PDA

View Full Version : Нацепена ми е главичката на пениса (снимки)



imonlyfifteen
03-11-2014, 12:49
Здравейте всички! Аз съм момче на 15 години и от лятото 2013 имам някакъв проблем със главичката на пениса, тя е нацепена и забелязвам че с времето започва да се нацепва още повече. Ако някой знае от какво е това, защо се е образувало или как да го оправя, моля да сподели мнението си като отговор!
Ето и снимките: http://dox.bg/files/dw?a=70fd07b694

Justwickeds
03-11-2014, 18:56
Оф българите сме малумни! С извинение. Отивай на преглед при уролог или кожен лекар бе момче. Какво чакаш?! Говори с родителите си. Ще се оправиш,не се плаши...всичко е лесно. И не чакай повече за да ти мине по бързо и да не се безпокоиш. Хайде.



Нищо ти няма!

Защо говориш - нищо му няма? Аз не искам също да го хвърлям в шаш,но щом забелязва,че нещо не е наред (Според неговите виждания) за негово успокоение е най-добре да иде на преглед. Така ще си успокои разума. И вниманието му няма да го тегли все там... и така. :)

georgi12
03-11-2014, 19:51
Нищо ти няма!

The Cheetah
03-11-2014, 20:05
Оф българите сме малумни! С извинение. Отивай на преглед при уролог или кожен лекар бе момче. Какво чакаш?! Говори с родителите си. Ще се оправиш,не се плаши...всичко е лесно. И не чакай повече за да ти мине по бързо и да не се безпокоиш. Хайде.

+

draid
03-12-2014, 12:12
Да не го миеш с някой сапун ? Кожата там е доста чувствителна. Имал ли си сексуални контакти ? Вероятно нищо ти няма като цяло, но иди на лекар за да погледне.

sofie
03-12-2014, 14:04
Нямам намерение да гледам снимката ,защото това е отвратително, как се притеснявате да отидете на лекар, а нямате грам срам да си изтипосате вересиите пред стотици хора... Случва се ако правиш секс и няма достатъчно овлажняване, даже се случва и да прокърви.

102
03-12-2014, 14:28
Случва се ако правиш секс и няма достатъчно овлажняване, даже се случва и да прокърви.

кое да прокърви ?

imonlyfifteen
03-12-2014, 17:22
Правил съм секс, но със презерватив и си мия главичката със интимния гел lactacyd .