PDA

View Full Version : Отслабване



elitovt
03-12-2014, 19:13
Здравейте. Момиче съм и главната ми цел, е че искам да отслабна. Но проблема е там,че пуша, ще ги откажа цигарите, но само че доколкото знам след отказването е започвало да се пълнее. Даже ще почвам тренировки и доколкото мога ще се храня и здравословно, но според вас какво да правя. Мисля си че дори и с тренировките и храненето пак няма да се променя нищо, само заради цигарите. Вие какво ще кажете.... ? :)

KGVlove
03-12-2014, 21:00
Ще кажа, че говориш пълни простотии. Ти тренирай и се храни здравословно пък то това, че не пушиш ще ти е най - голямата пречка в отслабването, даааа...
Това, че по някакъв начин цигарите заместват на повечето хора някои хранения и т.н., означава единствено, че като ги спрат, ще започнат евентуално да хапват повече. Но цигарите нито поддържат килограми, нито от тях се пълнее, нито се отслабва.

Dusty
03-13-2014, 17:58
Според мен само си търсиш причини, за да не ги отказваш или другия вариант - не ти се тренира.

baby_baby
03-15-2014, 15:02
Тва за цигарите е пълна глупост трнирай си и се храни здравословно пък да видиш дали няма ефект

mayaaa
03-15-2014, 15:26
Пълнее се, защото хората търсят заместител на цигарите, който често е вредна или много храна. Няма такива филми да си тренираш усилено и да се храниш добре, пак да си пълна заради това, че си спряла цигарите.