PDA

View Full Version : Някакъв съвет?!



raiz80
03-11-2014, 20:27
Здравейте. Запознах се с едно момче по супер странен начин по интернет. Разбрах, че имаме бая общо- приятели, любими сериали, характери.. първия чат вървеше направо супер, но днес почти нищо не си писахме- само едно какво правиш, как си, как мина деня ти и така. Интересното е, че той не знае как изглеждам, а аз да от снимки. Предложи някой ден да излезем, но до там. Тази вечер дори не ми каза чао, както първия път направи- на няколко пъти ми пожелаваше лека нощ, сладки сънища.. и тогава се опитваше да поддържа чата, до като днес- не..
Утре да му пиша ли и какво? Обикновено започва хей, после какво правиш, как си.. друго? Струва ми се, че ще му досаждам ако го попитам за някой сериал или..
И кога е добре да се видим на живо, да излезем? Не е ли прекалено скоро? Супер съм объркана..

TheMan9191
03-11-2014, 21:21
Може да е бил в кофти настроение тази вечер. Пиши му ти първа утре, не чакай само той да пише, защото може да си помисли, че нямаш интерес към него. Няма нужда да го питаш за някой сериал, тя темата от само себе си ще дойде. И няма нищо лошо да се видите, по-добре разговор на живо от колкото в този чат. ;)

OverDrive
03-11-2014, 21:47
А мога ли да предположа, че не си му интересна. Ако съдя по себе си, аз реагирам така, когато нямам никакъв интерес към мацката, дори приятелски. Може би това, което ти си мислиш, че е общо, не е толкова колкото на теб ти се иска. И понеже това може да прозвучи объркано, на теб да ти се иска той да се интересува от тези неща... Според мен и да му пишеш и да не му пишеш резултата ще е огледален.

raizs70
03-12-2014, 03:04
И няма нищо лошо да се видите, по-добре разговор на живо от колкото в този чат. ;)

И аз това му намекнах и тогава той предложи НЯКОЙ ден да се видим. Интересно кой и как да му кажа да излезем.


От първия чат той "потвърди" интересите ни. Каза, че искам да сме приятел и няколко мили думи за това каква съм по характер. И пак а напиша, че аз знам как изглежда, а той мен- не.

Tsukuda_Hiroshi
03-12-2014, 04:31
Според мене рано още да се гледате. Имам предвид - представи си какво ще стане, ако се срещаш с всички, с които си пишеш. Ако се правеха такива срещи, тука от тоя форум, щяхме да сме се изтрепали преди доста време...
Може да сте изчерпили темите си за разговор. Случва се понякога - говориш с някого, казвате си всичко почти на 1 дъх, после няма какво да си кажете... Не е голяма болка!
Пробвай да го заговориш на някоя тема, която знаеш, че му е интересна. Сериалите не са много сред мъжките любими теми, не мисля, че ще подейства... Особено, ако е турски ;)

Hilary_
03-12-2014, 05:50
Според мене рано още да се гледате.
Кога ли спира да е рано за тебе? :lol:


Девойко, а защо не му се покажеш на снимка?
Аз също бих изгубила бързо интерес, ако не знам с кой си пиша (визуално).

RapExotic
03-12-2014, 07:42
Доведи нещата до реална среща възможна най-бързо, за да не се превърне в едно интернет приятелство с представи изградени на базата на предполужения един за друг. И е хубаво да знае как изглеждаш, след като ти знаеш той как изглежда.

FlowerOfTheSun
03-12-2014, 09:03
Наистина е възможно да не е имал настроение :)) Опитай отново ,ако наистина ти харесва разменете снимки и виж как ще протече разговора . Ако не се получи и така ,момчето просто не е заинтересовано ..Успех :P

The Cheetah
03-12-2014, 15:59
Наистина трябва да докараш нещата до среща на живо.

AliceSw
03-12-2014, 17:29
И е хубаво да знае как изглеждаш, след като ти знаеш той как изглежда.

ако имат общи приятели най-вероятно я знае как изглеждат...

Tsukuda_Hiroshi
03-12-2014, 20:34
Кога ли спира да е рано за тебе? :lol:

Ае ся... :) Удар под кръста...