PDA

View Full Version : Предложения?



dolly
03-11-2014, 12:13
Така...от скоро доста се запалих да си върна хубавото тяло.Всъщност то не беше нищо специално,де..просто нямах тези излишни мазнини,които имам сега.И искам сериозно да се стегна и да постигна едно добре изглеждащо стегнато тяло.На 18 съм ,170 висока и вече съм около 54 кг предполагам..скоро не съм се теглила но при 51 се чувствам идеално,а сега не е така.Трудно ми е да се науча да спазвам хранителен режим,защото съм свикнала да си похапвам доста,като знам,че не ми се лепи....Е,всичко се променя..започна да се ми лепииии :D .Забелязвам,че съм на път да се сдобия с паласки,което направо ме отвращава.Отделно вътрешната част на бедрaта ми е отпусната и имам излишни мазнини,които нямам идея как да отстраня.Корема е г/д добре..но ще го стягам още,разбира се.Имам намерение да започна да се ограничавам в яденето-сутрин съм много гладна и единия плод не ми стига... без сладко не мога,но и не ям толкова много...Опитвам се да свикна да не ям вечер след 6 и започнах да скачам на въже редовно /100 скока/ по 2пъти на ден.След като се пооправи времето ще започна и да бягам.Кофтито е,че съм на училище и ми е малко натоварено.Въпросите са ми:
1.Как да премахна излишните мазнини в бедрата?
и давайте някакви съвети относно режима на хранене и допълнителни упражнение..но мисля,че с тези като за начало е окей..Приемам всякакви съвети :)

BonnieandClyde666
03-11-2014, 12:40
Я, почни да четеш!

dolly
03-11-2014, 12:58
Помолих за съвети,не за заповеди.И би ли се уточнил...какво да чета???

DownloadVirus
03-11-2014, 13:24
Да четеш по въпроса,който те мъчи и после да питаш.. Ти пишеш някакви откровени глупости и после питаш нещо,за което може да се напишат хиляди страници..Сега някой може да ти даде някакви съвети,но в редки случаи като ги приложиш ще имаш ефект.

dolly
03-11-2014, 13:33
Добре,извинявам се.Заключете,изтрийте или каквото там искате темата. :)