PDA

View Full Version : ПРОЧЕТЕТЕ ТАЗИ ТЕМА!



eric_turner
03-14-2014, 10:20
Здравейте! На 01.02.2014 правих секс и по едно време момчето свърши, но то не знае къде и твърди че не е било в мен. Не бях изцапана със сперма, не се появи никъде сперма по интимните ми части, но бях СТРАШНО притеснена. Прибрах се към 20:30 вечерта и на другия ден в 11:40 пих Ескапел. След 1-2 часа ме заболяха поносимо яйчниците и както всички останали очаквах след 4-5 дни да ми дойде. През месец Януари ми беше дошло на 15-ти. Когато на 2 февруари пих Ескапел, ми дойде на 12-ти. Имах апетит, болки в гърдите, в корема... А 1-2 дни преди да ми дойде аз направих тест и беше отрицателен. Успокоих се, бях най-щастливия човек на света. След това на 28.02 момчето свърши отзад, но не вътре, а просто отзад отгоре и сперматозоидите се стекоха надолу към вагината ми. Отидох до тоалетната избърсах се, имаше сперма по срамните ми устни, но това не беше проблем, защото всичко беше отвън. Измих се, всичко както си му е реда... сега е 13.03.2014, точно месец и 1 ден след приема на Ескапел. ВЪПРОСА МИ Е СЛЕДНИЯ - през февруари да ми е дошло както е нормално, а възможно ли е през Март да пропусне? Или да закъснее със седмица-две? И между другото, на 09.03.14 направих втори тест - отрицателен. Възможно ли е първия месец да е било всичко навреме, а сега да пропусне? Бих се радвала ако ми отговорите без заяждания и злоба.

П.С. знам, че има и други теми за Ескапел, но не намерих въпрос като моя и затова реших да пиша. Благодаря ви предварително, и се молете за мен всичко да е наред! :)

KGVlove
03-14-2014, 11:25
Не мисля, че трябва да ти пропусне и не знам защо имаш такива очаквания. Много безотговорно от ваша страна, но ти си знаеш. И как така е свършил, но не знае къде ?! По скоро мъжка симулация.. не знам.
Теста си го направила рано, на 1-2 дена от закъснението си направи пак, тоест тези дни.

Cloud9
03-14-2014, 11:26
Моля се следващия път да се сетиш че на тоз твоя убавец не може да му се има вяра и е време да използвате презервативи.нормално е закъснението-ти си под абсолютен стрес.Не съм пила Ескапел и не мога да ти кажа какви са ефектите му,н той определено знам че разбърква хормоните.

eric_turner
03-14-2014, 11:40
Не мисля, че трябва да ти пропусне и не знам защо имаш такива очаквания. Много безотговорно от ваша страна, но ти си знаеш. И как така е свършил, но не знае къде ?! По скоро мъжка симулация.. не знам.
Теста си го направила рано, на 1-2 дена от закъснението си направи пак, тоест тези дни.

Нали тестовете показват с най-голяма точност 7 дни след рискован полов акт? Последния тест който направих беше 10 дни след половия акт и показа отрицателно... значи тези дни като направя пак тест след закъснението, казваш, че ще показва най-точно така ли?

eric_turner
03-14-2014, 11:43
Моля се следващия път да се сетиш че на тоз твоя убавец не може да му се има вяра и е време да използвате презервативи.нормално е закъснението-ти си под абсолютен стрес.Не съм пила Ескапел и не мога да ти кажа какви са ефектите му,н той определено знам че разбърква хормоните.

И аз така мисля! Освен действието и страничните ефекти на Ескапел, до някаква степен стресът също оказва влияние. А и има момичета, на които им е закъснявало с 1-2 месеца, затова като цяло реших да попитам, и ще се радвам ако има някой в същото положение да пише.

baby_baby
03-14-2014, 14:25
Не мисля че трябва да ти пропусне може да закъснее нз но щом си си направила 2 теста и са били отрицателни значи не си бременна

KGVlove
03-14-2014, 14:51
Нали тестовете показват с най-голяма точност 7 дни след рискован полов акт? Последния тест който направих беше 10 дни след половия акт и показа отрицателно... значи тези дни като направя пак тест след закъснението, казваш, че ще показва най-точно така ли?

Поне 14 дни след овулацията, не 7 и 10. Както ти казах на 1вия ден от закъснението си можеш да си направиш, за да ти отчете вярно.

fUcKsMiLe
03-14-2014, 15:47
Вземете слагайте презервативи, ясно е, че не ви достига акъл за без.
Другото си го казаха в постовете над моя, няма какво повече да се коментира.

eric_turner
03-14-2014, 20:42
Вземете слагайте презервативи, ясно е, че не ви достига акъл за без.
Другото си го казаха в постовете над моя, няма какво повече да се коментира.

Лелее, човече, благодаря ти с цялото си сърце, че ме светна за това че не ми достига акъла и че хората, които правят секс без презерватив са малоумни! Супер, ние сме прости хора, за това че не използваме презерватив, нищо че има вариант презерватива да се е скъсал. Хахаха и ДА - ИМА КАКВО ДРУГО ДА СЕ КОМЕНТИРА, защото аз не питам ''със или без'', а съм задала точно конкретен въпрос и не че нещо, но твоят скапан отговор не ме топли особено, искам споделяния от жени които са били в подобно положение, моля задръж си злобата и коментарите за себе си или за наистина прости хора. И недей да злобееш толкова, че ще ти се връща и тогава да те видя като търсиш помощ и имаш притеснения! А сега пътя!

G3GaSa
03-14-2014, 20:44
Познавате ли? https://www.facebook.com/profile.php?=87912848

HollyGolightly
03-14-2014, 21:23
Лелее, човече, благодаря ти с цялото си сърце, че ме светна за това че не ми достига акъла и че хората, които правят секс без презерватив са малоумни! Супер, ние сме прости хора, за това че не използваме презерватив, нищо че има вариант презерватива да се е скъсал. Хахаха и ДА - ИМА КАКВО ДРУГО ДА СЕ КОМЕНТИРА, защото аз не питам ''със или без'', а съм задала точно конкретен въпрос и не че нещо, но твоят скапан отговор не ме топли особено, искам споделяния от жени които са били в подобно положение, моля задръж си злобата и коментарите за себе си или за наистина прости хора. И недей да злобееш толкова, че ще ти се връща и тогава да те видя като търсиш помощ и имаш притеснения! А сега пътя!
Влезнала си в тийн форум, за да търсиш съвети от жени, които са били в същото положение като теб- пили Ескапел след секс без предпазни средства?
И вероятността презерватива да ти се скъса е много по-малка, отколкото да чакаш приятелят ти, който дори не знае къде и кога е свършил, да те пази :?

fenastz
03-16-2014, 16:40
Знае ли се името на бащата