PDA

View Full Version : Salvia divinorum



Kamikazeto
03-10-2014, 19:18
Чували ли сте нещо за съответното растение? Мене ми звучи повече като самоубийство ама ми стана интересно.
п.п. малко общо инфо http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%B2%D0%B8%D1%8F_%D0%B4%D0%B8% D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC
п.п.1 Видях че има писано по темата, се тая давайте мнения.

Cherry~♥
03-11-2014, 09:22
Хех салвията е филм голям ;дд . Ами тя си е общо взето най-силния природен халюциноген .Легална е -да си я отглеждаш и да си я ползваш продава се в нета в спокошоповете за 50-60 лв .Ефекта е кратък, обаче можеш да загубиш реална представа за времето и може да ти се стори ,че 1 минута продължава часове, абе куп невероятни неща могат да ти се случат за отрицателно време. Не е самоубийство просто не е за хора с слаба психика ,аз мисля че няма нищо лошо в халюциногените според мен с тях човек изучава собствената си психика и подсъзнание ,обаче все пак те са сериозно нещо и е важно да си психически подготвен и наясно с какво се захващаш.

AliceSw
03-12-2014, 17:05
Спокойно, внимателно, когато си в стабилно емоционално състояние и всичко ще е наред. Ако е възможно не на купон, с още 2-3 човека, не повече, но поне с 1...

igaydarov
05-18-2014, 21:39
Хубавото на растението е, че е безвредно, няма странични ефекти и не предизвиква зависимост. Салвия Дивинорум е мутанта от рода салвия, само тя от над 500 вида има такива специални халюциногенни ефекти. Хубави са ефектите, не е нещо кой знае какво ако говорим за обикновените листа. Ефектите варират като най общите които се срещат най-често са загуба на съзнателното мислене, силна внезапна еуфория, включваща силен неконтролируем смях (смеете се без да има причина и не можете да спрете и да искате), приливи на вълни от щастие и радост, чувство за безтегловност и за носене в пространството, загубване на ясни зрителни способности - зрението ви се размазва и слива, слуха също се променя като шума който чувате варира от ехтящ и неясен до тънък и писклив. Не е парти дръг, не е препоръчително да се използва на парти или сред много хора и шум, задължително трябва да е в обезопасена среда и да има 1 трезвен човек който да пази психонавта. Ефекта трае от 5-10 мин. силния, като можете през това време да видите момиче, кълбо светлина или растението и да комуникирате с тях, като има и афтър ефект 20-30 минути който е положителен - чувствате се много освежени, отпочинали, тонизирани и спокойни - все едно сте спали 2 часа следобеден сън. Като цяло това са ефектите от листата, екстрактите са концентрат на активното вещество и там халюцинациите и филмите са брутални. Салвия дивинорум не е за честа употреба тъй като е силно влияеща на психиката и мозъка на човека, особено екстрактите.
Аз имам растения и листа от тях, някой ако се интересува да пише на лс или на имейл: malakalmavt@yahoo.com

andre6kina
01-11-2016, 05:39
Имам за продаване няколко бройки Salvia Divinorum живи растения за връзка andre6kina@yahoo.com