PDA

View Full Version : Може ли да е станало нещо?



Unknown_guest
03-11-2014, 18:32
Здравейте!
Преди да ме нападнете с разни изрази от сорта: Ти тъп ли си и така на нататък, искам да кажа, че съм запознат до голяма степен със секса. Също така искам да кажа, че този въпрос не е шега или нещо от сорта! Благодаря предварително за сериозните изказвания относно въпроса ми, който е:

Може ли момиче да забременее ако е имало само едно единствено проникване (без презерватив) за 2 секунди (един тласък) веднага след орален (тоест по пениса няма как да е останала пред-семенна течност, ако въобще е имало такава тъй като не забелязах нищо), много преди дори да се замисля, че може да свърша? Не е имало свършване преди проникването!

Ще бъда благодарен за всяко изразено мнение! :)

KGVlove
03-11-2014, 19:43
Зависи от едно нещо - овулацията й, но все пак 99% не.

Unknown_guest
03-11-2014, 19:53
Въпросният акт се случи на 21 ден след началото на последната и М. Но през последните няколко месеца М и е нередовна и често закъснява с 5 - 10 дни, а понякога е съвсем точна. Последният път закъсня с 4 дни а преди това дойде на точния ден.

draid
03-11-2014, 19:59
Шанса е повече от нищожен.

The Cheetah
03-11-2014, 20:06
О, да приятелката ти е бременна! Честито!

KGVlove
03-11-2014, 21:10
Не се шашкай за такива глупости, бебета не стават толкова лесно. Явно можеш дори и да си сметнеш, това от което зависи всичко, така че задаването на въпроси тук е допълнителен и ненужен стрес за теб.

Unknown_guest
03-11-2014, 21:28
Принципно, също се съмнявам да е станало нещо, тъй като има хора които с години се пазят само с метода на прекъснатия полов акт (не казвам, че е надежден метод за контрацепсия) но има от 50 до 70% сигурност ако се прилага правилно, а при него тласъците определно са много повече от 1 и шанса за изпускане на пред-семенна течност е много по-голям. Явно нейната паника започна да се отразява и на мен. Все пак не бих рискувал отново и не бих позволил похотливостта ни да надделее над здравия разум отново. Или по друг начин казано: No condom, no sex!

Колкото до темата, не бих отказал и още някое споделено мнение, все пак надали съм единствения в подобна ситуация, въпреки че преди да се обърна към Вас проверих и изчетох всевъзможни форуми (български и английски) и попадах само на подобни проблеми, но само с прекъснат полов акт (2 - 3 мин до няколко секунди преди еакулация). Дано темата помогне и на други! :)

Благодаря на всички отзовали се и споделили мнението си, дори и шеговито!

DarkTemplar
03-11-2014, 21:58
Шанса е повече от нищожен.
Това.

RapExotic
03-12-2014, 08:37
Теоритично може, тъй като предеякулационната течност се появява още при самото възбуждане. Но на практика не е толкова лесно да забременее от това.

baby_baby
03-12-2014, 10:11
Не

Unknown_guest
03-12-2014, 13:50
Благодаря на всички за отзивите! Сега остава да почакаме няколко дни и да се надяваме, че всичко ще бъде наред. :)

The Cheetah
03-12-2014, 14:02
Благодаря на всички за отзивите! Сега остава да почакаме няколко дни и да се надяваме, че всичко ще бъде наред. :)

Абе аз кво ти казах?
Приятелката ти е бременна.

Unknown_guest
03-12-2014, 14:29
Абе аз кво ти казах?
Приятелката ти е бременна.

А да се аргументираш?

The Cheetah
03-12-2014, 14:35
Браменна е кво да се аргументирам.

Unknown_guest
03-12-2014, 14:43
Ти през монитора ли я прегледа или имаш някакви други свръхестествени способности? За да имаш някакво мнение трябва някакъв аргумент по който си стигнал до него. Сега ще те помоля да не постваш мнение без да имаш аргументи. :)

sofie
03-14-2014, 09:42
Аз не мисля, че е бременна. Аргумента ми е, че предеякулационната течност е била премахната орално. :D

vaneska7
03-17-2014, 15:13
По принцип е възможно, ако е имало предеякуална течност в нея също има сперматозоиди макар и по-малко,но ако е нямало такава течност и се предполага че дори да е имало тя е останала в устата и няма как да е бременна.

Unknown_guest
03-27-2014, 03:42
Здравейте отново,
пиша Ви защото днес сме 27-ми а М на приятелката ми все още я няма. Миналата седмица правихме 2 теста шуър чек като и двата бяха отрицателни. Възможно ли е стресът да е повлиял на М или нещо друго? И преди и е закъснявало дори с по 15-20 дни, като М и стана много нередовна след приема на Дуфастон преди 7–8 месеца.

Tsukuda_Hiroshi
03-27-2014, 04:49
Авторе, дано инфото ти да е нарочно преувеличено и невярно!!

Unknown_guest
03-27-2014, 10:27
Дано, но не е за съжаление. Преди 7 - 8 месеца и изписаха Дуфастон заради закъснение от 20 дни, като и казаха че до 5 дни трябва да и дойде и да го пие само 5 дни. На нея обаче и дойде чак на 10-тия ден след като започна дуфастон-а. От тогава и закъснява всеки месец с по 10-тина дни, понякога повече понякога по-малко. Та въпроса ми е имам ли повод за притеснение след като 2 теста от най-надеждните уж показаха отрицателен резултат, единия 13 дни след акта, а другия 15 ...

ikon
03-27-2014, 17:19
Дано, но не е за съжаление. Преди 7 - 8 месеца и изписаха Дуфастон заради закъснение от 20 дни, като и казаха че до 5 дни трябва да и дойде и да го пие само 5 дни. На нея обаче и дойде чак на 10-тия ден след като започна дуфастон-а. От тогава и закъснява всеки месец с по 10-тина дни, понякога повече понякога по-малко. Та въпроса ми е имам ли повод за притеснение след като 2 теста от най-надеждните уж показаха отрицателен резултат, единия 13 дни след акта, а другия 15 ...

не е бременна

Unknown_guest
03-28-2014, 09:39
Така, да добавя... днес се появи някакво кафеничкаво-червено течение и болки ниско долу както когато ще и идва, но течението не... (тя така описва течението и болката аз не съм го виждал). Болките са от вчера за много кратко както тя казва, а течението от днес и то много малко. Възможно ли е да и идва или ?

KGVlove
03-28-2014, 10:04
Да, идва й.

Unknown_guest
03-28-2014, 10:29
KGV ще можеш ли да ми кажеш каква точно е разликата между зацапване и течение, защото малко се стреснах след като прочетох из гугъл, че може да е признак и на бременност. Приятелката ми каза, че сутринта е имала малко но не и по бельото, а сега каза че има малко и по него, следователно е течение нали ?

The Cheetah
03-28-2014, 10:34
Ти през монитора ли я прегледа или имаш някакви други свръхестествени способности? За да имаш някакво мнение трябва някакъв аргумент по който си стигнал до него. Сега ще те помоля да не постваш мнение без да имаш аргументи. :)

Ами ако съм медиум? Ааа??

Unknown_guest
03-28-2014, 10:39
2-та отрицателни теста май разбиват теорията ти ....

The Cheetah
03-28-2014, 10:46
ТИ-ХО!
Моите способности НЕ грешат!



НИКОГА!

Unknown_guest
03-28-2014, 12:47
И какво ще направя сега?

KGVlove
03-29-2014, 20:13
Човек стига с тези глупости, ще й дойде, спрете да се притеснявате.

Unknown_guest
04-02-2014, 08:44
Да спрем, обаче това нещо (което не може да се нарече цикъл) продължи 2 - 3 дни и спря и до там... Само леко зацапване, в смисъл едва и зацапвало бельото ... Сега не знам това цикъл ли е било или какво. Тя каза, че е било такова и първия път когато и е дошло но на 2 - 3 ден е засилило и си е станало нормално, а сега просто спря.

Unknown_guest
04-05-2014, 18:43
Някое друго момиче може ли да изрази мнение дали е изпадала в подобно положение с подобна менструация, защото след 3-дневното течение което беше едва доловимо, вече няма нищо...
Благодаря предварително!

KGVlove
04-06-2014, 10:30
Да отиде на гинеколог. В тийнфорум не е достатъчно да попиташ, дори и да ти отговорят.

Unknown_guest
04-06-2014, 13:36
Разбирам но ситуацията е доста сложна, главния ми въпрос е какви са шансовете от това 1 проникване да е станала белята и в същото време колко големи каръци трябва да сме, че да не го засекат 2 теста... Както казах тя има много проблемен цикъл който не се е нормализирал вече 8 месеца и всеки месец ни изненадва по ралзичен начин, може ли да е поредната аномалия? Друг път и е закъснявал с по 30 дни а дори и повече (точно преди да и изпишат дуфастон-а) просто досега не е имала това 5 дневно леко кафеничкаво - червено течение след закъснение. Тя дори го брои като цикъл, защото и омръзна да се ядосва и притеснява..

KGVlove
04-06-2014, 14:33
Колко повече причини можеш да избройш заради които е нужно да посети лекар?
Не е бременна със сигурност и спрете малко да мислите за това, особено ти, и помисли малко за нея. Този проблемен цикъл не е нещо нормално, все пак това е здравето й. Ако тя не се сеща, ти я накарай да отиде, за да ви минат всички главоболия и най - вече да разберете защо цикълът й е такъв и как да се нормализира.

Unknown_guest
04-06-2014, 15:36
Там е работата, че тя не иска и да чуе за лекар и като повдигна темата спира да ми говори. Не иска да ходи...

KGVlove
04-06-2014, 16:11
Много глупаво от нейна страна. За твое успокоение, тя не е бременна, може би го пиша за 15 път. :Д

Unknown_guest
04-06-2014, 18:59
Благодаря ти за търпението и бързите отговори :Д ... Ще видим какво ще правим за напред... Надявам се другия месец всичко да бъде нормално, в противен случай трябва да обмислям как да я накарам да посети доктора. Просто е много притеснителна.

Unknown_guest
05-11-2014, 16:56
Извинявам се, че отново връщам стара тема,
По-горе описания проблем продължава. След онова оскъдно кървене до сега приятелката ми не е имала цикъл, тоест сега пак и закъснява, не сме правили нищо този месец, дори направихме още 1 тест който също беше отрицателен. Напоследък я боли корем всякаш и идва а друг път от ляво или дясно. Възможно ли е да има бебе което 2 месеца не могат да го засекат тестове шуарчек или проблема е съвсем различен (на хормонална основа или кистички) че вече не знам какво да мисля... Моля ви споделете мнение и моля без шеговити изказвания, сериозен съм !

Mpak
05-12-2014, 19:39
Прочети отново внимателно всички отговори на KGVlove .. НЕ Е БРЕМЕННА!
Накарай я да отиде на лекар.. Възможно е да има възпаление което да доведе до кървенето а това не е маловажен проблем и честно казано при усложнение е възможно да ти се иска да е било бебе.. Търпението е добро качество само и единствено когато има шанс човека срещу теб да вникне в думите ти а доколкото виждам ти не отстъпваш на своята позиция за това че има бебе.. Стегни се и я накарай да отиде на лекар дори и да ти мълчи месеци след това..

Unknown_guest
05-15-2014, 08:27
Добри новини, на 12-ти и дойде, както трябва, и както и е идвал преди по съвсем нормален начин... това направо я накара още повече да не иска да чуе за лекар, така че вече не знам какво да направя...

burki
05-15-2014, 13:56
http://www.probux.com/?r=ro4ata sedish si i izkarvash kinti ot neta :)