PDA

View Full Version : Доклад по свят и личност



Eagle 123
03-13-2014, 15:50
Здравейте, хора :) След половин час бягам на стадиона, дано да се поздравим тази вечер с още една велика победа ! Българи юнаци, айде xCrazy Forest!! Та междувременно се сетих да постна като темичка, че тая година понеже завършваме, тези умници от МОН са решили, за да ни запълнят "свободното време", да включат в учебния план изпълнение на доклад по великия предмет Свят и личност. А и учителят ни, който на всичкото отгоре си е супер изпълнителен и все се влияе от този учебен план и законопроектите, веднага ни изтърси, че трябва да седнем и да го направим този доклад и да имаме готовност докъм края на март - началото на април. Разделени сме на групи, което е добре. Написали сме няколко неща, включили сме статистики, но не мисля, че е достатъчно, дори хич - все пак е доклад, а не реферат. Аз каквото се сетих съм написал и подготвил... Та, уважаеми дами и господа, идва ред да поискам от всеки един от Вас, който е заинтересован, споделя същите "вълнения" и "тревоги" или просто му се отдава да пише доклади, ако изяви желание, да помогне. Ще съм адски благодарен на всеки, изразил мнение по темата на доклада - " Влиянието на компютърните игри върху подрастващите", така наречени тийнейджъри :) Ние сме от поколението, което наистина е запалено по джойстиците и джаджите, така че, мисля си, всеки би изразил своето мнение по темичката. А ако се появи и малко по-задълбочена информация по въпроса, това вече ще бъде адски полезно Истински благодаря предварително на всеки отзовал се, приятна вечер засега :)