PDA

View Full Version : закъснява ми



viktoriq.biserova
03-11-2014, 13:22
Здравейте...моля тези,на които им се е случвало да ми помогнат..
Та значи цикъла ми закъснява с 1 седмица,правих тест и показа отрицателен,болят ме гърдите,кръста,корема..все признаци за ПМС,но менструация няма! С приятеля ми се пазим и той е сигурен,че не е станало нищо,но аз се притеснявам...Помогнете ми! ;[[

darinnnn
03-15-2014, 15:10
какво стана?дойде ли ти?кога е требвало да ти потече?

baby_baby
03-15-2014, 15:13
Не си бременна ще ти идва

И на мен тоя месец ми закасня с 6 дена

Red_Hair
03-15-2014, 22:24
Противоречиш си.Или си доста глупава или доста лъжеш.Първо казваш, че си си правила тест, който е отрицателен, след това казваш, че се пазите с приятеля ти, и той бил сигурен, че не било станало нищо.Кой по дяволите си прави тест за бременност, когато е ползвал презерватив?Имам апел към, момичетата на крехка възраст, които не знаят нищо за тялото си и процесите случващи се в него.Вместо една вечер да се копулирате, отделете малко време и прочетете това онова.Дори и тук има хиляда подобни теми!След като се пообразовате ще разберете, че месечният цикъл не е константен, нито като психосоматична картина, нито като час при лекар.Тоест варира както симптоматиката, така е амплитудата от цикъл до цикъл.В твоя случай явно е закъснял повече от нормално, но след като имаш признаците на ПМС значи всеки момент би могъл да дойде.

viktoriq.biserova
03-16-2014, 06:07
Мерси за отговорите,но вече ходих на лекар..И относно горният коментар "Red_Hair" имало е смисъл да направя теста...Да,пазим се с приятеля ми,но въпреки това лекарката каза,че съм бременна...Плюс това никъде не съм казала на колко години съм,така че,първо се опитай да влезеш в положението на човек преди да го плюеш! ;)

kalpazanka
03-16-2014, 12:40
С какво се пазите?
С прекъснат полов акт ли? :lol: :lol: :lol:

viktoriq.biserova
03-16-2014, 15:25
Не,с презервативи...и ако сега започнете да ме нападате по-добре си задръжте мненията...Защото един път вече презерватив Дюрекс ни се е късал,така че не ми казвайте,че са надеждни.. :)

toad
03-16-2014, 16:20
Йей , ще ставаш мама!

Зайче..
03-16-2014, 17:14
Плюс това никъде не съм казала на колко години съм,така че,първо се опитай да влезеш в положението на човек преди да го плюеш! ;)

Ако съдим по профила ти и по снимката също 8-), си на 16-17 години (според зависи кога си родена). (:

viktoriq.biserova
03-17-2014, 14:19
ОК...С вас не може да се спори всичко знаете и от всичко разбирате...така че..тъй като съм нова в сайта моля да ми кажете как да премахна тази тема,защото няма смисъл от нея... ;]

zlatit0o
03-17-2014, 16:44
Или е фейк или наистина е голяма, щом не се притеснява, че е бременна.
На мен и на майка ми ни закъснява този месец, виждам че и на други хора тук. Със сигурност е заради времето.