PDA

View Full Version : проблемна ерекция - проблемна сперма?



Teryy
03-10-2014, 19:25
не знам дали се води импотентен но момчето с което съм не му става или не достига до пълна ерекция и това което прави е че го стяга с ластик и така се задържа кръвта му и стои твърд.. знам че това е много вредно - казах му го, но не го прие и продължава да го прави .. последния път в който го правихме първия път не свърши в мен но последния път свърши в мен .. усетих го но не бях сигурна дали е така.. не му казах нищо и после започна да ме базика че го е направил.. ако има проблем с ерекцията това означава ли че спермата му не става и има ли вероятност да сум бременна ??

insprbL
03-10-2014, 19:37
ima trqbva da piesh abstrakt ot brashlqn i mefedron na gladno i shte spre da ripa, ama ne trqbva da prekalqwash shtoto shte gonqt mandarini noshteska

Anonys
03-10-2014, 19:47
Да си запарва по 5-10 минути чай от бабини зъби и да го пие след храна 3 пъти на ден. Ще види резултати.

KGVlove
03-10-2014, 20:30
Нямам представа защо си мислиш, че ако не му става спермата му не е годна, за да си позволяваш да свършва в теб.

Teryy
03-10-2014, 20:33
казаха ми че попринцип когато един мъж е импотентен спермата не става за оплождане.. но не съм на 100% сигурна дали е импотентен или проблема е друг.. той за тези неща не иска да говори ..

fenkaaa
03-10-2014, 21:00
казаха ми че попринцип когато един мъж е импотентен спермата не става за оплождане.. но не съм на 100% сигурна дали е импотентен или проблема е друг.. той за тези неща не иска да говори ..

Тогава не му позволявай да свършва в теб, щом не си сигурна!

RapExotic
03-10-2014, 21:09
Няма такова нещо, че ако е импотентен спермата му нестава. Има доста потентни хора с увредена сперма и единствения начин да се разбере това е ДНК изследване.

Това, че не му става може да се дължи на различни фактори - стрес, ниско кръвно налягане, страничен ефект от лекарства или хранителни добавки (стероиди!!), или някаква болест. Стягането с ластик е абсолютно вредно и ще има още неприятни последствия от използването му. Трябва да намери причината за да реши проблема.

По въпроса дали може да си бременна - логично ДА, щом е свършил в теб, но зависи и от други неща.

sofie
03-11-2014, 10:22
Това дали спермата му е годна може да се установи само със спермограма, има много мъже, които си правят секс без проблем, но материала не става. Не може да разчиташ на предположения.

Anonys
03-11-2014, 11:25
А, не съм прочел както трябва.