PDA

View Full Version : Free run или Parkour?



Justwickeds
03-15-2014, 22:13
Здравейте на всички. Опитвали ли сте Free run? Ами Parkour? Кое от двете предпочитате? Тренирате ли в момента ? Къде? От кой град сте? Стараете ли се и до колко? Полагате ли някакви усилия за спазване на хранителен режим и т.н.? Участвате ли в някоя free-run/parkour организация? Имате ли си крю (отборче) - crew?

Също така: как поддържате формата си? Стрийт-фитнесче или тренирате само в залата по free-run, parkour? Колко опит има на дъното ;) ? Ходите ли на фитнес,за целта? Кои мускулни групи тренирате най-много?

Аз лично знам една фрии-рън организация в София,като познавам и момчето,което стои зад нея. Тренираме на Герена (стадион "Георги Аспарухов").

А вие :) ?

п.п.: и ако тренирате...от колко време го правите? Харесва ли ви ? Забавлява ли ви?
Някакви травми имали ли сте до сега?

Поздрави!

Mladenoff
03-16-2014, 09:19
Т'ва го "тренирах" в 6-ти клас, когато беше модерно...Ходехме да скачаме на нек'ви подлези и стълбища...

Justwickeds
03-16-2014, 09:26
Хм,а в зала бил ли си? Т'ва със стълбищата и т.н. си е опасно занимание.В залите вече,си има инструктури, и обезопасени съоражения,както и много хора :)

Mladenoff
03-16-2014, 10:14
Абе, бате, в 6-ти клас колко да ми е пукало дали е било безопасно :D В Пловдив,не съм сигурен, но май само в Спортното училище има зала, а ни беше доста сложно да ходим там специално заради това.

AKJSDHLX
03-26-2014, 15:32
уоу..
спомням си, че когато бях по-малка батковците си правиха такива crew-та и аз им се кефих много :D ...ама т'ва беше доста отдавна...радвам се, че това нещо още се е запазило, изглеждаше доста опасно, но до колкото знам има няква доза адреналин :D .. аз лично не съм тренирала подобно нещо...но ми се е искало :)

Fisherman
03-26-2014, 16:27
с тоя гръб 3 декара,къде си тръгнал да скачаш

Falstad
03-26-2014, 17:14
Като по-малък исках да се занимавам но сериозно надхвърлях по ръст и килограми всички и щеше да е неловко да се премятам (затова няма слонове по върховете на дърветата в джунглата)

Mladenoff
03-26-2014, 19:00
с тоя гръб 3 декара,къде си тръгнал да скачаш

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20121007165231/adventuretimewithfinnandjake/images/2/2b/Apply_cold_water_to_burned_area.jpeg