PDA

View Full Version : Uj bezvrednata marihuana nenoseshta posledici



komarcho
03-11-2014, 17:45
Napravo se otchaivam ot jivota i ne znam kakvo da pravq.Bqh futbolist vuv cska trenirah 10 godini za koeto vreme misleh che sam si izgradil harakter i stabilna psihika. Na 17 godini sam i ucha v edno ot nai hubavite uchilishta v sofiq.Pusha treva ot 1 godina za koqto me nakara da izgubq smisala v planovete mi za jivota ili po skoro gi promeni , kakto i da e otkazah se ot futbola, no ot izvestno vreme ne znam kakvo mi stava..Ne smeq da se pogledna v ogledaloto ili kato se pogledna i vijdam edno nishto se edno ne vijdam sebe si i po tochno - ne mi pravi vpechatlenie tova koeto vijdam tam i postoqnno se gledam v ochite kato nqkuv.. da ne kazvam izrod shtoto predi se praeh na tarikatche taka daje v povechko i me boli napravo da go kazvam.. :D taa i naprimer ne znam asocialen li stanah ili kakvo mi e no kogato se vozq naprimer v reis ii se chuvstvam nqkaksi razlichen .. seki gleda na nqkade i misli za neshto a az sedq i gi gledam i kato me poglednat si otmestvam pogleda i sqkash se edno se opitvam da procheta mislite im :D i go pravq nevolno za tva mi e smeshno daje kato go kazvam .. abe daje ne znam kvo govorq v momenta ama vobshte ne e smeshno polojenieto .. ili kato hodq po ulicite se chudq kak izglejdam otstrani vuv vsqka edna shibana sekunda i kato se razmianvam s nqkoi se chudq kakuv chovek vijda toi v mene, chesto se i opitvam da priemam razlichni roli v tezi sluchki no si rpedstavqm kolko smeshno izglejda otstrani ako gleda nqkoi drug chovek .. sushto taka vinagi kato nqkoi govori si mislq che govori za mene v kakuvto i da e razgovor , kakvito i da sa hora.. mislq che sam poludql seriozno nqkoi ima li si na predstava kak moga da se opravq ot tova sustoqnie??? ne znam kvo se sluchva seriozno

The Cheetah
03-11-2014, 17:53
Как марихуаната ще е безвредна без последици бе?

anonymous708973
03-11-2014, 18:07
Как марихуаната ще е безвредна без последици бе?

Тихо, щото ей сега ще ти изкарат една камара изследвания и доказателства защо не само е безвредна, ами е и направо наложително да се легализира.

Justwickeds
03-11-2014, 18:39
Здравей авторе. Нямаш никакъв проблем. Нищо ти няма. Променяш се по един начин или друг,който хората тук няма да схванат. Т.е. това е действие от тревата. Ще видиш. Ще ти разкажа ако искаш. Писал съм ти лично съобщ. Провери си пощата. Ще се радвам да поговориме.

п.с. ще ти говоря не само неща от тревата,ами изобщо. Т.е. защо се случва това и т.н. Ще разбереш много неща.

L513
03-11-2014, 18:54
В момента положението ти е такова от тревата, както са казали. При мен положението с хората беше същото, в края на лятото, защото почти не излизах от вкъщи и ми се струваше все едно хората около мен не съм хора или по-скоро аз съм различната, но според мен това, което е станало с теб е под действие на тревата.

nqmaznacheniee
03-11-2014, 19:10
Проблема не е в тревата, а в мислите му. Ама при всички случаи е добре да я спре.

Авторе, не си луд, спокойно :D Тези мисли са ми познати и честно казано след време ще се смееш с глас на тея тъпотии дето сега ти минават през главата :D

Kamikazeto
03-11-2014, 19:29
Пич, това че ти си се демотивирал тревата не ти е виновна. Смисъл по същата логика можеш и да се пропиеш, но алкохола няма да е виновен, защото ти го използваш за бягство от реалността и виждаш че ти действа по някакъв начин и започваш да го ползваш все повече и повече. Проблемът е че обществото ни учи да бъдем точно като теб, марихуаната е вредна, веднъж започнеш ли няма спиране един вид все едно не можеш сам да се пребориш с проблема. А това е проблем , щом ти е повлияло на начина на живот. Вземи се в ръце, пуши по малко но си имай цели, мотивация. Тревата не ти пречи в това отношение, сам си пречиш.
п.п. по колко си пушил?

Justwickeds
03-11-2014, 22:03
Нито е демотивиран, не го обърквайте....нито пък намесвайте алкохола..нито пък човека се опитва да избяга от реалността. (ВСЪЩНОСТ: какво е реалността за вас? Изобщо знаете ли нещо за нея? ха...... ) Та,изобщо не е това което пишете вие по-горе. Единствения прав човек тук е този:

"Проблема не е в тревата, а в мислите му" - това е най-правилния отговор до тук. Т.е. той се отъждествява с мислите си,които в момента го тварят. Но и това не е най-правилния отговор.

Тревата просто отключва едни процеси в него, едни нови възприятия. Всичко се дължи на нашето внимание. Т.е. ние фиксираме вниманието си,благодарение на новото възприятие за света,което получваме благодарение на марихуаната. Казвам благодарение - защото както виждате,той е започнал да вижда някои неща,които повечето хора не им обръщат внимание.И той ги счита за странни,сякаш му се случва нещо. НЕ го обърквайте човека... нито се демотивира,нито нищо.Просто търси отговори. Това демотивация ли е? Напротив. Бори се. Истината е,че се променя не само съзнанието му,а и изплуват забравени неща от подсъзнанието и т.н. Изобщо в момента получава информация,която е отключена от тревата и... буммм.Мога дори да коментирам всичко което му се случва по-горе. Но това смятам да го споделя с човека..

и пак до автора..нищо ти няма пич. Нищо лошо не ти се случва. Напротив - за добро е.Просто в момента съзнанието ти работи на по-голяма честота.Радвай се,бъди наблюдател,изследовател! А това,че някои неща са ти писнали...то е защото тревата, е променила съзнанието ти. Т.е. тези неща вече ги виждаш като безмислени,защото те де факто са... Порастваш,израстваш... има и други елементи де. И така.

п.п. пратих ти ново съобщение,на старото дето ти ми върна.

haritov
03-12-2014, 09:04
Проблема не е в тревата, а в мислите му. Ама при всички случаи е добре да я спре.

Авторе, не си луд, спокойно :D Тези мисли са ми познати и честно казано след време ще се смееш с глас на тея тъпотии дето сега ти минават през главата :D

ти на кое мислиш влияе?

draid
03-12-2014, 12:15
Тая теза че тревата е безвредна я защитават само тия които я пушат. Нещо подобно на това пушач да ти обяснява как на него цигарите не му пречат.

kalpazanka
03-12-2014, 13:41
Темата бих могла да я ковна горе като важна, обаче е на латиница.