PDA

View Full Version : харесва ли ме или не ???



DeviL01
03-11-2014, 15:26
От около 2 седмици с едно момиче си пишем и говорим по цял ден но още не сме излизали (няма да споменавам как сме се запознали) първата седмица беше страхотна зарибявка целувки милувки правим си някакви намеци и така.. Но оот няколко дена аз като ии направя комплимент или намек тя никаква реакция говори ми че харесва някакво др момче след това пък ми казва че с нея много сме си подхождали да сме се вземали за гаджета иначе като ии пратя целувка тя ми отвръща макар че май няма значение това. Та въпросът ми е дали нарочно прави така защото ме харесва или за да ме разкара. Пропуснах да кажа че аз съм на 17 тя на 15.

kakvooo
03-11-2014, 18:10
Целувката или сърцето в чата не значат абсолютно НИЩО! Аз си ги пращам като топъл хляб и?
А и да ти кажа още нещо - недей да си правиш някакви изводи и не се привързвай към някого във "виртуалния свят", защото след като се видите може да останеш и разочарован, тъй като си очаквал нещо по-специално, а се получава съвсем различно нещо! ПРОСТО НЕДЕЙ.
И все пак успех.

The Cheetah
03-11-2014, 18:26
Целувката или сърцето в чата не значат абсолютно НИЩО! Аз си ги пращам като топъл хляб и?
А и да ти кажа още нещо - недей да си правиш някакви изводи и не се привързвай към някого във "виртуалния свят", защото след като се видите може да останеш и разочарован, тъй като си очаквал нещо по-специално, а се получава съвсем различно нещо! ПРОСТО НЕДЕЙ.
И все пак успех.

+
Покани я да излезете. Вижте се, говорете си на живо. Стига с тоя чат. Още на първата- втората среща ще разбереш дали има нещо.

RapExotic
03-12-2014, 07:16
Твърде несериозно е да смяташ, че момиче което не те е виждало на живо иска да бъде гадже с теб. Убеден съм, че докато си пише с теб и ти изпраща "целувки", го прави и с поне още двама. Доведи нещата до реална среща, но не възлагай големи надежди и не прибързвай.