PDA

View Full Version : Енергийни напитки



Version
03-15-2014, 14:43
Здравейте, на 14 съм и искам да попитам защо енергийните напитки при мен нямат ефект? Вчера си взех 1 red bull тъмно син, но нямаше никакав ефект. Днес си взех 1 monster rehub, който пак не ми подейства. Това важи и за pit bull. Някой ще ми каже ли някоя по-силна енергийна напитка?

RapExotic
03-16-2014, 05:40
Какъв ефект очакваш да има? Да ти поникнат крилца и да излетиш ли? :D
Ефекта е, когато правиш някакво физическо натоварване и останеш без сили да го изпиеш и да ти даде енергия за да продължиш. Същия ефект можеш да постигнеш с каквато и да е сладка напитка - със захар, а не с подсладители и една чаша кафе.

RedBull - Най добрата.
Monster Rehub - Това е просто чайче с малко повечко захар. Ако ще взимаш Монстер вземай зеления.
PitBull - Пълен боклук с вредни подсладители (Аспартам, Ацесулфам-К) и никаква енергия (9Kcal/100ml). Ще се учудя ако не ти е призляло след като си го изпил.

MannieG
03-16-2014, 12:29
Здравейте, на 14 съм и искам да попитам защо енергийните напитки при мен нямат ефект? Вчера си взех 1 red bull тъмно син, но нямаше никакав ефект. Днес си взех 1 monster rehub, който пак не ми подейства. Това важи и за pit bull. Някой ще ми каже ли някоя по-силна енергийна напитка?

Ами продължавай да ги пиеш тези боклуци, и ще видиш как ще започне да ти се доспива...съдържат по 150-160 мг кофеин, което се равнява на 4-5 кафета и вече се получава обратния ефект. Пий си чисто кафе, ама ти си все пак на 14 и ще си докараш някой проблем със сърцето. Най-добрия начин да имаш енергия през деня е като пиеш по 3-4 литра вода на ден, все пак в мускулите има голямо количество вода.

The Cheetah
03-16-2014, 18:22
Да, на 14 щото толкова много се нуждаеш от енергия, че простоо..

Kamikazeto
03-17-2014, 06:52
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a1AERyG_460sa.gif