PDA

View Full Version : Как да постъпя?



gogitto0
03-14-2014, 20:23
Здравейте! Това е първата ми публикация в този форум и сайт, а иначе чета нон стоп, защото ми е интересно и се уча от някои неща.. Та сега и аз искам да споделя свой проблем и очаквам мнения по въпроса..
9 клас съм и в началото на учебната година аз и мои две съученички /едната е познавам от 2-3 годишен/ станахме толкова близки, че чак бяхме неразделни.. всичко това продължава вече месеци, но ето че и първият проблем ни скара..
май всичко започна когато бяхме на рожден ден на момичето, което познаваме от тази година.. всичко беше невероятно - напихме се изкарахме си невероятно /имаше и изцепки от сорта на повръщания и такива глупости, но за нас това си е напълно нормално, защото ние сме си най близки/ та точнно преди рождения дне на момичето ние измислихме с нея прякор на третата, която го прие без да се сърди или нещо от сорта.. та ние и викахме така в продължение на няколко дена и накрая тя реши та се обиди и почна всичко.. почнахме да се караме, отношенията ни се развалиха, тя се държи много студено с мен и е тъпо.. имаме си общ чат във фейсбук и там се изпокарахме тримата и сега в момента сме аз и момичето, с което се познаваме от скоро /много я обичам/ с/у момичето от детството ми.. много е тъпо защото вече ми писна и искам да сме си както преди.. омръзна ми от караници.. те двете се карат много и искам да ги сдобря един вид и да няма спорове помежду ни.. ПОМОЩ??????

BlackEyedPeas
03-14-2014, 20:37
напихме се изкарахме си невероятно /имаше и изцепки от сорта на повръщания и такива глупости, но за нас това си е напълно нормално, защото ние сме си най близки/



http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/971/Sohardcore.jpg

RapExotic
03-15-2014, 06:14
А какъв е прякора? Явно е имало причина да се обиди. Извинете и се.