PDA

View Full Version : Зашо не мога...........



krissi_to
03-12-2014, 12:29
Защо не мога да го забравя? Защо винаги, колкото и други момчета да ми хващат окото, винаги той ми остава в сърцето? Не съм имала никога нищо с него, неизживяна тръпка си ми е. Но вече 5-та година.. не мога да повярвам дори. Последните няколко месеца се сближихме, поздравяваме се и си говорим. Никога не сме излизали, а той си ми е направо мечта.. и не, няма как да отида и директно да му го кажа. Първо, съм срамежлива (макар че винаги залагам на мотото, че е по-добре да направя нещо отколкото после да се чудя какво би станало АКО..) и второ, той може да има абсолютно всяко момиче, което си поиска. Аз с какво съм по-различна?.. Вярно, доста си ме гледа, говори ми сладки работи понякога, като се засечем на някакво място/събитие винаги ме гледа, идва при мен, върши ми някои услуги......но не знам. Пада си плейбойче, но.. Това е момчето, заради което бих зарязала всеки друг, само да ми "свирне" и летя към него.. жалко, но факт.

BeTheOne
03-12-2014, 15:48
Това се нарича мания и тя не води до нищо хубаво.

Внимавай! Дори да се получи нещо между вас, след това може да останеш много ама много разочарована.

Защо си мислиш, че не си равностойна на другите момичета? Ти си единствена и уникална. В общия случай имаш точно толкова потенциал и капацитет, колкото всички останали. Така че това е вид комплекс и той подлежи на корекция.


Поздрави!


BeTheOne

baby_baby
03-12-2014, 16:07
Запознай се с нови хора излизай не стой в вас по цял ден за да го мислиш

MisS kApRiZz
03-13-2014, 15:26
Да ти кажа....и аз съм имала подобна случка. Понеже момчето се навърташе все около мен, а аз..хем тайничко исках да съм с него, хем не исках да се занимавам, защото само ме баламосваше. Беше ми много трудно, но започнах да излизам с други хора....избягвах да ходя по местата, където го виждам често.....просто...го игнорирах. Постепенно.. за месец-два...всичко се оправи и сега ми е безразличен.

stynioo
03-13-2014, 18:26
малко си creepy.

случи ми се нещо подобно преди време , та го забравих след като не се получиха нещата.

if you know what i mean.

Зайче..
03-13-2014, 18:31
Защо си мислиш, че не си равностойна на другите момичета? Ти си единствена и уникална. В общия случай имаш точно толкова потенциал и капацитет, колкото всички останали. Така че това е вид комплекс и той подлежи на корекция.

++++++
Трябва ти самочувствие. :)

FlowerOfTheSun
03-13-2014, 18:57
Мисли си хубави неща за себе си :) Намери нещо ,което да те кара да се чувстваш уверена и го направи свое ежедневие.

Янархия_съм
03-14-2014, 11:47
Не виждам какво лошо е станало и защо трябва да го забравяш. До колкото разбирам- ти си му симпатична и най-вероятно не предприема директни действия, защото не знае как да подходи към момиче, което не е "лесно".

neveroqtnoribochetinqche
03-14-2014, 17:02
а от къде си сигурна че той не мисли същото за теб .. просто опитай за да не съжаляяваш по късноо... кво като си пада плейбойче покрай теб може да изпитва срам.. ;)

Hilary_
03-15-2014, 06:15
Твоето са само предположения, за които не можеш да си сигурна. Предприеми нещо. Ако ти откаже ще го забравиш по - лесно без да се чудиш какво би станало, ако .. , а ако не ти .. още по - добре. И в двата случая печелиш.