PDA

View Full Version : По колко издържате?



vxtr
03-10-2014, 18:15
Здравейте пичове и дами. Извинявам се предварително, ако вече съществува такава тема, така и не открих.
Та въпроса смятам, че е ясен. По колко издържате по време на секс момчета? С приятели като говорим за т'ва и всеки се хвали как го правили с приятелките си по 1 час, 2 часа, час и половина а са спали с 1-2-3 момичета, не е като да кажеш да са кой-знае-колко опитни. Аз водя активен полов живот от вече 2 години и повече от 30мин ми е трудно да ги докарам, трябва преди това да съм свършил веднъж и да го отдам на медитация, баси :D Как стават тези неща, или просто просто преувеличават? Вие как се справяте?

Didko_Beats
03-10-2014, 18:25
Олеле ... Кой го интересува . Няма да взема с хронометър да уточнявам...

А и това за 1-2 часа ,дори и да е вярно , няма смисъл ... един акт трябва да трае някъде до 20 - 30 мин

Сигурно преувеличават , едва ли на някого ще му хареса да го натискат 2 часа ... Сериозно ... то става отегчително 8-)

KGVlove
03-10-2014, 20:33
Съвсем нормално е 15-30 мин. и повече не са ти нужни. Ако искаш някой път да го удължиш просто спирай и продължавай с език и после пак, и така.

vxtr
03-10-2014, 20:39
А почвате ли да се измаряте? Аз от 15 годишен пуша, вече 3та година и ги докарвам до 2 кутии на ден, след като почнах да се занимавам и с програмиране и спрях да тренирам ми идва тежко по някое време.

fenkaaa
03-10-2014, 20:55
Какъв е проблема с колко момичета са спали, в това ли се измерва опита? Ти ако си спал с 10 момичета, обаче за по 1 вечер, а те с 2-3 момичета, обаче с които са имали дълги връзки, имали са възможност да опитат от всичко и т.н, кой ще е по-добрия според теб? .. Говоря за опита, издръжливостта не зависи от това с колко си спал, при всеки е различно. Моят приятел е издържал и 2мин, както и 2 часа. Зависи от нагласата.

RapExotic
03-10-2014, 20:57
Зависи как смяташ продължителността на акта. Ако го броим от самото начало, тоест бавно събличане--> целувки--> лизане--> галене--> мачкане--> стискане--> СЕКС, то понякога наистина трае повече от 2 часа. Ако броиш само вагиналния сеанс е между 30 - 60мин.

ndesign
03-10-2014, 22:29
мда бе между 30-60 дръжки... средно по статистика за нашия регион се води 6-7мин. Ест. че всеки може да го удължи това с часове, но кой има свободно време всеки ден по 3-4 часа за секс?

sofie
03-11-2014, 10:11
Дори и да "издържат" 2 мин, ако има втори път за 20мин, какво значение :)