PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 27



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

kalpazanka
03-10-2014, 18:07
АйдИ, гугутки рошави, нападайте :)


Само да видя спам, ще хвърчи перушина!

G3GaSa
03-10-2014, 18:11
Добре съм (най-важното) Моля се дано по-бързо да си намеря работа, и да отида там където искам, че ми е много скучно самичък :(

granger
03-10-2014, 18:35
Супер изнервена и уморена....

kalpazanka
03-10-2014, 18:38
Тежко ми е...

http://media.giphy.com/media/NWg7M1VlT101W/giphy.gif

tori
03-10-2014, 18:41
Тъжна съм и едновременно щастлива. Ама повече тъжна. И си искам обецата. ;( Искам яяяяяяяяяяяяяяяяя... Иначе ми е яко - имахме време да се видим, да си приказваме, да се гушкаме. :3 Обичам го.

JustaLittleKid
03-10-2014, 18:42
Самотно ми е, бе. Пфуу.

А пък тези момичета как ме изнервиха... утре пак ще се събираме за тоя проект, а дано, защото не ми се занимава с всичко в четвъртък вечерта.

mayaaa
03-10-2014, 18:57
Ооо на първа страница ще съм. :D Айде, честит ни нов vol! ^^

Малко ми е притеснено за утре, ама надявам се всичко да е наред. Няма с какво толкова да ме затруднят задачите. А дано! А бе, самоуспокоение на МАХ и т'ва е. Ама на всички им е много яко като не са на мое място, но пък следващата година ще е мой ред да си се кефя и да нямам никаква отговорност.
Добре съм си иначе. Все повече се навивам да си дам кратка почивка след PISA-та. Освен за другото, няма да имам и време да се подготвя. Но все пак си имам причина и да не искам.

102
03-10-2014, 19:00
ДНЕВНИК: Искам да се оплача. vol. 27

kalpazanka
03-10-2014, 19:15
ДНЕВНИК: Искам да се оплача. vol. 27

Оплачи се, де. Темата е И за това.

102
03-10-2014, 19:17
казано честно сичко ми е наред
искам вие да сте щастливи и да ми предавате позитивизъммът си
с пожелания за това волуме да е по-позитивно
поздрави
<3

Shines
03-10-2014, 19:25
Едно такова никакво ми е. И времето - писна ми да вали. Чакам с нетърпение слънчицето. То винаги ме зарежда с положителна енергия. Докато тези облаци, този дъжд/сняг ме подтиска и ме кара да се замислям за разни ненужни неща, които ме натоварват излишно. Стажа ми наближава, а аз продължавам да мисля за други неща (ядосвам се, но напразно). Разбрах си и датите за изпитите. Трябва да се стягам и да сядам да уча сериозно. Днес най-накрая я видях след седмична почивка от нейна страна. Поговорихме си съвсем мъничко с нея и смятам тези дни да я поканя да излезем само двамата. Дано да се съгласи, ако ли не най-вероятно някъде ще съм сгафил. Ще ми бъде наистина гадно за определен период от време, но поне ще знам, че съм се пробвал. Опитвам се да се настроя да очаквам всичко. Ако обаче се съгласи ще бъда най-щастливият човек на света ^^. И нищо да не се получи, поне искам да я спечеля като добър приятел.

stynioo
03-10-2014, 19:39
https://31.media.tumblr.com/a5d6785f0cff7e95c99c20f28f985e17/tumblr_n24jfeHHGk1sh0jeno1_500.gif

е така съм.

leadyflame
03-10-2014, 20:10
ТрЕбе ми е през к*ро.

Зайче..
03-10-2014, 21:04
Доста по-добре от предната седмица. Искрено се радвам, че успяхме да си 'оправим' отношенията/успяхме да се разберем и най-вече да си разберем грешките. Надявам се занапред да не стават чаааак такива драми.
Чувствам се също 'предпразнично', защото здраве и живот след по-малко от една седмица, ако всичко е наред ще ми се съберат два повода да си оправя настроението окончателно, ей така един след друг, и то все такива големи, хубави поводи да се почувствам по-добре <3 xixi

weheartiit
03-10-2014, 21:18
:(

Wwwooow
03-10-2014, 21:40
Тоя живот въобще не е хубав.

ForzaFelipe
03-10-2014, 21:51
Скука...Ще си лягам рано пак :D

bloodyF
03-10-2014, 23:53
добър понеделник,силна смяна,очертава се добър вторник..
да видииим....


честита тема
с пожелание за по-малко нерви и повече добри новини

xoxi
03-11-2014, 00:17
Глаголи...
Правилни.
Глаголи.
Неправилни.
Глаголи.
Гръм.
Гръмни ме.

s4etoved
03-11-2014, 06:34
Сънливо.......втората чаща с кафе все още не е подействала ! Пък ако и рещат днеска да ме зарадват с малко работа няма да откажа :) ама де тоя късмет :D

Falstad
03-11-2014, 06:37
Преуморен...След нощната смяна,тренировка по баскет...
А просто искам да спя!!!

TheDevilInMe
03-11-2014, 07:03
Заспало, много заспало, но няма как трябва да ставам... все някога ще се наспя хаха :D

girlwithblueeyes
03-11-2014, 08:00
Не искам да прави глупости . Много се притеснявам за него дано му влезе акъла в главата .

102
03-11-2014, 08:06
пише се акъл ;]

mayaaa
03-11-2014, 09:03
Пфф, ще си умра тука.. Някой да ми обясни как в математичаска гимназия с 40 компютърни зали и не знам си колко компютри, не могат да отворят задачи на електронен носител... wtf.. Само дето ставах рано. И без това не знам какво правя тук, при условие, че има по 10 човека от другите класове и само аз от моя. But why?

Colouring
03-11-2014, 09:07
Ъм.. чудя се. Не е чак толкова много пари, но не знам дали да рискувам. Ще помисля още малко и ще се допитам до майка.
Иначе ей сега почвам да уча. Днеска други планове нямам.

SonataArctica
03-11-2014, 09:20
Мотивиран съм - не се отказвам лесно. Ще постигна желаните цели с цената на всичко.

Niakoitam
03-11-2014, 09:29
Не е истина как точното съобщение от точният човек може да те накара да излезеш от положението на почти пълна апатия и безразличие на случващото се около теб и да се върнеш към разни предишни мисли и усещания.
Иначе както се казва: "Пусни птичката от клетката.Ако не се завърне значи никога не е била твоя."
Иначе пък изминалата вечер преди сън се замислих за разни неща и успях да пусна сълза, сълза и половина.Напоследък не беше ми се случвало.Нещо съм станал като пресъхнал кладенец малко.Дори при най-големите скандали с баща ми напоследък и дори при най-тежките думи, които ми е казвал просто в съзнанието ми сякаш се включваше едно гласче казващо"Дреме ми на онази работа.Каквото е писано това ще стане.Ако така е речено ще си умра в мизерия и самота." Сякаш все по-малко неща успяваха да ме трогнат.
Дали тя има такава сила над мен? А дали това е много хубаво с оглед на ситуацията...? :)

Lilanda
03-11-2014, 09:40
@Niakoitam, забелязала съм, че в твоята ситуация или поне това, което описваш от нея, и двата варианта /чувствителност и безразличие/ не ти се отразяват много добре. А при теб и двете са по много..На моменти и едновременно. Трябва ти подкрепа..Мнооого голяма подкрепа. Защо не я потърсиш от някой от близките ти? Не ми се вярва да не се отзоват на призива ти за помощ. Най-малкото семейството ти винаги ще е до теб..;д

Аз съм добре..Малко изтощена, недоспала и умираща от болка навсякъде, но съм добре. Всичкото притеснение и цялата тази грижа по нещо "неизвършено" или по-скоро недоизвършено някак си отминава, когато е тук. Май и двамата имахме нужда от това. Дано всичко е наред занапред.

granger
03-11-2014, 09:45
Ех, вече ,ако ми трябва психоанализа тук ще търся специалисти....
Имам лекции след малко,иначе ми е добре. Отразява ми се добре слънчицето.

Niakoitam
03-11-2014, 10:08
[B][I]@Niakoitam, забелязала съм, че в твоята ситуация или поне това, което описваш от нея, и двата варианта /чувствителност и безразличие/ не ти се отразяват много добре. А при теб и двете са по много..На моменти и едновременно. Трябва ти подкрепа..Мнооого голяма подкрепа. Защо не я потърсиш от някой от близките ти? Не ми се вярва да не се отзоват на призива ти за помощ. Най-малкото семейството ти винаги ще е до теб..;д


До голяма степен, но не напълно сам съм си виновен,защото съм слаб и не мога да си преодолея многото страхове.А има и други фактори.Не е от значение кой какво ще ми каже като така или иначе аз тряба да го изпълнявам.До някаква степен се чувствам сигурен за момента в ситуацията, която съм в момента.Не и за бъдещете и без екстра кой знае какво щастие обаче.Да споделям такива неща с близките хора, с които имам контакт в реалността...не, в никакъв случай. На никой не искам да се чувствам задължен, на никой не искам да досаждам с постоянното си мърморене още по-малко пък да бъда съжаляван от някого. На семейството ми...пълен абсурд.Особено пък на баща ми като се има впредвид че той в моменти на яд използва такива неща да ми натрие носа. Пък и не обичам никой да ме ръга с остена (образно казано) в задните части постоянно. :)

102
03-11-2014, 10:33
колко познато ми звучиш
свиркай, ако имаш нужда да пообщуваш и да си излееш помиите

Cloud9
03-11-2014, 12:49
Странно е.Чувствам се уморена.Като затворено животно в клетка със сиви стени.Имам нужда да дишам спокойно,да се будя спокойна и да заспивам без тревога.Но не се е случвало от години. С него отношенията ни са повече от перфектни.не знаех че мога да обичам някого и то толкова много че да се съглася да се женя.Че даже и да съм ентусиазирана!Упражненият ми помагат здравословно, макар че май храната ми идва малко или упражненията са повече та така нямам сили.А и ми се спи.Много ми се спи.Жалко че не пия кафе

granger
03-11-2014, 14:11
Уморена,а имам да чистя...и то не малко ....
Оф.
Иначе айляк ми е някво.

tori
03-11-2014, 14:11
До голяма степен, но не напълно сам съм си виновен,защото съм слаб и не мога да си преодолея многото страхове.
Бих била ужасно щастлива ако успееш да ги преодолееш и ми разкажеш как.

Точно пиша пост тук как още не мога да си намеря обецата и още малко сълзичка ще ми капне от окото, когато се сещам къде единствено не съм проверила и я намирам ТОЧНО там. Толкова ми е щастливо, че си нямате идея! Няма да я слагам преди да намеря добър златар, който да и оправи закопчалката! Ще я прибера в някое пликче и ще я занеса на ремонт тези дни. Даже може и да и направя другарче някога, знам ли.
Покрай тази случка си извадих поука - не трябва да давам душа на вещите си, защото ако някога нещо им се случи, ставам много тъжна. Всъщност въпросният предмет е пренебрежимо малък, едва се усеща на ухото, а и в ръката. Също не е и никак скъп - самата изработка не е нещо особено, даже е доста простичка на вид. Хората, от които ми бяха подарени украшенията обаче, са безценни и след някакво време вече няма да ги има, за да им се радвам. Бих искала да запазя този си подарък (почти) непокътнат. Долу-горе 7-8 години си се обичахме с обечките преди едната да си хване пътя по-миналата есен. Сега, когато осъзнах, че съм изгубила и другата, ми идеше да ревна от яд.

DarkTemplar
03-11-2014, 18:01
Напоследък работя по изясняване на някои важни неща и засега съм доволен от резултата. Ако и другото, което очаквам, се случи, ще съм още по-доволен.

The Cheetah
03-11-2014, 18:11
Чувствам се ужасно.
Не трябваше да става така...беше грешка.

DisappointedDreamer
03-11-2014, 18:37
Много ми е щастливо!

stynioo
03-11-2014, 18:41
https://31.media.tumblr.com/7889ef31b9410ade01a6ab12cca1ed12/tumblr_n28k6wlMLU1swlaf5o1_500.gif

съннн

kalpazanka
03-11-2014, 19:03
Кой ме би по главата да ставам доктор, мама му старааааааааааааааа?!!!!!!!!!!! !!

tori
03-11-2014, 19:43
Калпазанке, какъв доктор? Смисъл към коя специалност ще се насочваш?

Naive
03-11-2014, 23:01
Кой ме би по главата да ставам доктор, мама му старааааааааааааааа?!!!!!!!!!!! !!

Да се отказвам докато е време освен? :Д

Cloud9
03-12-2014, 07:35
Пада ми се роднина.Близка при това.Близка само по клоните на родословното дърво.Иначе...за нея не съществувам.Нищо че нося името й,че приличам на нея и че съм добър човек.тя има една внучка и това не съм аз.Има едно дете и това не е баща ми.Два пъти бях на Америка и вместо да пита как съм,жива ли съм и кога ще си дойда тя изразила своето дълбоко притеснение че братовчедка ми е на далеч на почивка в палма де майорка и сега нещо ставало студено та можела да настине.какво й пука-нали ще докарам пари та нашите ще престанат да искат каквото и да е от нея.Не че нещо е дала.Сеща се само за рождени дни и то само за да отбие номера.Идва даже мен като ме няма с по един карамфил и любимия шоколад на братовчедка ми.както и да е-идеята на тая експозиция беше да кажа че ме е страх да не чуе за сватбата и да се появи неканена и ненужна.Ако поканя братовчедка ми,към която нямам нищо против,няма как и тя да не се дотресе.ще дойде след цеременоията,ще ми стисне ръката и ще каже "Ех,кога ли братовчедка ти ще се ожени?Ще бъде хубава булка"

paradosou
03-12-2014, 08:04
Независещите от мен обстоятелства почват яко да ми омръзват. Поне съм убедена, че вървя по правилната пътечка. Реално си е чисто втурване, де :-D.

TheDevilInMe
03-12-2014, 08:35
Добре съм, даже много добре, времето днес е толкова топличко и слънчево, че даже и в душата ми просветна хихи, ще си направим разходката с малчо и докато се усетя денят ще си е заминал. :)

TheDevilInMe
03-12-2014, 08:41
Пада ми се роднина.Близка при това.Близка само по клоните на родословното дърво.Иначе...за нея не съществувам.Нищо че нося името й,че приличам на нея и че съм добър човек.тя има една внучка и това не съм аз.Има едно дете и това не е баща ми.Два пъти бях на Америка и вместо да пита как съм,жива ли съм и кога ще си дойда тя изразила своето дълбоко притеснение че братовчедка ми е на далеч на почивка в палма де майорка и сега нещо ставало студено та можела да настине.какво й пука-нали ще докарам пари та нашите ще престанат да искат каквото и да е от нея.Не че нещо е дала.Сеща се само за рождени дни и то само за да отбие номера.Идва даже мен като ме няма с по един карамфил и любимия шоколад на братовчедка ми.както и да е-идеята на тая експозиция беше да кажа че ме е страх да не чуе за сватбата и да се появи неканена и ненужна.Ако поканя братовчедка ми,към която нямам нищо против,няма как и тя да не се дотресе.ще дойде след цеременоията,ще ми стисне ръката и ще каже "Ех,кога ли братовчедка ти ще се ожени?Ще бъде хубава булка"

Историята ти звучи доста гадно, бахти жената :( ...

Lilanda
03-12-2014, 09:27
Пада ми се роднина.Близка при това.Близка само по клоните на родословното дърво.Иначе...за нея не съществувам.Нищо че нося името й,че приличам на нея и че съм добър човек.тя има една внучка и това не съм аз.Има едно дете и това не е баща ми.Два пъти бях на Америка и вместо да пита как съм,жива ли съм и кога ще си дойда тя изразила своето дълбоко притеснение че братовчедка ми е на далеч на почивка в палма де майорка и сега нещо ставало студено та можела да настине.какво й пука-нали ще докарам пари та нашите ще престанат да искат каквото и да е от нея.Не че нещо е дала.Сеща се само за рождени дни и то само за да отбие номера.Идва даже мен като ме няма с по един карамфил и любимия шоколад на братовчедка ми.както и да е-идеята на тая експозиция беше да кажа че ме е страх да не чуе за сватбата и да се появи неканена и ненужна.Ако поканя братовчедка ми,към която нямам нищо против,няма как и тя да не се дотресе.ще дойде след цеременоията,ще ми стисне ръката и ще каже "Ех,кога ли братовчедка ти ще се ожени?Ще бъде хубава булка"
Цялото това нещо ми е толкова познато..До скоро и моето настроение се описваше горе-долу така всеки ден в продължение на 5-6 години..Дано нямаш скоро и ти общо с тази жена, както нямам и аз в момента..Наистина стискам палци..;д

Аз се чувствам идеално..4 минути до тръгване..:grin:

stynioo
03-12-2014, 09:39
https://24.media.tumblr.com/397353ec07af5487a5f3c80a8037e93f/tumblr_mvx8fblS4M1qdvrzvo1_500.gif

kalpazanka
03-12-2014, 09:40
Да се отказвам докато е време освен? :Д
Считай се предупредена.

Отвратително ми е!

abvd
03-12-2014, 09:47
Добре съм... иии ще се боря за нея докато сърцето бие и след като спре да бие пак и така до безкрайност докато не си я върна !

girlwithblueeyes
03-12-2014, 10:45
Много ме е яд че нямам 21 за да се запиша на стаж .

Утре заминавам за САЩ и от 1 час си стягам багажа . Отивам за 4 дена а все едно ще се изселвам там .

Искам много довечара пак да се гушкаме с него защото другият месец той заминава и нямаме много време .

mayaaa
03-12-2014, 10:45
Ах, почивката е хубаво нещо... Кратка, но сладка!
Перфектно се чувствам.

bloodfrozen
03-12-2014, 10:51
Кой ме би по главата да ставам доктор, мама му старааааааааааааааа?!!!!!!!!!!! !!

И аз се чудя отвреме навреме къде, по дяволите, се набутах.. 8-)

Иначе днес е страхотно крив ден. Изскачат разни непредвидени елементи и ми объркват плановете. В скандалджийско настроение съм, да видим кой ще е късметлията да го отнесе.

bloodyF
03-12-2014, 11:00
Много ми е добреееееееееее...
радвам се на живота, вече съм доволна, но трябва да поддържаме темпото, така че в петък пак.
след 2-3 часа отивам да работя, днес ще бъде интересно-5 нови модела и два от 5-6 месеца...чудесничко, дано не ми вдигнат кръвното
искам да го правя щастлив всеки ден, по този начин аз се чувствам щастлива (:

Cloud9
03-12-2014, 11:40
Кой ме би по главата да ставам доктор, мама му старааааааааааааааа?!!!!!!!!!!! !!

Да съм доктор ми е мечта от мнооого малка и до ден-днешен се чудя какво щеше да стане ако ме биваше по биология хаха.Но като знам какво е положението на лекарите в България и още повече се отказвам.И без туй с тия моите болежки станах специалист по всичко!
Lilanda, нямам общо от доста време.само едно име делим,но и затова вече повечето хора ме знаят с друго име и не могат да повярват какво е истинското ми.тя е никой за мен ,както аз за нея не съществувам.Само се чудя дали да я поканя внучка й,защото иначе става кофти.ще каня другите братовчеди и други хора от родата на баща ми,но не й нея,с която не сме скарани или нещо такова,няма.Та така де-сватбата е моя и каня който си искам.Ама знам ли....

И добра новина-поканена съм на интервю за двете работи,които най-много исках.Едната е като сегашната,само че ми е близо до нас и се надявам да плащат всеки месец,а другата е интересна,но не с постоянен доход.ще трябва да пиша статии на английски и български за PR агенция,което ми е мечтата.Ако си изпълнявам задълженията ще получавам в началото колкото взимам и тук,но ще си работя от вкъщи.Това е плюс,защото няма да се срещам с 100 тъпанара дето знаят само да те одумват и да те изкарват виновен за всичко.доходът не е постоянен и зависи от прадажби,но работата ми е мечта от доста време!Офффф какво да правя?

shmatarok
03-12-2014, 13:22
Ох, каква седмица.
Харесва ми как започва. Много.
И това време... ай, дано се задържи - най-накрая и аз да тръгна по къс ръкав по тея географски ширини. :D
Тъпо е единствено, че трябва след 40 мин да ходя в уни да видя умниците какви ще ги измъдрят, ама ще се изнеса по-рано от срещата да отида на фитнес, усещам.
И... хм. Не знам. Дали... или...
Ама няма да го мисля. Ако има нещо да става, то ще си стане по естествен път.

mayaaa
03-12-2014, 13:34
Добре, вече официално искам промяна!! Просто се чувствам като в клетка в тялото си, в ежедневието си. Като изключим малка промяна на формата на косата преди няколко месеца, която дори не се получи кой знае колко добре, не е имало нищо различно във външния ми вид от 2-3 години. Т'ва моето не е нормално, просто. Не се чувствам грозна с външния си вид, ама просто се чувствам точно като в клетка и издивявам. :D Определено ще имам някаква голяма промяна, но трябва да я обмисля, че да не си направя нещо, за което после да съжалявам. За боядисване обаче и дума да не става, обожавам си цвета.
Същото е с ежедневието ми като цяло. Наистина обичам приятелите си, но просто ми е толкова еднакво и сиво всичко. Имам нужда да излизам с нови хора, на нови места (за предпочитане момчета, не знам защо, просто сега се чувствам по-добре в компания съставена предимно от другия пол). Искам да направя нови запознанства!
Просто ми трябва промяна веднага!! :D

kalpazanka
03-12-2014, 14:45
И аз се чудя отвреме навреме къде, по дяволите, се набутах.. 8-)

О, ето кой ще ме наследи, ако пукясам тия дни :D :D :D

Ще си подновявам джогинга скоро- времето навън е повече от подходящо :)

granger
03-12-2014, 14:58
Времето ме зарежда, добре ми е. Утре мач, а след това и почивчица вкъщи. Много ми е хубаво!

pandabear
03-12-2014, 15:02
отдавна загубих всичко, което бях постигнала. дано да ми е за урок поне. чувствам се ненужна. но няма да се застоя отново на едно място, без никакво действие и да чакам положението ми да се подобри без аз самата да направя нещо. от днес: Аз преди всичко и всеки. майната му на всичко. заслужавам повече.

JustaLittleKid
03-12-2014, 16:44
Добре, бясна съм. Как може в тези хора да няма поне мъъъъничко желание да направят нещо както трябва o.O Първо, правим проект, за който знаем от два месеца, в последните два дни; второ, те не знаят какво изобщо трябва да правят, пък камо ли да го направят - никакви проучвания и прочие; трето, ееегати хаоса... Мразя така, мразя, мразя, мразя. И аз правя нещата в последния момент, но се старая да ги изпипам максимално много до най-дребните детайли, а не: "абе пука ти". Ми, да... пука ми. Всички имаме изпити, не са единствените, които им предстоят, но училището си е училище и има неща, които трябва да се свършат. Постоянно мрънкат как нищо не се правело и било едно тъпо зубрене всичко, а като им дадат някаква по-интересна задача... еми, пак мрънкат, че не им било до това. Гррр.

tori
03-12-2014, 18:34
Ах, почивката е хубаво нещо... Кратка, но сладка!
Перфектно се чувствам.
Да, страхотно е! Почивка посред седмицата - кой като мен?!

Fisherman
03-12-2014, 18:42
Но като знам какво е положението на лекарите в България и още повече се отказвам.И

значи аз имам тука едно много тънък въпрос,като положенето в България е лошо,ми защо не се нагърбиш и не го оправиш?До кога всички само ще се вайкат и ще подминават проблемите,вместо да направят нещо по въпроса.

G3GaSa
03-12-2014, 19:10
Тези които трябва да го оправят, не се намират тук а в парламента.
Капиш ли уе Тъмно зелен? кянзаМ

Такива като теб, трябва да ги екстрадират, личи си че няма дори средно!

tireheb
03-12-2014, 19:14
Тези които трябва да го оправят, не се намират тук а в парламента.
Капиш ли уе Тъмно зелен? кянзаМ

Такива като теб, трябва да ги екстрадират, личи си че няма дори средно!

полека бате

яката от пицарията до нас искаше сама да ми сложи майонезата
(cool)

granger
03-12-2014, 19:16
Тези които трябва да го оправят, не се намират тук а в парламента.
Капиш ли уе Тъмно зелен? кянзаМ


Най-голямата глупост на света....
Само ние- сами можем да се оправим, а ония в парламента трябва да ги съдим и осъдим за престъпленията им. Ние сме избрали паплач,защото няма и стойностни кадри,поне не засега. Докато хора като ББ, Бареков, Гея, Бея и Злодея и тем подобни политически курви са в центъра на политическата обстановка - кура е за нас.
Извинете ме, днес дипломатичността ме е напуснала.

G3GaSa
03-12-2014, 19:17
полека бате

яката от пицарията до нас искаше сама да ми сложи майонезата
(cool)

Да разбирам ли, че си тъмно зеления. "бате" или си от неговата порода.

tireheb
03-12-2014, 19:18
квото искаш разбирай
доста слабо ме вълнува

G3GaSa
03-12-2014, 19:43
Най-голямата глупост на света....
Само ние- сами можем да се оправим, а ония в парламента трябва да ги съдим и осъдим за престъпленията им. Ние сме избрали паплач,защото няма и стойностни кадри,поне не засега. Докато хора като ББ, Бареков, Гея, Бея и Злодея и тем подобни политически курви са в центъра на политическата обстановка - кура е за нас.
Извинете ме, днес дипломатичността ме е напуснала.


Точно те са причината за всичко, те мачкат и те крадат народа "Малак бизнес, среден бизнес, голям бизнес" за това да не говорим.
По този начин, те не дават на хората да се изявят. "нещата обаче стоят по-съвсем различен начин" ПО-ГРОЗЕН Сценарии.
Някои хора с по-две висшета, не могат да се реализират в България. Изобщо не искам да говоря за политика, не заслужават да бъдат обсъждани.


И знам, знам как е, че само ние самите можем да се оправим, и до сега винаги е било така, не съм чул никой да казва "друг ми оправи живота" Аз затова вече не съм в България. "уж да си оправя моя"

102
03-12-2014, 19:49
Ти си неграмотен малоумник, ве. Бахти балъка, майна. ;д

mayaaa
03-12-2014, 19:54
Не пълнете хубавата тема с политика и спорове. :( Най-малкото си има раздел за това.

shmatarok
03-12-2014, 20:16
Не ми спамете в темата! Правете си дискусии на толкова високо интелектуално ниво в Кофата. Благодаря!

8-) Смятах да се оплаквам, щото ми развалиха прекрасното настроение
Но всъщност ще си се самопохваля, защото тренировките ми се отразяват все по-добре.
Само тея от скъпата ми група да не ми късаха нервите така, щеше да е прекрасно. 8-)

G3GaSa
03-12-2014, 20:23
Ти си неграмотен малоумник, ве. Бахти балъка, майна. ;д

Мерси!
Личи си кой къФ е.

Fisherman
03-12-2014, 21:20
Да разбирам ли, че си тъмно зеления. "бате" или си от неговата порода.

недей се перчи ей форумнка утрепка,интернет гамен,лайно,пъдар на гол тумбак 2 пищака

stynioo
03-12-2014, 21:40
https://24.media.tumblr.com/2870e839cb220a66dfd07c13ecaec80f/tumblr_n2ak68cHke1snw9ngo1_500.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=jzaVZYg0Fdw

Naive
03-12-2014, 22:25
Считай се предупредена.

А доводите? Наистина ми е интересно някой следвал медицина, различен от майка ми (тъй като е било отдавна), да ми разкаже мааааалко повече, може и на лично : )



Добре се чувствам. Хармонично ми е такова.

SoInsane
03-12-2014, 22:39
Е, това моето вече си е пълна лудост, дори не мога да го опиша. Всеки ден си повтарям едно и също и всеки ден се започва старата песен на нов глас... докога?

xoxi
03-12-2014, 22:59
Няма друг като него!
Чувствам се голяма късметлийка! Особено пък днес...

ForzaFelipe
03-12-2014, 23:28
Изнервен, тъжен, смазан и още много.... Днес ми се очертаваше добър ден ама....винаги има кой да ти прецака деня...А накрая си се редяха... Нашите ми говорят как трябва да мисля за бъдещето, сега ми излиза шанс да започна стаж и работа която да ми харесва и да ми е интересна, но няма да изкарам пари лятото, но те ми викат ад си бачкам на златните...Аз мисля как да си уредя професия, те дай на златните пак...И догодина пак на златните, и догодина пак и докато се усетя, съм 30 годишен сервитьор на златните....Мечтата ми...
И сериала ми днеска тъпа серия, любимката ми напусна сериала :/ Тъпня... И за финал, се разболявам...боли ме гърлото, утре ще съм....мармалад....супер бе супер, просто изслушвам още една песен и си лягам...

bloodyF
03-13-2014, 07:14
лекции, фитнес, мач..
гуд дей
ама утре ще е по-добре

granger
03-13-2014, 07:25
Заспало макло, имам упражнение, най-накрая. Да видим за какво иде реч и после почивка. След това - мач :) А утре си отивам вкъщи,нянянян! :lol:

girlwithblueeyes
03-13-2014, 07:54
Надявам се в САЩ всичко да мине добре . Хубавото е че полета ми е чак в 2 часа и успях да ида да едната тренировка по гимнастика .

Положението в Украйна хич не върви на добре.

Cloud9
03-13-2014, 09:12
Той успя да ми скапе ентусиазма като ме върна на земята.набързо така.Не е времето за смяна на работата,макар че той не разбира колко ми е тежко сега.да,не съм толкоз натоварена с работа,но не само съм си сритала дипломата и разума,ами даже съм ги заплюла,стъпкала,сритала и заровила толкова дълбоко че ако сме в анимационен филм определено върхът им щеше да се появи в Китай.Да,оная работа не е сигурна.да,могат да не ми платят нещата,които съм предала.да,ще работя самичка вкъщи и всичко ще зависи от това колко мога да мисля.но ще мисля.няма да съм под постоянно наблюдение къде съм и какво ям.И сега нямам заплата.шансът да спечеля от тото-то е по-голям от този да си взема заплатата за февруари преди юли.И съм на ръба да застрелям някой /ако бяхме в Америка заради тоя пост щях да съм 5 години в затвора хаха/

DisappointedDreamer
03-13-2014, 11:58
Математиката ще ме довърши.
Имам още 53 дни да си напъна мозъчните клетки максимално. И това също ще ме довърши.
Мех.

//обратно към ученето.

kalpazanka
03-13-2014, 12:08
Naive, ще си формулирам правилно мислите по някое време и ще ти драсна ферман. :)

Вчера открих сезона на тичането за тази година. Опитва се да се обажда малко мускулна треска по бедрата и корема. :)
Весело ми е, наградих се с малко козметика- скромно, но от сърце и точно според нуждите ми. Тъкмо тази сутрин празната опаковка от душ гел замина в кофата и на вратата се позвъни за поръчката ми отпреди 10 дни. :)

Niakoitam
03-13-2014, 12:31
Положението в Украйна хич не върви на добре.

И ще стане още по-лошо ако на 16ти референдума се проведе,още по-лошо ако се гласува за отцепване от Украйна на Крим и присъединяването му към Русия и още по-лошо ако една седмица след това Русия приеме да присъедини Крим.
Дори във Facebook започна да се пише в разни статтии,че преди бая време някой бил казал,че падне ли Крим щяла да настъпи Трета Световна Война,която щяла да започне някъде до края на 2014 година започвайки първо с обикновенни оръжия,после с биологични и накрая с ядрени.Щяла да приключи към 2024, а до 2016 Европа почти щяла да се обезлюди. Доколко има вероятност този сценарии да се случи и доколко е смукан от пръстите не знам.

Факт е обаче, че и Русия и САЩ са започнали мащабни учения,които трябвало да се правят на тези дати с огромно количество техника,оръжия и войници(засега май просто си мерят на кой му е по-голям).Във вчерашното обучение на САЩ даже са се включили и Румъния и България, а все повече американска теника и войници се насочват в региона.Вчера даже през Босфора и Дарданелите в Черно море уж за обучение е дошъл някакъв супер мощен,боен американски самолетоносач.Много руска техника и войници също се разполагат по Крим и около него както и в Черно Море.САЩ наскоро откриха още една своя база в Румъния на около 500км от Крим, А Беларус са позволили руски полети във въздушното им пространство както и разпложението там на много руска техника и войници. Та не знам в крайна сметка накъде ще отидат нещата.

Иначе за довечера Само Лудогорец.Тия Валенсия малко надуто го карат и все едно са си дошли да се поразходят,но дано след мача са като насрани, а стадиона да изригне. :)

102
03-13-2014, 13:01
2 или 3 на 1 за валенсия

Niakoitam
03-13-2014, 13:12
2 или 3 на 1 за валенсия

Примерно 1:0 или 0:0 тук
и 1:1 2:2 3:3 там
Много ще е добро. :)

А е интересен и мача Базел среду Ред Бул Залзбург,че Базел се оказаха голям препъни камък за Лудогорец,но пък Залзбург са единственият отбор досега дори без равенство.Само победи от началото и то често с много.Даже и Аякс го усетиха и в двата им мача. :)

102
03-13-2014, 13:15
ке видим

granger
03-13-2014, 13:42
Ти се надяваш на победа? :lol:
Все си мисля,че на лудите им беше дотук. Ще съм доволна и на Х ... Валенсия са си много силен тим, по-силен от Лацио.

Niakoitam
03-13-2014, 13:51
Ти се надяваш на победа? :lol:
Все си мисля,че на лудите им беше дотук. Ще съм доволна и на Х ... Валенсия са си много силен тим, по-силен от Лацио.

Ама предпоследният мач паднаха даже от Райо Валекано, които са предпоследни в Испания.Та не се знае в каква форма и кондиция ще са, а поне по видяното от вчера адски подценяват Лудогорец.Пък и 0:0 тук ще си е един доста добър резултат за класиране напред. Иначе те след жребият 95% ит хората не им даваха никакъв шанс и срещу Лацио. Все пак както се казва топката е кръгла и е в женски род и дано големият късмет на Лудогорец да сработи в тоя мач.Пък и ще имат зад гърба си около 41 000 човека публика :) И Славия са ги отстранявали в далечното минало, а ЦСКА за малко не са могли. :)

102
03-13-2014, 13:53
топката е кръгла и е в женски род
да картотекират митьо пищова и бием

TheDevilInMe
03-13-2014, 14:09
Ама предпоследният мач паднаха даже от Райо Валекано, които са предпоследни в Испания.Та не се знае в каква форма и кондиция ще са, а поне по видяното от вчера адски подценяват Лудогорец.Пък и 0:0 тук ще си е един доста добър резултат за класиране напред. Иначе те след жребият 95% ит хората не им даваха никакъв шанс и срещу Лацио. Все пак както се казва топката е кръгла и е в женски род и дано големият късмет на Лудогорец да сработи в тоя мач.Пък и ще имат зад гърба си около 41 000 човека публика :) И Славия са ги отстранявали в далечното минало, а ЦСКА за малко не са могли. :)

Мда, аз също се надявам на победа, стискам палци на нашите момчета, довечера съм пред телевизора :Д
Супер съм, днес е един много по-добър деен, по-спокойна съм, по-малко стресирана, толкова е слънчево и сгряващо душата :)

mayaaa
03-13-2014, 18:08
Ааа, ще полудея, как може до толкова да не мога да се организирам. Тая тренировка с инструктор трябваше да я направя преди един месец. Вече имам чувството, че много яко ми изостава горната част на тялото. Просто не мога да го карам с мижавите упражнения от старата тренировка. Не, не, не. Утре ТРЯБВА да се разбера с треньора си.
Какви са тия сънища дето ги сънувам напоследък. От гадни, по-гадни. Не се филмирам и не вярвам в някакви простотии, ама ми е неприятно да сънувам такива неща за близки хора. ;/

babity
03-13-2014, 18:10
Заспало ми е няк'во. Пак направих глупост. Искам да ми олекне и утре да си направя голяаама, чудесна разходчица.

tori
03-13-2014, 18:21
Нервно ми е, пари ми под дупето. Много си го слагам, а не трябва. Разходих се, направих си кефа с две от трите женски, с които се разбирам, кафенце, едно-друго. Към събота ми се очертава някъф рожден ден, дано мацката се справи добре с организирането и няма изцепки, щото да. Най-малко от нея очаквам пендари и пияни, гнусни говеда, но да видим. Надявам се да няма нужда да си тръгвам по-рано от предвиденото, щото ще повърна. Освен тва лакътя пак нещо се обажда и то със бахмааму и силната болка за стара контузия, което хич не ме радва. Усещам как съм бая променена от преди година и горница и ми е някво такова яко. :3 И обичам кайве! И чай! Особено ако чайчето е направено от приятеля ми. :3

weheartiit
03-13-2014, 18:59
пак се изложих,повече едва ли ще ме потърси :D
карък съм и това е

kalpazanka
03-13-2014, 19:50
Паднахме брутаааално!!!

pandabear
03-13-2014, 19:57
днес беше ползотворен ден: много ефикасна тренировка, концентрация при писане/четене, в бъдещaтa работa ме харесаха и в нас свърших доста полезни неща. доволна съм от себе си. не съм вярвала, че ще го кажа, но явно съм имала нужда да ми вкарат малко акъл в главицата, макар и с помощта на малко болезнени истини (((:

JustaLittleKid
03-13-2014, 21:19
Бясна съм.
Щото не може 1 месец да се мотаем с тоя проект, накрая аз и още едно момиче да свършим почти всичко, да отделя два следобеда и две вечери да вися до никое време, за да направя хартиения носител и презентацията, и накрая НИКОЙ да отбележи усилията ми, а да почнат да предлагат разни малоумни идеи и да го украсяват излишно. Ми, хубаво, както искат. Да се бяха сетили преди да започна да го правя, а не 2 часа преди да го представяме. Да бяха направили нещо и ТЕ. Все тая, да правят каквото искат. Все ми е едно.

bloodyF
03-13-2014, 21:55
Уникална атмосфера на тоя стадион, обаче не става само с публика , трябва и да се уцелва вратата от време на време...
Добър мач, заслужаваше си ходенето.


Айде да минава утрешната последна смяна за седмицата и да се видим.
И после в събота се прибирам да се гушкам с бебка.
А другата седмица ще ми разкажат играта с тия 4 дневни и 1 нощна, ама ...работа, кво да праиш

xoxi
03-13-2014, 22:42
Удивително как някакви си един-двама човека могат да те откажат от нещо, което някога си обожавал...
Както и да е.
Той е в някакво супер добро настроение тази вечер. Толкова добро, че чак дразни. 8-) Заразно е обаче.

пп: mahjooooong е супер зарибяващата игра... отвратително! играя от цял час...

stynioo
03-13-2014, 23:17
още една бърза седмица в списъка , което е добре от една страна.

мана мана.

в някакъв затворен цикъл съм..колко скучно.

DisappointedDreamer
03-14-2014, 06:18
Динамично ми е и разнообразно. И хубаво. Много хубаво. :)

s4etoved
03-14-2014, 06:44
Вече официално мразя 14-о число на месеца.......................Баси тези хора не могат ли поне един месец да пратят фактурите навреме !..................

Cloud9
03-14-2014, 07:10
Четях си стари смси и попаднах на две0три от нея.Кодовите ни думички,закачките и шегите,дето само ние си разбираме и само ние си се смеем,необходимостта от това да я чуя поне веднъж на ден.тя ми беше по-близка от сестра.Обичах я като роднина и правех невъзможното за нея.Имах опора ,когато ми е тежко.Имах човек,който ще се радва и скача заедно с мен.Имаше на кого да се обадя в 2 през нощта,когато ме налегнат духовете от миналото или просто когато не мога да заспя.не ни бяха нужни думи,за да се разберем.И въпреки това използвахме много думи и те никога не ни бяха достатъчни.Времето с нея летеше и вярвах че съм намерила истински приятел /след зва неуспешни опита с една завиждаща и една меко казано шизофреничка/.Уви,такъв ми бил късмета-знаех че като се появи човек,който ще обича и той ще държи на нея аз ще остана на второ място,но...май второто място беше прекалено високо.После заминахме за Америка.Отидохме като сестри,върнахме се като непознати.добре че беше той да ме извади от депресията тогава.той ми даде и силата да й откажа да й простя почти година по-късно,когато ми се замоли със сълзи на очи всичко да стане като преди.Опитах се,не може да ме обвини в това.Но та си тръгна и ...това беше.Не е честно само аз да чакам.И колкото и да ми се къса сърцето и да ми липсва онова време...за мен тя вече не съществува.веднъж ми се стори че я видях и цялата изтръпнах.Косата ми побеля за секунди,сърцето ми спря.фалшива тревога.Добре че все е някъде в чужбина,че...липсва ми онова време.няма никой да може да я замести,но това не значи че може да се върне в живота ми.

102
03-14-2014, 08:45
Истинският приятел е този, който не се налага да наричаш приятел.

Falstad
03-14-2014, 09:22
Ужасно...пак отнесох с глава вратата на мотрисата...

Wednesday666
03-14-2014, 10:24
И аз имах една такава приятелка. Още много я обичам и изтръпвам, когато я видя.
Но знам, че тя не ми е била истинска приятелка, въпреки, че аз я имах за такава.
Затова я премахнах от живота си и вече я изтрих от живота си.


Добре, съм, имам някакви неща да върша, иначе съм супер.
Снощи ми беше хубаво, от доста време не бях излизала.
Май ми е време за някоя дискотека 8-).

pandabear
03-14-2014, 10:45
станах в 8 и реших да си правя домашни хлебчета ;3 фитнес инструкторът ми ще е много горд с мен, ако види произведението ми http://prikachi.com/images/909/7157909I.jpg и още по-радостен, ако разбере, че е попаднало в стомаха ми... <3 :Д след малко ще водя куч да му махнат останалите шевове, а после малко релакс + четене на разни нещица за неделя, докато си пия чайче. довечера мотаене с познати + билярд/караоке. грее Слънчице, но не е жега- хубаво ми е! (((((:

stynioo
03-14-2014, 10:58
http://prikachi.com/images/909/7157909I.jpg

ххх , много добре изглежда , хаха


не е като да не спах до 12..малко ми е тъпо , но поне се наспах. хохо

днес трябва да е по - спокоен ден.

granger
03-14-2014, 12:02
Чудесно ми е. Вкъщи съм,времето е хубаво , настроението ми е супер!

bloodyF
03-14-2014, 12:16
не е като да не спах до 12..малко ми е тъпо , но поне се наспах. хохо
.

да..

изчистих, изкъпах се, след малко отивам през пералнята, магазина и интернета и се прибирам да хапна и да ходя на работа..
а довечера да се надяваме ,че няма да заспя още като се приберем ;д

AliceSw
03-14-2014, 12:57
пфф, пак май се разболявам, отвратително е на фона на прекрасното време, ще хапна и ще се оправям да излизам...дано нещо интересно има тази вечер, че иначе ще изкарам отново цял уикенд вкъщи болна...

TheDevilInMe
03-14-2014, 13:29
Колко много планове имаме за бъдещето ни, постепенно всичко ще стане една прекрасна реалност, но както всичко друго изисква жертви, важното в случая е, че наистина си заслужава... Обичам го, обичам нас, времето е прекрасно, настроението ми се оправи благодарение на Него :)

shmatarok
03-14-2014, 13:48
Толкова зле и отпаднала след тренировка не съм се чувствала. А дори не си направих всички упражнения О.о.
Като парцал ми е едно такова... и слънце няма, ураганните ветрове се върнаха с пълна сила 8-)
Искам да се заровя и да спя, ама вместо това ще ходя на лекции пак.
Но довечера ще си поръчам пица, и без това съм си самичка вкъщи, мога да си угодя на това желание :D

Bomber
03-14-2014, 14:16
Разума надделява над мечтите.

girlwithblueeyes
03-14-2014, 14:23
Не искам неееее искаммммм да заминава . Побърквам се при мисълта ,че няма да го видя 6 месеца .

Colouring
03-14-2014, 15:58
Несигурно ми е, кофти ми е. Много е гадно да имаш съмнения относно нещо. Абе.. искам както преди!

babity
03-14-2014, 17:32
Дроб съм. Разходчицата днеска беше чук. И откога не бях ходила в стария град. Дано за утре се заформи някаква гребничка през деня, ще съм ааадски доволна. А и тая вечер определено ще спя добре. Т'кова ми се. Много!

3oPuTy
03-14-2014, 17:37
Няма нищо по-хубаво от това, човек да се занимава с хобитата си, а ако изкарва пари от тях - безценно!
Нямам търпение да дойде другата седмица, да си поръчам материалите и да започна с изработката на дървото :3 И за 3D оригамите трябва да намеря време, че съм обещала три доста големи неща за подаръци ...
Дано моя се навие на акъла ми да ми помага със сгъването, нали все мрънка, че иска да ми помага :D
Както и да е ... Денят беше супер - слънчево, топло, а утре сутрин заминавам за неговия град :) Нямам търпение да го видя! Липсва ми ужасно много де'а ...

zxcvbnmmnbvcxz159
03-14-2014, 18:07
Смачкана и много самотна, добре че поне времето беше хубаво днес, но въпреки това съм пълен хаос и съм в тъпа депресия.

lunichkataaa
03-14-2014, 18:22
Днес ми е ужасно....тъкмо ми беше поразминало и сега пак. Липсва ми, ужасно много ми липсва. В 23 ч. от денонощието той ми е в главата. Изобщо не е честно. Имам чувството, че скоро няма да ми минеее :(

JustaLittleKid
03-14-2014, 18:35
Абе, какво съм седнала да се ядосвам. Свърши вече, хахах, за мен си остава разочарованието и чувството на неудовлетвореност. Утре е нов ден.

anonymous708973
03-14-2014, 19:29
Сдухах се. Мразя да ми се развалят плановете, да ми попарват ентусиазма или да се чувствам нахална, а в момента са и трите накуп. Еми, като е така, няма да пиша аз първа следващия път и ще чакам да ми предложат нещо. И не отидох на бокс, щото се чувствам уморена и няма да е пълноценно. ОФ.
И имам 5-6-часова лекция в събота, оф. Вярно, че тематиката е вълнуваща, ама все пак... събота?! Поне след това ще полежим на тревата и ще се насладим на готиното слънчице.

Гадно ПМС. Поне да се ядосвах, по-вълнуващо е 8-), пък аз се сдухвам.

girlwithblueeyes
03-14-2014, 19:33
Пак се появи този гаден проблем с храненето . Уж не ям много а все ми е виновно и съжалявам .

Тази вечар ще си релаксирам и ще си пусна някое филмче .

Wwwooow
03-14-2014, 19:40
треперя от нерви...искам да я убия,много ме дразни многоо ...
тъжна съм, отчаяна до краен предел.. Боже поомогни ми , искам да ми мине

stynioo
03-14-2014, 19:52
мноого тъп ден.


:@:@:@

мамка му.

DisappointedDreamer
03-14-2014, 20:12
Взех си 3 нови книжки по история, около 100 страници материал пак по история, за да си взема изпитите май с 7-ца; гледахме страхотен филм; прекарахме страхотен ден и ми влюбенко!
Уикендът се очертава ползотворен както в академичен, така и в личен план. Ще ми е запълнено времето и ми е много доволно!

stynioo
03-14-2014, 20:20
Взех си 3 нови книжки по история, около 100 страници материал пак по история, за да си взема изпитите май с 7-ца; гледахме страхотен филм; прекарахме страхотен ден и ми влюбенко!
Уикендът се очертава ползотворен както в академичен, така и в личен план. Ще ми е запълнено времето и ми е много доволно!

кой филм , ако мога да попитам?

DisappointedDreamer
03-14-2014, 20:32
кой филм , ако мога да попитам?

Need for speed.
Не беше нещо уникално; предвидим беше и целия сюжет със сигурност е присъствал в много други филми, но бях със страхотна компания, обожавам коли, петък вечер е и накраяя пуснаха Linkin park <3
//афектирана съм и немногообективна.

stynioo
03-14-2014, 20:35
Need for speed.
Не беше нещо уникално; предвидим беше и целия сюжет със сигурност е присъствал в много други филми, но бях със страхотна компания, обожавам коли, петък вечер е и накраяя пуснаха Linkin park <3
//афектирана съм и немногообективна.

ясноо , очаквах нещо друго

хаха

mayaaa
03-14-2014, 20:45
Е, на това вече се казва хубаво време. Толкова обичам да е топло, невероятно ми е просто! ^^
Можеше и повече да дам от себе си на тренировката, нещо май си обърках тежестите :D , ама карай. Нали си уредих (или почти уредих) тренировката с треньора, така че всичко е супер.
Днес исках да си дръпна филм, да си изкарам дълга и приятна вечер, ама май ще си заспя. :cool: Трябва да спя повече.
Как си се радвам! Хем проекти за образец, хем полезна информация за четене. Добро попадение. Няма да е лошо да си намеря 1-2 задачи за школата утре. И другата седмица трябва да мина и по математика на школа. Сега се мотивирам за "Кенгуруто". Знам, че на него мага да направя много, стига да се постарая!

DisappointedDreamer
03-14-2014, 20:46
ясноо , очаквах нещо друго

хаха

да, бе.
ама като те попита братчето дали ще ходиш да гледаш 3Д филм с него в деня на примиерата му, който продължава 3 часа, в петък вечер, няма как да откажеш.
иначе си падам по коренно различни филми и винаги съм прекалено критична, ака не харесвам повечето филми изобщо.

stynioo
03-14-2014, 20:49
да, бе.
ама като те попита братчето дали ще ходиш да гледаш 3Д филм с него в деня на примиерата му, който продължава 3 часа, в петък вечер, няма как да откажеш.
иначе си падам по коренно различни филми и винаги съм прекалено критична, ака не харесвам повечето филми изобщо.

може би е прозвучал не както трябва коментара ми.

просто се надявах на нещо , което мога да изтегля. ^^

SonataArctica
03-14-2014, 21:11
5 дена - 9 тренировки. Цялото тяло ме боли, но съм доволен, а в неделя ще си почина. Заспаха ми панталоните от времето, когато спортувах редовно *горда физиономия*. Щастлив съм - нещо, което напоследък ми се случва рядко.

HollyGolightly
03-14-2014, 21:38
Днес не ми е ден. За разлика от вчера, когато температурата беше минус 3, днес реши да скочи до 23. Взех кучо, излезнахме на разходка и ме спря някакъв полицай да ме пита защо не съм на училище. Обянсявам му аз, че съм в пролетна ваканция, той ми вика "Местното училище не е във ваканция, не ме лъжи" Казвам му, че вече две години откакто съм завършила училище и съм в университет, лъжела съм го, изглеждала съм много малка, не можело да съм на 20, та ми иска лична карта и добре, че си я носех, иначе за малко да ме прибере. След това пък онези за кабелната изтеглили пари и ми твърдят, тъй като договорът ми с тях бил изтекъл и съм била към друга компания вече, те не можели да отварят стари акаунти и да ми върнат парите. А да ги вземат могат, нали? Нещастници, добре че накрая и този проблем разреших. И понеже няма къде другаде да се оплача реших тук да мрънкам.

anonymous708973
03-14-2014, 21:46
Днес не ми е ден. За разлика от вчера, когато температурата беше минус 3, днес реши да скочи до 23. Взех кучо, излезнахме на разходка и ме спря някакъв полицай да ме пита защо не съм на училище. Обянсявам му аз, че съм в пролетна ваканция, той ми вика "Местното училище не е във ваканция, не ме лъжи" Казвам му, че вече две години откакто съм завършила училище и съм в университет, лъжела съм го, изглеждала съм много малка, не можело да съм на 20, та ми иска лична карта и добре, че си я носех, иначе за малко да ме прибере.

ХАХАХАХ, СМЯТАЙ!
Честно, на мен би ми било забавно.

HollyGolightly
03-14-2014, 21:58
ХАХАХАХ, СМЯТАЙ!
Честно, на мен би ми било забавно.

Определено сега като се замисля, цялата ситуация е забавна 8-) и друг път са ми казвали, че изглеждам по-малка ама чак пък полицай да ме спре, за първи път ми се случва. Добре че имам навика винаги да си нося документите с мен

DarkTemplar
03-14-2014, 22:19
Оф, аман от сложни личности. Винаги ще се появи някой, който да се изсере на метеното.

Wednesday666
03-15-2014, 04:09
Нямам думи. Само това мога да кажа.

И нейно величество идва днеска.
Просто Ада ще дойде на земята.
Хич не ми се занимава с нея.
Нито с тъпия университет, нито с тъпата работа.
Някъв ужас е около мен..

AnarchyBoy
03-15-2014, 05:21
Как е възможно едновременно да ми е толкова щастливо и толкова тъжно..
И все пак всичко е наред, видях го, видях го и ще го виждам и за напред!
Ко'тка :(
Обичам ко'тки деа, или по-скоро обичам начина по който тя реагира като види такава или пък как ги гушка и стиска, а те бягат и тя се дразни... :lol:
И Топчо беше як, амЪ го изгубииме... тъжно.. ;с
И разходките и всичко вече ми липсва, сад, но скоро пак.. и пак.. и пак.. и пак, пак, пак...

И ей тия французи значи.. Не ми е за пръв път да си лафя с такива и винаги нивото е бая високо, ма тия избиха рибата... най-яката двойка, която съм виждал.. Супер умни и двамата, свободомислещи, с характер.. бе като цяло невероятни хора, радвам се, че се запознах с тези пичове адски яките са, пък и си бъбрихме лайк 5 часа... :D

Обратно в София е малко скучно, но мех имам университет, който да следя и много скоро пак! Яко ми е!

DisappointedDreamer
03-15-2014, 06:19
мразя да се събуждам от кошмари.
мразя да забравям да честитя рожденни дни.

ъх.

пия си кафето и четa по история.
към 4 се омитам да си го взема от тренировка и да прекарам вечерта с него.
а сняг вали.
мех.

Jaune
03-15-2014, 08:26
Напълняла съм и трябва да се стегна и да сваля 5 кила до края на април, защото имам бал и е недопустимо, и не съм била толкова дебела отдавна, и просто се чувствам зле, и искам да поема контрол върху нещо в живота си.

stynioo
03-15-2014, 08:40
Напълняла съм и трябва да се стегна и да сваля 5 кила до края на април.

много познато.

пооочивка.

Cloud9
03-15-2014, 10:36
Напълняла съм и трябва да се стегна и да сваля 5 кила до края на април, защото имам бал и е недопустимо, и не съм била толкова дебела отдавна, и просто се чувствам зле, и искам да поема контрол върху нещо в живота си.

Познато до болка!И тая вина за яденето ми е позната.И хич не ми се готви.Пък то и здраволсовно.Да не говорим че на моя убавец здравословно звучи като отрова.
Наближава края на "Как се запезнах с майка ви" и ми се реве.Ще рева като малко дете на 31-ви март

weheartiit
03-15-2014, 11:06
отново станах рано и ми е криво и ме боли глава за не знам
вече кой път тази седмица :(
готвя се сега ама знам,че няма да се случи нищо интересно
ама пак колкото да отбия времето,мехх
и щом тя ще идва и да го видя няма никакво значение защото
всичко пак ще сочи към нея

babity
03-15-2014, 13:10
Уф, имам два часа да олижа целия етаж и да сложа салатката за довечера. ПУКНИЦАААА!!! А мен се мъчи да ме боли глава... Трагедия! Ще думна едно аспиринче, барем довечера съм в кондиция. И дано не ме преебат с колата.

Justwickeds
03-15-2014, 13:37
Чувствам се прекрасно. Виждам само слънце,хубаво синьо небе и усещам полъха на вятъра.Сутринта към 10 излязох бос по тревичката в парка. Беше невероятно да усещаш как те гъделичка тревата по стъпалата.Подишах чист въздух; релаксирах с отпускане върху тревичката,като дори задрямах по 1 време; изобщо забелязах,че хората бяха спокойни и дошли да си отпочинат; до преди малко с момчетата играхме футбол. Деня ми е супер, както всички дни до сега за тази година; но от понеделник...очаквам...да стане още по-добре ^_^

bloodyF
03-15-2014, 13:57
Времето е страхотно, видях се с нашите, сестра ми.
Сега хапвам и отивам да търся някаква фризьорка, пък после ще пием кафенце с някакви личности.
Дано успея да намеря компания за довечера.

А снощи беше страхотно, въпреки че заспах набързо. Пак ми се въртят някакви неща в главата, ще видим дали ще се окажа права, дотогава ще го караме така, мен ме устройва перфектно.

HollyGolightly
03-15-2014, 14:03
Толкова съм му ядосана, вместо да гледаме Breaking Bad, както се бяхме разбрали, той реши да счупи стъклена чаша в кухнята и да се нареже целия. 2 часа (буквално, ако не и повече) съм го молила да ми позволи да го закарам до болницата, тоест да се качи доброволно в колата. Трябваше да загуби кръв и да му прилошее и да ме пита "Колко кръв мислиш мога да загубя, преди да умра?" за да се съгласи. На кого е нужен този инат? Пред кого се доказва, и въобще това начин ли е да се докажеш като мъж? Провали ни се цялата вечер и добре че все пак се съгласи, 8 шева на ръката не са малко

DisappointedDreamer
03-15-2014, 14:15
^кви са тия драми, бе?

Аз направих ебахти яките соленки със сирене, разтапят се в устата направо!!! Горда съм :Д Прочетох си по история и след малко се омитам с момчето миии.
Брр. Хубаво ми е! Само и времето да беше по-топличко, щеше да съм чук!

stynioo
03-15-2014, 14:21
Толкова съм му ядосана, вместо да гледаме Breaking Bad, както се бяхме разбрали, той реши да счупи стъклена чаша в кухнята и да се нареже целия. 2 часа (буквално, ако не и повече) съм го молила да ми позволи да го закарам до болницата, тоест да се качи доброволно в колата. Трябваше да загуби кръв и да му прилошее и да ме пита "Колко кръв мислиш мога да загубя, преди да умра?" за да се съгласи. На кого е нужен този инат? Пред кого се доказва, и въобще това начин ли е да се докажеш като мъж? Провали ни се цялата вечер и добре че все пак се съгласи, 8 шева на ръката не са малко

не , не е това начина. хаха

цял ден нищоооооооооо .. поне си полежах на терасата , ако имам късмет може да съм хванал малко тен. хохо

xoxi
03-15-2014, 14:38
Евала на всички, които се чувстват достатъчно добре, за да прекарат часове навън в това хубаво време. Него го няма вече 5-6 часа. Представям си колко ще е щастливо кучето след тази разходка. 8-) Аз пък съм пълна развалина. Най-много да допълзя до фотьойла на терасата, да се разтопя на него и да се кефя на слънцето. Ужасно е да си болен по това време. Вчера правих опити за слънчеви разходки, но се върнах след половин час с убийствен главобол, гадене и без капка сила останала в мен. Не знам на кой/какво да се ядосвам вече.

shmatarok
03-15-2014, 15:42
Да, хубаво си бях направила плановете аз снощи за пица и спокойна вечер, ама явно бая си обърках сметките и представите за дати. Малоумник номер 1 решил да прави БГ парти вкъщи, за което аз да не знам. Ми прекрасно просто.
Легнах си супер рано, ама поне се наспах и тъкмо се прибирам от прекрасна разходка навън <3
Сега само го чакам да се прибере от работа и ще му стъжня живота.
Мда, войнствено съм настроена.

mayaaa
03-15-2014, 15:45
Да, естествено, тъкмо реша, че всичко гадно (поне до края на ваканцията) е минало и БАМ. Има си и добра страна, но... а бе, исках да си почина. Сега прескачам от ПИСА на математика и после на информатика. Как ми се наблъскаха всички простотии за два месеца?! -.- Поне ваканцията ще съм по-свободна, относително.
Събота е, а бях вързана 4 часа на лекции. А дори не ни предупредиха, ама не е виновна нашата госпожа, а оная лицемерна кокона. Толкова съм й бясна. И не само на нея... Как може да ме прецаква само заради отношенията й с нашата госпожа (то те и двете са един дол дренки, ама какво да се прави)?! Жени на по 40-50 години, а се дъвчат като 10 годишни. Само това да не засягаше нас щеше да е ОК, ама не... Пълен игнор им тегля, но това единствено ми помага да не ми промиват мозъка, както на някои други индивиди от групата. Ако заради това отново ми се провали тренировката обаче просто не знам. Тая тренировка не й върви да се осъществи, то не са лекции, то не е чудо.
И все пак ми е сънливо и приятно. Хубаво време е. Знам си какво ми се прави сега, но за съжаление, няма да се случи скоро. Ех, миналото лято как ми липсва, толкова перфектно беше. Това да ми е проблема, де. Има си време да го обмислям и то определено не е сега.

bloodfrozen
03-15-2014, 17:52
Oх, днес заслужено се поглезих. Накупувах си разни необходими нещица, даже и фризьор посетих.. и най-важното - успях да се наспя качествено. 8-)

granger
03-15-2014, 17:58
Хубав ден,един малоумник се опита да ми вдигне нервите,ама го пратих да пасе.
Приятно ми е вкъщи !

Naive
03-15-2014, 18:21
Ох, главата ми ще пламне от учене. Не стига, че имам един тон неща по химия и биология, ами и предстоящата седмица имам и контролни по всичко и всеки ден. И животът ми се върти около тренировки, готвене на храна и учене, няма такова нещо като социален живот, не.
Искам просто да заеба тъпото училище, от което нямам грам полза, и да се фокусирам върху химията и биологията.

G3GaSa
03-15-2014, 18:25
Хубав ден, един малоумник се опита да ми вдигне нервите,ама го пратих да пасе.
Приятно ми е вкъщи !
:D:D

И аз се чувствам добре, утре "репо"-почивка" както всеки ден, ще го мисля сутринта в 07:00

JustaLittleKid
03-15-2014, 18:56
Искам да мрънкам, да ми е тъжно, да ми е депресирано...
И утре, когато се събудя, да ми е леко на душата.
И да се случи нещо хубаво, за бога. Нещо Голямо хубаво.

polssa
03-15-2014, 19:09
символично отворих нова страница в живота ми хаха
някой лоши ситуации се превръщат в толкова хубави след това
хората, които заслужават да са в живота ми, са там, а тези, и не мисля да ходя по гъза на тези , които не ме оценяваха
някак си имам чувството , че се "отлепих"и се чувствам по-израснала ...пфхахаха
нещо такова
утре + следващите два уикенда ще са много интересни дни и ми е много готино , че ще съм заобиколена от хората, които ме обичат и се надявам те някак си да компенсират вероятните неприятни моменти
:)

anonymous708973
03-15-2014, 20:48
Печене на Рейн ли? Гудбай, слънчеви планове и здравей, намръщено, тъмно, никакво, лишено от едничък слънчев лъч време.
Поне презентацията беше ЕДИН ПЪТ! Божеее, ей такива хора ме мотивират, невероятен лектор, н-е-в-е-р-о-я-т-е-н! Най-доброто, което можех да правя в събота! Надявам се един ден да съм постигнала толкова, че 400-500 човека да ме слушат с такъв захлас и напрегнато да очакват всяка моя следваща дума! Дано.

Bomber
03-15-2014, 20:54
Много ми е зле

Lilanda
03-15-2014, 21:00
Nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan...(music)

Дебилствам малко аз. :D Имам да уча утре и хиииииииич не ми се мисли какво ще става идната седмица. Поне тази, която мина беше невероятна. Хубаво е да прекараш толкова време с любимо човече..;3

Me happy. Me is smiling. Me is talking retardedly because me happy. ^^

granger
03-15-2014, 21:07
me is повръщинг...край.
Време беше, и се чувствам малко смотано,но пък знам,че сега всичко си е в моите ръце, ще се справя, с това,което ме очаква...
Всъщност, ще ме жегва всеки път някоя и друга мисъл за него, ама неизбежно е, и той ще отмине. Аз съм си по-важна ;)
Hello, пролет <3

Hayashi
03-15-2014, 21:20
Днес времето беше толкова хубаво и изведнъж стана супер мрачно, валящо и студено. И се прибирах по къси гащи.
Днес никаква не я свърших, но се чувствам сравнително добре.

DisappointedDreamer
03-15-2014, 21:51
Как може да ми е толкова щастливо?!

Обичам го.
Много.
много.
много.
м
н
о
г
о.

ъх!

midnight_escapade
03-15-2014, 22:12
Болна. Трахеит... катар.. не знам и аз. Но ми писна и реших да си изляза като пич. Останах много доволна, супер беше. ^^

mayaaa
03-15-2014, 22:33
Добре, хване ме някакво чувство тип "следващите седмици няма да минат както трябва"... Чудя се за кой да се притеснявам по-напред, за баща ми или за дядо ми. Но такъв е живота.
Утре не се виждам как мисля да свърша всичко. Днес обаче го ударих на почивка. Омръзна ми да прескачам от задача на задача. И все пак дано всичко мине гладко. Знам, че се притеснявам за глупости, но...

tori
03-15-2014, 23:04
Страшно ми е яко и щастливо като цяло, не знам. Летя си на няколко сантиметра от земята и ми е някво такова... :3333333

HollyGolightly
03-16-2014, 03:35
Не мога да се сърдя дълго и т'ва е. Особено на него. Гледахме 47 ronin но останахме и двамата много разочаровани от края. Много глупав завършек на филма. Утре аз избирам какво да се гледа и сигурно 10 часа ще гледаме Breaking Bad, понеже съм си обещала да изгледам всичките 5 сезона до края на ваканцията, което означава до Вторник. Остават ни само 2 сезона и след това си давам почивка от сериали, освен Criminal Minds и Law&Order: SVU, чак до 6ти Април 8-)

DisappointedDreamer
03-16-2014, 07:15
Слушам си готина музика, пия си кафето, ядох пай. Времето навън е толкова слънчево и синьо, и зареждащо! След малко се омитам да доброволствам и ми е много хубаво!

:)

stynioo
03-16-2014, 08:47
мразя шума в ушите , който ми пречи да заспа.

общо взето добре , сега остана да си науча.

Justwickeds
03-16-2014, 08:51
мразя шума в ушите , който ми пречи да заспа.

общо взето добре , сега остана да си науча.

Не му обръщай внимание,просто го наблюдавай без да слушаш коментара на мислите си.Бъди страничен наблюдател.Един приятел така от този шум на края много си разстрои нервите,защото му обръщаше внимание. Внимавай,моля те. И аз имам лек шум,особено когато стане много много тихо. Но просто не му обръщам внимание и всичко е шест.Заспивам за 10 мин.

-------------------------------

Чувствам се супер,зареден с енергия за новия ден! Днес имам много задачи да свърша,като съм на един много приятен спорт по към привечер,и нямам търпение да се видя с приятелите,там. Супер! Просто супер!

Щастлив,весел и енергичен ден на всички!

TheDevilInMe
03-16-2014, 08:51
Нямам представа, нещо не знам даже къде се намирам или знам, но искам да бъда на друго място...

Justwickeds
03-16-2014, 08:57
Нямам представа, нещо не знам даже къде се намирам или знам, но искам да бъда на друго място...

:/ недей така,човече! Недей. ... както казва един голям автор: "Ние винаги искаме да избягаме от Настоящето. Винаги не приемаме Настоящето. Никога не искаме да бъдеме Тук и Сега. Винаги се проектираме някъде ... в бъдещето и там търсиме спасение. Търсиме спасние от мислите си,от нас самите. И не приемаме Тук и Сега"

Ще завърша и с този цитат:

"Никога нищо не се е случвало в миналото, то се е случвало в Настоящето.
Никога нищо няма да се случи в бъдещето, то ще се случи в Настоящето."

Негативизма идва от отричане на настоящето, и натрупване на болка в тялото. Миналото "се завръща" когато няма присъствие. А бъдещето е копие на миналото. Ако болката е голяма и носите тежък емоционален товар, то "бъдещето" ще е същото.

"Сегашният момент е всичко,което ще имате някога. Никога няма време,когато животът ви не е в "този момент"

TheDevilInMe
03-16-2014, 09:29
:/ недей така,човече! Недей. ... както казва един голям автор: "Ние винаги искаме да избягаме от Настоящето. Винаги не приемаме Настоящето. Никога не искаме да бъдеме Тук и Сега. Винаги се проектираме някъде ... в бъдещето и там търсиме спасение. Търсиме спасние от мислите си,от нас самите. И не приемаме Тук и Сега"

Ще завърша и с този цитат
"Никога нищо не се е случвало в миналото, то се е случвало в Настоящето.
Никога нищо няма да се случи в бъдещето, то ще се случи в Настоящето."

Негативизма идва от отричане на настоящето, и натрупване на болка в тялото. Миналото "се завръща" когато няма присъствие. А бъдещето е копие на миналото. Ако болката е голяма и носите тежък емоционален товар, то "бъдещето" ще е същото.

"Сегашният момент е всичко,което ще имате някога. Никога няма време,когато животът ви не е в "този момент"

Това е просто моментно състояние, не мога абсолютно всеки ден да съм оптимистично настроениена, а ти правиш някакви генерални заключения за миналото, настоящето, бъдещето. Оценявам загрижеността ти, но определено не знаеш какво имам впредвид с поста си. ;) :))))

Justwickeds
03-16-2014, 09:32
Определено знам,какво имам предвид с цитата ми. Защото съм го изпитвал. "не мога абсолютно всеки ден да съм оптимистично настроениена" - напротив, можеш.Човек може да е щастлив в 100% от времето,през целия си живот,и е научно доказано.Просто не го вярваш. И не знаеш как да го постигнеш. Нарича се Настояще. Радвам се,че "не успях да ти помогна защото не ме разбра". И споко,изобщо не се заяждам.Няма за какво.Просто се стремя да те накарам,да се замислиш,защото такива състояния като твоето когато се натрупат...става нещо,и то не много приятно.Както и да е.Успешен ден. (Да,защото тия състояния,се трупат).

Когато не се чувстваш окей, танцувай

п.п.: Точно това имах предвид с: " Винаги се проектираме някъде ... в бъдещето и там търсиме спасение."
п.п.2: ако смяташ да спориш: пиши на ЛС. Защото тук не е тема за това.

TheDevilInMe
03-16-2014, 10:01
Определено знам,какво имам предвид с цитата ми. Защото съм го изпитвал. "не мога абсолютно всеки ден да съм оптимистично настроениена" - напротив, можеш.Човек може да е щастлив в 100% от времето,през целия си живот,и е научно доказано.Просто не го вярваш. И не знаеш как да го постигнеш. Нарича се Настояще. Радвам се,че "не успях да ти помогна защото не ме разбра". И споко,изобщо не се заяждам.Няма за какво.Просто се стремя да те накарам,да се замислиш,защото такива състояния като твоето когато се натрупат...става нещо,и то не много приятно.Както и да е.Успешен ден. (Да,защото тия състояния,се трупат).

Когато не се чувстваш окей, танцувай

п.п.: Точно това имах предвид с: " Винаги се проектираме някъде ... в бъдещето и там търсиме спасение."
п.п.2: ако смяташ да спориш: пиши на ЛС. Защото тук не е тема за това.

Нямам намерение да споря с никого, просто ще кажа нещо последно. Каквото и да си изпитвал не можеш да си сигурен какво преживявам аз. Не знаеш нищо за мен и ситуацията, в която съм, нямам и намерение да ти давам обяснения, не говори за спорове и за предназначението на темата, защото не аз давам съвети на хората, които изобщо не са ми били поискани.

Он: Гладна съм, а ме мързи да отскоча за пица :D Свалила съм си първи сезон на Как се запознах с майка ви, хващала съм само отделни епизоди, а сериалчето е много зарибяващо, пък и ми се ще да си запълня част от времето. В тая тема е пълно с психолози, започва да се губи смисълът и, а ми е любимата..

Justwickeds
03-16-2014, 10:13
^ TheDevilInMe Как се чувстваш ли? Не знам нищо за теб ли? Хахахаха. Не ми и трябва. С едно твое изречение,само едно, ми беше достатъчно да разбера,че имаш проблем с мисленето и емоциите и че изобщо нямаш контрол над тях,напротив - те,те хвърлят на ляво и на дясно като чувал с картофи и си седиш, и тъжиш.На кратко: казва се Несъзнателен живот. От там на там,не ми трябва да те познавам.И ти, си като другите хора: Не осъзнаваш,че не съзнаваш,че не правиш разлика между съзнанието и ума ти.. Но естествено,няма да го разбереш това,сигурно никога. Повече няма какво да те коментирам. 95 % от хората са несъзнтелни.Така,че...аз винаги правя шанс,някои да го разбере това. Дерзай.

и да,права си: "непоискана помощ". Винаги го правя.Признавам си го. Но пък... от това имам само и само полза,опит. "Каква ще кажеш,кви ги дрънкаш?" Няма значение,ще ти отговоря.

anonymous708973
03-16-2014, 10:17
Каквото и да си изпитвал не можеш да си сигурен какво преживявам аз. Не знаеш нищо за мен и ситуацията, в която съм, нямам и намерение да ти давам обяснения, не говори за спорове и за предназначението на темата, защото не аз давам съвети на хората, които изобщо не са ми били поискани.

Точно.
Justwickeds, не знам защо се появяваш отникъде и започваш да раздаваш непоискани съвети в теми, които не са за това :) Не знам защо мислиш, че някой иска да бъде коментиран, че да завършваш с гръмкото "няма какво да те коментирам" и гледане от високо - "няма и да го разбереш". Потребители, дето сме тука от години, не си даваме така смело съвети един на друг, така че... въпреки че съм сигурна, че го правиш с добри чувства, може би е добре да се съобразиш и да не раздаваш акъл, когато не те молят за това.

По темата:
Мързеливо ми е. Гушка ми се в леглото, не ми се учи, ама... френският и инвестициите ме зоват, ех. Искам някой да изскочи с вълнуващо предложение, че тиха вечер и биричка май не е точно това, от което имам нужда. Няма все аз да предлагам пък, нахална се чувствам вече. То да пуснеш един-два-три стабилно дебели намека, пък спираш след това... Ааа, шамари начи. Недосетливи хора.

bloodyF
03-16-2014, 11:24
Искам да имаше слънце и да имах компания за бира в парка.
Ама май няма да го бъде..
Сега станах и се чудя дали нашите спят или са излезли, май ще им звънна накрая :Д

AnarchyBoy
03-16-2014, 11:24
Лицемериеееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее е

granger
03-16-2014, 12:06
Толкова ми е хубаво,че малко не ми се прибира в София.
Ама поне тя е там, много си я обичам! И колегите ми са такива сладури, толкова са ми мили!
Времето поне не е мрачно и скофтено,че още повече щеше да не ми се прибира. Ама нищо. Ще си го направим хубаво.

stynioo
03-16-2014, 12:21
Не му обръщай внимание,просто го наблюдавай без да слушаш коментара на мислите си.Бъди страничен наблюдател.Един приятел така от този шум на края много си разстрои нервите,защото му обръщаше внимание. Внимавай,моля те. И аз имам лек шум,особено когато стане много много тихо. Но просто не му обръщам внимание и всичко е шест.Заспивам за 10 мин.


т'ва беше от силната музика в бара.

babity
03-16-2014, 13:08
Уф, ужасно дискомфортно ми е. Чувствам се кат' слоница, супер тежка и надута. Не, че не си хапвам де, ама...
Снощи ми беше супер миличко, точно както преди всички хора да ни се случат. Макар че самото усещане беше различно, все едно времето не ни е сближило, а ни е отдалечило. По едно време все едно седях и ни гледах отстрани. Нищо, пак беше хубаво. <333
Абе не е няк'ва унищожаваща липса или страдание, но определено бих яхнала вятъра, ако получа съответния смс. Ама няма.

HollyGolightly
03-16-2014, 14:21
...
С дължината на постовете си, както и с това постоянно бъркане и анализиране страшно много ми напомняш на един потребител.

Иначе на мен си ми е добре, наспах се, за пръв път от много време, прозорецът ми е отворен, а навън вали :)

kalpazanka
03-16-2014, 14:22
Искам козметика!

http://31.media.tumblr.com/6890784a5a9c5d68c474df77893e1c8f/tumblr_mvvvhpGtBu1sgl0ajo1_500.gif

shmatarok
03-16-2014, 14:30
Мнооого ми е яко, чакам да ми се инсталира програмата и офейквам навън да правя снимки. Лялялялялялялял.

И онзи Хомо Идиотикус не ми се мярка вече пред очите, което е още по-добре. 8-)

anonymous708973
03-16-2014, 14:57
С дължината на постовете си, както и с това постоянно бъркане и анализиране страшно много ми напомняш на един потребител.

А не, не. Държа да защитя въпросния потребител, сигурна съм, че ще падне от стола от изненада, но държа да съм обективна. Може и да пише чаршафи, може и да няма никаква логическа връзка, да скача от тема на тема по-бързо от пеперуда, но поне като дава акъл, рядко се случва да бъде с гледане отвисоко. Случаят с Испания и казината при Джипсито беше единичен.

То взе, че изгря слънцето бе, ха! Доволно такова.

Naive
03-16-2014, 15:29
Уф. Този изпит ще ми скъси живота с десетина години. А това е само началото. За истински мазохисти си е, безспорно.
Да бях решила да уча в чужбина, щях да си спестя точно тези мъки. :Д

HollyGolightly
03-16-2014, 17:23
А не, не. Държа да защитя въпросния потребител, сигурна съм, че ще падне от стола от изненада, но държа да съм обективна. Може и да пише чаршафи, може и да няма никаква логическа връзка, да скача от тема на тема по-бързо от пеперуда, но поне като дава акъл, рядко се случва да бъде с гледане отвисоко. Случаят с Испания и казината при Джипсито беше единичен.
Както казах, просто ми напомня на него. Въпросният съфорумник не го познавам лично, просто съм останала с такова впечатление. И определено случаят с Джипсито не беше единичен, но нямам намерение да се заяждам с когото и да било.

Имам шумни комшии, които не пропускат да ми развалят всеки уикенд. Навън вали като изведро, а те блъскат тази баскетболна топка в земята и се хилят и крещат, странни хора.

Naive
03-16-2014, 17:33
Абе, хора, колко време ви отнеха шофьорските курсове? :)

stynioo
03-16-2014, 17:46
Абе, хора, колко време ви отнеха шофьорските курсове? :)

4 месеца и малко..предвид натоварената ми програма.

mayaaa
03-16-2014, 17:56
Дотук бях с "ще си го знам само аз", ама така ми се пада, като не съм достатъчно съобразителна. Логично беше така да стане. Е, то не е нещо, от което да се срамувам едва ли не, напротив - нещо с което да съм горда е... Но не исках публика и коментатори. Както и да е, де. То и да не беше сега, все някога щеше да се разбере.
Иначе сега се прибрах и някак си трябва да си науча по 100 неща, а все още имам надежда да ми остане време да си дръпна 1-2 серии от сериала. А дано, ама на дали. :D

anonymous895156
03-16-2014, 18:13
Уикендът свърши, а не се чувствам отпочинал. Утре тест и обичайната тъпа обстановка, връщане вкъщи към 5 и нищоправене. Мечта.
Смятам да поспя поне 9 часа, че дори с 8 съм изморен на сутринта.

granger
03-16-2014, 18:14
Абе, хора, колко време ви отнеха шофьорските курсове? :)

2 месеца и малко.
Иначе - чудено , тя се прибра по-рано и ме изненада. Тая седмица няма да ми се от най-леките,ама нищо.
А книгата е толкова завладяваща!

stynioo
03-16-2014, 18:18
утре малко пътуване.

дано не се издъня по-късно , защото един месец няма да ми мини.

да , има някаква тръпка.

TheBeliever
03-16-2014, 18:26
Как е възможно да го харесвам толкова много и да не мога да го понасям? В един момент ме качва на седмото небе, в следващия ме изкарва извън нерви както никой никога досега. В рамките на няколко часа през мен минава такава палитра от емоции, на каквато даже не знаех, че съм способна. Неприсъщо е за мен.

И толкова ме обърква с настоятелността си. Той ли е този, който избързва, или аз (не)съзнателно се дърпам?

DisappointedDreamer
03-16-2014, 18:31
Как е възможно да го харесвам толкова много и да не мога да го понасям? В един момент ме качва на седмото небе, в следващия ме изкарва извън нерви както никой никога досега.

Говори ми.
Карам му се жестоко в единия момент, идва ми да го удуша и просто изобщо не знам как съм с него, а в другия момент имам ужасна нужда от това да го почувствам близко до мен.

Ъх.

Скапана съм. Но страшно доволна.

DarkTemplar
03-16-2014, 18:37
Изнервен. Простотията и безхаберието на определени хора ми идват в повече.

JagAlskarDig
03-16-2014, 19:13
Добре ми се отрази днешният ден, зареден съм за рутината от утре.

Dagichka
03-16-2014, 19:21
чувствам се.. осъзната. поне в този аспект, ах толкова ми е хубаво, че предприех тази стъпка..
имам нужда от емоции, от неща, които никога не съм изпитвала, крайно време е АЗ да си определям кое ми харесва, кое не, а не да ми го налагат, да ме мачкат и оформят както ТЕ искат

Jaune
03-16-2014, 19:54
Беги бе. Тоя филм съм го гледала вече.

ОТНОВО СЪМ ТУУУУК, КРАСИВА СЛЕДА, КРАСИВ ДИГИТАЛЕН ЗВУК, ФАЛШИВ ВКУС НА КРАСИВА ЗВЕЗДАААА
Уникална. Побъркваща. Песен.

TheDevilInMe
03-16-2014, 20:02
Somersby и шоколадче страхотната ми комбинация, точно от това имах нужда, чувствам се заредена :Д

babity
03-16-2014, 20:20
Уф. Т'ва излиза вече извън контрол. От утре ш' се стягам малко, че т'ва много бързо ще ескалира. Чака ме нат'варена седмица, очакват се много рокади, но съм оптимистично настроена. Обичам да съм натоварена. С'а тря'а си оправя багажа и още куп неща, които няма да направя най-вероятно. 8-)
Искам нещо да изскочи вечеееее. Кат' ня'а няк'ъв шит да ми запълва мислите, си създавам имагинерни проблеми, колкото да съм в играта. Рядко осъзнавам к'ва съм драма куиин.

Colouring
03-16-2014, 21:06
Meh, спи ми се и ще лягам след малко.
Освен това започнах отново да премислям прекалено много нещата и за да не стане много сложно трябва да си изключа мозъка, т.е да заспя, за да не играя в главата си пак worst-case scenario.

stynioo
03-16-2014, 21:15
Meh, спи ми се и ще лягам след малко.
Освен това започнах отново да премислям прекалено много нещата и за да не стане много сложно трябва да си изключа мозъка, т.е да заспя, за да не играя в главата си пак worst-case scenario.

fuck..you sound just like me.

anonymous708973
03-16-2014, 23:08
В рядко себелюбиво настроение съм. Мно'о яка мацка съм. Честно, бих си скочила в момента.
Ако някои хора вземат да го оценят, само хубаво ще си направят 8-)

Лягам да спинкам с очарователната си особа и си пожелавам ползотворна седмица!

П.С.
Нели, за шофьорските... края на януари изкарах курса за листовки, тогава почнах и да кормувам, а пък книжката я взех на 10-ти май.
Ба, то бързо излиза всъщност. Февруари, март, април, щото около месец си чакаш за книжката.
Изкарвай ги набързо обаче, че ако не си карала една седмица, много си личи.

girlwithblueeyes
03-16-2014, 23:09
Щастлива съм .

xoxi
03-17-2014, 00:14
Не мога да повярвам, че минава 2, а аз не усещам никакви признаци да ми се доспи скоро. Снощи въобще не съм спала.
Тези периоди на безсъние са отвратителни. Поне да беше по-топло времето. Лятото поне вися на терасата или излизам на разходка. Сега си треперя кротко на столчето, търсейки други самотни душички по това време на нощта. :D

DisappointedDreamer
03-17-2014, 05:30
Не мога да повярвам какъв сняг се е изсипал. Цяла зима такъв нямаше, и е ебати студа. Ще си седя вкъщи днес; няма да се мъкна никъде.

Naive
03-17-2014, 07:01
П.С.
Нели, за шофьорските... края на януари изкарах курса за листовки, тогава почнах и да кормувам, а пък книжката я взех на 10-ти май.
Ба, то бързо излиза всъщност. Февруари, март, април, щото около месец си чакаш за книжката.
Изкарвай ги набързо обаче, че ако не си карала една седмица, много си личи.
Планирам да ги започна началото на април и края на юни да съм приключила. То няма и как по-рано, защото чак на 12ти юни навършвам 18. :)
Идеята ми е да не е твъъъъъъърде интензивно. Иначе аз не съм съвсем начинаещ шофьор. Баща ми от малка държеше да ме учи и имам някакъв (смешен :Д:Д) опит. То е ясно, че в градска обстановка положението ще е по-различно, но все пак, би трябвало да нямам типичните проблеми на начинаещия, но ще я видим тази работа. :Д



Колко ми е вкусен зеленият чай сутрин. <3
Иначе тъй като съм отговорни на класа и нещата за бала минават задължително през мен и съм част от организаторите, ми стана супер развълнувано. И от едната крайност (от 8ми клас съм убедена, че няма да отида на тъпия бал), отидох в другата, в която ми стана вълнуващо и очарователно. Че даже и рокли разглеждах и си харесах определен модел, който вероятно няма да е крайния, де, предвид това колко време има, но това просто ми е идеала за бална рокля, засега, ахаха. Много съм си смешна. :D

Вчера иначе беше много тегав ден, в края не издържах на напрежението и се разревах. И в крайна сметка осъзнах и реших, че имам приоритети, които ще следвам, а някои неща (като всичко, с което ме гърчат в училище) ще изоставя на по-заден план. Максималист съм и обичам да съм перфектна, изпълнителна и прилежна във всяко едно отношение, но когато ми коства толкова нерви и усилия, които изместват фокуса ми далеч от приоритетите ми, е време да го давам по-леко и да се фокусирам главно върху целите си. :)

А днес след контролното по география, с тате и братовчед ми ще ходим на СПА, за да разпусна малко, тъй като видяха какво кълбо от нерви и напрежение съм, както и колко ми е тегаво. Яко е, че нашите ме разбраха и подкрепиха. И по-точно баща ми - той винаги е бил супер взискателен на тема училище и е държал да се справям много добре. А сега просто каза, че за него е най-важно това, че съм целеустремена и работя толкова усърдно по химия и биология, както и по здравето/тялото си. :Д Много са ми милички. :)

Общо взето остава само той да се прибере на 26ти, да го прегърна и всичко да бъде прекрасно и спокойно. <3

TheDevilInMe
03-17-2014, 07:08
Може да се каже, че се наспах. Само не мога да разбера какво съм правила насън, та така ме боли врата, толкова е схванат, че едвам си го движа :lol: Сега ми остава да хапна, да изгледам една серийка от сериала и да видим какво ще става след това, непредвидимо е :cool: ...

anonymous708973
03-17-2014, 07:33
То е ясно, че в градска обстановка положението ще е по-различно, но все пак, би трябвало да нямам типичните проблеми на начинаещия, но ще я видим тази работа. :Д


Двете неща нямат общо, но пиши пак, когато започнеш да кажеш дали ти е помогнало.

Wwwooow
03-17-2014, 07:36
Излишна, изоставена, забравена...още от снощи като видях и ме довърши..не знам какво да правя, да се опитвам да си ги върна или да се правя, че нищо не е станало..което се случва малко трудно, най-вече него, просто не е честно..
И едно от причините за сегашното положение е точно най-неочаквания човек..
После как да ставам сутрин с желание, как и за какво да ходя !?

granger
03-17-2014, 07:39
Идеята ми е да не е твъъъъъъърде интензивно. Иначе аз не съм съвсем начинаещ шофьор. Баща ми от малка държеше да ме учи и имам някакъв (смешен :Д:Д) опит. То е ясно, че в градска обстановка положението ще е по-различно, но все пак, би трябвало да нямам типичните проблеми на начинаещия, но ще я видим тази работа. :Д

Ще ги имаш,спокойно :lol: и аз бях карала с баща ми преди,ама си има неща,които няма как да научиш без инструктор + от кола до кола има разлика и всичко се усеща.
Като започнеш курса на една кола,не се качвай на колата на баща ти,примерно, най-много да се объркаш допълнително.

Иначе след малко излитам за фитнес. А след това и на лекции до 9 и направо ...глякс
+ че навън духа, защо трябва?! Пече едно слънце, а духа гнусен вятър.Блякс.

DarkTemplar
03-17-2014, 08:18
Ах, как мразя понеделниците...

paradosou
03-17-2014, 08:46
Тотално несръчна. Ама пък е забавно.
Дано да изкарам убийствени резултати на тестовете!

girlwithblueeyes
03-17-2014, 08:50
Получих страхотно предложение . Но решението ще много трудно незнам объркана съм и ми предстоят огромни промени ако приема .

paradosou
03-17-2014, 10:40
Ама естествено, че точно преди да тръгна и точно когато в никакъв случай не трябва да закъснявам от бързане ще си разпилея всички рецепти, листчета, отбелязки, документи...! Тоя понеделник явно ще е екстремен.

shmatarok
03-17-2014, 10:43
Оф, значи... ще има ли понеделник, в който да не се ядосвам и сдухвам. То още от вчера ме е подхванало, де, ама уж затова си легнах по-рано да не мисля цялата тая ситуация.
Всичко се обърка толкова много.
Започвам да се отчайвам и то сериозно. Няма едно нещо, което да е наред. Едно!

HollyGolightly
03-17-2014, 12:22
Всичко си ми е наред, нямам почти никакви грижи и пак не можах да мигна цяла нощ. За сметка на това успях в главата си да пресъздам поне 10 неща, които я ми се случат днес, я не и всичките имаха лош завършек 8-)

AliceSw
03-17-2014, 13:07
офф, още съм болна, а искам слънце, планини, разходки, пикници, палатки и любов...ама няма...

Colouring
03-17-2014, 13:13
Еее, писна ми от рутината. Ама друг избор нямам. Чудя се дали ще ми се получат заплануваните неща, за които не съм се консултирала с правилните хора, така че не знаем изобщо защо го мисля, като без тяхното съгласие няма да се получи. Ама.. да има. Ще виидм. Живот и здраве.

tireheb
03-17-2014, 13:15
най-мраза да иам ДУПКА. са разрева от тъпотия

Cloud9
03-17-2014, 14:44
Пак се скарахме заради майка му.Той е най-прекрасният на света!Винаги знае как да ме успокой.Не съм напълно спокойна и цялата тая сватба отиде на кино заради тия драми.Малко по малко осъзнаваме какво ще стане на тази дата и сърцата ни се качват в гърлата.Не ме е страх че цял живот ще съм само с него-даже го чакам с нетърпение.Притеснено ми е за тие 100 деши дето ще са вперили поглед в мен през целия ден.А на всички ни е ясно че не съм особено изискана и ролята на център на вниманието ще покаже точно това в мен.

babity
03-17-2014, 14:45
Мноооого ми е съклетноооо. Ще пребия някого, постоянно имам чувството, че забравям да направя нещо. Грррр!

TheDevilInMe
03-17-2014, 14:52
Страхотно ми е, той е тооолкова сладичък, най-красивото детенце на света, обожавам го просто :)

bloodyF
03-17-2014, 16:06
Толкова ми е хубаво,че малко не ми се прибира в София.
Ама поне тя е там, много си я обичам! И колегите ми са такива сладури, толкова са ми мили!
Времето поне не е мрачно и скофтено,че още повече щеше да не ми се прибира. Ама нищо. Ще си го направим хубаво.

Оф,че си мила.
Обичам те!
И ти налазих баницата :oops:

Днес релаксирам, изкъпах се, дано новия шампоан спаси косицата ми. След малко отивам за по бира със съученици, а вечерта се прибирам да си пия с нея и с компания. Само той липсва, би било по-забавно, ама се съмнявам да иска след цял ден на работа.
Поне утре ще се видя с една приятелка, а може да го организирам малко и да се видим и с него, че ми залипсва хаха
много ми е мил понякога ;д

Jaune
03-17-2014, 16:20
Страшно тъпо, но имам вяра някаква. Някак си. Искам да съм щастлива, ама сама със себе си, не искам да разчитам на друг човек да ме направи щастлива. Искам да ми се случват вълнуващи неща и да се чувствам удовлетворена от себе си (!), просто ГР.

stynioo
03-17-2014, 17:48
как е възможно да съм толкоова тъп.

Аз ли съм виновен , че никога не ми се е налагало да го правя?!Пък и не ми изглеждаше толкова трудно.Страшното е , че все по - често ще трябва да го правя , а аз още не съм се научил.Как пък реших , че т'ва се учи.
Всеки път става така.Няма време.Няма и признаци , че ще успея.Ще мине един месец , ако зарежа нещата сега , но защо да не се опитам още няколко пъти , пък после май месец няма да ми е до това , сигурно.Ще се забрави по - лесно.Не искам да се отказвам , а пък и да не се откажа ще дойде време , което ще ме принуди.Някак си един ден ми решава цялата седмица.Имам две седмици , дали няма да е същото.Бях измислил всичко и едно малко нещо трябваше да ми обърка нещата.Може би .. не трябва да го мисля толкова.Не знам , обърквам се.Има по - важни неща от това , а аз го поставям , едва ли не , на първо в момента.Няма никакъв смисъл , предвид това , че съм до никъде.А някак си се случи , ще имам малко време да се насладя.Омръзна ми да не мога да се докажа.И после да се примиря.Заривам го някъде дълбоко и след време се сещам , но всичко е минало.Има едно местенце , трябва да отида малко да си повикам на воля.Има някои неща , които искам да кажа , но просто не мога , поне там може и да ги изрека.Пък и се стопли времето.Разминаха се ските.Няма ли нещо хубаво да се случи , мамка му?!Не мога да се сетя за нещо , което да ми прави удоволствие като го правя.Това ме стресира.Искам да спре времето , защото нещата започнаха да се развиват твърде бързо.Ха , пък преди това исках.Даже , ако може да го върна , супер.И да си задам въпроса , няма да мога да отговоря.Не е добре това.Какъв е смисълът , въобще има ли такъв?!Уж правя всичко , а се оказва , че нищо не правя.Целта ми звучи добре , а толковаа ли е трудно да я постигна.Струва си да се боря за нея , но докато стигна до там трябва да се справя с тези работи , а аз не успявам , не с всички , де.Защо нещо толкова повърхностно, ме кара да се замислям.Явно не е повърхностно.Добре , защо , като няма да има големи последствия , не мога?!

https://www.youtube.com/watch?v=g7VTUErOLhs

JustaLittleKid
03-17-2014, 18:20
Супер excited ми беше цял ден, някак готино се чувствах.
Сега започна да ми отминава това чувство обаче, може би защото ми е малко скучно и самотно.

stynioo
03-17-2014, 18:44
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/t1.0-9/391631_424287790963100_1493690946_n.jpg

weheartiit
03-17-2014, 18:54
не мога да разбера срам ли го е да бъде с мен или има нещо друго,
трябва да престана да го мисля
искам любовввв,да обичам и да ме обичат.
да видя ,да имам нещата ,които искам и ,за които не трябва ,но завиждам

Barbie47
03-17-2014, 18:56
Имам чувството, че ме е налегнала някаква пролетна умора...сдухвам се и от най-малкото нещо. Планирам след час да си взема чая и най-накрая да си завърша книгата.

SMALLVILLE
03-17-2014, 19:00
Заминавам да живея в Германия на края на месеца и се чувствам много добре.Писна ми да седя в България.Не смятам да се връщам в милата ни родина.Писна ми от глупостите тук.

granger
03-17-2014, 19:23
Уморена, счупи ми се зъб, искам да легна и да спя,а имам да уча :lol: забавно. А и си скъсах дънките, прекрасно,просто зашеметяващо...

AntiWolf
03-17-2014, 19:26
Имам много тестове другата седмица, а на Май външното оценяване ме тревожи най-много. Познай как се чувствам. .-. :(

mayaaa
03-17-2014, 20:09
Пф, след като майка няма намерение да си използва kindle-а скоро аз ще си го присвоя малко и ще си кача лекции, които да чета на него. Перфектно ми е. Само дето сега осъзнах, че няма батерия и също, че не съм работила с такава машинка през живота си, амааа ще се оправя.
Започвам да се уморявам от това чувство на непрекъснато притеснение. Не знам какво ми става, но не е добре така. Да се надяваме, че ще мине бързо, защото започвам да се изнервям и да се ядосвам от дреболии.
С един приятел се разбрахме за известна "почивка" тия дни, ама не знам какво, кога и как ще се получи.

HollyGolightly
03-17-2014, 20:13
Кога мина тази ваканция? От утре пак се почва, а за другият месец направо не ми се и мисли, но и това ще мине.

Dagichka
03-17-2014, 20:28
искам слънце, планини, разходки, пикници, палатки и любов
това, това!
чак не мога да повярвам, че днес се съгласих и се видяхме най-накрая с него, въпреки че приличах на клошар ;д и въпреки всички набивани ми комплекси от кой ли не, някак си той като че ли.. ме хареса.
ох, няма да overthink-вам днешния ден, пък каквото стане :)

shmatarok
03-17-2014, 20:33
Ей, за нищо не мога да разчитам на нея. Колко услуги съм ѝ вършила, колко пъти съм я съветвала, колко пъти само съм я изслушвала и не съм я занимавала с моите проблеми, за едно нещо ще я помоля и тя ще ми откаже.
Еми, пак ще си правя нещата самичка.
После той се чуди що само с него споделям. Еми, като е единственият, който изразява някакво двустранно общуване...

Имам четири огромни проекта до края на месеца, трябва да се подготвям за изпита в началото на следващия, предстои ми пътуване следващата седмица, изобщо не знам какво да правя. Bye bye social life, не че тая година изобщо го имам.
Да си продължавам по-добре курсовата, и без друго нямам избор.

anonymous708973
03-17-2014, 21:03
Изцедена, ама доволна. За начинаещи било, вика. Аз отсега усещам мускулната треска, представям си утре как ще ставам от леглото :д Ще го изям с парцалките на следващата тренировка.

Мързи ме дори да се изкъпя, камо ли да спрягам глаголи на френски. Честно... н-е-в-ъ-з-м-о-ж-н-о е да се закарам до банята!

Да има сега кой да ми прати новата серия на "под прикритие", направо ще е чудесно.

DarkTemplar
03-17-2014, 21:43
Мързи ме дори да се изкъпя, камо ли да спрягам глаголи на френски.
В кои времена/наклонения ги спрягаш?

anonymous708973
03-17-2014, 21:55
Сегашно!
И са такива сложни глаголи като "идвам", "взимам", "работя"... :D

DarkTemplar
03-17-2014, 22:05
Това твоето са бели кахъри. 8-) Нека да стигнете до съгласуването на времената и подчинително наклонение, ще видиш каква е радост. :D

102
03-17-2014, 22:15
като ше е пасе
да е композе

DarkTemplar
03-17-2014, 22:18
Що па да не е емпарфе? :smt101