PDA

View Full Version : Училище



Лия
03-12-2014, 08:56
Изобщо не ми се ходи на даскало. Искам да релаксирам 3-4 дена. Вчера се правех на много болна и ме оставиха у нас, днес също се правя на болна (като се старая да не се стига до лекарства), но наще искат да ходя на даскало, независимо какво ми е. Там съм от една година и госпожите супер много ни тормозят. На ден правим по 5-6 теста... Искам да си почина малко. Дори събота и неделя не мога да си почина, защото ни дват супер много домашни. С нетърпение чакам ваканциите. Ако напиша бележка по семейни причини, или пък взема от личната лекарка, класната веднага ще се обади на наще, а те веднага ще ми се накарат, че не съм ходила на училище. Пък и личната няма да ми даде бележка току-тъй. Моля ви дайте съвет. Поне няколко дни да не ходя. Правя се на болна, но ме е страх да не ме натъпчат с лекарства... В същото време ме е страх да не разберат, че играя роля... :(

mayaaa
03-12-2014, 09:28
Мрън-мрън-мрън-мрън.


На ден правим по 5-6 теста...
Нда, почти ти повярвах...

Лия
03-12-2014, 09:44
Ако искаш вярвай. Явно ти не си била в училище, където искат всичко да знаеш перфектно и където те натискат да учиш страшно много ;) Ако си в някакво училище, в което на учителите не им пука дали знаеш или не, и гледат само да си преподатат урока, естествено, че няма да ми повярваш.

girlwithblueeyes
03-12-2014, 09:56
Лигла . Все едно само тебе те тормозят .

Освен това си има правилници които не позволяват по 5-6 контролни

vladislavcheto
03-12-2014, 10:42
Ако искаш вярвай. Явно ти не си била в училище, където искат всичко да знаеш перфектно и където те натискат да учиш страшно много ;) Ако си в някакво училище, в което на учителите не им пука дали знаеш или не, и гледат само да си преподатат урока, естествено, че няма да ми повярваш.
В кое училище си ?
П.С. Половината от предметите и нещата,които учиш,няма да ти трябват,защото ако си под 9ти клас,оценките ти ще ти трябват само за курсове за шофиране.

The Cheetah
03-12-2014, 10:50
2545645646545 теста на ден.
Трябва да имате по 10 часа дневно, за да взимате все пак и нов материал.

Лия
03-12-2014, 11:46
Ехоооооо, аз не съм пуснала темата за да се заяждам със сульо и пульо ;) Като нямате какво да кажете, по-добре не пишете.

mayaaa
03-12-2014, 12:11
Ако искаш вярвай. Явно ти не си била в училище, където искат всичко да знаеш перфектно и където те натискат да учиш страшно много ;) Ако си в някакво училище, в което на учителите не им пука дали знаеш или не, и гледат само да си преподатат урока, естествено, че няма да ми повярваш.
Начи, виж какво, първо с риск да прозвуча нескромно, претендирам, че съм в едно от най-добрите училища в моя град, същото се отнася и за паралелката. Много ми е интересно, ти в кое училище си?
Ти нямаш толкова часове, че да правиш по 5-6 теста (не броя ФВС, музика, ИИ), пък камо ли да вземете и нов материал. Просто не искаш да те помислим за мързелива, затова се правиш, все едно не ви оставят въздух за дишане. И да, дори и така да беше, както каза girlwithblueeyes, целия клас/училище тормозят, ама те надали се лигавят като теб.
Като пишеш глупави теми, не очаквай по-различни отговори...
И не виждам причина класната ти да се обади, след като до сега не го е направила, ама ти си знаеш. С това правена на болна само си губиш времето за почивка с мислене как да не отидеш училище.

girlwithblueeyes
03-12-2014, 12:18
Ехоооооо, аз не съм пуснала темата за да се заяждам със сульо и пульо ;) Като нямате какво да кажете, по-добре не пишете.

А защо си пуснала темата тогава ? Да получиш съжаление и идеи как да си спести 2-3 дни училище ли ? Е то бива мързел ама чак толкова .

Освен това има разни правилници и наредби както вече споменах които най-малкото законово не позволят чак 5-6 теста . Как пък вашето училище и вашите училители прескачат тия наредби и ви тормозят само вас .

Лия
03-12-2014, 12:28
Изобщо не ме мързи да уча. Уча, и то редовно. Просто и аз понякога се нуждая от почивка. Не искам съжаление от никого. Искам просто няколко дни да не ходя на училище. Също така вие нито знаете какви са ми даскалите, нито знаете как ни натискат да учим, затова не си врете носа там където не трябва. Просто ако знаете причини да отсъствам от училище кажете, но не се месете повече и по-навътре в нещата, защото това най-малко е ваша работа. Мая, може да си в най-елитното училище, но това не значи, че на учителите им пука за вас. И аз от 1 до 4 клас бях в училище, което се водеше най-елитното в града, но даскалите гледаха само да си преподадат урока и само ни ходеха по свирката. Нито са ни натискали, нито нищо. Кеф ли ви прави да се заяждате? Както казах, който няма какво да каже по-добре да замълчи. Като искате си чешете езиците другаде, но не и в моята тема ;)

DownloadVirus
03-12-2014, 12:32
Какво е това училище и какви се тези тестове?
Може да допусна,че правите тестове по всичко за 10тина минутки да Ви видят какво знаете в началото на всеки час (трудно допускане,не съм чувал някъде да го практикуват и то постоянно) ,но за цял час ми се вижда голям абсурд.

mayaaa
03-12-2014, 13:17
Мая, може да си в най-елитното училище, но това не значи, че на учителите им пука за вас.
Нда, нда, то училищата стават елитни току-така.

И аз от 1 до 4 клас бях в училище, което се водеше най-елитното в града, но даскалите гледаха само да си преподадат урока и само ни ходеха по свирката.
1ви до 4ти клас и ми говориш за елитно училище. :lol: Там да няма изпити, да няма бал за влизане, че да може да се смята за елитно или не?

Кеф ли ви прави да се заяждате? Както казах, който няма какво да каже по-добре да замълчи. Като искате си чешете езиците другаде, но не и в моята тема ;)
Не, но не ми прави и кеф да преценяваш от отговора ми, че ЯВНО съм в училище, в което не се изисква да знаеш всичко перфектно. И това, че не ти харесва какво казваме, не означава, че нямаме какво да кажем. Всеки има право да си изразява мнението по всяка тема във форума и не си ти, която да кажеш къде да "си чешем езиците".

Лия
03-12-2014, 13:34
Вече няма да споря с когото и да е, защото това не е по вкуса ми. По-умният винаги отстъпва :)

The Cheetah
03-12-2014, 13:45
Вече няма да споря с когото и да е, защото това не е по вкуса ми. По-умният винаги отстъпва :)

Браво, браво, умница

girlwithblueeyes
03-12-2014, 13:46
Попитаха теи по горе какви са тези тестове ?

Хайде сега отговори на този въпрос преди да се правиш на обидена.

А пък и съмняваме всичките ти учители да се наговорили и да правите всеки ден тестове .

anonymous895156
03-12-2014, 15:08
Вече няма да споря с когото и да е, защото това не е по вкуса ми. По-умният винаги отстъпва :)

umnica

Kukuto
03-12-2014, 15:18
Аз съм по-прецакан! Хем съм болен и не ми се ходи на даскало,хем ходя! Не мога да си дочета книгата от тези тестове,направо се оляха. :D

Dkeyz
03-12-2014, 16:17
Сигурно ти е трудно.

Kukuto
03-12-2014, 17:23
Сигурно ти е трудно.

Не ми е трудно,просто губя много време в научаване на абсурдни неща! Единственият предмет,който истински ме интересува,е EN и то само за да се махна от тук!

Лия
03-12-2014, 18:15
Благодаря на всички дали съвет и на тези които не са спорили с мен. С майка ми ходихме при личната лекарка и тя ми преписа някакви хапчета, които ще пия два дни, на основата на кисело мляко (май са нещо като витамини...) . Така де, най-важното е, че си уредих 4 дневна ваканция ^.^

BlackEyedPeas
03-12-2014, 18:25
Абе нещо избягваш въпросите, които са те попитали... май, май... никой не ти се върза.

mayaaa
03-12-2014, 18:27
Благодаря на всички дали съвет и на тези които не са спорили с мен.
Къде пък ги видя тия? Just asking.

Didko_Beats
03-12-2014, 18:35
Аз така и не можах да разбера кой клас си ?

Лия
03-12-2014, 18:35
Абе нещо избягваш въпросите, които са те попитали... май, май... никой не ти се върза.

Казах, ако щете вярвайте. Не ми пука. Също така не искам да споменавам училището в което уча. Родителите ми винаги са ме учити да не се доверявам много на виртуални хора и да не казвам лични неща. Не ми е приятно да знаете толкова много за мен, а и не мисля, че ви влиза в работата. Хубава вечер.


Аз така и не можах да разбера кой клас си ?

9

Didko_Beats
03-12-2014, 18:40
Доста рано те е домързяло :lol:

Лия
03-12-2014, 18:43
Доста рано те е домързяло :lol:

Не ме е домързяло, просто тия даскали, страшно много ни натискат да учим. Аз почти нямам време за себе си. Вместо да изляза по центъра, трябва да уча... Ок, разбирам, че за да не съм боклук в живота трябва да уча, но все пак трябва да има и граници.

Didko_Beats
03-12-2014, 18:52
Натискалите викаш :lol: ... Да не мислиш че само ти имаш проблеми в училище ... всеки има ... аз пък имам 9 часа математика в седмицата , изяж се 8-) ... Ама не съм тръгнал да се оплаквам като правя тъпи теми , както и другите ...

Има си фалшиви бележки за тая работа ... какво мрънкане само :lol:

DownloadVirus
03-12-2014, 18:56
всеки има ... аз пък имам 9 часа математика в седмицата , изяж се 8-) ... Ама не съм тръгнал да се оплаквам като правя тъпи теми , както и другите ...


Математиката е забавна,има си хас да се оплакваш :))

hellgod2
03-14-2014, 07:42
Вземай си отпусното и отивай да работиш като не ти се учи. Има лесно . :)) И на мен не ми се учи и не уча де ама все пак се старая и ходя на училище.. :)

mayaaa
03-14-2014, 20:04
не ми се учи и не уча де

ама все пак се старая
Я пак?

KGVlove
03-14-2014, 21:10
Малее какви светци сте всички тука, не мога да повярвам. Много ученолюбиви се събрали да наливат морал на момичето. Ако никога не ви се е искало да се разкарате за малко от училище, честито, вие сте много рядка порода.

girlwithblueeyes
03-14-2014, 21:27
Малее какви светци сте всички тука, не мога да повярвам. Много ученолюбиви се събрали да наливат морал на момичето. Ако никога не ви се е искало да се разкарате за малко от училище, честито, вие сте много рядка порода.

В тоя живот се налага да правим и неща който не ни харесват . Независимо дали ще е да ходим на училище или на работа .

Спора в темата не беше толкова дали иска или не иска да ходи на училище а за глупостите й с по 5 теста на ден.

KGVlove
03-14-2014, 21:48
То се налага и ние го правим, но е нормално понякога да си вземеш почивка, дори и ако е за нищо. Нито ще бъде фатално, нито ще си сложиш грях на сърцето.
За тестовете няма смисъл да се говори, но просто видях коментари, които бяха точно за това, че няма право да мрънка и да отсъства от училище, което е смешно.

girlwithblueeyes
03-14-2014, 22:02
Нали се сещаш че всеки го мързи какво ще стане ако всички тръгнем като авторката .

Като толкова не й се ходи да беше казала истината е не че много ги мъчели в училище и какво ли не .

mayaaa
03-15-2014, 15:06
Като толкова не й се ходи да беше казала истината е не че много ги мъчели в училище и какво ли не .
Именно! Никой не твърди, че не е нормално да си почиваме или нещо от сорта, ама да ми пише такива простотии... :-?