PDA

View Full Version : Първия ни път...



g-power
03-11-2014, 19:30
Здравейте, от дълго време си имам приятелка,която е на 18 години и решихме, че времето вече е дошло... И така, всичко беше добре до момента, когато влязох между краката й , в момента който се опитах да го вкарам,тя се дръпна и ми падна ,и после ми беше много трудно да презареждам, после се отказахме тя започна да ми се оплаква че много и е боляло. Вече 5-6 пъти все отлагаме и на мен ми пада, иначе по принцип винаги съм надървен когато сме насаме, но опитвам ли се да проникна и ми пада на какво се дължи това? Купувал съм лубриканти за да и е по-безболезнено, но пак я е страх, а когато и кажа да пробвам с пръст ми казва:"така имам чувството че повече ще ме боли" и ме е страх ако не стане нищо с пръст да не я уплаша повече,че напълно да се октаже :Д Моля дайте ми съвети какво да правя?! Благодаря предварително.

P.s и аз съм на тази възраст.

KGVlove
03-11-2014, 19:42
Кажи й, че трябва да го преодолее все някога, за да дойде истинското удоволствие. Твоето спадане е на психическа основа, не се притеснявай, дори и за нейната билка, не е за умиране. Трябва да преодолеете страховете си, а ти малко да я понатиснеш за да се свърши с този първи път.

draid
03-11-2014, 20:07
Е да се стегне малко на 18г е от какво толкова я е страх. Няма нищо страшно малко болка и ще се свърши. А после разправяте, че жените много държите на болка. Трябва да го приеме няма как, ако не смята цял живот да си седи девствена.

peanut93
03-11-2014, 20:57
Моята приятелка също се страхува от болката при първия път, преди няколко дена я опипвах и едвам навлезнах с пръст и каза, че много я боляло. От доста време сме заедно, но усещам, че нещо се дърпа от това и не знам кога ще го превъзмогне. Според мен можеш да я предразположиш като я целуваш и докосваш. Ако наистина иска да бъде с теб ще преживее болката, не е болка за умиране все пак!

KGVlove
03-11-2014, 21:15
Всички момичета ги е страх, докато не узреят. Просто идва един момент, в който всички тъпи притеснения, които сме имали изчезват и при всяка идва по различно време (тези, които не са си изчакали този момент, могат да те спорят). Партньорът също играе някаква роля, но по - скоро е лично и вътрешно узряване.

RapExotic
03-12-2014, 08:34
Дали няма да е добре да изпиете по една-две чашки червено вино .. На теб за да ти изчезне притеснението и да го вдигнеш, на нея за да притъпи чувствителността към болката.

baby_baby
03-12-2014, 10:15
Да земе да се стегне не е болка за умиране никой не е умрял от това

g-power
03-12-2014, 12:01
Дали няма да е добре да изпиете по една-две чашки червено вино .. На теб за да ти изчезне притеснението и да го вдигнеш, на нея за да притъпи чувствителността към болката.

Точно това мислех да правя.

xoxi
03-12-2014, 12:26
ти малко да я понатиснеш за да се свърши с този първи път.

В никакъв случай!
Човек не трябва да се "понатиска" да прави нещо, което не иска или от което се страхува, само защото "му дошло времето".
Нека момичето прочете из форумите в интернет. Ще види, че почти всяка минала през това е имала същите притеснения, изпитвала е болка (по-силна или по-слаба) и т.н. Болката понякога също може да е на психическа основа. Ако тя си е наумила, че ще я боли от нещо, което дори не е опитвала още, то със сигурност ще я заболи. Очакването на болка, най-често наистина предизвиква болка, дори реалното чувство да е лек дискомфорт.

sofie
03-12-2014, 12:38
И аз подкрепям съвета за малко алкохол, просто за отпускане и леко упоение :)

marilyn
03-12-2014, 21:39
Трябва да се стегне малко. Повечето момичета ни е боляло, не сме умрели. Боли един път, после идва удоволствието. Няма какво толкова да я плаши. Отпусни я, сипи ѝ едно голямо да се успокои. :)