PDA

View Full Version : Имам нужда да говоря с някой..



pofff
03-11-2014, 20:57
(((Не знам дали е правилния раздел)))) Накратко...не ми останаха много приятели....а имам нужда да говоря със някого...от седмица насам съм все тъжен,най-добрият ми приятел е във Германия,няма със кой да си говоря,приятелите ми тук в БГ. се броят на пръсти повечето се оказаха предатели,а тези които ми останаха в очите има се чете едно съжаление....което аз не мога да търпя!Защо ли? Ето: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/562334-(?p=11039320#post11039320
Та,ако има хора които да нямат нещо против да пишат/говорят каквото и да е..нека кажат!Скайп,фейс каквото и да е...нека кажа..не ме разбирайте погрешно...сега да започнете да ми предлагате сайтове за запознанства...не това искам просто искам да има със кой да си кажа едно ''здр. как си'' без отсреща да има съжаление само щото съм болен.Наистина,просто имам нужда да говоря с някой иначе ще се побъркам!Постоянно мисля,опитах с игри обаче не става....всичко опитах...със музика се занимавам от 4години...опитах и с нея....пак не става. :( :( :(