PDA

View Full Version : Проблем във връзката



BulgariaNadVsichko
03-14-2014, 14:48
Здравейте, аз съм момче на 17 години и до сега не съм правил секс. Имам приятелка още от детството с която израстнахме заедно, постепенно и се влюбихме тн. Бяхме заедно 8 месеца без да правим секс и след това в течение на обстоятелствата се разделихме. След около година се случи така, че се събрахме, но тя ми сподели, че вече го е правила няколко пъти през времето когато сме били разделени. ( докато ходехме бяхме девствени и двамата ) Някои хора могат да приемат това за нормално, но мен това ме измъчва по някакъв начин, защото толкова много ми се искаше тя да ми е първата така както и аз на нея. ( а и имам проблеми с ерекцията откакто чух това, просто неиска да стане ) От вас ще помоля единствено за съвет как да се преборя с фактите, защото ми хрумнаха какви ли не неща да направя за да се почувствам по-добре. Благодаря предварително.

Justwickeds
03-14-2014, 14:57
"България над всичко". Ето ти един забавен пример; ти си патриот; бъди над всичко - в случая - бъди над "тези неща дето ти хрумнаха". Както имаш любов, обич към родината и желанието за опазването ѝ, така имай и така отгледай 'същите' към себе си и към момичето. И всичко ще изчезне и ще се трансформира в една хууубава любов и птичките ще цвъркат около вас денем,пеперудки ще прелитат, ще чуваш жуженето на бръмбарите и пчелите ще ти носят мед, а нощем щурците ще ви пеят, а светулките ще осветяват пътя на любовта ви. Виждаш ли? Няма от какво да се притесняваш. Всеки ще ти каже - проблема ти е в мислите. Наблюдавай ги спокойно; предприеми действия - обичай девойката и толкова.
Приеми съдбата си.
Приеми съдбата си, каквато и да е тя, с пълно смирение.Приеми смирено себе си такъв, какъвто си, не като повод за самосъжаление, а като живо предизвикателство. На всеки от нас му е нужно време, за да разбере това и да го изживява пълно. Но не и със смирение на просяк,търсещ съжаление (както правиш в момента), а такъв който не свежда глава пред никой. В случая,не свеждай глава пред тия мисли.

И последно: трансформирай чувството на напрегнатост, в отпускане.Релакс пич,релакс.Без шаш.

RapExotic
03-14-2014, 15:15
Не можеш да и се сърдиш за това, че го е правила с друг, след като сте били разделени. И ти си имал възможност да го правиш с друга. Ако ти се беше отворил такъв шанс щеше ли да го откажеш? Ако иска да го прави с теб не виждам причина да се притесняваш от миналото и.

BulgariaNadVsichko
03-14-2014, 15:30
Не можеш да и се сърдиш за това, че го е правила с друг, след като сте били разделени. И ти си имал възможност да го правиш с друга. Ако ти се беше отворил такъв шанс щеше ли да го откажеш? Ако иска да го прави с теб не виждам причина да се притесняваш от миналото и.

През времето което бяхме разделени имах две връзки в които имах възможност да правя секс но ги приключих, защото още я обичах.

Justwickeds
03-14-2014, 15:53
Ми ти си си виновен. Твоите психически бариери на възприятия. Твоите предразсъдаци. Познавам едно момче на 22 години,което още е девствено, защото с едно момиче така като теб, не правиха секс, беше му "голямата любов" и дори през тоя период,имаше съквъртирантка в София,която се била съблякла гола пред него и той... не направил нищо. Не я докоснал. Щото много обичал бившата си. И сега ич не му става пишката. Още вярва,че ще се върне при "старата си любов".

Ума може да бъде добър слуга,но и лош господар. Още се вслушвай в мислите си. Може и ти като тоя пич да "просперираш"

sofie
03-15-2014, 07:42
И какво като е била с друг? Ти се чувстваш прецакан, защото не си се възползвал от момента, който си имал, а тя е..Защо очаквате хората да се държат и действат по същия начин, по който и вие?? Приемете го, не очаквайте подобни неща и животът ще е много по-лесен. Сега какво, тя е по-напред с материала от теб?

Justwickeds
03-15-2014, 08:38
И какво като е била с друг? Ти се чувстваш прецакан, защото не си се възползвал от момента, който си имал, а тя е..Защо очаквате хората да се държат и действат по същия начин, по който и вие?? Приемете го, не очаквайте подобни неща и животът ще е много по-лесен. Сега какво, тя е по-напред с материала от теб?



++++

най-вече за това: "Защо очаквате хората да се държат и действат по същия начин, по който и вие?? "

Това важи и за родители и всякакви... не очаквайте от нас,да се държиме КАТО ВАС. Браво човече! Oтговор бъш на място. Де да беше така,че повече хора да мислят като теб :)

baby_baby
03-16-2014, 13:36
Е като сте се били разделили девствена ли да седи щом си е харесала друго момче и е ходила с него не виждам нищо лошо и секс да правят

fenastz
03-16-2014, 16:23
1. Прекъсни всякакъв контакт с това момиче, за което си писал
2. Намери си някоя опитна и прави секс с нея. Проблема с ерекцията ако е на психическа основа, тя ще го оправи