само да се изкъпя, да хапна и да изведа вълка и отивам към народен. Ш'са пий! Някой съфорумец ако има натам да свирка да са праят нови запознанства :cool:

pandabear
05-02-2014, 19:41
виното свърши, тортата също
абе всичо свърши :Д

leadyflame
05-02-2014, 19:56
Осрала съм положението предната вечер (явно), интересно аз как мога да привиквам към дадени не толкова приемливи постъпки, а аз кривна ли, отебавай.... пф

SonataArctica
05-02-2014, 21:07
Малелей! Какво хубаво домашно вино пих! Ако остане, ще си го кътам здравата. Ей това се казва винце. 8-)

Мисля да гледам някой 'убав филм или да чета книжка... Хммм.

anonymous708973
05-02-2014, 21:15
Размишлявам за страховете си. И се чудя защо предполагаемо най-близкият ми човек явно е в напълно неведение за тях.
Ама добре, че си имам него и нея, че да ми повдигат настроението. На него винаги мога да разчитам, което... какъв е шансът да се случи изобщо някога в тоя живот? А с нея чат-пат се дракаме и ме дразни до смърт понякога, ама е такава душичка и иска най-доброто за мен, което - отново - какъв е шансът?

Сдухано ми е, криво ми е, не знам как ще ги избутам тия два дни семинар. Искам в леглото със сериал и ягоди. Или с маркетинг и ягоди дори, все тая. Не ми се облича представително и със сигурност не ми се говори пред хора. Спортът помагал... да, ама не. Дано утре вечер тая текила замаже малко положението и ме вкара в розовия балон а.к.а самозаблуда за себестойност.

galaxy29
05-02-2014, 22:20
правех си упражненията, бях легнала по гръб и рошльо се настани върху мен :д
издраска дивана, а едва му се скарах... тоолкова е сладък


а пък не бях ходила на зъболекар от 2012 и очаквах да имам 100 неща за правене
онзи ден ходих и зъболекарката каза, че са ми супер зъбите
само едно-две неща имало, които били нищожни и не заслужавали и коментар, даже лекарство не сложи
преживяла е тежка операция миналата година и ще се лекува доживот, в подобно като на майка ми положението
беше си объркана, както майка ми, след излизането от болница и много се зарадва на съветите ми и аз се зарадвах на нейните
много се зарадва и на теменужката, която и подарих и като цяло на мен и каза, че съм цветна и сладка като нея :д
учудвам се, че действам позитивно, след като се чувствам като парцал :д

102
05-02-2014, 22:25
зъболекар

зъбният камък се чисти на 6 месеца

galaxy29
05-02-2014, 22:38
аз добре зная, че не се ходи през година
обаче 2013 тя не работеше, а не исках при друг
чисти се, ако се е получил

Hayashi
05-02-2014, 22:39
Напазарувах си от новооткрития български магазин и имам толкова много вкусна храна! Чудя се какво да правя тази нощ.
Не ми се ходи за гаден изпит в понеделник, наистина. Трябва да го взема със сигурност.

shmatarok
05-02-2014, 22:52
Йей, приключих официално!
Много тъпо се представихме днес, ама така е - не ме оставиха да направя презентацията, не ми казаха, че ще се събираме групово за последно и съответно нищо не представихме като хората. Имаше доста интересни проекти днес, някои и много трудни, чувствам се като пълен неандерталец.
Най-накрая прекарах вечерта както аз си искам, не с проекти, моливи, учебници и тем подобни глупости.
И май доста бързо се изнизах днес, даже си помислих, че може би има обидени, ама явно не е така, щом за трети пореден път тая седмица получавам дежурната проверка как съм.

bebeemalko
05-03-2014, 06:44
Довечера ще има женски запооооооой, а може и мъжки да има :D

Niakoitam
05-03-2014, 07:13
Времето си минава наистина бързо. Ето днес е сватбата на една моя съученичка.Трета подред за съученички от последният ми клас.Четвърто семейство ако броим и тази дето няма брак,но има дете.Та така
Иначе утре се очаква така предпразнично да е доста забавен ден.Тръгваме един кортеж от две, три коли все млади хора и отиваме до Белоградчишките скали пък после ще видим.На мен лично ще ми е за втори път ходенето до там.Само дето първият път като ходих бях доста по малък 5-6ти клас.Там някъде. :)

babity
05-03-2014, 07:37
Оф, ходи ми се някъде на разходка, а времето е мастър шит. С'а ще се окаже, че тря'а цял ден да си седя на трътката у нас или че тря'а пак да боядисвам (което не е толкова лошо като занимание). И за капак, се чувствам ужасно подута и тромава и ми тежи на търбусито. искам днес да се приключи с моята стая и пак да се върна към пор моуд-а с плътните завеси, че иначе ще превъртя играта.

girlwithblueeyes
05-03-2014, 09:44
Дъжд зад дебели пердета. Тежка ръка на слабо бедро. Дишане досущ като лято.

Любов в едно тяло.

Ох.

Авв.... като те чета и на мен ми става едно такова влюбено а пък аз не се очертава скоро да си гушкам момчето.


По темата-Днес до обяд сме свободни и ще си почина въобще нищо не ми се прави тези дни бяха жестоки.А най-лошото е че вечерта отиваме на поход ....

skatew
05-03-2014, 10:02
лошо ми е

babity
05-03-2014, 10:55
лошо ми е

пийняк 8-)

stynioo
05-03-2014, 12:17
много як сън , почти помислих , че се случва наистина.

granger
05-03-2014, 12:30
Искам при него!

След малко отново захващам да уча.
пф. дейба тъпото.

skatew
05-03-2014, 13:26
пийняк 8-)
яко изтегавел... :cool:
Чувствам се мн добре, свободен. Сега отивам да уважа 4:20 с малко закъснение, да извинява.

Dagichka
05-03-2014, 13:45
кълбо от чувства съм, рутината ми все още не иска да ме пусне, обаче сърцето и обстоятелствата налагат друго.. искам да го видя, да почувствам нещо надявам се, думите са красиви, мога да живея, да се влюбвам и умирам в тях, но реалността е друга.. а тва време, ах ах, защоо не стане слънчево и приятно, леко ме депресира на фона на уж хубавите неща..

weheartiit
05-03-2014, 16:01
много гадно постъпих ,дано си оправим отношенията...
грозна се чувствам,непривлекателна и атрактивна,дано отмине скоро :D

Wednesday666
05-03-2014, 17:33
Кофти ми е.
В последните ми такива моменти, когато ми липсва човек, който не мога да имам, не съм била сама.
А сега съм сама и след малко ще се наложи да се вържа за стола май, защото иначе ще стана и ще отида да го видя, само за да го прегърна и да се успокоя.. Не знам как все още се сдържам да остана на едно място и не съм отишла все още.
Може би чувството, че ще ме отблъсне ме спира най-много.
Но знам, че няма да успявам всеки път да се спирам и някой ден ще му кажа всичко в очите веднъж завинаги..
Знам, че няма да го имам, но поне да ми олекне малко.
Липсва ми, искам да го държа в ръцете си..

bloodyF
05-03-2014, 18:31
Липсва ми и ме боли, че се държи така.
Надявам се утре да се видим и да си поговорим хубаво.

bebeemalko
05-03-2014, 20:01
Yess, babу..след малко ще се пиееее :D

mayaaa
05-03-2014, 20:16
Пфф, трябва да ми е яко, имам си чисто нова стая, ама нещо не се получава. Meh. Искам си в старата, уж временна стаяяяя! Тук ми е толкова чуждо, все едно съм в друг апартамент. Ама ще свикна, де, просто трябва да съм търпелива. Не мога да отрека, че се получи добре.
Поне си писах в истинския дневник, което не се беше случвало отдавна. Изписах 9 страници и ако не беше толкова късно можех да продължа. Колко много неща са се случили.
Искам на лагер-школа! Сега осъзнавам, че само така ще си видя хората и ако не се получат нещата ще ми е доста жалко.
Какви приятели имам, вече се чудя. За няколко месеца и вече не мога да ги позная. И с някакви 3130780723964 цигари... Не, че имам против да пушат, ама е кофти, като аз единствена не пуша и въпреки това цял ден съм обградена от дим.

Hayashi
05-03-2014, 21:15
А днес съм на кюфтета с лютеница. Не съм яла месо откакто мама си тръгна. И получих възможно най-милото неочаквано обаждане! Радвам, се че най-накрая се сети, че би било добре дори и когато е зает да ми оставя някое съобщение поне, че е добре.

И се оказах с неочквано пътуване до България лятото.

Отдавна не съм се чувствала толкова добре. Тази вечер последно мързел, а утре и в понеделник през деня здраво учене за изпита.

TheDevilInMe
05-04-2014, 07:49
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=arx1399189012f.jpg
първата му беля :cool:
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=cqs1399189697q.jpg
ето какво се случва, когато ти свърши горивото и заспиш, където си сварил :D

Амм иначе ми е супер изнервено и кисело, ама какво да се прави...

bloodyF
05-04-2014, 09:02
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t31.0-8/10295012_10203051990853106_3589506484234763543_o.j pg


excited:)

довечера ще се пие, а после ако и се видя с него ще е още по-хубаво...хммм, рожденият ми ден не бил чак толкова лош, бе хаха

AliceSw
05-04-2014, 11:25
В Стара Зара съм, странно е, щастлива съм повече от нормално (:

babity
05-04-2014, 12:34
Грозна, дебела и тромава. Плюс безполезна де. Тоя ремонт няма край. Нямам търпение да дойде ред на чистенето след т'ва, 'щото то поне си е моя работа и ще съм заета и ня'а да ми се мотат из краката. Времето е гадно, тая вечер ще пропусна гребната, напра'о на семки с филм скачам.

Didko_Beats
05-04-2014, 13:50
Откачено време ... :D

Дъжд вали , градушка вали ... остана и сняг да почне и направо красива картинка щеше да стане ...
Клони падат , листа падат , мазилки падат , даже отсрещния блок на един пич му са счупи чак прозореца ( горкия ) 8-)

По земята побеля от тая градушка ... абе шантава работа 8-)

Colouring
05-04-2014, 14:30
Тука времето е добре поне. И се радвам.
Иначе аз нямам търпение да го видя!!!!!!! Утре ще сме заедно, ще си лежим, ще се гушкаме. Охххх, разтапям се. Айде да идва това време вече, не ми пука, че ще съм скапана от пътя.

http://store.picbg.net/pubpic/47/B0/b5c0d75a97cb47b0.gif

bebeemalko
05-04-2014, 14:43
Скоро няма пак да пия... даже и на бала си май ще съм трезва.. ебаси как се отрязах...

mayaaa
05-04-2014, 15:30
^Вярваш ли си. :D

Като в чужд апартамент съм. Внимавам да не счупя и разваля нещо. :cool: И все пак, мааалко по малко започвам да свиквам. От кога не съм била в само моя стая! И има още за чистене и дооправяне, а факта, че са само довършителни неща, изобщо не ме мотивира да ги довърша.

bebeemalko
05-04-2014, 15:57
след снощните преживявания се надявам да си вярвам :D

leadyflame
05-04-2014, 16:21
отново изпадам в тъмнината, притисната от мисли, които наистина са ми в тежест и ми е трудно отместването им.

Lilanda
05-04-2014, 16:53
Милото ми..;3 Толкова се бях затъжила за него..;3 Усещам, че ще бъдат най-прекрасните 5 месеца евър..;3 Денят беше невероятен..Толкова съм щастлива, че най-после дойде момента, в който ще прекарвам повече от 5-6 дена с него..;3 :grin:

Wwwooow
05-04-2014, 16:57
Така като гледам и като ЧУВАМ, май всички ремонтират, то сега си е сезона на ремонтите де, какво се учудвам..
тъпо ми е, гадно ми е, едно никакво .. и то без сериозна причина.. безсилно ми е , уморено, мързеливо -без нищо да съм правила, трябва да се взема в ръце наистина, трябва! какво е това нещо, айде малко по-сериозно.

Dagichka
05-04-2014, 19:07
искам да прекарам достатъчно време с него, да потъна в думите му (и прегръдки по възможност ;д).. а трябва да уча, да съм сериозна, да си прикривам емоциите пред наще, да се държа добре.. ох не знам дали ще издържа.

xoxi
05-04-2014, 19:09
Прекрасни, прекрасни хора! Обожавам ги всичките, до един!!!

Обожавам го и него, особено пък когато си упражнява произношението на английски, четейки на глас някакви рандъм глупости от фейсбук, вместо да вземе една книга. Преди малко го чух да казва "A recent study has found that women who carry a little extra weight, live longer than the people who mention it." Още са ми насълзени очите от смях. :D

Jaune
05-04-2014, 19:16
why do all good things come to an end?

bebeemalko
05-04-2014, 19:44
^ за да сме винаги прецакани :)

leadyflame
05-04-2014, 20:35
Koe ми е ненормланото ми, бе майка му да еба, че си имам страхове, които с поне една шибана дума може да ме успокои.. еми такава съм параноична на моменти, след като хубаво не съм видяла каква да съм,. 5 минути да няма толкова да си кажа шибаните притеснения, ще ми се отвръща с неебателност. Прекалих и аз, да ама искам само успокоение, нищо повече..... филмирам се, патила съм си и сега сякаш съм пак в същият филм, чийто край ми е ясен.. емоционалността ми е най-големия минус, едно от нещата, които бях започнала да поправям,а с нея върви и вманиачаваето ми, ми една мила и успокоителна дума ще нареди нещата, а сега пак съм каша. Защо не каже просто "спокойно, няма нищо, не мисли толкова" а ще ме кара да се чувствам сякаш съм най-параничната и отблъскваща персона. Нима няма и един, който да свикне с това нещо и да внася равновесие в душевостта ми. ами такава съм и май само аз ще си патя....

stynioo
05-04-2014, 21:31
изморен.
много гаден сън, сякаш се разтапях.

Al3ksandra
05-04-2014, 21:33
Малко съм жадна, иначе добре. :)

girlwithblueeyes
05-04-2014, 21:33
Не знам дали въобще съм готова на такава стъпка.Дали да замина или да изчакам ?!!!

pandabear
05-04-2014, 22:34
сгафих малко аз. супер евтина провокация от негова страна, а аз глупачката не се сдържах. яд ме е. при първа възможност ще ѝ призная за случката, няма да крия. дано да го приеме по-леко/спокойно и не ми се сърди много. ако не беше цялата тая тяхна стара история, щеше да ми е доста хубаво. де'а все нещо трябва да ми се пречка...

SonataArctica
05-04-2014, 22:34
Много съм емоционален! Напих се, изтрезнях, па пак се напих. 8-) Колко снимки, колко нещо! Даже танцувах мани, мани!
Искам сериозна приятелка! :lol:

pandabear
05-04-2014, 22:41
http://cdn.arwrath.com/2/23326.gif

SonataArctica
05-04-2014, 22:45
Аз съм същия - гушнал бутилката с ракия и не я давам.

tireheb
05-04-2014, 23:20
допи ми са и на мене ся

tori
05-04-2014, 23:23
http://cdn.arwrath.com/2/23326.gif
Усещам поздрав.

Иначе се чувствам красива. И тримата седят, зяпат ме и плюят дъга по мен, обясняват ми колко съм красива и как съм била опасна, как наще вече си имали зет и не искали друг. Много мило ми стана. Беше си просто нищо и никакъв експеримент със грима, а получих сумати комплименти. Тези фотосесии със семейството и приятеля ми са така прекрасни. :333 Помагат ми да се излекувам от всичката тая омраза и обиди, които съм чула до момента. Красиво ми е.
Освен това го обичам и ми се ще да ми купи огромна милка Триолейт, да дойде при мен и да направим леглото компот, а после да заспим гушнати. Тоолкова ми е прекрасн, че... И вече трета година го караме на розови балони, прегръдки и шоколад, което ме плаши малко. И ми е кофти покрай форевър алоуни, щото нали... Нечестно е да съм толкова щастлива в любовен план.

bebeemalko
05-05-2014, 07:00
Всички са толкова щастливи с приятелите си.. само аз съм щастлива че най-накрая събрах смелост и днес ще му кажа, че искам да съм сама.. :) искам почивка от тези неща, искам да съм сама и свободна. Писна ми от това напрежение и нерви, и караници и лицемерство от моя страна.. и към него не е честно това.. заслужава нещо повече :) днес, да, днес :)

sometimes_
05-05-2014, 07:56
Трябва да уча, а нищо не ми влиза в главата. Толкова съм разсеяна напоследък! А е задължително да си взема изпита в неделя! Не знам как да си съсредоточа мислите само в гадните лекции. :(

Niakoitam
05-05-2014, 09:29
Кофти ми е.
В последните ми такива моменти, когато ми липсва човек, който не мога да имам, не съм била сама.
А сега съм сама и след малко ще се наложи да се вържа за стола май, защото иначе ще стана и ще отида да го видя, само за да го прегърна и да се успокоя.. Не знам как все още се сдържам да остана на едно място и не съм отишла все още.
Може би чувството, че ще ме отблъсне ме спира най-много.
Но знам, че няма да успявам всеки път да се спирам и някой ден ще му кажа всичко в очите веднъж завинаги..
Знам, че няма да го имам, но поне да ми олекне малко.
Липсва ми, искам да го държа в ръцете си..

Колко мило ми звучи това... :) Хората са казали да внимаваш какво си пожелаваш,защото може и да се сбъдне,но на мен ми се ще и аз да липсвам по този начин някой ден.От друга страна може би пък е твърде егоистично да искаш даден човек да се измъчва по този начин заради теб. :)

Иначе пък в селото уж бяхме завършили основновното циментиране на оградата,но изненада...тя постоянно се смалява и потъва в земята заради насипи. Миналата година задната беше през по-голямата си част около два метра,едвам си надигах ръката над нея и ме бъзикаха разни видяли я че все едно строим бент.Тази година отвътре на повечето места няма и половин метър, а отвън на някои и десетина сантиметра.А ще се зарие по още малко и от двете страни.Явно трябва да и се правят ъпгрейди отново преди да се сложат платната...

Иначе вчера в Белоградчик си прекархме готино.Разгледахме разни забележителности и така.Само дето престоят ни беше около 4 часа, а отиването и връщането по тези криви пътища ни отне около 5 часа.

А да, и курвалъка и курварщината при хората на моменти все повече ме отчайват.Гледаш ги някои едни такива добри,отзивчиви,културни, весели,забавни,но пък изобщо да не си на мястото на гаджето им,обичащият ги или просто да не си им застанал на пътя,че не щадят никакви средства за целта си.Понякога си мисля,че просто на хората това си ни е заложено.

weheartiit
05-05-2014, 11:04
ям като прасенце в последно време и доволно си дебелея :(
не се чувствам добре със себе си в последно време,не искам лято

pandabear
05-05-2014, 13:05
вчера едно приятелче се прибра от чужбина и след малко ще ходим да се събираме в тях. усещам, че ще има освинщване на макс ;3

SummerRain
05-05-2014, 13:07
Всеки ден ми е като дежа ву на предишния... Искам нови запознанства.

bloodyF
05-05-2014, 13:09
НАЙ-НАКРАЯЯЯЯЯЯ...
страхотен рожден ден имах,най-хубавия досега
и ми подариха дъгата, какво по -прекрасно от това
обожавам ги
и него
искам пак, ама след известно време, за да се възстановя след снощи хаха :*

Dagichka
05-05-2014, 15:54
тъпо ми е, кофти ми е.. шибано време навън, шибано в душата ми хаха.
имам чувството, че не съм достатъчно добра за тия неща, които изведнъж ми се случиха и от страх и тъпотия ще ги изпусна и накрая ще се проваля на всички фронтове.. утре ще се видим най-накрая, след една седмица.. ако още ме иска, ще го обявя за най-лудия човек, честно ;д

babity
05-05-2014, 16:14
Днеска все едно в ново жилище се нанасям. И с'а вече карам на последното си останало фуриоко и така мега зверски ми се ходи на бар... Последната си стотинка ще дам да ида, ама утре като знам какво ме чака... Не мо'а да оставя майка ми да се оправя с всичкото работа, 'дето днеска създадохме. Е с'а, оправям си веждаците, душче и йеаааха, мо'е да не ида на бар, 'ма ш' си кръкна поне, барем няк'а пишка ми се яви отнякъде.

bebeemalko
05-05-2014, 16:23
Officially single. И работа няма..ебаси..забиваме тук и само ядем.. shit!

mayaaa
05-05-2014, 18:03
Абе, не беше лош ден. От сутринта съм навън. И ми е странно по-приятно с тях отколкото с най-близките ми приятели. Някак си ми е различно, ведро, разнообразно, яко, и-още-много-епитети. :D А той така ме ядосва... Само да се видим, на какво ще го направя! :D
Пфф, имам да уча. Всички ми говорят за няк'ъв ужасен тест, който съм изпуснала заради състезанието, а аз не помня какво учихме, по дяволите. :lol: почти от две седмици не съм била на училище, то не са състезания, то не са ваканции... Не, че имам нещо против, ама ся се чувствам тоооолкова неориентирана.
П.П. Поне си взех калъфа за Kindle-а! Най-накрая!! И е супер як! Сега ще си направя формата на книжката и ще си я кача там, че на телефона се побърках просто.

granger
05-05-2014, 18:49
Чувствам се щастлива. Единствено колоквиума ме притеснява,ама и него ще го опаткам :D
Той е просто <3 гррр. Невероятен.
И тя се прибра и като я гледам колко е щастлива и ми става още по-хубаво.

От доооооста дълго време не съм се чувствала толкова добре :)

girlwithblueeyes
05-05-2014, 19:49
Хубаво ми е ...

RiB
05-05-2014, 20:25
Продължавам. Бахти прецаканият съм в тая смотана любов.

bebeemalko
05-05-2014, 20:59
ох, това ми стана като отдушник за душата.
Ако мога да обобщя деня бих казала, че беше зле.. Да, прекратих тази убийствена връзка и се радвам, но няма да е толкова лесно, колкото звучи... Той откачи, а на мен ми е все тая.. ще го преживее, не може само жените да са прецакани и да страдат.. аз си казах, че скоро няма да рева за момче, няма да ме прецакват в никакъв случай!
Имам нужда да съм сама. :)
На работа беше слаб ден и само се чувствах като ходещ бацил... само кихах, смучех стрепсилс, запушени са ми ушите и носът и ми беше страшно кофти. От друга страна и настроение нямах.. ест можеше и по-зле да е, но можеше и по-добре да е... шанс. След малко си лягам. :)

shmatarok
05-05-2014, 21:17
Бях забравила колко е яко да разполагаш изцяло с времето си.
:)
Хубаво ми е.

pandabear
05-05-2014, 22:09
екстра ми е, едно такова, хaрмонично и гальовно... ^.^
време е за чайче с мед, топло легло и GoT ;3

tireheb
05-05-2014, 22:30
сам
и некак... БЕЗСМИСЛЕН

винаги стаа така кат си пусна тея раоти
са чуди чоек що ги слушам

tori
05-05-2014, 22:32
Прекрасно ми е. Цял ден къртя и после се натъпках като попско дете на задушница с домашно пиле. Живота е прекрасен.

bebeemalko
05-05-2014, 22:46
ООООО, ще откача. Трябва да спа, но как.. искам да изляза...

mayaaa
05-06-2014, 01:06
Вместо да спя се занимавам с глупости. Сетих се колко пишех в kaprizen.com по едно време (когато смениха дизайна на teenproblem и аз се махнах временно :D ) и "минах да ги видя". Цяла тема си направих в техния спам раздел. А трябва да спя!! :cool:
П.П. Ако си мислите, че тук е опустяло, вижте как е там.

sometimes_
05-06-2014, 06:08
Нервно ми е! Много ми е нервно! Още се чудя защо се съгласих на тая среща. Искам да свършва тоя ден. :(

bebeemalko
05-06-2014, 07:22
Боже.. откога не съм се събуждала и да си кажа днес ми е щастливо.. :) чувствам се свободна! В истинския смисъл, имам чувството, че днес мога да полетя :)

dickiesx.
05-06-2014, 07:28
Искам да свършва тоя ден. :(

А за мен деня едва сега започва ... свършва чак в 23:00 как на мен да не ми е нервно : (

Dagichka
05-06-2014, 08:02
оох, притеснено ми е. той е прав де, една седмица като го мотках, вече няма "сладичката, миличката ми" нито целувки.. ама ще видим на живо как ще е, отсега треперя хаха имам план в главата си, дано станее. ох, после ще пиша пак, че само тук мога да си споделя тия работи, пред наще съм супер хладнокръвната, "ще се виждам с приятелки", мда, точно..

xoxi
05-06-2014, 09:30
http://data2.whicdn.com/images/31851615/large.gif

пп: абсолютно съм влюбена в себе си...
има моменти, в които толкова си се кефя, че не е истина xD

SHPAIdURmeN
05-06-2014, 09:39
Keфи ме как митето вече от 2 години насам е на 14 години :razz:

paradosou
05-06-2014, 10:00
Keфи ме как митето вече от 2 години насам е на 14 години :razz:
29-ти февруари... ;d;d;d

Lilanda
05-06-2014, 10:08
29-ти февруари... ;d;d;d
Далеч не..:D

bebeemalko
05-06-2014, 10:25
Нещо ми става. Не ми е стабилна психиката.. :D
Днес ми скимна да си направя най-накрая татуса, но няма как днес и за утре съм се уговорила- ще ми го направят :D Yessss :D

Lilanda
05-06-2014, 10:30
^Какви са тея часове от днес за утре бе? о.О Сигурна ли си, че татуиста е добър?

skatew
05-06-2014, 11:42
Начии тая ваканция мн тежко. Един приятел се върна от Финландия и не спряхме да пием ;d. Преди малко се събудих, сега трябва да уча, после да ходя на лостове, но нещо не го виждам :cool: Ще пия 1 кафе, ще изям 2 моркова и нека зен бъде с мен

xoxi
05-06-2014, 11:43
Бебе, като не ти е стабилна психиката, къде си тръгнала татуировки да си правиш? xD
И аз щях да питам за татуиста, но гледам, че Лиланда ме е изпреварила. Добрите татуисти попринцип имат запълнени графици за по месец-два напред (минимум).

babity
05-06-2014, 11:44
https://www.youtube.com/watch?v=iVHSedqQ7Rs

Честит празник, колеги! Малко неща ме карат да се чувствам толкова добре, колкото домашният уют. Нямам думи да опиша колко съм доволна от този ремонт. Само да си сложа пердациите в хола и... <333
И си слушкам едерлези, 2 огромни порции ярешко напред и ми е доволно. И чак се просълзявам от умиление.
Други пътища ще ни повикат.... заедно ще тръгнем...
Майка и долна на тая сръбкиня гадна София Маринович! Отваря ми глътка, настръхвам, приплаква ми се от благост....

mayaaa
05-06-2014, 12:07
bebeemalko, какъъъъв татус ще си правиш? :cool:

pandabear
05-06-2014, 12:18
айде честит празник на всички празнуващи, живи и здрави да сте и ние покрай вас ^^

хубаво ми е, след малко отивам на тренировка, а пък довечера много ядене, пиене и разцъквация (((:

AliceSw
05-06-2014, 12:44
Беше хубава почивка и разходка, сега се връщам в София, има още 2,5 часа да пътуваме, мрън. Странно ми е да се запознавам с родителите на хората, но пък някои неща са ми по-ясняваи. Май ме харесаха, а се ужасявах от това (:

paradosou
05-06-2014, 13:05
пхаххахахах
фейсбук е велик
http://i.imgur.com/orHs1QJ.jpg

SummerRain
05-06-2014, 14:00
Един облак, два облака — ескадрила.
Студено, топло, горещо...
Не съм излъгала. Не съм убивала.
Не съм те срещала.
Три облака, четири облака — отнесени.
Владея топката. Успокоявам я.
Пет облака, шест облака... Лесно е.
Не те познавам.
Седем облака, осем облака сънотворни.
На възглавница ми приличат.
Девет облака, десет облака. Удобно е.
Не те обичам.
P. S.
Единадесет облака — обичам те.

Dagichka
05-06-2014, 14:06
оох всичко свърши, видяхме се, беше.. хубавко, не е като да ми омекваха краката, но ми беше приятно с него, особено като се гушнахме и слушахме музика :3 позабравила съм какво е да си близък интимно, малко странно и лигаво ми беше, ама това ще се оправи с времето предполагам :д сега само ми е объркано как да постъпя с наще..
и трябва и да уча, и да се виждам с 3948 приятелки, грр!

DisappointedDreamer
05-06-2014, 14:52
2/15.

И осъзнах, че всичките ми ХЛс са в три поредни дни. Тоест, очаква ме ад, но ще го посрещна по анцуг, потник и вързана коса.

Утре рд.. заветните 18. Блях. Искам просто да прекарам деня спейки в леглото с момчето си, ама обещах да намина с торта за кураж! :Д

Сега ще го давам по-спокойно. ГоТ и пица. И спуснати завеси и меко легло.

skatew
05-06-2014, 14:54
Освестих се, даже се наблъсках хаха. Сядам да уча! wish me luck

leadyflame
05-06-2014, 15:03
В отвратителен период съм, вманиачачаване, параноии... гррр да минава по бързо, че няма да ме изтърпят

babity
05-06-2014, 15:13
Няма да го видя, но изпитвам хормонална еуфория след уговорка, която няма да я бъде. Да, знам че съм глупачка. До това води моето помъдряване. Грррр! Искам да се разплуя върху него и да му тежа. Но и новото ми легло е чук, така че там ще да го практикувам т'ва занятие.

Зайче..
05-06-2014, 15:14
^Какви са тея часове от днес за утре бе? о.О Сигурна ли си, че татуиста е добър?

и на мен ми стана много интересно :Д аз за да си запиша час чаках цяло лято :Д
бтв аз миналата събота си направих новия, да се похваля :3

пт: не съм много в настроение отново
по-късно съм на имен ден, но нямам никакво настроение да ходя

sometimes_
05-06-2014, 15:54
Ужасно чувство! Знаех си, че няма да мине по мед и масло. Сега ми е тъпо и гадно, и ужасно... Предполага се, че трябва да уча, ама как...като ми е толкова напрегнато и криво... И това съмнение ме убива понякога...

bloodyF
05-06-2014, 17:12
и на мен ми стана много интересно :Д аз за да си запиша час чаках цяло лято :Д
бтв аз миналата събота си направих новия, да се похваля :3



абсолютно нищо лично, даже ти се кефя напоследък, ама и след цяло лято чакане-татуса ти пак не е кой знае какво като изработка

иначе не знам колко е нормално да се чака за час, още съм в процес на обмисляне какво точно искам хаха

добре ми е, продължавам да не мога да дишам, ама кво толкова, дано не умра
иииии отивам на имен ден след малко, надявам се да е приятничко
и се радвам, че не съм от хората ,които пренебрегват приятелите заради гаджетата и че никога няма да съм, не дай си Боже ,амин

лека вечер

draid
05-06-2014, 17:50
Безценно е да седнеш на компютъра с идеята да релаксираш и захранването за над 200лв да изгори шумно в същият момент.

stynioo
05-06-2014, 18:57
уморееен.

защо съм такъв глупак, мамка му.

girlwithblueeyes
05-06-2014, 20:29
Плаче ми се !!

Зайче..
05-06-2014, 20:50
абсолютно нищо лично, даже ти се кефя напоследък, ама и след цяло лято чакане-татуса ти пак не е кой знае какво като изработка


аз не съм качвала снимки на новия ми татус никъде :)
сигурно го бъркаш с някой друг

Hayashi
05-06-2014, 21:08
Не ме е боляло толкова много от години. Иронията е да си счупиш зъб и да не те боли изобщо, но пък след като вече ти е поправен да те боли цялото лице.
Вече дори не мога да роня сълзи. Даже не мога да мисля.

Naive
05-06-2014, 21:13
двете ми топ цели за близките 1-2 години са взаимноизключващи се
не знам какво да правя вече

Ivaaaaa
05-06-2014, 21:24
хубуу ми е. имам много неща, от които да се оплача, но .. не ми дреме. гласът ми е толкова мутирал, ушите ми горят, ще се обезводня от циФки, но няма да се оплаквам. след като отделих време на едната половина от семейството, дойде време и за другата. мисля да пропусна изпращането. не ми се занимава. ако можеше и балът... хихи, утре ще има гуд-гуд-гудбай беге. чувствам се толкова фрии. мъчно ми е за село. тъкмо свикнах и аааре бб. изпитвам неква носталгия. деаба, беше толкова романтично да се разхождам из тополите. съвсем скоро ще зарежа и тела и ще съм напълно свободна. се пак..не са мн хората, които могат да се похвалят, че вече са напълно независими от виртуалния свят.

ии


http://www.youtube.com/watch?v=iMxMOJYhN4c

<3

bebeemalko
05-06-2014, 21:40
Малък град сме и всички се познаваме, а няма и много татуисти. За една малка тауйровчица никой няма да ти откаже в този случай. А и се свързах с почти всички татуйровчици и повечето нямаха време докато не се сетих за една позната, която също прави добри татуйровки. И тя нямаше време днес, но за утре рано сутринта ме смести като за позната ^_^ . Ще кача снимка като си я направя. :)
П.С. най-добрите ми решения винаги са били спонтанни- самата аз съм си такава.

DisappointedDreamer
05-06-2014, 21:44
happy birthd-

shut up.

tori
05-06-2014, 21:47
Заливат ме едни прекрасни и забавни спомени със любимия и семейството и ми е смешно едно такова. :д И миличко. :33 Ногу ми е яко.

Едит: Честито на Маги. Здраве, щастие и прекрасни 18.

Believe69
05-06-2014, 21:50
Тъжна съм, много. Идва ми да заплача, но в същото време нещо в мен не ми го позволява. Събирам всичко в мен и не знам до кога ще издържа. :(

SonataArctica
05-06-2014, 21:53
^Не е нужно да издържаш.


Честит рожден ден дриймъче. :)



Все още съм много емоционален. Ба!

WayWard
05-06-2014, 21:56
Супер изморена съм, след околко 4 часа трябва да ставам, обаче толкова се ядосвам,като се сетя колко безпринципни хора
има в обкръжението ми,че чак не мога да заспя. Имам нужда от нови личности в живота си. Ама такива, които стоят зад думите и принципите си.Мечти,мечти..

lisi4ety
05-06-2014, 23:21
Ужасно изнервена, очите ми окапаха, гърбът ме боли, цялата съм схваната.. буквално всичко, което правя от вчера на обяд е да уча, да спя и да ям. Буквално. На всичко отгоре съм понастинала и съм хремава.. утре има лекции, които ще пропусна, за да уча отново, защото минах едва 2/3 от материала..
бе,. мноого ми е кофти в момента
искам почивчица
и искам да си видя приятелите ;s

bloodyF
05-06-2014, 23:46
аз не съм качвала снимки на новия ми татус никъде :)
сигурно го бъркаш с някой друг

говорех за предните с часовника и пеперудите, новия не ти го знам

Jessie
05-07-2014, 00:09
болно .... но пък щастливо.

babity
05-07-2014, 01:38
Още не ми е спаднал търбуха, ебаси. Толкова часа по-късно. И срам не срам, ще си призная. Спи ми се върху мъжки гърди, просто тая липса на тестостерон наоколо ме побърква. И като изляза се чувствам като хрътка в колбасарски магазин... пълен с развалени мръвки.

Поне вече не ми е няк'во самосъжалително. Щом започнах да се смея от сърце на ебавките, ама грам не ме засягат, просто ми е смешно.
И отивам да си спинкам на новото легълце. <333

sometimes_
05-07-2014, 06:56
Не спирам да се чудя как ще го науча целия тоя материал. Най-скучните лекции, които съм чела! Искам да завършаааа! И да не мисля никога повече за изпити. :(

xoxi
05-07-2014, 07:42
Ходи ми се в гората...
Трябваше да тръгна с тях тази сутрин, ама... спеше ми се, бе! 8-)
Нищо, със Стивън Кинг ще си правим компания на топличко вкъщи. Към края на едната книга съм, заредила съм още 3 негови. Кеф.

granger
05-07-2014, 09:37
Много яко да се опитвам да си съобразя времето така, че да угодя на всички и отново все недоволни. Наличието на личен живот е нещо чудесно, не спирам никого,не искам и на мен да ми се натяква защо така или иначе. Никого не игнорирам,ако нещо трябва да се казва предпочитам да е в очите.
Недай Боже така все да комуникираме. АМин!

tireheb
05-07-2014, 10:09
лоше
сънувах как некъв негър ме застрелва

102
05-07-2014, 10:10
има и по-страшно от тва да те застрелва

shmatarok
05-07-2014, 11:16
Маги, честит рожден ден! Успех на изпитите ти желая, много любов и усмивки!


Ей, веднъж ще стана рано специално с идеята да отида на фитнес и ще ме изненада порой. Порой! Не типичния лек ръмеж, а точно "it's raining cats and dogs". Вече трябва да спира, де, дано да е в близките два часа поне.
Много ми е яко като знам, че аз приключих, а на другите сесиите им тепърва ще почват :D :D
И приятна изненада от днес, най-накрая и за мен поща и то не каква да е, а специална 8-) Пратили са ми пари от оная компания, и ПИСМОТО <3
Много се размечтах тези дни. Най-накрая се завръщам към предишното си аз. :Д

bebeemalko
05-07-2014, 11:21
Начииииии, много съм доволна. Татуса е страшен. Не болеше и много ми харесва, стана както го исках! ^_^
ето и снимка: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/q77/s720x720/10157205_885529331473170_3267972490237398501_n.jpg

И не, не е крива, просто съм се подпряла на едната си ръка.
Много съм доволна :)

girlwithblueeyes
05-07-2014, 12:23
Маги ЧРД пожелавам ти всичко най-хубаво в личен и бъдещ професионален план :)

Мина и съм страшна доволна.Сега ще се отдам на заслужена почивка ..

DisappointedDreamer
05-07-2014, 12:35
Благодаря ви. :)

Нямам настроение. Искам да се скрия в леглото и да спя.

Мех.

SHPAIdURmeN
05-07-2014, 12:41
^ и на брат ти :D

xoxi
05-07-2014, 12:52
Начииииии, много съм доволна. Татуса е страшен. Не болеше и много ми харесва, стана както го исках! ^_^
ето и снимка: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/q77/s720x720/10157205_885529331473170_3267972490237398501_n.jpg

И не, не е крива, просто съм се подпряла на едната си ръка.
Много съм доволна :)

Честито! Първи ли ти е?
Много е зачервено, сигурно имаш чувствителна кожа. Сигурна ли си, че не е боляло? 8-) Или си била толкова ентусиазирана, че не си усетила болката? 8-)

sexymonster
05-07-2014, 13:12
Изнервена. Просто винаги ще има тъпи, комплексирани лейки, които ще се опитват да завъртят някаква интрига :)

ameli
05-07-2014, 13:16
ето и снимка: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/q77/s720x720/10157205_885529331473170_3267972490237398501_n.jpg

Честито, харесва ми като идея :)
Честито и на рожденичката, всичко най-хубаво и желая :)

Днес ми беше учудващо хубаво в училище. Все още не се чувствам като част от каквото и да е цяло, но поне се посмях от сърце.
След 4 дена изпращаме 12 клас, а аз си нямам ни най-малка идея какво ще става с моето бъдеще. Натискат ме от всякъде, а на мен просто ми се ходи на някакво партех :(

babity
05-07-2014, 15:34
Искам само с'а като легна със Ерол, да заспя. За днеска стига, утре пак.

RiB
05-07-2014, 15:44
Аз съм страхотен.

3oPuTy
05-07-2014, 15:46
Мамка му! 3 дни не мога да реша кои точно неща да поръчам :? Хем знам, че всичко ще ми трябва, хем не искам наведнъж да наливам много пари в материали ...
Като за капак имам да плащам сметка за телефон, а и ми предстои пътуване тези дни ...
Само разходи, разходи и пак разходи де'а! :D Писна ми!

shmatarok
05-07-2014, 15:52
Какъв ден!
Тая внезапна инспекция хич не ми хареса! Добре, че го отиграхме и поне всичко е изрядно чисто почти. Ама не разбирам тя пък какво седна да ми реве. Толкова за една седмица може да се прежали да отиде да спи някъде другаде.
Ениуей, днес ми върви на хубави момци, направо очи не ми останаха. Като почнем от брат ѝ (8-)), та свършим до сладурчето, което току-що ми задържа вратата. Мисля да почна да ходя на фитнес всеки ден :D
Той ми се прави на ощипана госпожица и ще го набия в скоро време.

mayaaa
05-07-2014, 17:26
Маги, честит рожден ден и по-ведро напред и нагоре!! :)
Бебе, честит ти татус, харесва ми идеята!

Едно такова ми е... очакващо. :D И ако скоро не се случи нещо ще полудея!
Не беше зле денят. Трябва да си науча, тая геометрия ми е взела душата.

Dagichka
05-07-2014, 17:46
ии разбира се, тя няма как да не си наложи мнението за абсолютно всичко. не знам колко още мога да издържа, честно.
толкова да ми е хубаво навън и с чужди хора, а "вкъщи" да ми е отвратително и без желание да влизам вътре, е нормално ли е? не съм малка вече, знам, че те ме издържат, ама не мисля, че това им дава ЧАК такива права. ох дано лятото ме наемат, да си събера някви пари и да се изнеса.. или в най-смелите ми мечти да се изнеса при него.. ;д дамн.

IWannaBeSedated
05-07-2014, 17:47
По-добре късно, отколкото никога. :)

SHPAIdURmeN
05-07-2014, 17:49
Претендираш, че знаеш.

:D Oт утре започвам да пиша (както говори) този пич http://www.president.bg/img/Rosen_Plevneliev_President_of_the_Republic_of_Bulg aria_Medium_Pic.jpg :razz:


Ае да сте забелязали, че Роската е невидим спрямо Георги.

skatew
05-07-2014, 19:34
Станах в 6 и 30, закъснях за първата лекция, до 2 лекции и упражнения, от 2 и 30 до 4 и 30 бири, после до 7 микробиология и си взех колоквиума woho, прибрах се изядох 1 салата, отидох на лостове и ето ме на.
Чувствам се добре, продуктивен хаха
Лека

YSMF
05-07-2014, 20:19
Станала съм много проклета :(

granger
05-07-2014, 20:50
Напрегната съм, шибан колоквиум, направо здравето ще ми вземе, да минава и ...пфу.
Всичко ме боли,главата най-вече. Стомаха ми е свит на кълбо.

girlwithblueeyes
05-07-2014, 21:04
Плаче ми се .Не знам какво да правя ,имам нужда да говоря с някой . Толкова въпроси и страхове имам в главата.

weheartiit
05-07-2014, 21:28
празна ...
Вече наистина всичко свърши,пак имах твърде големи очаквания.
Очаквах друга реакция ,да покаже,че му пука и на него ,но явно
не съм го интересувала достатъчно.Както и да е,не ми е за първи
път вече трябва да свиквам и да не очаквам нищо.

Ewok
05-07-2014, 21:46
Запознах се с родителите :)))
И ме харесаха и съм доволна и и е много яко!

lisi4ety
05-07-2014, 21:55
Вече ми е супер спокойно, прекалено спокойно даже; пълна апатия към всичко ме е обзела;
прекалено много зор си давам
искам почивка
искам малко да замина някъде далеч. сама.
;\

bebeemalko
05-07-2014, 22:39
Значии, да, първи ми е. Наистина не болеше, просто гърба ми е страшно чувствително място. Където и да ме пипат не е същото както по гърба :3 :D
Днес беше обикновен ден като цяло. Знам че имам мн да уча и пак не сядам... мразя го това си качество... уфф..
лека :)

anonymous708973
05-07-2014, 22:49
Напрегната съм, шибан колоквиум, направо здравето ще ми вземе, да минава и ...пфу.
Всичко ме боли,главата най-вече. Стомаха ми е свит на кълбо.

Абе, я стига си се притеснявала, ами вземи да разкажеш за момчето :д

galaxy29
05-07-2014, 23:00
Начииииии, много съм доволна. Татуса е страшен. Не болеше и много ми харесва, стана както го исках! ^_^
ето и снимка: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/q77/s720x720/10157205_885529331473170_3267972490237398501_n.jpg

И не, не е крива, просто съм се подпряла на едната си ръка.
Много съм доволна :)
зачервеното ти е във формата на сърце :Д

granger
05-07-2014, 23:01
Той си е цял мъж :)
Какво да ти разправям. Щастлива съм :D и тва е. А той е най-милия,ама наистина.

anonymous708973
05-07-2014, 23:18
Какъв е, що е, на колко е, кво работи, как се запознахте и как стигна до извода, че не може без теб в живота си...
Такива работи 8-)

Божеее, добре, че ми е той. Личната ми шамандура, душевен пристан, дрън-дрън. Просто е там, когато ми избият бушоните. Аз също. Божеее, по 3 пъти на ден да казвам благодарствена молитва, че го имам, пак няма да е достатъчно. Безусловна подкрепа и обективен съвет, дори когато... особено когато греша - никога не съм си давала сметка колко е микроскопичен шансът да ги получиш от някого в тоя живот (освен от собствените ти родители). И някак... тези постоянни, спокойни, ненарушавани хармонични отношения са всичко друго освен скучни. Как е възможно?

Не знам, ама съм благодарна до безкрайност.

tireheb
05-07-2014, 23:24
свърши рикията
свърши и вискито
свършиха и парите
сичко свърши

ебати тъпото
:(

babity
05-08-2014, 06:32
Чувствам се кат' мях. Супер подута, тия празници ми се отразяват и визуално вече. :D
Толкова дни не се бях наспивала, че с'а след 8 часа сън, съм кат' парцал. Няк'во ми е заспало и неадекватно. Довечера смятам да направя нещо ново и иновативно. Да излезна, без да се правя мортал комбат. Не знам дали ще стане, ама ми се вижда, че ще е няк'во разнообразие. Пък и на другия ден имам ангажименти...
Добре ми се отразява тоя фокус върху дребни, повърхностни неща.

x3eme
05-08-2014, 06:57
дъвкан и изплют

paradosou
05-08-2014, 07:16
...
Все повече ми харесваш 8).

girlwithblueeyes
05-08-2014, 07:26
Днес ще си почина и от утре пак ще ни мъчат .Само дано не правим совалки пак хич не ги обичам

bebeemalko
05-08-2014, 07:38
Да, д/г прилича на сърце :D
Днес не съм мн щастлива, някакво ми е неутрално и странно. Трябва да уча и днес мисля да си поразмърдам задника... :)

Lilanda
05-08-2014, 08:58
Имам нужда от гушки..Много много гушки..Вчера като се прибрах след излизане с любимото човече и като ми замириса цялата къща на него..;3 Много мило ми стана..;3

Днес вероятно няма да мога да си го видя..:( Сааад..:(

DisappointedDreamer
05-08-2014, 09:08
Направих си избора за университет. Дано остана доволна. Утре имам два изпита, но ще ги взема. И ще ми останат само 11. Хах! Какъв кеф само.

Гушвам си кафето и почвам да чета в леглото. И без това е адския, мрачен студ.

Ах, и споменах ли че съм влюбена? Мхм, прекралено много в човек, който го заслужава.

Niakoitam
05-08-2014, 09:11
Може ли така да ме заболи гърло и да се разхремя точно,когато най не трябва? Поне да изчакам до утре вечерта или след някой друг ден ако не друго.

Иначе външно съм си много спокоен в момента,но вътрешно в мен се разразява някаква неудържима силна буря.Ако се проявяваше и външно щях да приличам на някое шимпанзе дето скача по клоните на дърветата като откачено и не може да си намери никъде място за да си поотпочине. С риск Пантерата или някой друг да ме нахока ще кажа,че тази вътрешна буря много ми напомня усещанията от един стар сън.Понякога си казвам,че е възможно, а друг път отхвърлям тази възможност.Във всеки случай краят на този сън беше с хепиенд.Тази буря,която толкова ме мъчеше в един момент избуя и външо,сля се с една втора буря и...стана нещо изключително красиво.. А след това всичко беше някак изненадващо различно. Дали? Ще видим :)

Al3ksandra
05-08-2014, 10:20
Нещо ми е гадно... :/ Иначе горе долу бивам....