PDA

View Full Version : Една грешка..?



jenislava8
03-14-2014, 11:18
Здравейте. Понеделник се запознах с едно момче. Пълна случайност и най- лошото е, че влезнах там, за да почна да се бъзикам с него, беше анонимен чата и не знаех какъв е и що е. Представих се за момче първоначално, после му казах, че съм момиче. Чата вървеше и общо взето 3-4 часа онази вечер не ставахме от компютъра. Знам как се казва, намерих го във фб, видях го. Тогава си казахме супер лични неща и често казано на абсолютно никой не знае тези неща за мен. Ръсих пълни простотии, които ИЗОБЩО не трябваше да споменавам за себе си. На няколко пъти му писах, че е уникален/ прекрасен човек.
Поиска ми скайпа, аз тъпачката си го дадох. Искаше да знае името ми, но не му казах, нямах му доверие и понеже градът ни е малък, не искам да разправя разни неща.
Оказа се, че една от най- близките ми приятелки го познава, даже са много близки.. просто припаднах! И вече на другия ден пак си писахме, но чата не вървеше толкова добре, колкото първия и общо взето си казахме още на първия ден, всичко на един дъх. Тогава той предложи да се видим, някой ден, но нищо друго.Не е влизал в скайп от тогава- вторник. И се чудя дали не влиза заради мен(може да ме е помислил за досадна,тъпа )или по думите на приятелката ми- много бил зает, но все пак влизал за по 30 минути във фб..
И тази моя фр предложи утре да излезем тримата + някакво друго момче, но изобщо не е сигурно, тя увърта и общо взето не знам. А и само ние двамата знаем за този чат и така. Но не знае как изглеждам, нито пък името ми. И не мога там пред още двама примерно да изръся- здрасти, аз съм момичето с което си писа.. просто не.
Не ми излиза от главата и главно го харесвам заради характера му, на външен вид не е нищо особенно.Чудя се дали имам шанс с него понеже си пада "популярен", а аз съм едно скромно момиче.
Някакви съвети? Какво да правя?

baby_baby
03-14-2014, 14:42
Кво има да знаят хората за тоя чат?

Излез и просто ще се запознаете няма да казваш "Здрасти аз съм момичето от чата"

RapExotic
03-14-2014, 15:25
Анонимния чат трябва да си остане анонимен. Той е точно за това, за да споделяш неща за които не можеш да говориш с никого. Не разбирам как така ти си го намерила във Фб , а той не е поискал да те види как изглеждаш?

desperedbob
03-14-2014, 15:59
е*ати сериала . Т'ва не е ли сюжета на онзи индийски сериал ,дето го дават по БТВ??? :D