PDA

View Full Version : Притеснение



thinkagain
03-15-2014, 19:40
Здравейте,
На приятелката ми и дойде на 15.02.2014-та , и според изчисления трябва да и дойде днес (15.3.2014) +/- 1 ден , но няма никакви симптоми да и идва , нито гърдите я болят нито стомах , правихме секс няколко пъти този месец от които 2 или 3 пъти без предпазни мерки (но не съм свършвал и преди това съм свършвал с ръка в същия ден на акта) , има ли място за притеснение , защото почнахме да психясваме от 1-2дена , и наистина е доста кофти положение. Ако може за сериозни отговори , благодаря предварително :)

п,с: правихме тест на 13.02.2014 и излезе отрицателен.
п.с2: от скоро водим полов живот

Justwickeds
03-15-2014, 19:47
:Д продължете историята и вижте какво ще се случи по натам.Може да има: "Surpriseee mommy and daddy! I know I came too early, but I promise I will love you!"

п.с: Ние няма как да погледнеме в бъдещето. Ако не,потърси врачка. Мога да ти препоръчам една.Спал съм с нея.
п.с2: не психясвайте още!!! ако ще има "нещо" (което го приеми за майтап) ще ви е нужна психиката за туй дето ще додйе на бял свят след 9 месеца.

thinkagain
03-15-2014, 19:48
:Д продължете историята и вижте какво ще се случи по натам.Може да има: "Surpriseee mommy and daddy! I know I came too early, but I promise I will love you!"

п.с: Ние няма как да погледнеме в бъдещето. Ако не,потърси врачка. Мога да ти препоръчам една.Спал съм с нея.
п.с2: не психясвайте; ако ще има "нещо" (което го приеми за майтап) ще ви е нужна психиката за туй дето ще додйе на бял свят след 9 месеца.
излишен коментар ..

Justwickeds
03-15-2014, 19:50
Не,коментар на място.Иронията на това,че ние няма как да предскажеме бъдещето.Иронията на това,че ние не сме "в тялото на твоята мацка",която не и идва още. Иронията,че ние не можеме да усещаме вместо твоята мацка. Сега сещаш ли се? Ако не се,значи ... смяяятай.

thinkagain
03-15-2014, 19:55
Ако утре правим тест , ще отчете ли правилно?

Justwickeds
03-15-2014, 20:03
Гледай сега,не знам как стоят нещата с това нещо със забременяването; аз просто го казах на майтап,защото смятам,че това си е някакво нормално забавяне на цикъла, и вие просто сте се притеснили. Забелязъл съм,че на много жени им закъснява,така че успокойте се! Забелзязъл съм,че не може па баш на деня да дойде,в който е било миналия месец. Е...има разлики де.

Както и да е, имала ли е някакви...симптоми там, на това че може би има някакви наченки на бременност:

1.Усещане за слабост, замаяност (виене на свят) и отпадналост
2.Подуване, повишена чувствителност или болезненост на гърдите или зърната на гърдите
3.Гадене: Сутрешното гадене се появява като симптом при около 85 % от бременните четири до осем седмици след зачеването. При някои от жените този симптом може да се прояви, дори две седмици след деня на зачеването.
4.Спазми: В началото на бременността, когато се залавя зародиша за маточната стена и матката започне да се разтяга, бременната жена може да чувства лека болезненост ниско в корема, подобна на тази преди или по време на менструация.
4.Леко вагинално кървене (зацапване): Много жени бъркат лекото кръвенисто течение с кървенето при менструация. Леко вагинално кървене (розово или кафеникаво зацапване) може да се наблюдава при около 25 % от бременните жени, в момента на имплантацията, тогава, когато оплодената яйцеклетка се захваща за маточната стена, което обикновено става около 7- 10 ден след оплождането на яйцеклетката, което пък съвпада с периода на очакваната менструация при някой от жените.
5.Чувство на умора: Повишеното производство на прогестерон, който подтиска централната нервна система, е една от основните причини за поява на внезапно чувство на умора при част от бременните жени.
6. Потъмняване на зърната на гърдите:
7. Промени в настроението: Тези промени в настроението се наблюдават и при някой жени преди или по време на менструация.
8.Усещане за подуване на корема: Увеличеното ниво на прогестерон по време на бременността забавя функцията на храносмилателната система на жената
Има и още...ама мисля,че е излишно!

Ta... съмнявам се да е имала някои от тези симптоми/усещания. Ако нищо от това го няма...за какво трябва да се тревожите?! Просто няма място за тревоги и притеснения. Т'ва са щуротии! Плюс това е минал ЦЯЛ МЕСЕЦ...

thinkagain
03-15-2014, 20:09
Благодаря за отговора :)

Justwickeds
03-15-2014, 20:12
Няма защо да ми благодариш,ти сам си помогна,като прочете това,което копирах от други сайтове,и като осъзна че няма място за притеснение. Приятна вечер.


Ако момичето се притеснява много, това може само да направи така, че менструацията й да се забави дори повече.
Ако всичко е наред, поне ще ви бъде за урок - винаги използвайте предпазни мерки.


+++ това за притеснението; права е колежката.

Shupidub
03-15-2014, 20:55
Ако момичето се притеснява много, това може само да направи така, че менструацията й да се забави дори повече.
Ако всичко е наред, поне ще ви бъде за урок - винаги използвайте предпазни мерки.

baby_baby
03-16-2014, 13:34
Според мен и няма нищо но ако се притеснава още може да и закъснее

KGVlove
03-16-2014, 16:42
Цикълът няма да й закъснее ако сега се притеснява, може да й закъснява в следствие на закъсняла овулация. Имало ли е овулация, 14-16 дена след нея, трябва да й дойде. Следи ли си я? Тогава ли сте го правили без предпазни средства?
Да си направи тест отново, за да се успокоите.

thinkagain
03-16-2014, 18:06
Правихме тест днес , и излезе отрицателен. Миналия месец и дойде на 15.02.2014 , и трябваше и този месец да и дойде на 15.03.2014 по наши сметки , но още нищо.. доста се притесняваме..

KGVlove
03-16-2014, 19:48
Закъснение 1 ден и отрицателен тест, не е нужно от толкова притеснения, но пък може да си вземете поука след като този месец сте се поизплашили. Между другото питах за овулация, не за цикъл. Разберете какво е и объщайте внимание на това.

thinkagain
03-16-2014, 21:15
Закъснение 1 ден и отрицателен тест, не е нужно от толкова притеснения, но пък може да си вземете поука след като този месец сте се поизплашили. Между другото питах за овулация, не за цикъл. Разберете какво е и объщайте внимание на това.
Овулацията и беше 28фев-1март до колкото помня..

thinkagain
03-17-2014, 10:54
Днес , каза че я боли стомаха , след като се прибрала имала по жълта урина... направо вече не знам какво се случва :x

lubomir.v.ivanov
03-17-2014, 20:11
Честито брат, ще ставаш баща. :)

thinkagain
03-18-2014, 18:56
Честито брат, ще ставаш баща. :)

Някой ден може би , ама вчера и дойде ;)