PDA

View Full Version : Много емоционална след секс..?



guliaa
03-12-2014, 15:54
Здравейте... имам голям проблем побърквам се. Може да ви се стори много тъпо и малоумно но аз самата не се търпя вече и мноого се измъчвам толкова, че чак обмислям раздяла с приятеля си който толкова много обичам. Та нали секса сближавал..? При мен става точно обратното .. С приятеля ми сме заедно от година... но всеки път когато го направим аз ставам нервна,чувствам се странно след това ... не че ми е гадно напротив просто всяко нещо почва после да ми прави впечатление и да си мисля, че е защото сме го направили примерно в колата ( случвало се е ) или на някое по нестандартно място. НЕ се чувствам като някаква лесна .. се пак имам приятел от година само с него съм го правила и уж всичко е окей... Е да ама не започвам да плача... после с дни само ми се реве за всичко. Това нормлано ли е? Карам се много с него после примерно давам пример всяка вечер ми звънни накрая като си затваряме ми казва че ме обича и след като сме го направили не го е направил веднъж аууу толкова навътре го приемам ... и си викам " щот го направихме заради това така се държи" Значи изключително тъпо мислене имам каквото и да ми кажете ще сте прави не пиша тука за да ме упреквате още повече .. На 17 съм приятеля ми е на 18. Не съм го правила с други той е. Това е другото което ме дразни но е нормално аз не мога да го изкарам девствен от корема на майка му и айде да е само мой... но са му правили свирки.. аз също съм по едно време затова много се бях задълбочила че пак депресии и глупости но проблема ми е че не иска? Добре щом едно момче не иска значи не му харесва. Вярно последния път след като го правих свърши но миналите му аверки и всеки път като са го правили са му правили .. а мен хич не ме кара не виждам желание да има даже .. това още повече ме измъчва,защото е първото момче с което съм го правила и искам да му харесва. Знам че ме обича,че е с мен,че това е НАЙ-ВАЖНОТО но искам и физически да му харесва всичко с мен и колкото и да казва че е така... знам че не е. Ся той хубаво няма заради една свирка щот да речем не му харесва да ма остави.. ама толкова откачих днеска толкова просто ми е гадно .. като го разбрах това че всеки път са му правили мин му аверки ми става много тъпо,защото очевидно с мен не иска защото не ми го споменава. И аз си казах всичко и той ми вика "няма да карам момичето което обичам да ми прави такива неща" Моля??? Точно защото ме обича,сме близки и това за мен е е къде къде по интимно би трябвало да иска да го прави с мен не с някоя курва... дето е лапала за целия град. МОже би заради това после ставам такава защото несъзнателно си мисля че не му харесва с мен така както с миналите му ? И това да ми убива и малкото самочувствие в това отношение което имам?

RapExotic
03-12-2014, 16:59
Твърде много разсъждаваш върху детайли, които са незначителни всъщност. Щом е с теб, щом те обича, щом правите секс значи няма проблем. Някой момчета приемат за унизително да карат момичето, което обичат да им прави свирка и това не е защото не им харесва, а защото това действие е твърде комерсиализирано в обществото.

Мисълта ти тече прекалено емоционално и припряно. Ако така тече и половият ви акт е разбираемо защо после се чувстваш зле. Отпусни се малко и му направи една хубава свирка преди секса. Бавно и спокойно. Покажи му, че и ти изпитваш удоволствие от това. Няма начин да не му хареса.

AliceSw
03-12-2014, 17:26
ако ми вдигат скандали/ мрънкат/ плачат след секс, аз също бих го отказала...

ragnarokus
03-12-2014, 17:42
Ти пи ли си хапчетата??

guliaa
03-12-2014, 18:17
Ти пи ли си хапчетата??
Не, а ти ?

cookie dough
03-12-2014, 19:32
Не разбрах какво точно се е случило.. написаното е доста объркано, можеш ли да кажеш с две думи какъв е проблема? Така може повече хора да се включат и да ти дадат съвет.

G3GaSa
03-12-2014, 19:40
Не разбрах какво точно се е случило.. написаното е доста объркано, можеш ли да кажеш с две думи какъв е проблема? Така може повече хора да се включат и да ти дадат съвет.

същото.

guliaa
03-13-2014, 13:21
След като правя секс с приятеля ми, после ми се реве, настроението ми се убива, започвам да си мисля ако нещо даже леко накриво ми каже, че е било защото примерно сме го направили... много почвам да ревнувам. Ей преди 4 дена го направихме.. прибрах се вечерта просто като почнах и за малко пак да се разделим. А другия ми проблем е че не мога да правя свирки. Много ме е срам. Никога до сега не съм.. на него са му правили и ми каза че се е случвало леко с зъбите да го докосна и просто това само не било приятно иначе не било нещо кой знае какво дето да има да се учи.. но стане ли въпрос за свирка толкова се притеснявам. Той не го е искал от мен.. мислех си, че е защото не му харесва, а се оказа, че "срам ме беше да си го поискам, някак неудобно ми е " което не знам колко е така. Той не би ме накрал на сила аз обаче искам и в това отношение да му доставям удоволствие (колкото мога) но тръгна ли да правя нещо такова не мога да се отпусна ... мисля си ся ще объркам нещо ще го одера нещо .. Преди си е лягал с някакви дето сигурно са знаели ко правят.. аз и на идея си нямам. Толкова неща изчетох и все си мисля че не мога и много се измъчвам.

DarkTemplar
03-13-2014, 13:43
Прекалено филмирана и комплексирана си. Drama queen на N-та степен. Стегни се, тази свръхемоционалност няма да ти донесе нищо добро.

baby_baby
03-13-2014, 13:54
ако ми вдигат скандали/ мрънкат/ плачат след секс, аз също бих го отказала...

++++

draid
03-14-2014, 08:08
Мисля, че това става когато правиш неща за които не си подготвен. Секса е за удоволствие, не за мислене и реване. Стегни се малко и докато правиш секс не мисли за глупости, отпусни се. А за свирките не знам какъв му е довода, ама просто му покажи, че ти искаш да му правиш и на теб това ти харесва.