PDA

View Full Version : Какво харесвате най-много във сегашната си половинка.



Bomber
03-12-2014, 16:41
Спонтанните прегръдки,усмивката,и затоплящото чувство вътре в мен от това да знам че аз съм я накарал да се усмихне.

tori
03-12-2014, 17:16
Харесвам колко последователно и бързо му тече мисълта. Харесвам му усмивката, формата на устните, очите. Харесвам колко е потаен - със седмици и месеци може да крие нещо, за да ме изненада и аз няма да разбера. Харесва ми как винаги ме поправя като сбъркам някъде. Харесвам когато лежи до мен и ми разказва за мечтите си. Как би искал да промени света и как вярва, че ще може някак си. Харесва ми и как обръща всичко в перверзия. Половината от него обичам, останалата - мразя до мозъка на костите си.

RapExotic
03-12-2014, 20:40
От вънщността - косата. Прекрасна е. Много обичам да я роша, да прокарвам пръсти през нея, да я обхващам с дланта си и да я дърпам леко на опашка. Уникална е.
От характера - това, че е спокойна и уравновесена за възрастта си, за разлика от предишното ми гадже, която беше меланхоличка.

girlwithblueeyes
03-13-2014, 07:27
Харесвам всичко в него дори недостатъците му които понякога ме изкарават извън релси . Най-вече харесвам честноста и жертвоготовнаста му . Харесва ми че ми споделя и търси съвет от мен а не крие . Харесва ми че ми държи ръката и не ми дава да падна в пропаста но и в същото време ме съветва и критикува .Харесвам очите му и силните му ръце

102
03-13-2014, 07:54
спокойна и уравновесена, за разлика от предишното ми гадже, която беше меланхоличка.

фуцк логиц

RapExotic
03-13-2014, 08:30
фуцк логиц

Моя грешка, искал съм да кажа холеричка. ;)

Янархия_съм
03-13-2014, 10:06
Точно в момента съм свободна, но в бившия ми най-много харесвах острият му ум и щедростта му.

gamblerpimp
03-13-2014, 10:27
tva 4e e 178sm 49kg

DeHu
03-13-2014, 10:53
О,хубава тема :) Харесвам в него вътрешната увереност и това,че не я демонстрира непрекъснато.Скромен е и не изпитва нужда да се хвали с постиженията си,за разлика от други,които изглеждат много нахакани мъжкари,но това е един вид прикритие на несигурността и комплексите им. Когато си постави някаква цел,работи усилено до нейното осъществяване.Не е клюкар,не обича да се обсъждат други хора.Усещам,че някои неща в мен го дразнят,но не се опитва да ме промени и никога не ме е карал да се чувствам неудобно от себе си,било то заради нещо във външния ми вид или в държанието ми.Не ме ревнува и никога не ми е правил проблем,че излизам без него,макар и да съм усещала,че не му се иска.Много е умен,чак понякога се чудя какво прави с мен :D Оххх,обичам го <3

baby_baby
03-13-2014, 11:49
Харесвам всичко в него

Харесва ми това че е спокоен човек не е ревнив не се заяжда хубаво ми е да живея с него обожавам усмивката му и сините му очи

Violenza
03-13-2014, 12:05
Уникалната физиономия с повдигане на веждите и нацупване на устата, която прави, когато се учуди или замисли нещо. :cool: Сериозността, с която се отнася към всико, липсата и на капчица нерешителност при вземане на решения, целеустремеността, самоувереността.

TheDevilInMe
03-13-2014, 13:06
Ох, ще стане дълго... Харесва ми начина, по който ме гледа докато си спинкам сладко, как се сгушвам в прегръдката му и се чувствам мъничка, грижи се за мен както никой друг на този свят,това, че е толкова интелигентен и логичен, иска ми се да имах неговата решителност, способността му винаги да ми покаже опимистичната страна на нещата, факта, че ме е виждал в най-тъжните ми и отчаяни моменти и се пак вярва, че съм силното му момиче и знам как да оцелея и да се справя с всички трудности, харесват ми устните му, карат ме да го целувам постоянно :D Абе толкова много го харесвам, че въпреки недостатъците му съм го избрала не само за сегашната си половинка, ами и за спътник в живота, надявам се да сме хубаво семейство винаги и да си остареем заедно. <33333

DisappointedDreamer
03-13-2014, 13:49
Фактът, че е пълна противоположност на мен, което ме кара да (пре)откривам както грешките в характера ми, така и силните страни на личността ми, същевременно показвайки ми светът по различен начин, карайки ме да се влюбвам едновременно в света наново и по-силно, така както се влюбвам в него всеки ден.

Cloud9
03-13-2014, 14:05
Фактът, че е пълна противоположност на мен, което ме кара да (пре)откривам както грешките в характера ми, така и силните страни на личността ми

Това щях да напиша,но не толкова хубаво!
Обожавам себе си,когато съм с него.Едновременно ме кара да се чувствам силна и слаба,знам че е зад гърба ми и ме подкрепя,но когато ми е лошо застава до мен и има къде да се сгуша и да поплача.Той е по-кротък и стъпнал на земята.Аз имам навика да летя и това често ми е пречело.Той успява да внесе едно равновесие в живота ми като предварително знае как ще реагирам ,какво ще кажа и знае как да ме успокои или вдъхнови.Обожавам смеха му.Не се смее на глас често,но като го прави е най-сладкото нещо на света.Обожавам очите му и начина ,по който ме гледа.Всяка сутрин ,след като мина през банята и кухнята и се дотътря сънена и замръзнала пак в спалната и му кажа тихо че ще пусна лампата,той повдига одеялото с притворени очи,аз лягам,придърпваме към себе си и ми топли ръцете докато ме целува по челото!Обожавам живота си с него!

xoxi
03-13-2014, 14:26
Най-често всичко, в редки моменти - нищо.

3oPuTy
03-13-2014, 15:41
Харесва ми начина, по който ме гледа докато си спинкам сладко

От къде знаеш как те гледа, след като спиш 8-)


По темата:
Харесвам решителността, постоянството и упоритостта, с които успя да ме спечели първо като приятел, а след това и като половинка.
Харесвам желанието му да се включва в изработката на неща, свързани с някои от хобитата ми. Все още не съм сигурна, че ще издържи няколко часа сгъване на хартийки за 3D оригами, но ... :D
Харесва ми как ме глези - как ми готви; как търпи всички романтични комедии, които му пускам; как ходи на майната си за да ми вземе нещо, което ми се яде ...
Харесвам ... не! Обичам и обожавам секса с него <3
Харесва ми, че въпреки всички караници и противоположните ни характери накрая всичко си идва на мястото.
Харесва ми как ме предразполага да мисля за семейство и дете с него.
Харесвам толкова много неща, но честно казано в момента ме мързи да продължа с изброяването :)

Falstad
03-13-2014, 15:58
Харесвам,че тя има еднакво червена коса като мен.Винаги имаме тема за разговор,харесвам и очите(неудобно сини) И най-вече,че е 1,76 и не ми се налага да се навеждам много за да я целуна.

Eagle 123
03-13-2014, 15:58
Във взаимното доверие и разбирателство се крие цялата тази магия на любовта между нас двамата... Като във всяка една връзка имаме скандали, неразбории, но накрая всеки прави компромиси, виждаме по този начин как с времето си укрепваме още повече взаимоотношенията :) Обичам всичко в нея ! :)

TheDevilInMe
03-13-2014, 16:03
От къде знаеш как те гледа, след като спиш 8-)



Знам, щотото като отворя очи и гледам как се е втренчил в мен 8-)

tori
03-13-2014, 16:09
Много е умен,чак понякога се чудя какво прави с мен :D
О, да, редовно се питам същото.

Също много обичам когато се разлигави. Буквално е като детенце. Как да му откажеш каквото и да е?! Също и като казва „мишка“ по супер абсурдния и як начин, който буквално ме разтапя от лигавщина. И също как търпи моето „пльок!“, не е никак лесно. Харесва ми и как хич не му пука, че някой го е напсувал или мяукал като минаваме двамата по улицата. Хах. Супер е спокоен, не вика, не си хаби нервите напразно. Първо помисля нещата, чак тогава реагира. Точно заради това реакциите му понякога са леееко странни.

tireheb
03-13-2014, 16:46
i am single and this thread offends me

LadyDi
03-13-2014, 16:51
Това, че ме търпи :cool:

Зайче..
03-13-2014, 18:24
Харесвам всичко в него дори недостатъците му които понякога ме изкарават извън релси . Харесва ми че ми споделя и търси съвет от мен а не крие . Харесва ми че ми държи ръката и не ми дава да падна в пропаста но и в същото време ме съветва и критикува .Харесвам очите му и силните му ръце

това
+ начина, по който ме гушка като се скараме. Тогава е най-миличко.

Violenza
03-13-2014, 18:50
Това, че ме търпи :cool:
ДА! Това не знам как съм съм го пропуснала. :D

Както и спокойствието и сигурността, които ми дава.

LadyDi
03-13-2014, 19:26
ДА! Това не знам как съм съм го пропуснала. :D

Както и спокойствието и сигурността, които ми дава.

Тва ми го дава точно, защото ме търпи :)

102
03-13-2014, 19:33
ожасни стеееееее

G3GaSa
03-13-2014, 19:34
@Violenza, имаш ли да кажеш още нещо, което си забравила?

fUcKsMiLe
03-14-2014, 16:08
Това, че ме търпи :cool:
Най-краткото мнение тук, но и най-точното.

Иначе харесвам всичко.
От това колко е умен, до това какво глупаче е понякога. Как се лигави когато е с мен и как става сериозен когато трябва; как ме глези постоянно и прави някакви мили жестове и не очаква нищо в замяна и как като му кажа няколко думи(които са нетипични за мен принципно) се разтапя; как сме толкова еднакви и същевременно пълни противоположности. Обожавам топлия му поглед, прекрасната усмивка, как като ме прегърне имам чувството, че света е мой. Обичам когато прави или ми казва нещо много романтично в най-нажежените или най-спокойните ни мигове. Обожавам факта, че не увърта и си казва всичко направо и как ме бъзика постоянно за най-малките неща, въпреки тъпата ми реакция винаги, лол. <3

Сега се сетих още нещо, което много ми харесва - забавните му изцепки, които често звучат доста романтично.
Не се бяхме виждали няколко дни и като се видяхме, ми каза, че има чувството, че се "зарибяваме" отново и му е много хубаво с мен. 8-) :smt007