PDA

View Full Version : бръснене



desperedbob
03-12-2014, 20:08
не знам дали темата е точно за тук ,но май само тук пасва ?!
значи проблема ми не е от най важните ,но все пак ....
значи имам девствен мустак и съм на 16 и баща ми вика че било още рано да го махам и вика само като станел черен много гъст . Той е гъст ама рус и леко ако се загледаш се образува тънка линия черно и е смешно и се чудех какво да правя ,искам да го махна но нз баща ми какво ще каже. останалото окосмяване по тялото ми е черно но само мустака и нз така ли ще остане рус или ще стане черен ???
П.П без коментари като на нас всички ни е омръзнало да се бръснем , не бързай и някакви такива глупости,моля

girl91
03-12-2014, 20:22
Като не искаш да е там - махай го. Сега косъмчетата може да са трънки и светли, като започнеш да ги бръснеш ще станат по-груби и най-вероятно няма да са толкова светли като сега.

KGVlove
03-12-2014, 20:53
За какво ти е да го къташ тоя мустак? Какво като стане черен? Едно от най - хубавите неща в някои мъже са именно брадите им и за мен почти винаги е супер секси (стига да отива на мъжа и да е по гъста, оформена добре и т.н, абе модели си виждал). Така, че няма абсолютно никакъв смисъл да се излагаш с девствен мустак.

cookie dough
03-13-2014, 20:38
Постави баща си пред свършен факт, родителите в такива моменти могат да бъдат доста консервативни.. Има много майки например, които не дават на дъщерите си да си оформят веждите или да се епилират, а явно при момчетата е свързано с бръсненето. Наистина, направи го, за да не отнасяш подигравки.

baby_baby
03-15-2014, 15:05
Махни го

mayaaa
03-15-2014, 15:22
Ние не можем да ти кажем как ще реагира баща ти. Ако не ти харесва го махай. И аз бих те посъветвала да го направиш, защото мъже с бради стават, но девственият мустак не е особено красива картинка (мое мнение). Пък после каквото стане, няма как да ти го върне обратно все пак. :D

Тамии ..^^
03-15-2014, 17:39
Честно, точно тоя вид ,,мустак'' ми е най-грозен :D Без него е много по-добре. :)

C0oKieS
03-16-2014, 16:08
Като не искаш да е там - махай го. Сега косъмчетата може да са трънки и светли, като започнеш да ги бръснеш ще станат по-груби и най-вероятно няма да са толкова светли като сега.
+