PDA

View Full Version : Заболяване, от което не мога да се излекувам...



The Reaper
03-12-2014, 04:42
Здравейте, и минавам директно на проблема ми, който вече го имам от години (от 9 ти клас, даже и по- рано а сега съм 12 клас). То реално погледнато не е кой знае какво но честно казано аз съм вече на ръба на нервна криза, и не мога повече... симптомите са: изчервяване в областта на лицето ( чело, нос, бузи- ставам от домат бетер.), след това следва изпотяването (което е нож с 2 остриета, защото едно че се потя като прасе, а второ до някъде мисля че помага да се охладя), казвам охладя защото когато тези симптоми се появят, имам чувството че температурата в областта на лицето минава 40 градуса. И сега ще кажете: - ти момче си притеснителен, много се стягаж, отпусни се, раздавай го по полека... което все едно е да кажете на болен от сърце че ще му мине ... Та това заболяване е страшно конкретно в училище, защото всеки божи делник го търпя това по доста пъти на ден, за последните 4 години ( вие смятайте колко случая съм имал до сега).
А като оставим даскалото на страна ела те ме вижте във фитнес залата (тренирам от 2 години вече) ставам тъмно червен от 15 повторения, а мога да направя и 20 (няма значение какъв е вида на упражнението). Върша ли някаква работа, се изпотявам много бързо, а ако ме бяхте видели това лято след работа.... гледам в огледалото тъмно червено лице (най- вече в областта на челото).
И така ходих вече на 2 кардиолога- единия не знае точно какво ми е, другия щях да го облъскам (най- наглия човек който съм срещал до живота си), а именно той ми вика че нищо ми няма на сърцето, и сега отивам на психолог (с направление, отидох веднъж и сега мога да отида още веднъж и това е- само 2 прегледа). И след това не знам ...

haritov
03-12-2014, 09:07
до колкото разбрах сърцето ти е наред вероятно и кръвното

какво да ти кажа просто си такъв

draid
03-12-2014, 12:10
Психолог би било добро попадение, мисля че проблема не е здравословен.

The Reaper
03-12-2014, 13:46
Психолог би било добро попадение, мисля че проблема не е здравословен.


Психолог ама 2 прегледа мога само, единия го използвах, изписа ми едни хапчета казват се "Атаракс", приспиват като цяло, такъв е ефекта, да ама на 3 тия ден по предписание на психолога, започнах да взимам цяла доза ( а преди това по половинки). Така отивам аз на даскало, сънлив такъв едвам си отварям очите имаме час по биология, един от любимите ми (не за друго ами защото даскалката е може да се каже любимата ми) и по едно време ми говори, питаше ме нещо и аз знаех и отговарям и усещам как лицето започва да се нагрява все едно е реотан, добре че не ме пита нещо дълго, защото реотана се нагрява до червено. А на мене в същото време ми се спи... не помага нищо и това е...

kalpazanka
03-12-2014, 13:47
Май бъркаш психолог с психиатър.

draid
03-12-2014, 13:49
Кой това ? Психолог не знам да може да изписва хапове.

kalpazanka
03-12-2014, 13:51
Кой това ? Психолог не знам да може да изписва хапове.

Точно, затва и репликирах Reaper.

The Reaper
03-12-2014, 14:34
Май бъркаш психолог с психиатър.

Да в грешка съм психиатър е въпросния лекар...