PDA

View Full Version : Проблем



tatqnaa-S
03-15-2014, 05:30
Момиче съм на 15 години. Още малка, но вече ми писна от несподелените чувства. Няколко пъти се случва. Последният път, в който харесвах момче 4 месеца, а той дори не ме забелязваше го изживях много тежко, изпаднах в дълбока депресия с мисли са самоубийство, как живота ми е просто кошмарен. Мислех си само как ще съм самотна до края на живота. Исках просто да умра и да се свършва.
Е в началото на годината, от около средата на януари до около 2-3 март бях чудесно. Напълно забравих са гаджета, момчета.. живеех чудесно, буквално се върнах към живота. Не се чувствах самотна. Беше страхотно. И БЕШЕ.
Така, на 3 март се запознах с едно момче. Не ми излиза от главата. Най- лошото е че спря да ми пише и отг. от около седмица. Чудя се за напред, когато се влюбя, какво ще стане? Ще боли много повече, какво ще правя тогава? Може би смъртта е решението.
А и се грижа за себе си повече от колкото трябва, но това не дава резултат.
Знам, че трябва да мога да контактувам повече и да си повиша самочувствието, но не мога. Аз съм едно прекалено скромно момиче, твърде мила и наивна, с малко приятели, които само ме използват.

RapExotic
03-15-2014, 06:31
На последък все по-рядко се срещат скромни и мили момичета, така че това не трябва да го считаш за недостатък, а за плюс. Със сигурност ще се намери момче което да оцени това твое качество. И да ти кажа не се депресирай, това не зависи от теб, но поне се опитай да правиш нещо, което ти харесва и в което си добра. Не си поставяй за фикс идея да си намериш гадже. Това ще стане и от самосебе си. Ти си още на 15. Тепърва ще имаш много възможности за това.

За първото момче, което каза че не те е забелязало - познаваш ли го или просто си го виждала? Ако не си направила нещо, с което да привлечеш вниманието му няма как да има интерес към теб.
За второто, с което си се запознала наскоро - това интернет запознанство ли е? Недей да възлагаш големи надежди на този тип запознанства. Те са безкрайно разочароващи и проблемни (с малки изключения).

gamblerpimp
03-15-2014, 07:05
sloji pic i 6a ti kaja kude ti e problema

baby_baby
03-15-2014, 14:52
За къде бързаш? Остави се по течението и не го мисли толкова