PDA

View Full Version : Да си помогнем заедно да станем по-красиви



boryana_ll
03-11-2014, 15:29
Здравейте ,момичета:)Наското бях чула,че жените не бива да си завиждат за красотата,а да си помагат,те са единствените ,които могат да научат по нещо повече за модата (или за самите себе си) чрез другите жени.И настина е така .. колко пъти сме виждали на улицата готини мацки и сме си казвали wow тази прическа ще я изпробвам и аз или ще си купя същата рокля.И вместо да подгвърляме грозни обиди и нападки можем да се учим от красивите жени с перфектен стил ,за да се осъвършенстваме ! Вдъхновена от тези си мисли, смятам че много бихме си помогнали една на друга,за да достигнем колкото се може по-близо до съвършенството на красотата.Идеята ми е такава,всяка от нас ще си качва снимки (в един пост ,за да се получава разминаване) на любимите си дрехи,на тялото си,лицето си ,коса,грим ,вежди ,да можем да видим всичко в нея :D .Ние пък от своя страна,другите момичета в темата ще я посъветваме кои дрехи да махне от гардероба,дали да не промени цвета на косата си,добре ли изглежда тялото ,какво да промени.Това ,разбира се ще бъдат само мнения и съвети на база личен опит ,усещане и вкус ,в никакъв случай обиди ,нападки,подигравки и излишни подмазвания....Е ,надявам се ако не е имало такава тема да се развие и да си бъдме поелзни една на друга.

Summer..lov3
03-12-2014, 18:56
Темата е супер

102
03-12-2014, 18:57
и аз искам да съм красив :)

G3GaSa
03-12-2014, 19:04
и аз искам да съм красив :)

Тогава не забравяй, да се абонираш за темата! Може и e-mail -чета да ти идват, за да следиш по-добре. :D

kaRamella
03-12-2014, 23:43
Тук като кажат на някоя , че примерно веждите са и грозни , почва да ги псува :D

Иначе ми харесва темата.

102
03-13-2014, 06:43
аз имам проблем с веждите
какво да правя

G3GaSa
03-13-2014, 16:53
Тук като кажат на някоя , че примерно веждите са и грозни , почва да ги псува :D

Иначе ми харесва темата.

:razz: Представям си..

The Cheetah
03-13-2014, 16:59
Тук като кажат на някоя , че примерно веждите са и грозни , почва да ги псува :D

:lol: е, такова нещо не съм засичала

Dusty
03-13-2014, 17:52
^ Имаше една .. Не й помня никнейма, ама като й казаха, че е грозно да си очертава така веждите (беше дала снимка) .. Като почна едно обиждане. Ама тя поне каза само, че така й харесвало, нямали право другите да я обиждат и още нещо, ама кой да ти помни .. :D