PDA

View Full Version : Протектор за уста



krisssi
03-15-2014, 17:43
Здравейте, съфорумци! :D Ще помоля, ако има боксьори, кик-боксьори или други, които се занимават с бойни изкуства, да ми дадат съвет. Трябва ми протектор за уста, но не знам какъв да си взема. Единичен ще е, но, ако може, препоръчайте ми някакъв. Марка, модел и т.н...

Mladenoff
03-15-2014, 18:07
http://sportdepot.bg/bg/product/everlast_protektor_za_usta_edinichen_-5010700204-MD1zcG9ydCZzcG9ydElkPTUmZGl2aXNpb25JZD05OCZjYXRlZ2 9yeUlkPTMzJmdyb3VwSWQ9MjA2.html

няма кой знае к'во значение, аз съм с този

krisssi
03-15-2014, 18:33
Добре, мерси. Значи не е от голямо значение какъв е. :)

Mladenoff
03-15-2014, 19:58
Не, по-важно е как ще си го направиш. Трябва хубаво да го "свариш", че да ти заеме формата на ченето. Ама ти сигурно знаеш как се прави :)

FAKE IT
03-15-2014, 20:24
Протекторът си е от значение, последното нещо, което искаш е да ти пада и да ти пречи на дишането. Има няколко вида, едните са тия по-евтините и разпространени, които се варят във вода и точно те са проблемните, ако не си ги направиш правилно. Има едни други, те са по-скъпичките, но си заслужават, щото са удобни, качествени и ти помагат вместо да ти пречат - тия със смесите - слага се смес в тях и си ги напасваш на зъбите, те са като възглавничка, приемат формата на зъбите ти и се втвърдяват, стават се едно са правени специално за теб. Ако имаш криви зъби ще имаш проблем и с евтините протектори. Повечето протектори вървят с кутийка, но ако нямат си вземи задължително и си ги поддържай, в гуугъл между другото има доста информация, мисля че в сайта на мма бг, потърси там има цели статии.