PDA

View Full Version : (ПРОДАВАМ) MAGNUM OPUS® Е НАЙ-ДОБРИЯТ ИЗБОР ЗА ПРЕД ТРЕНИРОВЪЧЕН ПРОДУКТ !!!!



alistairovereem
03-15-2014, 14:14
Никога досега не сте изграждали мускули така. Magnum Opus® ви дава анаболна супер формула, която стимулира невероятен мускулен разтеж. Тази разтърсваща формула ви дава невероятна сила, като доставя на мускулите ви приток на кръв и по-добра хидратация. Opus® ще ви помогне да преминете бариерата на вашите енергийни нива, забавяйки умората и стимулирайки вашите мускули на макс. Ще го усетите как работи ВЕДНАГА!

СЪСТАВКИТЕ В MAGNUM OPUS® ВИ ДАВАТ:

* Повишаване на мускулната ефективност
* Клетъчна енергия
* Приток на кръв в работещите мускули
* pH баланс
* Хидратация

OPUS® Е ПЕРФЕКТНО ГОРИВО ЗА ТРЕНИРОВКА, ОТ НЕГО МОЖЕ ДА ОЧАКВАТЕ:

* Повишаване на мускулната маса
* Значително забавяне на умората
* Създава ново АНАБОЛНО ГОРИВО само за минути
* Повишава силата
* Ще ви помогне да надскочите вашите постижения до момента и да преминете бариерата на застоя
* Подобрено възстановяване

MAGNUM OPUS® Е НАЙ-ДОБРИЯТ ИЗБОР ЗА ПРЕД ТРЕНИРОВЪЧЕН ПРОДУКТ, ЗАЩОТО Е:

* 100% фармацевтично качествен продукт, за по-добри и по-бързи резултати
* Съдържа 16 от най-мощните и научно тествани добавки в правилните дози, които подобряват ефективността
* Повишава енергията на клетъчно ниво, без да натоварва вашата нервна система
* Съдържа патентованата формула Carnosyn® (Инстантизиран Beta Alanine), който активира ензими, отговорни за генерирането на мускулната контракция, повишава нивата на карнозин в мускулите, който се използва от Тип II мускулните фибри за експлозивни движения, като тренировката с тежести и спринтовете.
* Magnum OPUS® спомага за повишаването на нивата на pH в клетката; Защото киселинните нива на pH пречат на покачването на мускулна маса, също така понижават плазменото ниво на GF-1.

ПРОДУКТА МИ Е ПОДАРЪК И Е ОТВОРЕН.ИЗПИТИ СА 2 ДОЗИ ОТ ОБЩО 48! СРОКА НА ГОДНОСТ Е ДО МАЙ 2015 !!!За връзка с мен лично съобщение във форума.От софия съм но мога да го пратя и до всяка точка на страната с ЕКОНТ! ЦЕНА 50 ЛВ ,НО ЩЕ ИМА И КОМЕНТАР В РАМКИТЕ НА РАЗУМНОТО !

G3GaSa
03-15-2014, 14:35
нш

alistairovereem
03-20-2014, 09:20
НОВА ЦЕНА 45 ЛВ !!! ХАЙДЕ ХОРА ЩЕ ОСТАНЕТЕ ДОВОЛНИ !!!!!!

alistairovereem
03-24-2014, 11:22
40лв !!!!