PDA

View Full Version : Какво са езиковите гимназии в момента ?



awerw
03-12-2014, 17:20
доста съм мислил по този въпрос и след мисли, опит и преживявания осъзнах това.... всеки клас в зависимост от това какъв език изучава си е отряд работна ръка за чужбина, тези езикови гимназии се превръщат в пропаганда против националния характер на българите... твърдо против това съм..... медиите и други фактори са едно на ръка, ама тези гимназии хич взех да не ги одобрявам... не знам какво повече да кажа ВЪЗМУТЕН СЪМ, къде отиват младите, ще се пръснат по света...... и то с промити мозъци от медиите най-вече, които с всяка емисия повтарят едно и също КОЛКО СМЕ ЗЛЕ в икономическо състояние, еми то като се махат хората ще ставаме все по-зле...... да избягаш от проблема не е негово решение...

Kukuto
03-12-2014, 17:25
Не само при езиковите е така! В МГ-тата също учат много език,но и много математика,а единственото нещо,за което ще ми трябва математиката са изпитите след 12 клас.

hristo99
03-12-2014, 17:29
Псевдодемокрация, какво друго да кажа...

Тамии ..^^
03-12-2014, 17:38
Е, какво лошо има да учиш в езикова гимназия? В днешно време, ако не си забелязал, да не знаеш език е много лошо не само в чужбина. В България чужд език ще ти помогне да си намериш работа, която го изисква. Освен това, който си е решил да ходи в чужбина, си го е решил, и езиковите гимназии нищо не променят. Хем българите искаме да сме наравно с останалите държави, хем, като може би най-важните, ще се сърдим защо учим чужди езици. Ами бъди си Бай Ганьо и си знай само български. Това, че знаеш друг език не значи непременно, че ще заминаваш. Много ограничено мислене имаш. Аз също уча в езикова гимназия и против очакванията ти нямам намерение да заминавам никъде. Това не пречи обаче да си уча езиците.

Баща Ти
03-12-2014, 17:45
Не само при езиковите е така! В МГ-тата също учат много език,но и много математика,а единственото нещо,за което ще ми трябва математиката са изпитите след 12 клас.

Пълни глупости.

Kukuto
03-12-2014, 17:52
Пълни глупости.
Защо мислиш така?

Didko_Beats
03-12-2014, 18:02
Значи ЕГ-тата са виновни че населението намалява... ето го проблема на държавата ... 8-)

awerw
03-13-2014, 13:56
медиите осъществяват пропагандата, а ег-тата са оръжието чрез което думите от медиите стават реалност... езици няма проблем да знаеш, всеки го влекат различни неща знай и езици като искаш, полезно е да няма спор, но главно хората отиват там, защото после искат да работят в чужбина, а твоят случай ли ? е да, има си и пропаднали хора там, навсякъде има боклуци за изхвърляне, независимо на кое стъпало в обществото си :)