PDA

View Full Version : "обичам те" ?



aGressiwe
03-11-2014, 16:49
Искам да попитам възможно ли е да си влюбен в някого доста,само гласа й ,присъствието й ,усмивката й да те правят изключително щастлив и пълноценен,до момента в който си кажете "обичам те"?
Имах връзка около 4-5 месеца с прекрасно момиче ,всичко се случи бързо за няколко дни и след това повече от 4 месеца не се отдръпнахме един от друг,имам предвид че прекарвахме по 16-17 часа заедно всеки ден и беше прекрасно.До един момент,когато както всичко беше идеално,аз разбрах ,че е излизала в 1 сутринта с някакво момче и откачих ,започнахме да се караме,тя се кълнеше ,че няма нищо ,след това се оказа ,че не е нищо тоест на следващия ден и се разделихме.Бях съсипан ,бях влюбен в това момиче,а тя ме предаде и за да не я мисля,не спирах да излизам с кое ли не момиче,всяка вечер бях по дискотеки,абсолютно всяка.След 1 седмица я потърсих бях доста пиян и й писах към 5 сутринта,тя ми отговори и ми каза направо да отида към тях,отидох и още от вратата тя ме прегърна и започна да плаче,казах й че ми липсва,че искам да сме заедно,че приемам това ,че е сгрешила,тя се разплака и каза,че момчето е чудесно и не заслужава да го преебе,аз я попитах дали аз го заслужавам и тя започна да плаче и да казва ,че съжалява много ,но аз съм бил от тези ,които не се застояват и ще я нараня,че е чула че за 1 седмица съм бил с няколко различни момичета и т.н. Аз си тръгнах и все едно бях освободен от нея.След седмица,се видяхме в едно заведение и тя каза,че е приключила с това момче,поговорихме си и просто пак бяхме заедно,аз и тя и беше още по хубаво от преди.Бях толкова щастлив всичко беше прекрасно,една вечер тръгнахме да излизаме и докато се обличах тя влезе,толкова красива и невероятна и просто й казах "Невероятна си ,обичам те" ,при което тя стоеше като в шок ,нищо не каза ,само ме целуна и все едно не се беше случило.След като се прибрахме ,започна да ме бъзика за това което съм казал,че искала цяла вечер да го чува.След 1-2 дни ,докато правехме секс ии тя ми го каза и тогава в момента в който го чух ,все едно всичко изчезна,всичките ми чувства се изпариха.От тогава нещата не вървяха ,постоянно се карахме за нещо,спряхме да се виждаме,почти не се чувахме ,постоянно си крещяхме и се казвахме КРАЙ ,но никога не беше края,до преди 5 дни ,когато разговорите които бяхме водили преди се повториха ,казахме си всичко отначало аз просто лежах до нея и мълчах,не исках да я пусна,но просто не беше същото,не знам откъде ми дойде тогава в главата тогава и й казах едно нещо което бях прочел някъде ,което ставаше въпрос ,как възрастните изглеждат покрай децата,една идея по щастливи ,по безгрижни ,повече като хората които са искали да бъдат и няма значение колко глупости правят и колко нелепо изглеждат отстрани ,защото единствения смисъл е искренната усмивка която получават в замяна "точно така аз изглеждам когато съм покрай теб" ,тогава тя ме погледна и очите й се насълзиха прегърна ме силно и ми каза "обичам те,толкова много" и заспа гушната в мен.След това станах и си тръгнах,от тогава не сме се чували и не сме се виждали.Липсва ми много,тя стана голяма част от живота ми ,но нещата вече не се получават ,нещо се прецака и не знам,възможно ли е да е това ,че когато ми каза,че ме обича, просто всичко да спре до там? Имам и още един въпрос трябва ли да я потърся? Мисля,че това беше възможно най-подходящия край,не се скарахме ,не си казахме нещо лошо накрая,аз й казах,че съм изключително щастлив когато съм до нея,а тя че ме обича.Това бяха последните ни думи.

DarkTemplar
03-11-2014, 17:31
Мисля, че е добре и двамата да си изясните какво искате и очаквате един от друг, щото тоя филм може да продължи много дълго. Не знам на колко сте години, но историята ви е супер оплетена и незряла.

aGressiwe
03-11-2014, 18:06
То като цяло мисля,че приключихме ,ами не сме деца .. аз съм на 22 тя на 20.. глупости са да ,въпроса ми беше друг.

Искам да попитам възможно ли е да си влюбен в някого доста,само гласа й ,присъствието й ,усмивката й да те правят изключително щастлив и пълноценен,до момента в който си кажете "обичам те"?

OverDrive
03-11-2014, 22:54
И да и не едновременно. Ако си свикнал да го казваш редовно, според мен не би трябвало да е проблем. Ако не, тогава може да се "разочароваш" един вид от самия себе си. Ако знаеш тежестта на тези думи и виждаш, че те са "по-тежки" от реалните ти чувства, то това разминаване между реалност и представа си е доста гадно. Аз също имам подобна ситуация. В секундата, в която казах прибързано "обичам те" осъзнах, че нямам бъдеще с момичето. След една седмица се разделихме :)

katalia3
03-11-2014, 23:36
Наистина историята ти ме накара някак да настръхна, не знам защо. Доста заплетена история ама аз това не си го обяснявам. В смисъл такъв, че някои хора биха се уплашили от тези думи и по скоро мъжете в този случай, защото може би не искат толкова сериозна връзка и след като чуят "обичам те" , бягат. Но в случая, ти говориш за нея по такъв начин, че имам чувството че я обожаваш. Не сте били толкова дълго време заедно, но бързо сте се привързали. Интересно ми е, тя не те ли е потърсила след тези последни думи и колко време вече не сте се чували? За мен тази връзка ако е достатъчно силна и ако и двамата наистина чувствате това което казвате, то тогава пак ще имате нещо в даден момент, защото тук дори не говорим за тръпка, а за чисти чувства. Може би имате нужда от разговор или просто да се видите пак и да бъдете заедно. Но ако не се чувстваш добре, то тогава има причина и може би трябва да я намериш, защото иначе няма смисъл да сте заедно.

katalia3
03-11-2014, 23:40
Липсва ми много,тя стана голяма част от живота ми ,но нещата вече не се получават ,нещо се прецака и не знам,възможно ли е да е това ,че когато ми каза,че ме обича, просто всичко да спре до там? Имам и още един въпрос трябва ли да я потърся? Мисля,че това беше възможно най-подходящия край,не се скарахме ,не си казахме нещо лошо накрая,аз й казах,че съм изключително щастлив когато съм до нея,а тя че ме обича.Това бяха последните ни думи.

Казваш че ти липсва много, значи това не би трябвало да е края. Не се отказвай толкова лесно ако я искаш. Аз не бих приела такъв край ако обичам някой..

aGressiwe
03-12-2014, 00:56
Обожавам я ,точно това ме влудява,че ме кара да приемам неща ,които никога не бих приел,да правя и чувствам неща ,които не съм чувствал за отрицателно време.Страх ме е от нея и от начина по който ме кара да се чувствам ,искам просто да спре,защото всичките тези емоции и чувства,не са за мен ,не мога да се справя.Не бяхме се чували няколко дни,до преди няколко часа ,когато започна да ми изпраща гласови съобщения във Viber,да ми разказва как са й минали дните без дори да я питам,аз й отговарях с една две думи,когато тя ми прати една снимка,как един от пътите в които се скарахме й написах писмо любовно,обяснявах й се в любов.Ето такива неща ме кара да правя ,някакви луди ,да се чувствам луд по нея и да полудявам.Та след около 30 минути "чат" ,просто й написах "Остави ме намира,ако чувствата които казваш,че имаш към мен са истински,просто ме остави намира,не те искам в живота си" ,след това й блокирах номера,защото просто не мога.Съсипва ме с "любовта си" .. имам чувството,всеки път когато съм с нея,че изгарям отвътре,постоянно съм изтръпнал и готов на каквото каже,все едно съм омагйосан от нея и просто искам да спре.

katalia3
03-12-2014, 10:35
Толкова много хора биха убили за подобни чувства.Ако те прави щастлив, то тогава Не се отказвай! Наистина недей! И не се плаши от това което чувстваш!

KGVlove
03-12-2014, 22:13
Не мога да повярвам, че си казал подобно нещо. Недей да го мислиш толкова. Окей, имаш чувства и си щастлив с това момиче, ами остави се по течението. Недей да се впускаш в такива драми и анализи, недей да я гониш от живота си заради абсолютна глупост. Ще се осъзнаеш някой ден, когато се сетиш колко дребнаво си постъпил и ще се чудиш на себе си за какво ти е била тази драма.

Stan4o123
03-13-2014, 07:58
Поредният пример за хора със страх от обвързване,доста често се среща в наши дни :)

baby_baby
03-13-2014, 13:46
Не мога да повярвам, че си казал подобно нещо. Недей да го мислиш толкова. Окей, имаш чувства и си щастлив с това момиче, ами остави се по течението. Недей да се впускаш в такива драми и анализи, недей да я гониш от живота си заради абсолютна глупост. Ще се осъзнаеш някой ден, когато се сетиш колко дребнаво си постъпил и ще се чудиш на себе си за какво ти е била тази драма.

това

aGressiwe
03-14-2014, 10:27
Не мога да повярвам, че си казал подобно нещо. Недей да го мислиш толкова. Окей, имаш чувства и си щастлив с това момиче, ами остави се по течението. Недей да се впускаш в такива драми и анализи, недей да я гониш от живота си заради абсолютна глупост. Ще се осъзнаеш някой ден, когато се сетиш колко дребнаво си постъпил и ще се чудиш на себе си за какво ти е била тази драма.

Какво нещо съм казал?
Ами аз не го мисля,но тези чувства ме променят,ставам друг човек,да доста по-щастлив ,но някак си съм доста уязвим около нея,правя всичко за нея и се чувствам като някакъв путьо ,не мога да контролирам чувствата си и решенията си.
Не ме е страх да се обвържа,страх ме е от това,че всичко стана за много кратко време и се случи много бързо,та аз имах 2 годишна връзка и никога не съм се чувствал толкова луд ,колкото за няколко месеца с това момиче.Не е нормално и здравословно.Не ми трябва човек в живота,които може да ме нарани когато реши да си тръгне,предпочитам аз да си тръгна.

katalia3
03-14-2014, 15:46
Мразя когато момчета приемат и се чувстват, като "путьо", веднага щом покажат на някой че го обичат! За мен това е много грешно, защото в такъв смисъл не знам кое е мъжкото за вас, но да, такива сте и един вид се срамувате какво другия ще каже ако покажеш чувствата си на някой.
Значи момичето с което си бил 2 години, не е била тази която може да те направи толкова щастлив, може би не е била за теб и не си я обичал така.

"Не ми трябва човек в живота,които може да ме нарани когато реши да си тръгне,предпочитам аз да си тръгна."
Това вече е страх, който разбирам! Защото вече близо 4 години съм с някой и нито за миг не сам спряла да тръпна за него и да го обичам повече и повече! Но ме е страх, че един ден ще остана много наранена и все още не съм се отказала и не съм избягала ...но в случая ти си момче.. не си ли се замислял че и нея може да я е страх от това?
Според мен трябва да изживееш момента с това момиче и да премахнеш страха.. по нататък тези толкова луди чувства може да утихнат и да се почустваш по-спокоен с нея.